МАC & Sephora и други магазини за селективна козметика и парфюмерия - 51

  • 49 021
  • 757
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 31 165
Не съм пазарувала от мейкъп, но хвърлям по едно око. Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood е на чудесна цена Simple Smile всеки ден се моля някой да го купи, за да не го мисля.
Вече нямам търпение да отворят моловете и да поръчам от Делириум Джо Малон за любимия мъж и мен. Какви ли намаления ще има покрай Свети Валентин и 8 - ми март?
Е, защо не го купиш ти този велик парфюм?

# 466
  • Мнения: 1 110
Не съм пазарувала от мейкъп, но хвърлям по едно око. Maison Francis Kurkdjian Oud Silk Mood е на чудесна цена Simple Smile всеки ден се моля някой да го купи, за да не го мисля.
Вече нямам търпение да отворят моловете и да поръчам от Делириум Джо Малон за любимия мъж и мен. Какви ли намаления ще има покрай Свети Валентин и 8 - ми март?
Е, защо не го купиш ти този велик парфюм?
Чакам си пробите от Франция мила моя Kissing Heart Ако не ми хареса ще са едни пари на вятъра.

# 467
  • Мнения: 31 165
О да, без проба никога тази серия. Кюркжиян е гении, то парфюмите са специфични.

# 468
  • Мнения: 1 110
О да, без проба никога тази серия. Кюркжиян е гении, то парфюмите са специфични.
Така е Simple Smile Дано някоя готина мацка го отмъкне на тази наистина страхотна цена защото моите проби я пристигнат, я не. Имах страхотен късмет да купя парфюм от немския сайт на Джо Малон, към които получих мисля 12 мостри и на спокойствие си разучавах. Голяма част не ми допаднаха и отидоха при майка ми, която е склонна да носи твърде флорални за моя вкус аромати, но любимият се влюби в Уд и Бергамот. Чакам с нетърпение да отворят моловете и най - вече Делириум, а пък ако има и намаление още по - добре. Искам да взема за себе си крема за тяло на Мирт и Тонка, на който отново получих мостра. Истински разкош!

# 469
  • София
  • Мнения: 17 775
Момичета, как се води този цвят- не е просто violet/purple май? Търся си от много време такъв молив за очи и/или сенки единичка. Сещате ли се за конкретен продукт?

# 470
  • Мнения: 7 563
Urban decay glide on eye pencil в цвят Chaos, Ransom, Ultraviolet. Разгледай ги.

# 471
  • София
  • Мнения: 17 775
Благодаря!

# 472
  • Мнения: 899
Здравейте! След дългото 1седмично чакане, за да ми задвижат пратката от Feelunique.... ми искат ддс и разни такси..... не поръчвайте вече от там...

# 473
  • Мнения: 7 563
Поръчката от фийл юник с коя фирма идва? Спиди?
Не би трябвало да искат нищо, нали е с предварително платено ДДС, но не се учедвам, все пак живеем в България. Дано до месец-два се осъзнаят и престанат да задържат такива пратки.

# 474
  • Мнения: 566
Поръчката от фийл юник с коя фирма идва? Спиди?
Не би трябвало да искат нищо, нали е с предварително платено ДДС, но не се учедвам, все пак живеем в България. Дано до месец-два се осъзнаят и престанат да задържат такива пратки.

Вчера ми пристигна пратка с DHL Express и се сетих да попитам куриера какво се случва и дали минават пак през митница пратки от сайтове, които плащат ДДС предварително и човекът ми отговори, че ако сайта е коректен и наистина е платил данъците предварително, в никакъв случай няма да мине през митница.
Не знам как да тълкувам този отговор... Rolling Eyes
Сайтовете ли са в грешка или нашите митничари!?

# 475
  • Мнения: 13 082
Момичета, някоя има ли това интересно нещо?
От няколко дни ФБ ми предлага да го купя и едва се сдържам вече. Интересува ме най-вече дали е лесно за нанасяне, защото съм отвикнала от кремообразни руж, сянка и т.н.

# 476
  • Мнения: 31 165
Аз си купих матов руж Нюд Стик Сънрайз преди дни, но още не съм го пробвала.

# 477
  • Мнения: 13 082
Ще чакам май да го похвалиш тогава. Или ще се престраша и ще го взема във варианта хайлайтър.

# 478
  • Мнения: 31 165
Ще чакам май да го похвалиш тогава. Или ще се престраша и ще го взема във варианта хайлайтър.
Аз имам много положителни мнения от приятелки и затова го взех. Само такова не бях купувала, но казват чудни неща. Ето тук има ревюта.
https://www.maquilab.com/2020/04/nudestix-sun-sea-palette.html
Момичето е от Пловдив и е изключително начетено, честно и един от малкото хора, на който имам доверие за продукти в социалните мрежи. Всичките стикове си купува. Тя ме зариби.

# 479
  • Мнения: 899
Поръчката от фийл юник с коя фирма идва? Спиди?
Не би трябвало да искат нищо, нали е с предварително платено ДДС, но не се учедвам, все пак живеем в България. Дано до месец-два се осъзнаят и престанат да задържат такива пратки.

Вчера ми пристигна пратка с DHL Express и се сетих да попитам куриера какво се случва и дали минават пак през митница пратки от сайтове, които плащат ДДС предварително и човекът ми отговори, че ако сайта е коректен и наистина е платил данъците предварително, в никакъв случай няма да мине през митница.
Не знам как да тълкувам този отговор... Rolling Eyes
Сайтовете ли са в грешка или нашите митничари!?

Ами да само че от митницата ми съобщиха, че FeelUnique НЕ Е ПЛАТИЛ ПРЕДВАРИТЕЛНО...... съответно аз си плащам... повече никога няма да пазарувам от там... много нерви с Фед Екс и накрая се оказва, че не са платили нищо....
А ти от култа кога поръча и плати ли ддс?

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 13:46 от Katerinaaa

Общи условия

Активация на акаунт