Магия в подарък предмет

  • 2 365
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 166
Какво се прави с такъв предмет като го откриеш кой е точно?

# 1
  • Мнения: 1 004
Да не ме помислиш за някаква луда . От старите ми баби знам , че ако намериш нещо , което смяташ , че е магия , трябва да го наплюеш три пъти и после да го изгориш . Така де , огън да мине през него . После отиди на църква , запали свещичка за здраве и помоли да те закрилят .

# 2
  • Мнения: 332
Този който поръчва и прави магия, нищо хубаво не го очаква . Да знаете много лошотия се крие в магията. И ще страда много поръчителя

# 3
  • Мнения: 1 004
Всяка намеса за добро или зло , се връща . Ако не на теб , то на следващото поколение , но така , че да те заболи . Никой не трябва да се намесва в енергията на друг . Всеки се ражда със своя си съдба и път , за това "намесата " е голям грях .

# 4
  • Мнения: 6 166
Предметът е метално украшение. Нямам как да го изгоря.

# 5
  • Мнения: 1 004
Нека мине огън през него , жив пламък .

# 6
  • Мнения: 446
Въпроса е, как сте разбрали, че в предмета има магия? Принципно има методи, с който енергията да се изчисти и предмета си остава просто предмет. Всички вещи на който се прави магия, както и муските, който правят ходжите са вид активатори на енергията а не излъчватели. Смисъла там е, че когато човека, за когото е направена програмата (магията) го докосне, се установява енергийна връзка и започва освобождаването на енергия. И така после каквото и да правите с предмета няма никакво значение, защото той е просто активатор а не излъчвател. И да го изгорите и да го унищожите, това няма да прекъсне програмата. В такъв случай ви трябва човек, който да ви пречисти и да ви балансира енергията. Същото може да се направи и с предмета, ако ви е ценен и имате такова желание.

# 7
  • Мнения: 57
Петър Димков има в книгата си за предпазване от лоши намеси. Защо и не го обсъдите с поп?

Общи условия

Активация на акаунт