Имаме ли бъдеще и как връзката ни да мине на следващото ниво?

  • 2 902
  • 65
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
.Иначе и нежеланието за снимки и прикритостта в СМ не са на добре. Аз лично смятам, че който не харесва СМ, просто не ги ползва. Ама да ги ползва и да обяснява за личен живот вече ми е съмнително.

По-голяма глупост не бях чела. Социалните мрежи могат да се ползват и без да си вадиш личния живот на показ. Не е нужно да те знаят с кой си, къде си, какво си ял, къде си спал. Има хора, които ползват социалните мрежи с други цели, а не да си показват гаджетата на целия свят.
Глупости - СМ конкретно като МайСпейс, ФБ, ТикТок и Инста са точно да се показваш - себе си, гаджето си, манджите си, дрехите си, плейлиста си, също и чужди мемета и цитати и прочее. Уверените твърдения на хора, които се имат за е*ати пичовете и твърдят, че ползват СМ само да пуснат лично съобщение за рождения ден на майка си, винаги са ми били страшно тъпи в демонстративността си. За прайвет контакти си има чатове от години, а телефон от повече от век, което прави ползването на снимкови СМ за контакт (и последващите обстоятелствени обяснения кви сме културни и хай, и не сме клюкари) меко казано ненужно.

# 61
  • Мнения: 5 832
Бреййй, ти да видиш какви нови неща научавам! Значи ако ползваш фейсбук и не показваш себе си, гаджето, манджите, котката, децата, си егати сбъркания човек? Аз пък ползвах фейсбук за съвсем други цели. Като например да съм член на определени групи, които са ми интересни и ако нямам фейсбук, няма как да чета съдържанието им. Добре, че разбрах в каква дълбока заблуда съм живяла досега. На теб хора, които не си афишират личния живот в социалните мрежи, са ти тъпи, на мен пък са ми смешни тези, които постват снимки на домочадието и манджите си по цял ден. Даже съм спирала публикации от определени хора, че като си отворех фейса и от децата и манджите им друго не можех да видя.

# 62
  • Мнения: 13
Авторке, по принцип има такива връзки, че и семейства, дето всеки си живее в имота и все пак нещата вървят. Тим Бъртън и Хелена Бонъм Картър бяха така доста дълго време. Всеки си запазва време и място и само за себе си. Но трябва и двамата така да го чувствате. Тези съмнения, че нещо нередно се случва, докато не сте заедно определено са проблем. Та, или слагаш картите на масата, или си продължаваш да играеш по неговата свирка, удобство и желания. Оправдания колкото щеш.

Тим Бъртън и Хелена Бонъм Картър живееха в Лондон в къща-близнак, две залепени къщи с два отделни входа. Даже си бяха обзавели къщите различно, всеки по неговия вкус. Хелена беше казала, че имали много различни представи дори за обзавеждане на дома и затова били избрали този вариант. Но реално погледнато това си е един и същи адрес, една къща. Joy

# 63
  • Мнения: X
Бреййй, ти да видиш какви нови неща научавам! Значи ако ползваш фейсбук и не показваш себе си, гаджето, манджите, котката, децата, си егати сбъркания човек? Аз пък ползвах фейсбук за съвсем други цели. Като например да съм член на определени групи, които са ми интересни и ако нямам фейсбук, няма как да чета съдържанието им. Добре, че разбрах в каква дълбока заблуда съм живяла досега. На теб хора, които не си афишират личния живот в социалните мрежи, са ти тъпи, на мен пък са ми смешни тези, които постват снимки на домочадието и манджите си по цял ден. Даже съм спирала публикации от определени хора, че като си отворех фейса и от децата и манджите им друго не можех да видя.
Да де, пак зяпаш, ама по-тъй, умнички неща. В групите също се показват разни работи. И да, доста тъпо е да диференцираш по тоя параграф - това показване ми е в интересите, значи е ок, ама другото не ми е в интересите, значи не става, ама аз пък ползвам показването по правилния начин. Айде бе, верно? Всичко в СМ е на показ, дали ще е в група, или не е без значение, останалото е самовнушение колко по-велик си от онези простите с клюкарските им интереси и ексхибиционизъм. Реално е все тая е дали гледаш цитати от Библията или от  възроден ученически лексикон, фрактали или детски драскулки, мемета с Жеко или мемета с Тиквун, мусаката на стринка от долния етаж или някакъв засукан десерт на Гордън Рамзи - все си там на зяй пазар.
Интереси може да имаш и извън ФБ, групи има и извън ФБ. Само казвам, ако някой случайно не знае.

# 64
  • Мнения: 2 638
Е, притеснихте ме сега мен. Аз, ако нямам ФБ, ама съм омъжена, обаче той има ФБ, то как ще ме отбележи, че ме има мен. А, ако не може да ме отбележи, то ние женени ли сме?
 Моля, отговорете, че ме изби на рев.

# 65
  • Мнения: 35 891
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт