Защо ме игнорира и не ми пише

  • 9 662
  • 174
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Пиша си с едно момче от няколко месеца вече.Беше ми интересен, а и той имаше интерес и си пишехме често.Пишехме си съвсем нормални неща.С продъжление на времето той си показа,че ме харесва(симпатична си,секси си,караш ме да се смея и т.н) Така,проблема беше там,че той е на 30,а аз на 19(почти 20).
Той още в начало си каза симпатична си,ама жалко,че си малка.Такаа,това не го спря да ми пише още и да ми прави комлименти. Предложи да излезнем,съгласих се.Уговорихме се и един ден преди да излезнем му писах хей кво става ще излизаме ли утре? Той написа по-късно ще се разберем.Така и не писа.Аз,тъпата обаче не спрях да му пиша.Писах му отново все едно нищо не е било,а той написа извинявай,че не ти писах,но се виждам с едно момиче - буквално най-тъпото извинение.
Продължихме да си пишем и този път ми предложим да се видим с цел (естествено на него му секс да правим) - само веднъж щяло да бъде... както и да е
след това пак му писах и пак и той вече се измъкваше с оправданието,че е при някакво момиче.
както и да доста дълго стана
знам,че иска да спим само,но го харесвам,какво да правя Sad искам пак да си пишем

# 1
  • Мнения: 5 832
Защото е разбрал, че си досадна и ако спи с теб, после няма да има отърване.

# 2
  • София
  • Мнения: 4 548
Явно той не иска. Няма как да го накараш да ти пише. Друго момиче може и въобще да няма, а само да е начин да те разкара.

# 3
  • Мнения: 597
Като каже, че е с момиче, питай го къде е и иди и ти там.

# 4
  • Мнения: 1 111
Не се занимавай най—добре, този освен,че доста по възрастен от теб ясно ти е показал, че няма интерес.
Причините за това не ги търси във себе си или, че не си му привлякла достатъчно вниманието. Просто не иска да се занимава със толкова младо момиче според мен. Предложението да се видите само един единствен път, само за секс според мен е доста унизително и би трябвало да те откаже от всякакви контакти.
Казва ти, че се среща със друга, също е показателно.

# 5
  • Мнения: X
Ти пък, натискаш се на 30 годишен чичак (за твоите 19 години). Ако толкоз' ти се спи с някого, излез на дискотека - след като си секси, забавна и там-каквото-беше, може да забършеш и няколко сладура 30+, за групова забава.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 088
Писането не е като еването.
Подпи*косва се да си храни егото, ти летиш като..... 19 годишна. Всичко е точно.

# 7
  • Мнения: 9 685
Ама тя иска точно този да й пише пак. Не да излизат, не да се гледат в очите, а да й пише!

# 8
  • София
  • Мнения: 35 088
Ама тя иска точно този да й пише пак. Не да излизат, не да се гледат в очите, а да й пише!
И ние искаме raining man, ама няма.

Авторке, много е сладка цялата ти утопия и цялата жертвоготовност, ама вземи се събери и чети между редовете - не те ще.

# 9
  • Мнения: 1 255
А може и да му се иска,  ама да не му стиска.

# 10
  • София
  • Мнения: 7 990
Ами той не може да се отърве от теб от едното писане, сигурно си представя какво ще се случи и ако това, дето го иска, стане.
След като толкова отявлено ти показват, че си нежелана, не се унижавай с такова усърдие.

# 11
  • Мнения: 900
Няма по-зает мъж от онзи, който няма интерес!
Аз не гледам с добро око на 30+ годишни, които търсят само секс, камо ли от тийнейджърки, така че не съжалявай за този палячо, а си намери достоен за връзка младеж.
В момента си изграждаш основата, на която ще градиш по-нататък любовния си живот и връзки. И ако от сега спиш с чичовци,  само защото са ти направили 2, 3 онлайн комплимента, че и се влачиш след тях, ще ни пишеш пак тук като станеш на 30 и мрънкаш, че не може да се свърти сериозен мъж до теб.
Сега го блокирай този и не го мисли повече!

# 12
  • Мнения: 8 799
не ми стана ясно видяхте ли се или само си пишете?

# 13
  • Мнения: 23
Всяка съвременна жена има един сульо, който я държи на изчакване в чата. Аз даже съм имала трима. И тримата сега като им мерна профилите, се смея колко проста съм била. Изобщо не си е заслужавало нервите и мислите и анализите. В прав текст ти казвам - зарязвай го тоя. На твоите години е абсурдно да чакаш някакъв си льольо който пък и има наглостта да казва, че е с други жени.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 14 539
Той и заявил, че ще я ползва само за една вечер. Момата е навита и на това. Влюбена в драсканици и лъжи. Поне да беше някой поет или драматург.

# 15
  • Мнения: 5 455
Ама той и за една вечер не я иска! Просто се чуди как да се отърве и почва - с друго момиче съм, само секс искам, не изпълнява уговорката... Всяка нормална жена ще се усети още на едно от тези неща, но авторката продължава да напира Grinning Той просто действа по списък “10 начина да разкараш гаджето”

# 16
  • Мнения: 468
Просто човекът се е разнообразявал с вашето общуване.Може да е женен или сериозно обвързан и да си чати от скука.Ти си млада,жадуваш за любовни трепети и си лесно податлива на внушения.Някак си поради липса на опит дори не мислиш трезво,как така от две три мили думи реши,че този мъж ти е толкова важен,че дори си заслужава и да му се отдадеш и то за един път.Не се самонавивай толкова,това няма да избяга! Уважавай се повече,изисквай малко повече от мъжете!

# 17
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Поредната млада жена без никакво достойнство и себеуважение.
Мунчо казал,че има среща с друга,а тя вместо да му тегли една майна,пак се натиска и му досажда.



# 18
  • Мнения: 12 752
Защо те игнорира? Има си гадже. Нещо неясно?
Държиш се като лепка. Когото и да си намериш, ще побегне като попарен, ако продължаваш да се държиш така.

# 19
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 277
Той и казал,че е симпатична и секси и това е достатъчно,за да започне тя да му досажда и сама да иска секс...
Правилно се е дръпнал човека.
Има нещо много сбъркано тук.
Момичето трябва да поработи сериозно-да се научи да цени себе си,да има по-високи критерии при избора на мъж ...
Иначе или ще я използват или ще бягат от нея...

# 20
  • Мнения: 2 638
Или и двете... Как я мислиш тая, всеки, който ти каже, че си секси, да му се поднасяш на тепсия. Трябва ли да ти се казва,че “ така не се прави “ и пръст ли да размахаме?

# 21
  • Мнения: 1 111
Аз не разбирам защо е този остър език и подигравки към една тинейджърка.
Тук не говорим за зряла жена със опит, някой на 19 не са толкова отракани, причини за това всякакви.

# 22
  • Мнения: 5 832
Аз не разбирам защо е този остър език и подигравки към една тинейджърка.
Тук не говорим за зряла жена със опит, някой на 19 не са толкова отракани, причини за това всякакви.
На 19 тийнейджърка не е, тийнове за на по 14-15-16 години. На 19 вече си студент. По лекотата, с която е готова да си легне с него, ми става ясно, че няма да ѝ е първият мъж в живота, така че хайде да не ги оправдаваме с някаква непорочност едва ли не. Не е дете отдавна, но готовността ѝ да си легне с непознат, говори за нещо много неприятно в характера ѝ.

# 23
  • Мнения: 37
Аз не разбирам защо е този остър език и подигравки към една тинейджърка.
Тук не говорим за зряла жена със опит, някой на 19 не са толкова отракани, причини за това всякакви.

Госпожицата е достатъчно възрастна да работи, гласува, учи във ВУЗ - нормално е да бъде критикувана като възрастен.  Съмнявам се, че случайни анонимни коментари ще накърнят сериозно нейното достойнство в дългосрочен план.

# 24
  • Мнения: 2 638
НякоИ не са, но тя- тя знае,че той иска само секс, че бил с друга и- ами,пак го търси.
Аз не разбирам защо е този остър език и подигравки към една тинейджърка.
Тук не говорим за зряла жена със опит, някой на 19 не са толкова отракани, причини за това всякакви.

# 25
  • Мнения: 1 111
На мен точно обратното ми говори, според мен наваксва това, което е пропуснала и е страшно неуверена.
Такова поне е моето възприятие за ситуацията, всеки коментира според собственият си мироглед.
Моят е такъв, че не желая да обиждам от гледна точка на моите години толкова млад човек, заради дефицити във характера, който все още има време да поправи.

Krist, повечето млади жени от сегашното младо поколение са много освободени и правят секс не само със серизно гадже.
По времето когато аз бях млада се подбутвахме и коментирахме такова поведение, сега обаче е нормално.

Последна редакция: сб, 21 ное 2020, 16:18 от Cinnamon Cookie

# 26
  • Мнения: 2 638
Наистина? Да ти кажат,че са с друга и ти, от неувереност, да драпаш? По- скоро ще свия перки от неувереност,още повече, ако знам, че е само за секс.

# 27
  • София
  • Мнения: 4 668
Момчето определено няма интерес. И определено си е писал и с други. И определено има и друга/и.
Писането не може да продължи до безкрай. Е, има някакви патологични разтакавания с месеци, и дори години. Но всяко общуване трябва да мине на по-високо ниво, преди да загуби смисъл. Ако си продължава по един и същи начин, се превръща в рутина и на 1 или 2та им дотяга.
Закъснели сте. Особено ако ти си била причината за протакането, правела си се на недостъпна, писнало му е, и друга те е изпреварила.
Така че, зарязваш и точка. По-точно, то вече е станало. Не го мисли. Със следващия гледайте да си пишете по-малко месеци. Противно на някои вярвания, мъжете не умират да си пишат с месеци безцелно. Освен ако не са на далечно-плавателен кораб, в пустинята, тундрата, на нефтена платформа в океана и други подобни места.
За пореден път чета обидите на форумното войнство и се изумявам.
Нито разликата им е голяма, нито е чичо на 30, нито е льольо, нито муньо, нито някой от нас го познава, че да знае какъв е.
Крайно неприятно е за четене!

# 28
  • Мнения: 2 638
За разликата, как така изказваш такова мнение, като не бил момиче на 19г. Има проблем някакъв си, не й е в полза тей лесно да тръгва подир него. 11 год. не е разлика, ако тя е на 30+ , а тя не е. За нея е като чичко.

# 29
  • Мнения: 2 039
Момичето се държи досадно.Това пък,че иска  секс за една вечер е връхът.Човека не иска да се занимава с нея,ама тя е още малка и глупава.

# 30
  • Мнения: 1 111
За разликата, как така изказваш такова мнение, като не бил момиче на 19г. Има проблем някакъв си, не й е в полза тей лесно да тръгва подир него. 11 год. не е разлика, ако тя е на 30+ , а тя не е. За нея е като чичко.
Тук и аз така мисля, този к иде е тръгнал да се занимава изобщо на 30 години със авторката. Нея някак си по мога да я разбера, иска да се доказва като желана жена, но не знае нито със кого нито как. Ами чичка си е за нея този на 30 години.

# 31
  • Мнения: 76
Защото е разбрал, че си досадна и ако спи с теб, после няма да има отърване.

Много точно казано! И момиче, уважавай себе си повече! Намери някой, който ще те цени, а не тичай по такива, които ти казват, че те искат само за една вечер...

# 32
  • София
  • Мнения: 4 668
За разликата, как така изказваш такова мнение, като не бил момиче на 19г. Има проблем някакъв си, не й е в полза тей лесно да тръгва подир него. 11 год. не е разлика, ако тя е на 30+ , а тя не е. За нея е като чичко.
Ами както вие изказвате онакова мнение, така и аз изказвам такова. Как така, как така. Ами така.
Има маса 30 годишни, и мъже, и жени, може да ги объркаш с 20 годишни. В лице са като бебета.
Какви чичковци, какви муньовци!?
Да не би в закона да пише нещо за забрана за 11г разлика? Явно, че може.
За една част от момичетата може да е много, за други да е малко. Различни хора има, предостатъчно и от 2та вида.
Аз като съм бил на неговите години съм излизал с толкова млади момичета и не е било проблем за никого, нито за мен, нито за тях, нито за родителите им. И връзките са били пълноценни и момичетата са били много щастливи.

Дали "лесно тръгва подир него" нямаме изобщо никаква информация. Още не е ясно през тия месеци кой е предлагал среща, кой е отказвал. За директната уговорка за секс и на мен ми е супер странна, но явно е някаква нова мода на новото поколение. Преди не бяха така нещата. Това няма връзка с възрастовата разлика, или дали мъжът е муньо или не. И да, както се каза, това е бил още един опит да разкара девойката, а не че наистина е искал секс за 1 нощ. По-скоро е търсел разочарование.

# 33
  • Мнения: 2 638
Прочетете добре първи пост от темата.

# 34
  • София
  • Мнения: 4 668
Прочетете добре първи пост от темата.
Препрочетох го отново, бавно и с разбиране. И отново разбрах същото.

# 35
  • Мнения: 18 298
Аз разбрах, че той е предложил да правят секс веднъж, тя НЕ е приела, а иска да продължат да си пишат, само дето насреща няма интерес към писане, а към други (еднократни) работи.

# 36
  • Мнения: 2 638
Същото раьбрах и аз.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 668
Чета за 3 път, прилича на пързалка.
Уж са си писали с месеци, а госпожицата на нас ни пише 5 реда, кой от кой по-неясни и неразбрани. И завършва "стига, че много съм писала".

Веднъж е предложил да се видят, момичето е съгласна, нов последния момент ТОЙ ОТКАЗВА.

Втори път предлага да се видят със секс, НО ТЯ НЕ ПИШЕ КАКВО Е ОТГОВОРИЛА.

Трети път, ТОЙ ОТКАЗВА ДА СЕ ВИЖДАТ.

# 38
  • Мнения: 18 298
Ами, авторката, не си му интересна за друго, освен за секс. Как да му станеш интересна - не мога да ти кажа. Ама и то струва ли си? Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 9 685
Тя и за секс не му е била толкоЗ интересна, защото я е отсвирил. Тия платоночните отношения в продължение на месеци или години с размяна на сладки писъмца, разбирай съобщения в СМ, май ги има само  във филмите.

# 40
  • Мнения: 1 846
искаш го за секс трофей.....секс...чек в листата...моя е бил....

# 41
  • Мнения: 3 676
На 19 тийнейджърка не е, тийнове за на по 14-15-16 години. На 19 вече си студент. По лекотата, с която е готова да си легне с него, ми става ясно, че няма да ѝ е първият мъж в живота, така че хайде да не ги оправдаваме с някаква непорочност едва ли не. Не е дете отдавна, но готовността ѝ да си легне с непознат, говори за нещо много неприятно в характера ѝ.
За какво говори болднатото? Каква точно неприятна черта?

# 42
  • Мнения: 900
Хаха сериозно ли?
Че е много лесничка означава.Всеки уважаващ себе си мъж би се отдръпнал и не би я потърсил отново.

# 43
  • София
  • Мнения: 24 839
Пиша си с едно момче от няколко месеца вече.Беше ми интересен, а и той имаше интерес и си пишехме често.Пишехме си съвсем нормални неща.С продъжление на времето той си показа,че ме харесва(симпатична си,секси си,караш ме да се смея и т.н) Така,проблема беше там,че той е на 30,а аз на 19(почти 20).
Той още в начало си каза симпатична си,ама жалко,че си малка.Такаа,това не го спря да ми пише още и да ми прави комлименти. Предложи да излезнем,съгласих се.Уговорихме се и един ден преди да излезнем му писах хей кво става ще излизаме ли утре? Той написа по-късно ще се разберем.Така и не писа.Аз,тъпата обаче не спрях да му пиша.Писах му отново все едно нищо не е било,а той написа извинявай,че не ти писах,но се виждам с едно момиче - буквално най-тъпото извинение.
Продължихме да си пишем и този път ми предложим да се видим с цел (естествено на него му секс да правим) - само веднъж щяло да бъде... както и да е
след това пак му писах и пак и той вече се измъкваше с оправданието,че е при някакво момиче.
както и да доста дълго стана
знам,че иска да спим само,но го харесвам,какво да правя Sad искам пак да си пишем

Човекът е достатъчно коректен, че да не те вкара в кревата си за бройка и да ти даде пътя, ама ти риеш и зор даваш да те третира като парцалетка за еднократно ползване.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 668
Айде сега, глупости!
То обещаното, не е като даденото.
Аз навремето колко са ми обещавали по нета ... и после тенекия, дори среща няма ...!
Е, има го и обратното, кълне се, че "само като приятели" ще сме, и накрая се хвърля да ме целува.
Търсите под вола теле. Всякакви неща могат да си пишат младите хора зад монитора. После няма гаранция за нищо. Ясно, че ако го хареса е едно, иначе друго.
Не че не съществуват и другите типажи, но изобщо не е достатъчно да заключим, че авторката е от тях.

Още малко ще кажете, че и секс в 1та среща, или месец е к*валък. Харесват се, опознават се и готово. Ако чакаш и протакаш, определено не се пазиш от много морална стойност, ами от страховете си. Което изобщо не е привлекателно.
Разбира се, говорим след средата на миналия век.

Бтв, има ли 2ри постинг от авторката, или си останахме с 1я?

Последна редакция: нд, 22 ное 2020, 22:05 от Танграта

# 45
  • Мнения: 5 832
Танграта, и си прав, и не си. Тук говорим за 19 годишно момиче, не за жена на 20 и няколко. Да, отдавна не е дете, но и все още не е жена с достатъчно житейски опит, че да може да си позволи " лукса" да бъде с някой просто за секс. Обикновено такъв тип отношения се случват след 25, да не кажа и 30 години, когато си натрупал определен брой разочарования, или просто не си готов за сериозна връзка по ред причини. Но остави това, друго е много по-притеснително, независимо за колко годишна жена става дума. А именно, че не е нормално да се запознаеш с някой в чата, да не сте се виждали никога на живо и да си уреждате секс среща. Пък ако ще и в 30-ти век да сме. Не е ок такова поведение, без значение от възрастта. Направил ѝ е услуга, че не е осъществил срещата, ама още е много млада да го разбере и го приема като обида, а то точно обратното щеше да е обида към нея.

# 46
  • София
  • Мнения: 4 668
Ами това са прекалено частни случаи. А не знаем този какъв е.
Повтарям се, така и нямаме точен отговор какъв е бил отговора и изобщо какво се случва.
Освен това, да, ако директно срещата е в нечия квартира, само по балтон, това е малко странно.
Но ако 2ма млади си подхвърлят кукички, и единия каже "не искам нещо сериозно", това може да означава много неща. Като начало, "не знам какво ще се случи, до колко ще си подхождаме и тн"
А може после и сериозна връзка да има, дори брак и деца.
Много сте интересни жените. Като ви заговори мъж от началото за брак и деца, подскачате като ужилени, "ненормален бил". Като стане въпрос за секс, пак "ненормален/а бил/а".
Просто много съдите. Оставете хората, те си знаят. Не е необходимо все да им "светите" и да им давате акъл. Като оня виц, дето българина като правел секс, и целия блок се събрал да дава акъл.
Има деца, дето от толкова набиване на акъл от страхливи родители, цял живот са сами. Все се притесняват как от 0та, направо в сериозна връзка да скочат.
И на 19 да е, и тя е човек, нали? Не домашно животно.

# 47
  • Мнения: 5 832
И заговарянето за брак и деца още в началото, както и за просто секс, са крайности, които аз не възприемам за нормални. Все си мисля, че може и без подобни крайности да се мине. Като излезеш 2-3 пъти с някой да си поговорите, бързо става ясно кой на каква честота е в момента.

# 48
  • София
  • Мнения: 24 839
Стрино Калино, ти също си изостанала в разбиранията си.
Тук сме чели как, щото сме вече в 21-ви век, е нормално жената да си хване мъж от пръв поглед и да го завлече в бърлогата, където да го използва и после да го изрита.
И това е признак на разкрепостеност, а не на курварлък.

# 49
  • Мнения: 2 375
Тук "пода" е много "хлъзгав". На тази възраст авторката лети в облаците, а за него е ясно. Той не може и не иска да и даде, това, което иска тя. И по-добре. Иначе ще започне по-голяма драма.

# 50
  • Мнения: 5 832

И това е признак на разкрепостеност, а не на курварлък.
Абе жив курвалък си е, ама по-купешко звучи " разкрепостен".

# 51
  • София
  • Мнения: 4 668
Цитат
Виц
Асан се връща от събрание на ОФ-клуба, където им разправяли за свободната любов.
Пита го Айшето, да й разкаже и на нея та да се ограмоти и тя.
- Айше, - рекъл Асан - значи ний сме много изостанали и ша трябва да се приближаваме към Европата и да приемаме техните ценности. Та свободната любов е нещо дето сички трябва да го приемат и да не са против. Значи, ако аз си харесам комшийката и спя с нея, ти няма да ми се сърдиш, защото туй е свободна любов.
- А, - рекла Айше - разбрах та. Значи и аз кога са чукам с комшиите ти няма да са сърдиш и да ма бийш?
- Ей, проста си Айше, и туй то... Дай да не бъркаме свободната любов с курвалъка.

# 52
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Аз не схванах, какво търси темата в "Семейни отношения"? Млада и не особено грамотна дама си пишела с някакъв по-големичък от нея, който ѝ казал, че търси секс за една вечер. Младата дама се опъва, за да не я помислят за лесна. И с основание. Ама искала да си пишат, но той бил зает с друга... Голяма семейна драма ли е това или бъркам?     

# 53
  • Мнения: 1 671
Много хубави коментари, този ...... ''че няма по зает мъж, от този , който няма интерес'' е в 10 та. Авторке ще имаш още 100 000 чата...
мъжът е един и същ... знае какво да каже, как да омагьоса една жена и ти се влюбваш в някакви фалшиви думи, които са написани на още 10 жени... женската душа е нежна и иска внимание, комплименти, флирт...
Знаеш ли колко подобни чатове съм имала... и също така се питах, защо не пише, изведнъж спря... Прочини много , ще ти изброя няколко:
1. омръзнала си му, 2. няма интерес 3. иска само да спи с теб 4. женен е, обвързан / в 99 % от случаите/ , мисля , че и в твоя случай е така и сега те забаламосва
Съвет: бягай бързо  и не се оплитай . Този човек , ако е сериозен щеше да ти е пред вратата.
Не вярвай на илюзии и на фалшиви хора, криещи се зад чатчета...
След 1 седмица ще чатиш с друг и той ще те омае... помни ми думата Wink

# 54
  • Мнения: 1 119
Досадна си. И със съмнителен морал. Казал ти е, че се вижда с момиче. Може мъжът да търси преспектива за семейство. Бил е искрен с теб, че иима друга. Ти си продължила. Доста унизителна за теб ситуация. Няма как да си му интересна.

# 55
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Скрит текст:
Пиша си с едно момче от няколко месеца вече.Беше ми интересен, а и той имаше интерес и си пишехме често.Пишехме си съвсем нормални неща.С продъжление на времето той си показа,че ме харесва(симпатична си,секси си,караш ме да се смея и т.н) Така,проблема беше там,че той е на 30,а аз на 19(почти 20).
Той още в начало си каза симпатична си,ама жалко,че си малка.Такаа,това не го спря да ми пише още и да ми прави комлименти. Предложи да излезнем,съгласих се.Уговорихме се и един ден преди да излезнем му писах хей кво става ще излизаме ли утре? Той написа по-късно ще се разберем.Така и не писа.Аз,тъпата обаче не спрях да му пиша.Писах му отново все едно нищо не е било,а той написа извинявай,че не ти писах,но се виждам с едно момиче - буквално най-тъпото извинение.
Продължихме да си пишем и този път ми предложим да се видим с цел (естествено на него му секс да правим) - само веднъж щяло да бъде... както и да е
след това пак му писах и пак и той вече се измъкваше с оправданието,че е при някакво момиче.
както и да доста дълго стана
знам,че иска да спим само,но го харесвам,какво да правя Sad искам пак да си пишем

Хем ти се иска, хем не ти стиска.

Малко мъже кибичат в интернет за да си пишат по цял ден с отегчени тийн момичета. Повечето мъже там търсят основно безплатен секс  

Мъжете пускат въдици на хиляди жени и излизат с първата, за която мислят, че ще им пусне  Жените чатят с 10ина мъже, реално искат един, но мислят, чудят се, маят се и изчакват, сакън някой да не го помисли за не знам си какво си.  

Ти явно си романтичен типаж и в такъв случай интернет не е за тебе. Токай се и излизай по заведения с приятелки. Там по може да срещнеш готов да те ухажва мъж. В интернет са убитаците, които малко жени биха искали. Е, изключвам търсещите екзотични жени, които не се намират по техните географски ширини. Ако 30г в България не среща и не привлича жени, то смисъл от срещи с него няма. Ще си нацапаш ботите и палтото за да ходиш да те обарват в някое мазе или гарсониера. Не ти трябва!

На твоята възраст можеш да си позволиш да си взискателна, изискваща и строга с мъжете. Даже можеш направо да ги питаш какво могат да ти предложат и ако е само секс да не им отговаряш.

Последна редакция: ср, 16 дек 2020, 17:10 от Nevena Virolan

# 56
  • Мнения: 31
Да, така е бъди използвачка, по-добре е. Кой ли ще е тоя мъж, който като го питаш направо какво може да предложи ще отговори положително. Най-много да я помислят за меркантилна и да не се занимават изобщо с нея. Тя зависи и как изглежда, ако не си нищо особено едва ли ще си позволиш да си строг и взискателен. Много е лесно отстрани. Те пускат въдици на такива каквито харесват, ако е някоя непривлекателна няма да искат да правят нищо с нея.

Най-вероятно, той не е привлечен.

# 57
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Да, така е бъди използвачка, по-добре е. Кой ли ще е тоя мъж, който като го питаш направо какво може да предложи ще отговори положително. Най-много да я помислят за меркантилна и да не се занимават изобщо с нея. Тя зависи и как изглежда, ако не си нищо особено едва ли ще си позволиш да си строг и взискателен. Много е лесно отстрани. Те пускат въдици на такива каквито харесват, ако е някоя непривлекателна няма да искат да правят нищо с нея.

Най-вероятно, той не е привлечен.

Еми като не е привлечен да си ходи!

Каква използвачка, каква меркантилна, какви 5 лева?

Един мъж не предлага само пари и подаръци, макар че те май най-силно привличат млади момичета. Може да предложи посещения на интересни места, екскурзии, излизания по заведения, дискотеки ако е добър танцьор, Приеми, балове, коктейли ако е добре поставен социално и професионално.

Повечето 19 годишни момичета са силно привлекателни за всякакви мъже. Едва ли им се налага да се изморяват, излизайки от къщи за да ги такова пасивен, вързан в брак или съжителство чичко  Мъжете в съжителства и връзки са много по-долу от свободните плейбои когато става дума за еднодневка.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 668
Лошо няма, но понякога с исканията си закопаваш переспективата, (да го кажем най-абстрактно и политкоректно).

Ако си представим с пример един подобен сценарий как би изглеждал?
Девойка: - Какво можеш да ми предложиш?
Мъж: - Пари, коли, ресторанти.
Девойка: - Ама ти за каква ме вземаш, аз не съм стока!?


Девойка: - Какво можеш да ми предложиш?
Мъж: - Дом, уют, сигурност.
Девойка: - Ама ти за каква ме вземаш, аз не съм монахиня!?


Девойка: - Какво можеш да ми предложиш?
Мъж: - Балове, приеми, фирмени партита.
Девойка: - Ама, че сухар!


Девойка: - Какво можеш да ми предложиш?
Мъж: - Голямо достойнство.
Девойка: - Мръсник, перверзник, помощ, полиция!

Девойка: - Какво можеш да ми предложиш?
Мъж: - Любов, романтика, ще чакам 1 месец и няма да настоявам за секс.
Девойка: - Скучно, скучно, неприятно ми е да те целувам, спадна ми интереса!

А вие как виждате един примерен диалог? Ще ми е много любопитно.

# 59
  • Мнения: 1 671
Аз този диалог въобще не го разбрах

# 60
  • Мнения: 7 408
На твоята възраст можеш да си позволиш да си взискателна, изискваща и строга с мъжете. Даже можеш направо да ги питаш какво могат да ти предложат и ако е само секс да не им отговаряш.
[/quote]
,
Ето това, е най-смисления коментар на жена, която  знае какво иска от живота и сама си го управлява.

Тангра,искаш да кажеш че жените никога не са доволни от предоставеното им внимание и вие все неможете да угодите.? А дали повечето мъже се опитват?

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 16:05 от happy doc

# 61
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Аз писах в контекста на:

"Така и не писа.Аз,тъпата обаче не спрях да му пиша.Писах му отново все едно нищо не е било,а той написа извинявай,че не ти писах,но се виждам с едно момиче - буквално най-тъпото извинение.
Продължихме да си пишем и този път ми предложим да се видим с цел (естествено на него му секс да правим) - само веднъж щяло да бъде"

След като може да предложи еднократен секс, може, предполагам да предложи и друго. 19 годишна, която няма нищо против еднократен секс може да сложи обява за платен или да се запише в ескортна агенция. Рисковете от инфекции са същите и даже по-високи с мъж, живеещ с приятелка, която вероятно хойка.

Въпросният мъж не е стока и съответно няма смисъл да си губи времето с него.

# 62
  • София
  • Мнения: 4 668
Ясно, в контекста може. Аз мислех, че по принцип ... Simple Smile
Защото и такива случаи съм срещал. На живо. Simple Smile

Аз този диалог въобще не го разбрах
Очевидно, това са 5 различни диалога. Ако все още не е разбран, се извинявам.

# 63
  • Мнения: 2 638
Никога, ама никога,не съм чула да се води подобен диалог. Тангра, ти сериозно ли или само ни разкудкудякваш тука? (Егати и думата)

# 64
  • София
  • Мнения: 4 668
На твоята възраст можеш да си позволиш да си взискателна, изискваща и строга с мъжете. Даже можеш направо да ги питаш какво могат да ти предложат и ако е само секс да не им отговаряш.
И на мен ми е малко странен диалога. Макар че, с повече опит се срещат и такива изключения.
Точно защото ми е странен, затова го написах, след като прочетох горния цитат.
И след диалога изрично написах "Как си го предствяте диалог след такъв въпрос вие!? Дайте примерен диалог."
Аз пиша доста разбрано по принцип. Ще запазя политкоректност, за да не казвам в кои (редки) случаи не съм разбран добре.
Simple Smile

# 65
  • Мнения: 12 752
Девойката: - Какво можеш да ми предложиш?
Мъжът:         - Нищо, но от сърце.
Девойката: - Я, има сърце, взимам го!

# 66
  • София
  • Мнения: 4 668
Дам, единствения шанс го виждах нещо такова, да не се взима насериозно и малко шега.
Но вече зависи и девойката до колко насериозно ще се взима.

То и моите примери бяха малко на шега, но моите шеги май не са винаги разбрани Simple Smile

# 67
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Чувала съм, че много мъже в интернет направо искат среща и често питат у нас или у вас. Повечето млади момичета не искат да идат някъде за единия секс, нито някой да дойде да ги такова.

Преди време Жребчето пишеше, че повечето жени го режели като тръгнел да ги разхожда по улиците в дъжда, есента. Аз самата не бих приела първа среща в парка ако ще мъжът да е Аполон. На 19г не бих тръгнала да излизам с 30г чичко, който вече говори за секс и си има приятелка.

Младите момичета трябва да решат какво искат, освен секс. Понеже насила хубост не става трябва да питат какво предлага мъжа.

......... Това, което предлага 19 годишната - младост, свежест, красота, безгрижие е изключително ценно и ценено от всички мъже от 15 до 105 години. Един гол, безплатен секс с отруден, сив, банален, неизвестен 30 годишен би бил ценен само от някои жени между 45 и 56г и то при условие, че върви с хигиена, привлекателна външност, висок ръст, голям полов орган, коса на главата, мускули.

Времето лети и не се връща.

# 68
  • Мнения: 18 298
Помагате ли на девойката с това, че всеки мъж я иска, след като тоя очевидно не?
Ще ви чете и ще си мисли - на мен какво ми има, че при мен не са така нещата?!

# 69
  • София
  • Мнения: 4 668
Отрудени, сиви, банални, неизвестни, без хигиена, без привлекателна външност, нисък ръст, малък полов огран, плешиви и без мускули 30 годишни никога не са били обект на дискусия. Поне от повечето от участниците.
И как мислите, типаж като горния (да не изброявам) ако директно предложи "секс у нас" колко успех ще има, че да го попита "какво предлагаш".
Такъв типаж и "Ода" в 5000 страници да напише, пак няма да му отговорят. Хайде да сме реалисти! Simple Smile

# 70
  • Мнения: 31
Чувала съм, че много мъже в интернет направо искат среща и често питат у нас или у вас. Повечето млади момичета не искат да идат някъде за единия секс, нито някой да дойде да ги такова.

Преди време Жребчето пишеше, че повечето жени го режели като тръгнел да ги разхожда по улиците в дъжда, есента. Аз самата не бих приела първа среща в парка ако ще мъжът да е Аполон. На 19г не бих тръгнала да излизам с 30г чичко, който вече говори за секс и си има приятелка.

Младите момичета трябва да решат какво искат, освен секс. Понеже насила хубост не става трябва да питат какво предлага мъжа.

......... Това, което предлага 19 годишната - младост, свежест, красота, безгрижие е изключително ценно и ценено от всички мъже от 15 до 105 години. Един гол, безплатен секс с отруден, сив, банален, неизвестен 30 годишен би бил ценен само от някои жени между 45 и 56г и то при условие, че върви с хигиена, привлекателна външност, висок ръст, голям полов орган, коса на главата, мускули.

Времето лети и не се връща.

Невена, мъжете са се изхитрили и много добре знаят как стоят нещата. Може да е разбрал, че тя иска нещо повече от секс и да се е отдръпнал. Ако питаш директно нищо няма да стане, говориш небивалици. Вече има жени, които издържат мъже, които дори не изглеждат като Аполон и са 30+ . В един момент ако искаш да имаш деца и семейство просто сваляш критериите, иначе оставаш сама.

# 71
  • Мнения: 31
Отрудени, сиви, банални, неизвестни, без хигиена, без привлекателна външност, нисък ръст, малък полов огран, плешиви и без мускули 30 годишни никога не са били обект на дискусия. Поне от повечето от участниците.
И как мислите, типаж като горния (да не изброявам) ако директно предложи "секс у нас" колко успех ще има, че да го попита "какво предлагаш".
Такъв типаж и "Ода" в 5000 страници да напише, пак няма да му отговорят. Хайде да сме реалисти! Simple Smile

Ако е някой известен и много богат ще има 100% успеваемост, ако пита секс у нас, просто той няма да го направи, понеже жените му пишат на него и му се предлагат и той си избира.

# 72
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Помагате ли на девойката с това, че всеки мъж я иска, след като тоя очевидно не?
Ще ви чете и ще си мисли - на мен какво ми има, че при мен не са така нещата?!

Помагаме и, да. Клин клин избива и това беше най-умното, което някой ме е посъветвал. Другото беше да се преместя далече.

Много харесвах едно момче и бях силно влюбена в него, но той не поиска връзка или даже секс. Никой друг не ми хареса и в следващите 10ина години не се влюбих в никого. Ако бях седяла без да излизам с мъже щях да си профукам младостта в самотен и тъжен живот  Ако го бях чакала да ми свирне,  сега и деца нямаше да имам.

Момичето да започне да се тока и да излиза. Това съветва кристина1980 и е много добър съвет. Факт е, че разкрасените, поддържани, влагащи във външност девойки имат повече ухажори. Тогава няма и да и остава време за глупави чатове с чичета.

# 73
  • Мнения: 12 752
Истината е, че тя се е хванала за този, който не я иска, все едно, че е последния мъж на Земята.
Ами не е. Погледни през прозореца и ще се убедиш.
Никъде не е казано, че ще си намериш г-н Идеален с онлайн комуникации.
Сигурно има и някакви други начини да срещнеш мъж в днешно време, реален, та да го видиш дали е висок-плешив-чист-чаровен-отворко и прочие дадености. А и той да оцени твоите дадености и така.

# 74
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Невена, мъжете са се изхитрили и много добре знаят как стоят нещата. Може да е разбрал, че тя иска нещо повече от секс и да се е отдръпнал. Ако питаш директно нищо няма да стане, говориш небивалици. Вече има жени, които издържат мъже, които дори не изглеждат като Аполон и са 30+ . В един момент ако искаш да имаш деца и семейство просто сваляш критериите, иначе оставаш сама.

Мъжете никога не са били тъпи. И жените, де.

Жени, издържащи мъже е имало винаги и навсякъде. Искат, издържат ги, няма лошо.

Авторката не е писала, че иска деца и семейство, а и на 19г и е доста рано да се замисля за компромиси и да сваля критерии. Тя е на 19г, не на 38, примерно. Склонни да издържат мъже са жени на 35+ години и мъжете са на 23-30г. Приятелка е настанила момче при нея и плаща сама сметки и храна, но е на 45г, а той е на 29г. И пак не е доволна и непрекъснато се сравнява с приятелките си, които си харчим собствените доходи сами, а мъжете ни издържат семейството. Преди нея младежът е живял по същия начин с 42 годишна. Хубав е и бил надарен в гащите. Въпросният иска брак и деца, среща се с жени от интернет, ама кандидатки няма. Казва му се, че на 30г трябва да има жилище, кола, високи доходи и бла бла.

Да плашим 19г със самота е направо смешно. Мене така ме плашеха разни чичета като бях на 25-30г и ми беше смешно и сега пак ми е смешно. И ако остана сама пак ще ми е смешно.

https://www.populationpyramid.net/bulgaria/2020/

На 36 мъже на възраст 30-34г се падат 22 жени на възраст 15-19г. Това поколение жени са направо разглезени от внимание и няма нужда да си дават зор.

# 75
  • София
  • Мнения: 4 668
То тази разглезеност от внимание е нож с 2 остриета. Щото резултатът, независимо кой е виновен, че семейство и деца няма.
Но точно сега нямам време да описвам в подробности.
Ако на 38 сваля критериите, хубаво, ама малко късно. И ще трябва драстично да свали.
Много по-успешно и щастливо ще се реализира, ако ги свали с малко, по-раничко, и няма да се налага да ги сваля с много.

А за конкретния случай грам нямаме светлина. Нито момичето колко е търсено, нито момчето. Гледната точка може много да варира.

# 76
  • Мнения: 31
Тази статистика едва ли е много акуратна. Много млади хора(мъже и жени) напускат страната, други се връщат, така че средно си се пада по 1 жена на един мъж, като добавим, че много мъже изобщо не искат да се женят си идва на място. Хората, като цяло си сме по-разглезени вече, такива са времената. Те мъжете хич не са, жени им слугуват да не говорим за други неща.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 668
В статистиката има смисъл, признавам. Определено нещо такова се въртеше като една от вероятните причини защо напоследък се получават по-трудно нещата с момичетата. Обсъждали сме го с приятели. Числата са си числа. А от тия по-ясни, няма накъде.
2020 - (15-19) са наборите 2000-2005та.
А другият период, набор 1995-2000та също е с много малък процент - 2.1%.
Това бяха тежки години и нормално раждаемостта е била ниска.

# 78
  • Мнения: 280
В статистиката има смисъл, признавам. Определено нещо такова се въртеше като една от вероятните причини защо напоследък се получават по-трудно нещата с момичетата. Обсъждали сме го с приятели. Числата са си числа. А от тия по-ясни, няма накъде.
2020 - (15-19) е периода 2000-2005та.
А другият период 1995-2000та също е с много малък процент - 2.1%.
Това бяха тежки години и нормално раждаемостта е била ниска.

Искам да ви попитам вие мъж ли сте? Просто защото разсъждавате изключително реалистично, а е характерно за жените тук поне една голяма част да не могат да правят това.

# 79
  • София
  • Мнения: 4 668
Не само съм мъж, но и много съм недолюбван от част от съфорумките, заради начина си на разсъждение Simple Smile

# 80
  • Мнения: 280
Не само съм мъж, но и много съм недолюбван от част от съфорумките, заради начина си на разсъждение Simple Smile

Това е защото сте реалист . Елате в темата" Какво кара мъжете да изгубят разума си" .  Моля ви се. Ще се хванете за главата от разсъжденията на жените.

# 81
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Тази статистика едва ли е много акуратна. Много млади хора(мъже и жени) напускат страната, други се връщат, така че средно си се пада по 1 жена на един мъж, като добавим, че много мъже изобщо не искат да се женят си идва на място. Хората, като цяло си сме по-разглезени вече, такива са времената. Те мъжете хич не са, жени им слугуват да не говорим за други неща.

Преди 43г в България са се родили почти 150 хиляди бебета и оттогава броят на новородените пада. Е, качвал се е в някои години, но от 1974 до 1997 положението не е в полза на мъжете. 30 годишният е от стохиляден кохорт.105-112 хиляди са се родили 89-90г.  19 годишната е от 68-73 000 кохорт, защото толкова са се родили тогава. Статистика.

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Demographics_of_Bulgaria

Иди на vital statistics и гледай втората колона по години, Live births!

Пирамидата взема под внимание само живеещите в страната независимо от тяхното гражданство.

Да, много мъже не искат да се женят и не искат деца, но биха искали връзка или съжителство. Също и много жени не сме желали брак и/или деца или сме ги желали при особени, неизпълними  за повечето 30-40г мъже в България, условия.

Българките масово се женим за всякакви чужденци, а българските мъже рядко се женят за чужденки, дори когато живеят в чужбина.

1:1 мъже и жени на млада възраст в България няма. В Африка, в Боливия, в държави с истинска пирамида има все повече млади жени, но в България няма.

# 82
  • София
  • Мнения: 4 668
На мен ми е ясно как разсъждават някои хора. Още по-лошото е, че някои възприемат форума именно като "бягство", където на воля могат да си развиват именно тези расъждения, под похлупак.
Но нервите са ми краен ресурс и се старая да не влизам в конфликтни дискусии. Освен по изключение.

Невена, ами стига сте се омъжвали за чужденци тогава! Аман, ще кажеш, че им е златен. Simple Smile
После да не се срърдите, ако си внесем жени от Украйна. Simple Smile
Каквото повикало ...

А сега сещам и нещо друго.
Щом има толкова много мъже, и то точно 30-35, дето са най-подходящи, улегнали и тн, защо всяка 2ра тема е, че няма достатъчно мъже?
Simple Smile

# 83
  • Мнения: 2 638
Защото и жените сме много Simple Smile

# 84
  • София
  • Мнения: 4 668
Е, горе публикуваха точна статистика. Разликата е фрапираща.
Виж, че претенциите ви са много, това съм съгласен Simple Smile

А нещата имат и обратна страна на медала. След 15 г, тия на 20 ще са на 35 и ще са си все още около 2% от общото. А тия, които ще са на 20 ще са 2.5% 
"И ще настане такъв живот, че само си викам "дано"" Simple Smile

Напомням, по възраст демографията е огледална. От мъжки и женски пол са почти еднакъв %.

# 85
  • Мнения: 2 638
Много са. Добре е, че си съгласен.

# 86
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Невена, ами стига сте се омъжвали за чужденци тогава! Аман, ще кажеш, че им е златен. Simple Smile
После да не се срърдите, ако си внесем жени от Украйна. Simple Smile
Каквото повикало ...

А сега сещам и нещо друго.
Щом има толкова много мъже, и то точно 30-35, дето са най-подходящи, улегнали и тн, защо всяка 2ра тема е, че няма достатъчно мъже?
Simple Smile

А, кой ще ви се сърди. Ами хайде, внасяйте от Украйна, че и там не останаха и са доста претенциозни. Тази година 1 милион украинци са взели европейски карти и работни визи. На пробното преброяване тази година излязоха 37 милиона. Били са 52 някога.

https://www.populationpyramid.net/ukraine/2020/

Ние спряхме да се омъжваме, че то след четвъртия път не е интересно  🤩😎. Дъщерите ни изобщо не щат да се женят. Моята е на 17г и никога не е била влюбена и не е имала гадже. Казва, че е глупаво. Права е.

Няма достатъчно мъже, защото медиите показват стандарта на живот в Холивуд, в Токио и младите жени не искат какъв да е.

Да, ако намериш украинка, не се ослушвай и хич да не ти пука какво мислят Сульо и Пульо!

# 87
  • София
  • Мнения: 4 668
Ами ще трябва да се отбия за някой месец. Само че се тревожа, ще ми се падне някоя прекалено млада и прекалено хубава. То си е за притеснение Simple Smile

# 88
  • Мнения: 31
Медиите правят нещата по такъв начин, че все по малко жени и мъже да се събират. Мъжете също са попили много. Искат жената да изглежда 10/10 и много други претенции. Даже предпочитат да са сами, ако не намерят такава.

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Авторке, когато един човек (в твоя случай мъж) разиграва другия и прави всичко с цел само на него да му е добре, без да се интересува от настроенията на отсрещната страна, то най-смисленото нещо за втория е просто да не се занимава с такива типажи и да продължи напред с гордо вдигната глава. Имай уважение към себе си, преди да бързаш да го загърбваш за сметка на прехвърлянето на цялото ти внимание и уважение към другиго! Все още си дете, въпреки 19-те ти години, така че имаш цялото време на Света да откриеш правилния за теб мъж, с когото ще имате единомислие по най-важните за една връзка въпроси.

Скрит текст:
Преди време Жребчето пишеше, че повечето жени го режели като тръгнел да ги разхожда по улиците в дъжда, есента. Аз самата не бих приела първа среща в парка ако ще мъжът да е Аполон. На 19г не бих тръгнала да излизам с 30г чичко, който вече говори за секс и си има приятелка.
Невена, малко поукрасяваш нещата от своя страна. Simple Smile Бях писал за един случай от противоположния на есента сезон - пролетта - в началото на тази година, когато при една слънчева разходка заваля дъжд за пръв път за сезона и мацката (която дотогава при два месеца излизания твърдеше как за нея няма значение имам ли кола или не) започна да се оплаква, че ако съм имал кола, тя нямало да стане (цитирам нейните думи) "мокра патка" и да върви под дъжда. Което си е вярно, само че тогава тя рязко смени посоката на убежденията си относно имането/нямането на кола и съответно реших, че е по-добре да не продължаваме нататък. Е, тя нямаше да бъде наваляна от дъжда и ако самата тя имаше кола, но съм забелязвал как мъжете и жените трябва да сме равни само когато това устройва единия пол, а в другите случаи се твърди колко сме различни и как само единият трябвало да поема отговорност за нещо. Simple Smile
 Това е допълнение на факта, че цял месец беше крила от мен, че има дете. Но въпреки всичко я бях приел и така после. Не е имало зарязване от нейна страна, както твърдиш ти по-горе. Просто все повече усещах появата на някакви различния по отношение на искреност, промяна на мнения, нервни изказвания с остър език (а пък аз съм спокоен и учтив човек и предпочитам общуване с взаимно уважение) и т.н., които - щом ги има още в начален етап - едва ли ще станат по-малко след години. Толкова по въпроса и ще помоля за в бъдеще да не избързваш с изводите, пишейки по мой адрес някакви сглобени от теб откъслечно запомнени неща, които си чела, тъй като все пак е хубаво да се придържаме към фактически случилото се.

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 21:26 от Жребчe

# 90
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Жребче, мацката, за която писа не е първата. Дадох я за пример като споделен тук случай, но и аз самата съм си го мислела. И да не те е зарязала веднага, не и е било приятно и не би се задържала дълго. Оня ден една дружка ми каза, че и омръзнало да мъкне торби по градския транспорт и си събира багажа. Живее до нас, на 2 спирки с трамвай от огромен мол със супермаркети. На 2 спирки в другата посока има още един супермаркет. Аз самата ходя на същите места и пеша, но не съм сигурна, че на нейното място нямаше да направя същото. Понякога не осъзнаваме нуждата от нещо докато не ни дойде яйцето до д-то.

Факт е, че 19г има доста претенции към 30г мъж и трудно го приема ако не е доста по-устроен и щедър от връстниците и. Да се разкарва за еднократен секс с такъв не е оферта за нея.

# 91
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Жребче, мацката, за която писа не е първата. Дадох я за пример като споделен тук случай, но и аз самата съм си го мислела. И да не те е зарязала веднага, не и е било приятно и не би се задържала дълго. Оня ден една дружка ми каза, че и омръзнало да мъкне торби по градския транспорт и си събира багажа. Живее до нас, на 2 спирки с трамвай от огромен мол със супермаркети. На 2 спирки в другата посока има още един супермаркет. Аз самата ходя на същите места и пеша, но не съм сигурна, че на нейното място нямаше да направя същото. Понякога не осъзнаваме нуждата от нещо докато не ни дойде яйцето до д-то.

Факт е, че 19г има доста претенции към 30г мъж и трудно го приема ако не е доста по-устроен и щедър от връстниците и. Да се разкарва за еднократен секс с такъв не е оферта за нея.
Аз неслучайно съм привърженик на това човек да е наясно с нещата, които иска, и особено с другите, които биха го карали да се чувства недобре при дадени условия в дългосрочен план. Някои хора с лека ръка казват "Е, голяма работа - това или онова няма значение за мен!", но когато дойде време твърденията им да бъдат проверени на практика, лесно започват да си противоречат и установяват, че първоначалното им мислене е било подвеждащо както за тях, така и за човека отсреща. Ако аз кажа на една жена "Не ми е важно да имаме интимности помежду си", няма как това да отговаря на истината, защото без интимности една връзка между млади и здрави хора неминуемо се разпада. Тук не става въпрос за 80-годишни пенсионери, които над половин век преди това са  се счупили от ласки в кревата.
 Дори и авторката на темата следва да си даде сметка, че ако не се чувства добре редом до някой мъж, то по-добре да не губи време и нерви с такъв, а да се насочи най-вече към собственото си развитие и за в бъдеще да не допуска случайни и незаслужаващи си мъже до себе си.

# 92
  • Мнения: 169
Отрудени, сиви, банални, неизвестни, без хигиена, без привлекателна външност, нисък ръст, малък полов огран, плешиви и без мускули 30 годишни никога не са били обект на дискусия. Поне от повечето от участниците.
И как мислите, типаж като горния (да не изброявам) ако директно предложи "секс у нас" колко успех ще има, че да го попита "какво предлагаш".
Такъв типаж и "Ода" в 5000 страници да напише, пак няма да му отговорят. Хайде да сме реалисти! Simple Smile

Ако е някой известен и много богат ще има 100% успеваемост, ако пита секс у нас, просто той няма да го направи, понеже жените му пишат на него и му се предлагат и той си избира.
Сто процента успеваемост?! И себе си ли включвате?! Крайно неуважително отношение от жена към другите жени.

# 93
  • Мнения: 3 676
Ако е някой известен и много богат ще има 100% успеваемост, ако пита секс у нас, просто той няма да го направи, понеже жените му пишат на него и му се предлагат и той си избира.
Сто процента успеваемост?! И себе си ли включвате?! Крайно неуважително отношение от жена към другите жени.
Ти да видиш! Нима ти никога не си припадала по някой готин политик, артист или певец?

# 94
  • Мнения: 169
Ако е някой известен и много богат ще има 100% успеваемост, ако пита секс у нас, просто той няма да го направи, понеже жените му пишат на него и му се предлагат и той си избира.
Сто процента успеваемост?! И себе си ли включвате?! Крайно неуважително отношение от жена към другите жени.
Ти да видиш! Нима ти никога не си припадала по някой готин политик, артист или певец?
Какво общо има 😀 със стоте процента. И обратното ми се е случвало - някой, когото всички боготворят да ме отблъсква

# 95
  • Мнения: 3 676
''Ако е някой известен и много богат ще има 100% успеваемост''
Ето това е общото. Известните имат 100% успеваемост, където почукат, ще им бъде отворено.

# 96
  • Мнения: 169
''Ако е някой известен и много богат ще има 100% успеваемост''
Ето това е общото. Известните имат 100% успеваемост, където почукат, ще им бъде отворено.
Е глупости, не всеки ги харесва.

# 97
  • Мнения: 7 408
''Ако е някой известен и много богат ще има 100% успеваемост''
Ето това е общото. Известните имат 100% успеваемост, където почукат, ще им бъде отворено.

Това са глупости,... ако човекът не ни обича по начина, който ни е необходим,  ако ще да е и богат и красив и успял... това няма никакво  значение .

# 98
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Скрит текст:
Отрудени, сиви, банални, неизвестни, без хигиена, без привлекателна външност, нисък ръст, малък полов огран, плешиви и без мускули 30 годишни никога не са били обект на дискусия. Поне от повечето от участниците.
И как мислите, типаж като горния (да не изброявам) ако директно предложи "секс у нас" колко успех ще има, че да го попита "какво предлагаш".
Такъв типаж и "Ода" в 5000 страници да напише, пак няма да му отговорят. Хайде да сме реалисти! Simple Smile

Ако е някой известен и много богат ще има 100% успеваемост, ако пита секс у нас, просто той няма да го направи, понеже жените му пишат на него и му се предлагат и той си избира.
Сто процента успеваемост?! И себе си ли включвате?! Крайно неуважително отношение от жена към другите жени.

Не включва себе си, нито мене или някоя друга. Иска да каже, че богатите и известни мъже имат много повече ухажорки от бедните и неизвестни. Естествено, че не всички жени ги харесват и биха легнали с тях. Преспиването с известен мъж може да се капитализира, продавайки историята на някой жълт вестник. Носи известност, повишен интерес към персоната и е нещо като евтина реклама.

# 99
  • Мнения: 31
Напротив. Включвам почти всички жени, включително и себе си. Млад, богат и красив може да има почти всяка жена. Дори не е задължително да е млад или красив, има много примери и то не само в България. Stranger, като мъж го потвръждава.

# 100
  • Мнения: 169
Никой за никого не може да потвърждава/отговаря. Това е нещо лично. Аз пък свързвам тези мъже с нарцисизма и страня от тях. Особено красивите мъже.

Тук има тънък момент за богатите мъже, че не самите пари привличат. Ами това, че е богат след определена възраст означава, че умен и работлив. Защо ми е някой който работи в Билла и пие ракия цяла вечер, при положение, че самата аз съм работохолик и амбициозна?

Последна редакция: сб, 19 дек 2020, 20:18 от Lavendervibes

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Има колкото щеш примери за хора, които:
а) Бързо харчат всичко спечелено за месеца и все им е недостатъчно, независимо колко е.
б) Печелят много, но са стиснати и харчат единствено за себе си, дори и да са обвързани.
в) Имат наглед обикновена професия, но разумно отделят от нея през годините и успяват да спестят доста добри пари.

# 102
  • Мнения: 31
Свързваш го защото всеки човек е малко или много нарцист, особено добре изглеждащи, богати и красиви хора. Не самите пари привличат също е клише. Той може да си е умен и работен и пак да си работи за 1000 лева цял живот, хамали много има, нищо, че имат по 2 висшета. Има много професии, в които растежа не е особено голям. Да не забравяме, че в България, повечето хора работят за под 1000. Като направиш сметката, накрая ти си прецени дали си заслужава да бъхтиш с друг наравно за да свържете двата края, който тепърва ще се реализира и не се знае какво ще стане, особено с настоящата ситуация в световен мащаб или някой да си те гледа, дори и да не е красавец и много млад, но с пари.  Умен не е = пари, особено в днешно време, той може и нищо да не е завършил, нито език да знае, да е оправен  и да има престъпен бизнес, примерно. Нека да не се лъжам, то е ясно кое ще избере всяка жена, както и аз разбира се. Още си малка и наивна, явно. В един момент, всичко опира до пари, отричайте си колкото искате.

# 103
  • София
  • Мнения: 4 668
Как го виждате някой, че е богат, много ми е интересно. И кога по-точно. На улицата ли, или вече като сте минали през спалята?

Много се приказва за "богатите". Аз не съм видял изобщо да помага с харесването. Освен, може би тесен социален кръг.

# 104
  • Мнения: 169
Свързваш го защото всеки човек е малко или много нарцист, особено добре изглеждащи, богати и красиви хора. Не самите пари привличат също е клише. Той може да си е умен и работен и пак да си работи за 1000 лева цял живот, хамали много има, нищо, че имат по 2 висшета. Има много професии, в които растежа не е особено голям. Да не забравяме, че в България, повечето хора работят за под 1000. Като направиш сметката, накрая ти си прецени дали си заслужава да бъхтиш с друг наравно за да свържете двата края, който тепърва ще се реализира и не се знае какво ще стане, особено с настоящата ситуация в световен мащаб или някой да си те гледа, дори и да не е красавец и много млад, но с пари.  Умен не е = пари, особено в днешно време, той може и нищо да не е завършил, нито език да знае, да е оправен  и да има престъпен бизнес, примерно. Нека да не се лъжам, то е ясно кое ще избере всяка жена, както и аз разбира се. Още си малка и наивна, явно. В един момент, всичко опира до пари, отричайте си колкото искате.
Не можеш да говориш за всички. Аз пък съм живяла в семейство, в което сме били финансово зависими от мъжа и знам до какви грозни сценки се стига рано или късно, направила съм си изводите и никога не бих си позволила да изкарвам малко. Няма такъв вариант някой да си те гледа и да не те смята за по-низша, а ако мислиш, че домакинската работа се оценява, си в голяма грешка. Не аз съм наивната.
Ако си умен, ще знаеш в коя ниша да се пласираш. Тези с по две висши обикновено са записали ей така да учат нещо там.

Последна редакция: сб, 19 дек 2020, 20:56 от Lavendervibes

# 105
  • Мнения: 7 408
Как го виждате някой, че е богат, много ми е интересно. И кога по-точно. На улицата ли, или вече като сте минали през спалята?

Много се приказва за "богатите". Аз не съм видял изобщо да помага с харесването. Освен, може би тесен социален кръг.

Точно това ти казваме,че не е важно какво има един мъж а какво получаваш като отношение.
И не, преди спалнята се виждат тия неща.

# 106
  • Мнения: 31
happy doc, отношението също се показва с пари. Да те изведе, да направи жест, подаръци, ресторант, гориво за колата и други неща в продължение на няколко месеца преди да му пуснеш, тея неща не са безплатни.Тангра, по много начини може да се разбере, някои мъже сами си казват, проучваш семейството му и др. начини има. Да има и такива, които са взели кредити и лъжат по млади момичета.

Един мъж ако е без пари е много по-вероятно да остане сам, дори и да е красив и добър, отколкото друг, който има само пари, но други качества не, понеже пак се повтарям, парите са на първо място. Несправедливо е но е така.

# 107
  • Мнения: 7 408
happy doc, отношението също се показва с пари. Да те изведе, да направи жест, подаръци, ресторант, гориво за колата и други неща в продължение на няколко месеца преди да му пуснеш, тея неща не са безплатни.Тангра, по много начини може да се разбере, някои мъже сами си казват, проучваш семейството му и др. начини има. Да има и такива, които са взели кредити и лъжат по млади момичета.

Един мъж ако е без пари е много по-вероятно да остане сам, дори и да е красив и добър, отколкото друг, който има само пари, но други качества не, понеже пак се повтарям, парите са на първо място. Несправедливо е но е така.

Виж ,понеже аз такива не съм имала  без пари и това изобщо не го коментирам. Естествено, че е нормално да те изведе ,но това не е най - важното.Повярвай ми.Ако обичам даден човек съм готова и аз да си платя сметката и подаръци правя..Отношението се показва по много други начини.

# 108
  • Мнения: 169
Защо просто не можете да приемете, че за различните хора на първо място са различни неща? Толкова ли е трудно да се разсъждава не знам

Анонимката, за да си търсиш някой с пари трябва да си истинска красавица и дори тогава ще те глезят до време.

# 109
  • Мнения: 31
Така е различни са. Дори и да те глезят до време, при развод можеш да вземеш много. Има и жени, които цял живот ги глезят и мъжете си ги слушат.

# 110
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Как го виждате някой, че е богат, много ми е интересно. И кога по-точно. На улицата ли, или вече като сте минали през спалята?

Много се приказва за "богатите". Аз не съм видял изобщо да помага с харесването. Освен, може би тесен социален кръг.

Ако човекът е известен се знае, долу горе икономическия му капитал. Има нощни клубове, където може да се ходи само с членска карта. Често собствениците раздават карти на млади, привлекателни, красиви момичета с цел привличане на клиентела.

По дрехите и обувките, които мъжът носи, колата, която кара, хотелите, в които отсяда, в коя класа пътува, дали играе поло, голф и къде, начинът на изказ, колко езика владее се познават произход и сой. Благородниците и богаташките синове често споменават коя гимназия са завършили.

Познавах момичета, които държаха вечерната им работа да е в скъп клуб или заведение, ходеха да работят по круизни кораби и като стюардеси лятото и живееха по мазета и тавани в скъпите квартали с цел намиране на подходящ съпруг.

До влизането в спалнята има lunch-ове, brunch-ове, театри, казина.

Спалнята, естествено е в хубав замък за уикенд с приятели, в хубав хотел, на яхта или просто в топ квартал. Малко красавици биха отишли в краен, работнически квартал, където възлюбеният обитава порутена, споделена къща.

Богатите мъже рядко се срещат с жени от тесния им, социален кръг. С тях си говорят, играят карти, яздят (коне 🤩 ), но за връзка или нов брак предпочитат доста по-млади жени без деца. Излизах с такъв и беше идеален по всички параграфи, но умирах от скука в социалния му кръг. Жените бяха на възрастта на майка ми и разговорите ме отегчаваха. С мъжа се запознах на лансиране на парфюм в Harrods. Бих излязла с него и ако не беше богат.

Не можеш да говориш за всички. Аз пък съм живяла в семейство, в което сме били финансово зависими от мъжа и знам до какви грозни сценки се стига рано или късно, направила съм си изводите и никога не бих си позволила да изкарвам малко. Няма такъв вариант някой да си те гледа и да не те смята за по-низша, а ако мислиш, че домакинската работа се оценява, си в голяма грешка. Не аз съм наивната.
Ако си умен, ще знаеш в коя ниша да се пласираш. Тези с по две висши обикновено са записали ей така да учат нещо там.

Богатите мъже и даже много от мъжете от средна класа изобщо не държат жените им да вършат домакинска работа. Жена на богат да чисти и готви ежедневно не съм видяла, а много и децата си не пипват.

Зависима от богат съпруг съпруга няма. Има стил на живот, зависим от богатството на съпруга, но никоя женена за богат не умира от глад като се разведе. Повечето богати мъже се женят за богати жени 🤩.

Не знам какви сцени си видяла, но ако майка ти е била лакомия, тропаща по масата за златни Baume & Mercier и Chopard с диаманти, то да, възможно е. Богатите мъже финансират приличен към охолен живот, образование за потомството и даже щедра помощ с домакинството, неща, които беден не може да предложи.

Гледането отвисоко и третирането на съпругата като по-низша е типично за по-бедните мъже.

# 111
  • Мнения: 169
Ами щом знаеш как да го направиш, браво 😀
На мен пък ще ми е гадно да ми казват, че постигнатото дължа на мъжа си, но това съм аз

# 112
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Свързваш го защото всеки човек е малко или много нарцист, особено добре изглеждащи, богати и красиви хора. Не самите пари привличат също е клише. Той може да си е умен и работен и пак да си работи за 1000 лева цял живот, хамали много има, нищо, че имат по 2 висшета. Има много професии, в които растежа не е особено голям. Да не забравяме, че в България, повечето хора работят за под 1000. Като направиш сметката, накрая ти си прецени дали си заслужава да бъхтиш с друг наравно за да свържете двата края, който тепърва ще се реализира и не се знае какво ще стане, особено с настоящата ситуация в световен мащаб или някой да си те гледа, дори и да не е красавец и много млад, но с пари.  Умен не е = пари, особено в днешно време, той може и нищо да не е завършил, нито език да знае, да е оправен  и да има престъпен бизнес, примерно. Нека да не се лъжам, то е ясно кое ще избере всяка жена, както и аз разбира се. Още си малка и наивна, явно. В един момент, всичко опира до пари, отричайте си колкото искате.
И пак стигнахме до обичайната картинка, в която е по-лесно да си затворим очите за това какъв Човек искаме до себе си и да бъдем с някакъв, когото не харесваме, но пък има пари, защото някак е по-лесно да се присламчим към някой вече успял, който да ни извади от блатото, отколкото да направим така, че да се развиваме и сами да успеем!

# 113
  • Мнения: 7 408
Скрит текст:
Свързваш го защото всеки човек е малко или много нарцист, особено добре изглеждащи, богати и красиви хора. Не самите пари привличат също е клише. Той може да си е умен и работен и пак да си работи за 1000 лева цял живот, хамали много има, нищо, че имат по 2 висшета. Има много професии, в които растежа не е особено голям. Да не забравяме, че в България, повечето хора работят за под 1000. Като направиш сметката, накрая ти си прецени дали си заслужава да бъхтиш с друг наравно за да свържете двата края, който тепърва ще се реализира и не се знае какво ще стане, особено с настоящата ситуация в световен мащаб или някой да си те гледа, дори и да не е красавец и много млад, но с пари.  Умен не е = пари, особено в днешно време, той може и нищо да не е завършил, нито език да знае, да е оправен  и да има престъпен бизнес, примерно. Нека да не се лъжам, то е ясно кое ще избере всяка жена, както и аз разбира се. Още си малка и наивна, явно. В един момент, всичко опира до пари, отричайте си колкото искате.
И пак стигнахме до обичайната картинка, в която е по-лесно да си затворим очите за това какъв Човек искаме до себе си и да бъдем с някакъв, когото не харесваме, но пък има пари, защото някак е по-лесно да се присламчим към някой вече успял, който да ни извади от блатото, отколкото да направим така, че да се развиваме и сами да успеем!

Абсурдно е това Жребче, парите не купуват щастие.Една независима жена не би се примирила с лошо отношение, па макар и в златна клетка

# 114
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
За лошо отношение не съм споменавал. Wink Всеки човек, било то мъж или жена, сам избира с кого да се събере и до голяма степен това + последващото общуване и развиване на отношенията предопределя дали и доколко ще бъде уважаван от другия. В крайна сметка никой не ни е опрял пистолет в главата, за да стоим цял живот "вързани" към някого, позволяващ си грубо отношение. Като не ти допада нечие отношение, просто се разделяте и готово.

# 115
  • Мнения: 1 671
''Ако е някой известен и много богат ще има 100% успеваемост''
Ето това е общото. Известните имат 100% успеваемост, където почукат, ще им бъде отворено.

Неть!!!
Много Богат и известен,но грозноват
няма да има 100 %
Може би 95% ще се котира
Има жени , които гледат и външния вид

# 116
  • Мнения: 31
''Ако е някой известен и много богат ще има 100% успеваемост''
Ето това е общото. Известните имат 100% успеваемост, където почукат, ще им бъде отворено.

Неть!!!
Много Богат и известен,но грозноват
няма да има 100 %
Може би 95% ще се котира
Има жени , които гледат и външния вид

Достатъчни са 95%, което на практика си е почти всички. Като махнеш много възрстни жени.

Скрит текст:
Свързваш го защото всеки човек е малко или много нарцист, особено добре изглеждащи, богати и красиви хора. Не самите пари привличат също е клише. Той може да си е умен и работен и пак да си работи за 1000 лева цял живот, хамали много има, нищо, че имат по 2 висшета. Има много професии, в които растежа не е особено голям. Да не забравяме, че в България, повечето хора работят за под 1000. Като направиш сметката, накрая ти си прецени дали си заслужава да бъхтиш с друг наравно за да свържете двата края, който тепърва ще се реализира и не се знае какво ще стане, особено с настоящата ситуация в световен мащаб или някой да си те гледа, дори и да не е красавец и много млад, но с пари. Умен не е = пари, особено в днешно време, той може и нищо да не е завършил, нито език да знае, да е оправен  и да има престъпен бизнес, примерно. Нека да не се лъжам, то е ясно кое ще избере всяка жена, както и аз разбира се. Още си малка и наивна, явно. В един момент, всичко опира до пари, отричайте си колкото искате.
И пак стигнахме до обичайната картинка, в която е по-лесно да си затворим очите за това какъв Човек искаме до себе си и да бъдем с някакъв, когото не харесваме, но пък има пари, защото някак е по-лесно да се присламчим към някой вече успял, който да ни извади от блатото, отколкото да направим така, че да се развиваме и сами да успеем!

Абсурдно е това Жребче, парите не купуват щастие.Една независима жена не би се примирила с лошо отношение, па макар и в златна клетка

Абсурдно е защото парите носият щастие по един или друг начин.

# 117
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Аз гледам външен вид, мъжественост и здраве. Вярно е, че не бих излизала със стар, болен, поолисял, грозен в очите ми мъж, но това не значи, че такъв мъж ще е успешен на 95%, а не на 100. За себе си той е успешен на 100%, защото винаги може да си позволи красиво момиче на повикване, да се ожени и да има деца, а всичко това е често недостъпно за бедните му събратя с подобен външен вид.

Красотата също е богатство. Тя е част от личния капитал и показва добро здраве, хубави гени и наличие на достатъчно храна в семейството, в което е роден и отгледан индивида. В богатите общества е силно привлекателна, защото там жените имат достатъчно икономически ресурси.

Мога да изляза с богат 2 пъти, но ако не е красив, няма широки рамене, тясна талия, развити бедра (и други органи), широка брада и вертикална долна челюст, не бих имала дете от него. Здравето е безценно.

# 118
  • София
  • Мнения: 4 668
Значи, има няколко недостатъка тази теза с богатите.

Първо, говорим за яхти, първи класи, имения. Колко в България имат и ползват такива неща. Къде ще идем с тая първа класа? До Пловдив!? Дайте да си говорим реалистично.
За да имаш такива неща, трябва да имаш активи за поне 20-30 млн+ и нагоре. Каква е статистиката за такива хора? Според мен, няколко десетки, може и 100 човека в цяла България.
И какво, останалите 3.5 млн жени сами ли ще стоят!?
А тия цървулите, с по 2-3-5-10 млн? Като си нямат яхта и имение, не играят голф и не пътуват 1ва класа? Те са причислени към бедните.

Друго, споменаваш няколко нахъсани златотърсачки, които са си посветили цялото време, енергия, переспектива, образование, ресурс, в "лов на богат мъж" Вместо университет, ще са продавачки на парфюми и кетъринг.
Това ли е широкият избор на богатите, говорехте за 100%! Словом СТО ПРОЦЕНТА! Ами ако не искат куха златотърсачка?
Даже пък, гледам в следващия постинг опряхме до "момиче на повикване". Е, спор няма, там ще е 100% богаташа Simple Smile
Дайте малко по-сериозно!

Това, че ще изкарате пари от развода, не бъдете толкова сигурни. Има си предбрачни договори. Някой е хвърлял труд, средства, поколения, жертви, и за едно *** ще ви хариже половината. Ами не я виждам тая работа. Виж, ако имате общи деца, те може и да получат нещо.

# 119
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Каква е тази смешна пресметливост у някои!? Laughing Още не са се видели с мъжа, а вече замислят как ще източат парите му след развода, които явно са същинската им цел от самото начало. Защо се залага на мързела и личната неспособност за кариерно развитие, в името на развиване на професия "държанка-използвачка"!?

# 120
  • Мнения: 169
Каква е тази смешна пресметливост у някои!? Laughing Още не са се видели с богаташа, а вече замислят как ще източат милионите му след развода, които явно са същинската им цел от самото начало. Защо се залага на мързела и личната неспособност за кариерно развитие, в името на развиване на професия "държанка-използвачка"!?

Защото искат да бъдат гледани като принцеси, в което има нещо много романтично само че забравят, че принцесите са да стоят и изглеждат красиво, нищо повече.

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Да уточня, че не разбирам този начин на мислене, защото:
1. Съм мъж и никога не бих бил с жена заради парите ѝ или поради каквато и да била друга причина, различна от личното ми желание да съм с нея поради харесването ѝ като човек и жена.
2. Разчитам само на собствените си усилия, вложени в каквото желая да постигна. Мисля, че това е най-правилният начин човек да успее и да бъде независим от другиго. Стига да не го мързи и да има правилен усет в каква сфера да се развива.
3. Не съм гледал филма "50 отсенки на сивото" и не съм се самонавивал с фантазии за прилагането на подобни сценарии и в истинския живот.

# 122
  • Мнения: 2 638
А кой е казал, че няма да се обичат?

# 123
  • Мнения: 169
Нюанса 😄 а бихте ли били с някоя, заради красотата й? Има не по-малко материални мъже

# 124
  • Мнения: 31
Тангра, никъде не коментираме недостатъците. Ставаше въпрос, че на практика, мъж, който има много пари, ако знае какво прави има 100% успеваемост, няма значение как ги е изкарал парите знам, че много мъже ще се ядосат, но това е положението, също така и много жени ще отричат, въпреки че вътрешно знаят, че е така, но за да не бъдат съдени ще кажат друго. Не ми казвай, че не си виждал момченца, които с нищо не блестят, като качества, но са вървежни само защото техните му са подсигурили всичко. Милионерите не са само в България, като раждаш от някой много по-възрастен едва ли те интересува ген, ти като му вземеш наследството и парите, можеш да си намериш млад и хубав, като това ти е целта.

# 125
  • Мнения: 169
Ето пак говорим от името на всички. Разбира се, че някои ги привличат мъжете с пари. Излъчват сила и начина, по който влизат в стаята сякаш притежават всичко включително теб е уау. Но ако това е някой 100+кг не мога да се насиля даже да го погледна. А и не всички искаме някой такъв до себе си - първо това са мъже, които трябва да бъдат ухажвани от теб, а не обратното, защото имат богат избор и второ по един или друг начин ще те накарат да се чувстваш по-низшата. Аз все още имам травми поради връзката на майка ми с такъв човек, не благодаря. Няма количество сума, която може да закупи достойнството ми.

# 126
  • София
  • Мнения: 4 668
Добре, вие малко от малко за вероятности не мислите ли? Нали попитах, колко точно богати ги искате, и какъв % от хората са.
Сега пък се оказа, че щом нямало в България, то не е проблем и да тръгнем по света да ги търсим.

Честно казано, не съм виждал такива момченца. При моето поколение бяха рядкост. А сега не съм ги засичал в кръговете, в които движа. По чалготеки не ходя. Не знам там ли се срещат.

Каква е тая 100% успеваемост? Май не можеш да си формулираш точно изказването. Ту бяха 100% от жените, после 95% от жените, после 100% от проститутките (това беше Невена), сега пък 100% успеваемост.
Какво означава "успеваемост"? Че няма да останеш ерген? Това не е 100% успеваемост.

Ти на колко милионера взе наследството и парите, и след това се премести при някой млад и хубав?
Да говорим в числа. О, 1, 2ма?

Аз не отричам, че парите като универсален материален ресурс са много привлекателни. Спорим за детайлите. Дали ще са 10, 20 или 100% от жените. И най-вече, кои точно жени?
Дали ще е 100% сигурно, че ще му отмъкнеш наследствата и парите.

Не на последно място, говорите не просто за богати, а за супер-богати хора. Които са 100 пъти по-редки от богатите и съответно милион пъти по-редки от обикновените хора. Статистически дори не е интересно да се разглеждат тия хора. Те са в статистическата грешка. Толкова незначителен брой са.
И ни най-малко не завиждам, не съм такъв тип човек. Това е също (ад хоминем ли се наричаше) аргумент. Не по тезата, а към човека. Т.е. 100% невалиден.

Такива неща.

# 127
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Танграта, работа в заведение вечер не означава, че денем не може да се учи. Някои специалности в момента докарват по-малко от това, което изкарва сервитьорка.

Има предбрачни договори, но те не освобождават от издръжка на децата и тя не е 120-500 лева месечно като от суяка от Долно Нанагорнище.

В света на богатите богат е човек с над 400-500 милиона в момента.

Не завиждам на женените за богати мъже, но е факт, че техните деца имат в пъти по-добър старт в живота от моите. Самата аз не бих искала да се родя в такова семейство. Мисълта от девически интернат, конеезда, лов, риболов и приеми ме отвращава.

Исках да кажа, че колкото по-богат е един мъж, толкова повече жени са готови да излизат с него.

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Но ако това е някой 100+кг не мога да се насиля даже да го погледна.
Това с килограмите и харесването е доста разтегливо понятие, защото има с уж нормално тегло и изглеждат доста отпуснати и с паласки, а други с 20-30 кг над тях може да са по-стегнати, ако тренират. Отделно, че теглото "стои" по много различен начин при мъжете и жените. При повечето напълнели жени теглото се отразява най-вече на ханша и оттам те изглеждат доста по-широки и привидно по-тежки от мъже със сходни килограми и ръст, защото при мъжете рядко сланинките отиват в ханша.

# 129
  • Мнения: 1 119
Пак ли за пари?

Един богат мъж има с какво да впечетли. Отношение, подаръци, грижа... Или как може да реши всички проблеми с лека ръка. Разбира се, има много богати мъже, които са стиснати или кофти характери.

Моят мъж (годеник) е богат, добър, мил, верен, влюбен. Имаме чистачка на пълен работен ден, а когато почива, вършим заедно домакинската работа. Аз не работя. Отдавна не съм пускала дори копчето на пералнята. Единствено, аз съм човекът, който готви... Харесвам си моята храна. А и той не може. Въпреки това, можем, ако искам да излезем и на ресторант или да поръчаме. За двама ни е важно отношението. Не пари в замяна или домакинска работа. Както и за всички останали. Няма значение, че карам последен модел кола на пазара и живея в къща за милион, аз имам всякакви приятели и съм склонна да помогна на всеки.

Клишетата са излишни. Животът и хората имат много нюанси.
Ако обичаш беден мухльо е истинска любов, но ако е милионер - не? Що за глупост?

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Пак ли за пари?

Един богат мъж има с какво да впечетли. Отношение, подаръци, грижа... Или как може да реши всички проблеми с лека ръка. Разбира се, има много богати мъже, които са стиснати или кофти характери.

Моят мъж (годеник) е богат, добър, мил, верен, влюбен. Имаме чистачка на пълен работен ден, а когато почива, вършим заедно домакинската работа. Аз не работя. Отдавна не съм пускала дори копчето на пералнята. Единствено, аз съм човекът, който готви... Харесвам си моята храна. А и той не може. Въпреки това, можем, ако искам да излезем и на ресторант или да поръчаме. За двама ни е важно отношението. Не пари в замяна или домакинска работа. Както и за всички останали. Няма значение, че карам последен модел кола на пазара и живея в къща за милион, аз имам всякакви приятели и съм склонна да помогна на всеки.

Клишетата са излишни. Животът и хората имат много нюанси.
Ако обичаш беден мухльо е истинска любов, но ако е милионер - не? Що за глупост?

Тайра, противоречиш си. Ако е мъж с нормални доходи като повечето хора, значи е "мухльо", обаче ако е червив с пари, не е мухльо... Е, защо даде точно този пример, и то точно когато искаше да оправдаеш любовта към богаташите!? Между другото, жена, която твърди, че държи на любовта и отношението на мъжа към нея, без значение парите, а в същото време е безработна по свое желание редом до милионер и на негова издръжка, звучи малко като вегетарианка, която говори за здравословна храна без меса, а в същото време мощно нагъва кебапчета и пържоли. Smiley
 Много ясно, че ако целево пренебрегваш всички мъже, освен милионерите, накрая така или иначе вероятността да се влюбиш в милионер клони към 100%. То и един мъж ако все сваля наточени мадами и страни като дявол от тамян от всяка една грозна дебеланка, няма как да стигне до задълбочени отношения с представителка на последните.
 Моето мнение е, че ти обичаш удобствата и преживяванията на места, струващи много пари + тръпката по време на тях. За теб тръпката и интимностите са водеща съставна част от отношенията. Но задължително с богаташ. Това, че си хлътнала по въпросния мъж и го бъркаш с любов, е съвсем разбираемо. За истински любов и вярност ще говориш, когато изминат години и все още всичко е 6, понеже помним какво беше и с един друг мъж миналата година, когото една жена боготвореше и хвалеше тук във форума. Също така, тази любов дали би била факт, ако утре парите се изпарят и се наложи да работиш редом до бедния мъж (който, щом няма пари, ще е вече категоризиран като "мухльо" по твоите разбирания)!? Защото не се знае дали за ден, месец или година ще успее той пак да дръпне с парите напред. Секнат ли ресторантите, луксозните коли, жилища, подаръци, пътувания по почивки и всички останали удобства, нещата изведнъж ще се променят. Не казвам, че е лошо това, което правиш (животът си е твой), но така лековато да се оприличават мъжете НЕмилионери на "мухльовци" говори за твърде прибързано и предубедено мислене.

# 131
  • София
  • Мнения: 4 668
Танграта, работа в заведение вечер не означава, че денем не може да се учи. Някои специалности в момента докарват по-малко от това, което изкарва сервитьорка.

Има предбрачни договори, но те не освобождават от издръжка на децата и тя не е 120-500 лева месечно като от суяка от Долно Нанагорнище.

В света на богатите богат е човек с над 400-500 милиона в момента.

Не завиждам на женените за богати мъже, но е факт, че техните деца имат в пъти по-добър старт в живота от моите. Самата аз не бих искала да се родя в такова семейство. Мисълта от девически интернат, конеезда, лов, риболов и приеми ме отвращава.

Исках да кажа, че колкото по-богат е един мъж, толкова повече жени са готови да излизат с него.
Сега остава и да изкараш една статистика колко мъже са с над 500милиона в момента (За Божков се сещам), колко от тях са в ергенско-активна възраст, колко от тях не са женени, и местата до 9тата любовница не са заети.

С последното изречение съм 100% съгласен. Написах по-горе и аз същото. Парите са ресурс. И да, привлекателен е. Но отначало спорът изобщо не беше:
"Гига-богаташите имат малко по-висок шанс, защото имат повече "желаещи"".
А беше: "обикновените богаташи" имат 100% шанс.
Е, тоя 100% шанс предстои да го видя. Виж в съседните теми. Може да е млад, красив, умен, надарен, нямало ли тръпка и край. Следващия. Та едни пари ли ще впечатлят такива изисквания.

Аз много пъти съм водил тези спорове през годините и винаги се развиват по абсолютно идентичен начин. И винаги задавам едни и същи въпроси.
Интересно защо, винаги когато се спомене за богат, се вадят за пример милиардери. Само те ли сбъдват принципа?
А ако имаш едни 10 млн, кучета те яли? Няма ли златотърсачки за тебе? Направо ми убихте деЦката мечта!

Също, повтарям се, донякъде ми е интересен и обсъждания въпрос в чужбина. Но най-вече ме вълнува в България какво се случва по въпроса. Чисто практически погледнато. И не, не вярвам всички красиви жени в страната да се женят в чужбина. Все остават някакви и тук.
Също, повтарям се, струва ли си да обсъждаме общ принцип за хора, които са 1 на милион.

https://www.investor.bg/zoom/355/a/koi-biaha-nai-bogatite-hora-p … ez-2019-g-295522/
Цитат
Според последните данни на Forbes, по света има 2153 милиардери – 55 на брой по-малко, отколкото преди година
На 8 милиарда население, се пада по 1 милардер на 4 милиона.
Това се равнява на 0.000025%
Не знам тия с по 500млн какъв % са, но едва ли са много повече.

Има някои хора, жадни за пикантерии, които все четат за супербогатите, за артистите и са им фенове. Не съм от тоя типаж. Аз си гледам моя живот, и това което аз правя. Мен ме вълнува практичността. Та поне малко от малко да се доближаваме до числата при по-обикновените богати хора.

# 132
  • Мнения: 169
Но ако това е някой 100+кг не мога да се насиля даже да го погледна.
Това с килограмите и харесването е доста разтегливо понятие, защото има с уж нормално тегло и изглеждат доста отпуснати и с паласки, а други с 20-30 кг над тях може да са по-стегнати, ако тренират. Отделно, че теглото "стои" по много различен начин при мъжете и жените. При повечето напълнели жени теглото се отразява най-вече на ханша и оттам те изглеждат доста по-широки и привидно по-тежки от мъже със сходни килограми и ръст, защото при мъжете рядко сланинките отиват в ханша.
Ох разбрахте ме, визирах някой, който е наклан като прасе като Пеевски

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Ох разбрахте ме, визирах някой, който е наклан като прасе като Пеевски
Е, този привлекателен за голям брой жени "мечо" вероятно тежи поне 130 кг. Определено няма как да е само 100 кг. Simple Smile

# 134
  • Мнения: 169
Ох разбрахте ме, визирах някой, който е наклан като прасе като Пеевски
Е, този привлекателен за голям брой жени "мечо" вероятно тежи поне 130 кг. Определено няма как да е само 100 кг. Simple Smile
Ее, нямам опит 😆

# 135
  • София
  • Мнения: 4 668
Добре де, дайте някой съвет и за обикновените богаташи. Например една S класа последен модел ще привлече ли някоя не-златотърсачка. Или айде, последен да не е, че последният излезе преди 2 седмици. И как точно момичето ще ти види колата преди да е излязло с тебе. Т.е., вече те е харесала.
Подаръците също предполагат вече някакво познанство, срещи.
Да припомня, твърденето беше, че богатите имали, която искат.
Да не се окаже, че от тези, с които вече излизат, имат голям шанс да продължат отношенията.
Между 2те има разлика от земята до небето.

# 136
  • Мнения: 2 638
Танграта ,в другата тема имаш теория за качества, които са основни за жените, не универсални, но желателни,даденостите, за които става дума. Тук жената, също говори за основни дадености. Нещо лошо?

# 137
  • Мнения: 1 671
Обърнахте хубавата тема на статистика и цифри,
доста сухарско Simple Smile)))

# 138
  • София
  • Мнения: 4 668
Сухарско е само за който не разбира от статистика и числа.

Krist, малко по-конкретно ако може. Оставам с впечатлението, че изобщо не си чела темата. Кое е основна даденост? 500 милиона?
И кога съм бил против нечия основна даденост? Цитат?
За основната даденост парите като ресурс да са харесвани писах няколко пъти. Уточняваме колко точно. И кога по-точно са харесвани.
То и в другата тема се питаше кое би накарало един мъж да си загуби ума. Нормалният разум предполага, че става въпрос за момента преди запознанство. После се оказало, че за задържане на 20 годишен брак било питането.
Та и за парите. Да не се окаже, че са важни на някакъв много късен етап от отношенията. Или ако говорим за чисти златотърсачки и чалготеки.

Пак се повтарям, по-конкретно, ако може, имена на клубове, в които трябва да членуваме, модел на ферарито, модел на яхтата на смолета? Питам за един приятел Simple Smile

# 139
  • Мнения: 2 638
А, добре. Ако притежаваш предметите от последния си въпрос- другите ти въпроси са без значение по което и да е време зададени.

# 140
  • Мнения: 1 671
Tangra,
ако тези числа и статистики ги бъбриш и при разговори с жени, не сухарско, направо трагедия
Безинтересен си с дългите ти монолози ...

Вечерта ще помисля за хубава тема и може да пусна...
Тази вече не ми харесва....

# 141
  • София
  • Мнения: 4 668
Много ясно, че не ги говоря. Къде е казано, че човек трябва да мисли и пише само това, за което се разговаря с жени.
А и не помня напоследък с жени да сме обсъждали как 100% ще се вземат с богат мъж. Проява на лош вкус би било, най-малкото. И от 2те страни Simple Smile


‘Krist, то има и самолети за 20-30к, и яхти за 20-30к и S класи за 20-30к. Което са доста лесно прежалими пари. Но не вярвам да помогнат грам.
Та пак някак ми се губи конкретиката.

Виждам и друг проблем, ако не обичам да карам самолет или яхта и мога да си купя, но не искам, това означава ли, че няма да ме харесват златотърсачките?

Да не опрем накрая, че всичко е в приказките. А дори пари може и да нямаш. Стига да приказваш умело за тях Simple Smile

# 142
  • Мнения: 2 638
Много си сложен. Търси си сложна жена, че май обикновените ни объркваш.

# 143
  • Мнения: 1 119
Много ясно, че не ги говоря. Къде е казано, че човек трябва да мисли и пише само това, за което се разговаря с жени.
А и не помня напоследък с жени да сме обсъждали как 100% ще се вземат с богат мъж. Проява на лош вкус би било, най-малкото. И от 2те страни Simple Smile


‘Krist, то има и самолети за 20-30к, и яхти за 20-30к и S класи за 20-30к. Което са доста лесно прежалими пари. Но не вярвам да помогнат грам.
Та пак някак ми се губи конкретиката.

Виждам и друг проблем, ако не обичам да карам самолет или яхта и мога да си купя, но не искам, това означава ли, че няма да ме харесват златотърсачките?

Да не опрем накрая, че всичко е в приказките. А дори пари може и да нямаш. Стига да приказваш умело за тях Simple Smile

Коя година трябва да е тази S класа за тези скромни пари?
Хората с яхти и самолети си имат кой да им ги кара.
Хората, които имат пари си личат. Няма значение кой какво говори. Фалшиво богатите се виждат с просто око.

П.П Абе ти мъж ли си? Чак сега разбирам.

# 144
  • Мнения: 31
Тангра, хората са го казали. За каквото и да ти говорят, става въпрос и за пари. И да се спами по темата тая си е.  Хю Хефнър и той беше дърт и не много хубав, но си имаше много хубави жени.

# 145
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Тангра, хората са го казали. За каквото и да ти говорят, става въпрос и за пари. И да се спами по темата тая си е.  Хю Хефнър и той беше дърт и не много хубав, но си имаше много хубави жени.
Зависи от пола. Каквото и да си говорим, за мен в жената е важна само и единствено точно тя и нищо друго. И точно такова е мисленето на повечето мъже. Те не се интересуват от парите, имотите, колите, яхтите, самолетите, дори кариерното развитие на жената. Мнозинството представители от двата пола имат коренно различни подбуди да са с човек от отсрещния пол. Дето има една дума, ако жената е от средна хубост нагоре, повечето мъже ще я вземат и гола, без никаква зестра насреща. Докато повечето жени едва ли ще вземат с цел създаване на семейство един гол мъж, нямащ в допълнение абсолютно нищо като постижения и доходи.

Последна редакция: нд, 20 дек 2020, 23:51 от Жребчe

# 146
  • Мнения: 2 638
Вероятно, ако не си 19-20 годишно момиче, няма да го вземеш. След едни години, жената се ориентира. Затова старите казват, че се лъжеш, дор де си млад.

# 147
  • Мнения: 31
По-младите се лъжат, да. Жребче нали точно това се коментира до момента. Жените в повечето случаи си гледаме сметката.

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
По-младите се лъжат, да. Жребче нали точно това се коментира до момента. Жените в повечето случаи си гледаме сметката.
 Четейки този раздел и гледайки огромния брой отчели грешката си и развели се впоследствие, или все още същителстващи нещастно и оплакващи се от избора си, то май мнозина са си направили сметката криво...

# 149
  • Мнения: 2 638
И това е вярно, но не отменя горното.

# 150
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Дето има една дума, ако жената е от средна хубост нагоре, повечето мъже ще я вземат и гола, без никаква зестра насреща. Докато повечето жени едва ли ще вземат с цел създаване на семейство един гол мъж, нямащ в допълнение абсолютно нищо като постижения и доходи.

На запад доста осигурени жени се женят за по-млади и красиви от тях мъже които нямат пари, нито професии. Така пристигат и остават доста чужденци от втория и трети свят. В социалните, икономически развити държави жените можем да си позволим да не сме претенциозни към финансите на мъжа, защото след раздяла, ако останем сами с дете, не ни грози нищета и живот на улицата.

А за разводите и оплакванията - хората еволюираме и ако партньорите еволюират по различен начин, един момент вече не са подходящи един за друг. Разводът не е болка за умиралка, а част от естественото развитие на много връзки.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Невена, твоят опит е за Франция, но в България на практика се случва точно обратното и тук жените не са се затичали да издържат мъже от втория или третия свят и да забременяват от тях.

# 152
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Невена, твоят опит е за Франция, но в България на практика се случва точно обратното и тук жените не са се затичали да издържат мъже от втория или третия свят и да забременяват от тях.

Още преди 10+ години тук пишеха дами, които си доведоха мъже от чужбина, все с по 10 години по-млади от тях самите и родиха от тези мъже. Преди 2-3 години ми писа една, която вече се беше развела и беше на път да се жени с един, който беше с 15 години по-млад от нея. Българка е, макар и да живее навън. Има подобни в Испания, в Англия.

В България явлението не е често срещано, защото все още стандартът е нисък и жените придават по-голяма тежест на материалното благополучие, но съществува.

# 153
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Невена, твоят опит е за Франция, но в България на практика се случва точно обратното и тук жените не са се затичали да издържат мъже от втория или третия свят и да забременяват от тях.

Още преди 10+ години тук пишеха дами, които си доведоха мъже от чужбина, все с по 10 години по-млади от тях самите и родиха от тези мъже. Преди 2-3 години ми писа една, която вече се беше развела и беше на път да се жени с един, който беше с 15 години по-млад от нея. Българка е, макар и да живее навън. Има подобни в Испания, в Англия.

В България явлението не е често срещано, защото все още стандартът е нисък и жените придават по-голяма тежест на материалното благополучие, но съществува.
Жените, издържащи чужденци от втория или третия свят в България вероятно съставляват по-малко от 0,001% от всички жени в Родината ни.

# 154
  • Мнения: 1 788
Забавна тема! Smiley Прочетох до около 7-ма страница и не видях второ мнение от авторката.

Аз бях на 20 години като излизах с 34 годишен. Никакъв чичак не беше. Беше пилот, елегантен, симпатичен, забавен, уравновесен и си беше цяло удоволствие всеки един момент прекаран с него.
Никога не съм харесвала връстниците си. Бяха ми прекалено елементарни, предсказуеми и доста плоски, откъм всякакви възможности.

Относно типът, който не отговаря на авторката - просто не ще. Изпуснала е момента явно. Или той е решил, че няма смисъл да се занимава, заради единия секс. Не се знае и какво е разбрала точно авторката от всичките съобщения, намеци и отношение на мъжа. Много често, когато хората харесват някого, са склонни да се увличат по разни фантазии и да си въобразяват нещо повече зад на пръв поглед абсолютно невинни реплики на отсрещния човек.

Последна редакция: сб, 26 дек 2020, 00:06 от Ghost Viper

# 155
  • София
  • Мнения: 4 668
Тъкмо се чудех тоя пилотски ник и пилотски аватар у жена ... каква е причината.
Всъщност, независимо как започва темата, в нея неминуемо става въпрос за чичовци в даден момент. И като няма друго,  и 24 годишния става чичо Simple Smile

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Ами като си на 20, то един 34 годишен си е чичо, да.

# 157
  • София
  • Мнения: 4 668
Ами като си на 20, то един 34 годишен си е чичо, да.
А ако не си на 20, какъв е?

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Ами виж, възрастта е нещо относително. Майка ми водила колата на сервиз и обяснява - едно момче ме пита там... И аз леко подозрително питам - това момче на колко е? Майка ми - А, ми млад е, някъде на 40.

На майка ми децата и са на около 40.

Обаче на 20 годишните си им с единия крак в гроба, ако там се прицелваш.

# 159
  • София
  • Мнения: 4 668
Остави ме мен. Аз не търся съвети, най-малкото пък от теб. Аз си поемам моите избори, и си уцелвам каквото уцелвам.
Просто ти се губи чувството за пропорция, и то със всяко следващо мнение повече. Тревожа се да не е някаква лична драма. Нещо много диспропорционални са мненията в теми като тази.
Сигурно от позицията на 10 годишен 34 годишния трябва да е дядо, според теб.
То и един 24 годишен беше изкаран чичо.

# 160
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Като бях на около 20г, един стар колега, на 32г ми предложи брак. Помислих, че иска да ме унижи публично 🥳. Запазих самообладание и тактично му обясних, че не искам да оставам вдовица млада. Той пък ми каза, че майка му го родила на 18г и умряла на 35г, та да побързам за да не оставя сираци. Понеже и брак и деца ми се струваха тогава много глупави опции му казах  че деца и бракове не планирам.

И майка ми, като майката на Янтра нарича 30-40г мъже момчета. Тяхното поколение май не е било толкова вглъбено във възраст и външност.

При мъжете плешив 25 годишен, с коремче и гушка изглежда като чичко, а атлетичен 45 годишен с коса изглежда като младеж. За нас жените младостта е много важна и пълничка 20г винаги ще се харесва повече от атлетична и слаба 45г.

# 161
  • Мнения: 31
Невена, силно се съмнявам.

Има 45 годишни атлетични и слаби, които са много по-харесвани от 20 годишна, особен ако е бидон. Годините не са от значение, а как изглеждаш. Може и да е сбръчкана 20 годишна, с некрасиви черти.

Танграта май имаше предвид, че 24 годишния, ако няма пари и той може да мине за чичо, така си е. Ако е с пари ще му се подмазват да му ги вземат вместо да му казват, че е чичо.

Ако е 40-50+ годишен и е много паричен едва ли ще му кажат чичо по същата логика, докато ако е бедняк по-отива да му кажат, чичо.

Като има пари много неща се променят.

# 162
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
Като бях на около 20г, един стар колега, на 32г ми предложи брак.
Кажи на Танграта, чичко ли беше 32 годишния, а?

Остави ме мен. Аз не търся съвети, най-малкото пък от теб. Аз си поемам моите избори, и си уцелвам каквото уцелвам.
Просто ти се губи чувството за пропорция, и то със всяко следващо мнение повече. Тревожа се да не е някаква лична драма. Нещо много диспропорционални са мненията в теми като тази.
Сигурно от позицията на 10 годишен 34 годишния трябва да е дядо, според теб.
То и един 24 годишен беше изкаран чичо.
Съвсем точно ми е чувството за пропорция. Като съм на 20 - 40 годишните са дъртаци, като съм на 40 - 60 годишните са дъртаци, като стана на 60 - 80 годишните ще са дъртаци, а 60 годишните - набори.

# 163
  • София
  • Мнения: 4 668
Като бях на около 20г, един стар колега, на 32г ми предложи брак.
Кажи на Танграта, чичко ли беше 32 годишния, а?
Хахаха! Ама много сте наивни понякога. До степен на трагикомичност. Значи аз съм вчерашен, 0 опит от реалността, и ще чакам Невена да ми каже кой е чичко.
Абе препрочитайте си постингите, помислете малко.
Аз си имам предостатъчно личен опит и наблюдения. Аз до сега приятелка с под 10 години разлика не съм имал, освен 1та, а са били доста. Имал съм и с по 12 и 15г. разлика. И не, не съм богат, чичко паричко и тн. И ги избирам все такива с избор. Не е като да кажеш, че последно на мен са опряли.
Изключения с претенции по списък винаги има. Те обаче не са обективната реалност. Просто има различни хора.
Също има и различни мъже. Един е чичо на 30, а друг не. Същото е и при жените.
С един единствен пример няма как да се доказва каквото и да е, и да се навира възрастта като единствен аргумент. Също и да се раздават квалификации. Което беше първоначалното, на което обърнах внимание.

# 164
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Като бях на около 20г, един стар колега, на 32г ми предложи брак.
Кажи на Танграта, чичко ли беше 32 годишния, а?

Видя ми се дядо. Канеше ме да пием питиета в пъб (pub), разказваше ми какво е гледал по телевизията вечерта, а аз даже нямах телевизор, обувките му бяха като замазани с парцал и немодерни, не знаеше какво е ексфолиант и обядваше гнусен, домашен сандвич. Никакви сухи пости и веганска суровоядство, за които намеквахме, не го заинтересуваха. Лепваше се за момите и ходеше по петите ни в близкия Boots, където поставяше под съмнение потребността от заздравители за нокти  лосиони за тяло с колаген, витамини за коса и четки за масажиране на задни части. Мечтаеше си да се прибере с влака в огромната къща в зеления краен квартал и жената да е сготвила вечеря. Няколко пъти предложи да ида  на гости и да си направим вечеря - гнусни, замразени nuggets, панирана риба и някакви мазнотии за фурна. Призна, че не може да танцува танго, бални танци и реших, че е набор на дядо ми или малко по-стар. Дядо ми поне беше добър танцьор за разлика от мекотелото и си блъскаше обувките.

2 години по-рано, в България се бях влюбила лудо в 32 годишен, но той беше красив, с вид на лошо момче, французин и с коса по главата. Имаше и терен в центъра.

2 години по-късно тръгнах с 45 годишен. Знаеше френски, имаше благороднически произход и беше купонджия с апартамент на Sloane steeet.

Въпросният 32 годишен колега се издигна до член на борда на директорите на една банка, купи още имоти и Lexus. Присади си коса. Ожени се за 30г полякиня с дете, но тя.не му роди негово и се разделиха. Пресели се в Щатите и почина щастлив и богат преди 5-6 години. Поне свикна на бекярски живот и сам видя, че е по-хубав от мелеща на главата съпруга.

# 165
  • Пловдив
  • Мнения: 23 666
А тъй Невена!

# 166
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Възрастта и "чичовството" не зная какво толкова имат за нищене. От ясно по-ясно е, че всичко зависи от отделния човек и е въпрос на наследен от родителите ген, поддръжка, липса или наличие на вредни пороци (цигари, алкохол, наркотици, нездравословни храни), живот в неподходяща среда (включително и киснене в задимени заведения и дискотеки без наличие на достатъчно кислород), здравословен сън или лягане след полунощ и ставане на обяд, липса или наличие на спортуване... Както има мъже и жени на 25, изглеждащи доста състарени за годините си, така има и 40-годишни мъже и жени, които са видимо по-съхранени от повечето си набори/рки.

# 167
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Жребче, живяла съм в артистични среди и не намирам никаква връзка между количество консумирани цигари, алкохол и наркотици и външност. Мъжете от the Beatles, много холивудски звезди, Joan Collins, Tara Palmer Tomkinson,  Amy Winehouse, Whitney Houston изглеждат/ха прекрасно. Последните 3 си умряха красиви въпреки злоупотребата с наркотици. Може да умират преждевременно, но умират красиви.

Лягането след полунощ и ставането следобед не състаряват. С мъжа ми изглеждаме по-добре когато живеем точно така. Всеки човек има собствен, идеален денонощен цикъл.

Дискотеките не са задимени и в дискотеките не се пуши ✌.

# 168
  • Мнения: 1 788
Аз опит с типове като описаните на 32 години, но с дядовски маниер - нямам.
Цял живот съм излизала с доста по-големи мъже от мен и нито са ме водили на nudget-вечеря, нито обувките им са били замазани, още по-малко старомодни. Всъщност е точно обратното. Но е вярно, че човек съди от собствения си опит. Вероятно и аз така щях да мисля, ако имах подобен. Laughing
20 годишните момчета са гротеска в повечето случаи. И някак си повече им прилягат junk food вечерите, дюнерчетата, гъзарийката с наргиленцата и кварталните кафенета, както и имат още куп липси, които един мъж над 30 години с кариера (особено по-сериозна) е оставил много назад в годините...

Най-много състаряват битовизмите. Останалото е ген. Simple Smile

# 169
  • Мнения: 280
Авторке, когато един човек (в твоя случай мъж) разиграва другия и прави всичко с цел само на него да му е добре, без да се интересува от настроенията на отсрещната страна, то най-смисленото нещо за втория е просто да не се занимава с такива типажи и да продължи напред с гордо вдигната глава. Имай уважение към себе си, преди да бързаш да го загърбваш за сметка на прехвърлянето на цялото ти внимание и уважение към другиго! Все още си дете, въпреки 19-те ти години, така че имаш цялото време на Света да откриеш правилния за теб мъж, с когото ще имате единомислие по най-важните за една връзка въпроси.

Скрит текст:
Преди време Жребчето пишеше, че повечето жени го режели като тръгнел да ги разхожда по улиците в дъжда, есента. Аз самата не бих приела първа среща в парка ако ще мъжът да е Аполон. На 19г не бих тръгнала да излизам с 30г чичко, който вече говори за секс и си има приятелка.
Невена, малко поукрасяваш нещата от своя страна. Simple Smile Бях писал за един случай от противоположния на есента сезон - пролетта - в началото на тази година, когато при една слънчева разходка заваля дъжд за пръв път за сезона и мацката (която дотогава при два месеца излизания твърдеше как за нея няма значение имам ли кола или не) започна да се оплаква, че ако съм имал кола, тя нямало да стане (цитирам нейните думи) "мокра патка" и да върви под дъжда. Което си е вярно, само че тогава тя рязко смени посоката на убежденията си относно имането/нямането на кола и съответно реших, че е по-добре да не продължаваме нататък. Е, тя нямаше да бъде наваляна от дъжда и ако самата тя имаше кола, но съм забелязвал как мъжете и жените трябва да сме равни само когато това устройва единия пол, а в другите случаи се твърди колко сме различни и как само единият трябвало да поема отговорност за нещо. Simple Smile
 Това е допълнение на факта, че цял месец беше крила от мен, че има дете. Но въпреки всичко я бях приел и така после. Не е имало зарязване от нейна страна, както твърдиш ти по-горе. Просто все повече усещах появата на някакви различния по отношение на искреност, промяна на мнения, нервни изказвания с остър език (а пък аз съм спокоен и учтив човек и предпочитам общуване с взаимно уважение) и т.н., които - щом ги има още в начален етап - едва ли ще станат по-малко след години. Толкова по въпроса и ще помоля за в бъдеще да не избързваш с изводите, пишейки по мой адрес някакви сглобени от теб откъслечно запомнени неща, които си чела, тъй като все пак е хубаво да се придържаме към фактически случилото се.


Тази жена наистина е патка хаха.

# 170
  • Мнения: 280
Жребче, живяла съм в артистични среди и не намирам никаква връзка между количество консумирани цигари, алкохол и наркотици и външност. Мъжете от the Beatles, много холивудски звезди, Joan Collins, Tara Palmer Tomkinson,  Amy Winehouse, Whitney Houston изглеждат/ха прекрасно. Последните 3 си умряха красиви въпреки злоупотребата с наркотици. Може да умират преждевременно, но умират красиви.

Лягането след полунощ и ставането следобед не състаряват. С мъжа ми изглеждаме по-добре когато живеем точно така. Всеки човек има собствен, идеален денонощен цикъл.

Дискотеките не са задимени и в дискотеките не се пуши ✌.


Не съм съгласна с вас, Жребче е казал нещата така както са.

# 171
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Невена, изброените от теб хора, ако не употребяваха наркотици, можеше хем да са живи доста повече години, хем и да са още по-красиви. Smiley
 А дискотеките във Франция не зная как са, но тези в България са особено задимени. Всъщност 90% от тях са чалготеки, което е още по-зле. Там има и наргилета, и наркотици, и кой знае какво още. Наркотиците пряко влияят на мозъка и другите органи в човешкото тяло. Някой може да си въобразява, че външно е наред, но всъщност вътре бива разрушаван неусетно. Цигарите и алкохолът на теория също не убиват веднага, но на практика убиват бавно и това е доказано от медицината.

# 172
  • Мнения: 6 119
Невена, изброените от теб хора, ако не употребяваха наркотици, можеше хем да са живи доста повече години, хем и да са още по-красиви. Smiley
 А дискотеките във Франция не зная как са, но тези в България са особено задимени. Всъщност 90% от тях са чалготеки, което е още по-зле. Там има и наргилета, и наркотици, и кой знае какво още. Наркотиците пряко влияят на мозъка и другите органи в човешкото тяло. Някой може да си въобразява, че външно е наред, но всъщност вътре бива разрушаван неусетно. Цигарите и алкохолът на теория също не убиват веднага, но на практика убиват бавно и това е доказано от медицината.

За дискотеките никога не съм ги обичал особено много тези места, въпреки че студентските години с компаниите ходихме доста често.
Скоро, преди около година след една сватба отидохме с жена ми и част от сватбарите на чалготека, едвам изтърпях 2 часа. Една от ветеран чалга звездите в пълния и блясък на живо, всичките му салтанати със салфетките и цигарения дим вътре, честно казано ми стига такова мероприятие веднъж на 5 години....

# 173
  • Paris, France
  • Мнения: 14 018
Жребче, прав си 💐, но има не пушещи и не пиещи грозни и състарени хора.

Нито във Франция, нито в Англия се пуши в дискотеките. Някои дискотеки имат вътрешен двор, а в други няма и трябва да се излезе пред дискотеката, но вътре не може. Има си шиша барове с наргилето, но в дискотека такива не съм видяла. Може би в ориенталските има, но не съм ходила.

В чалготека не съм влизала никога. Ходила съм на чалга концерт в Лондон, но Лондон си е Лондон и пушене вътре нямаше, доколкото помня, защото са минали 20-25 години оттогава.

# 174
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
 Разликата е там, че пушещите, пиещите и/или друсащите се с наркотици хора влошават здравето и външния си вид спрямо това, ако нямаха такива пороци. А генът си е ген и е съвсем различно нещо, което не зависи от нас. Обаче грижата или нехайството за здравето са изцяло наша грижа и отговорност.

Общи условия

Активация на акаунт