🐱‍👤Маскираният певец🐱‍👤 - Сезон 2, тема 11

  • 23 407
  • 736
  •   1
Отговори

Анкета

Кой, според Вас, заслужава да победи?

Опции:

# 195
  • Мнения: 9 909
Тази корона на Лоизу е добре намерена, но онази в представянето и по-точно захвърлянето на короната в огъня нещо не се връзва логически. Друг въпрос е какво изобщо са имали предвид сценаристите. Отхвърлена слава дори може да означава. Уликите може да сочат към Лоизу, но от Х-фактор имах други впечатления относно възможностите ѝ, а тук Хищницата далеч по-слабо вокално представяне има, затова на мен поне ми остават съмнения коя е дамата там. Но нищо чудно и тази събота да разберем, макар че май предпочитам на финал Хищницата, отколкото добре пеещия, но разпознат и малко скучен Макарон.

# 196
  • Мнения: 22 867
Покрай снимката с короната на Лоизу попаднах и на тоя материал за нея. Сега хич не се сещам за тая Дарина , но тогава Лоизу ми направи впечатление с вокални възможности.

# 197
  • София
  • Мнения: 12 295
Дарина е сегашната Дара.

# 198
  • Мнения: 22 867
Дарина е сегашната Дара.

УжасТ! По-добре да не бях питала, те така се излага човек..........Joy Не я гледам и слушам, чувала съм името Дара, но хич не  го свързвах с Дарина. Но Лоизу много добре я помня от "фактора", явно ме е впечатлила повече. Благодаря! Flowers Hibiscus

# 199
  • Мнения: 5 984
Това тази Дара дето беше гост маска в шоуто ли е?

# 200
  • Мнения: 1 162
Дара е една, Дара Екимова е друга. Като гост маска участваше втората.

# 201
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 873
Това тази Дара дето беше гост маска в шоуто ли е?
Не, това е Дара Екимова. Те мисля, че говорят за Дарина Йотова - Дара. Дано да съм разбрала за кого говорите 🤣

Пс. С Lilly_85 сме писали едновременно.

# 202
  • Мнения: 9 468
Луизу беше много добре в Х фактор и заслужено спечели. симпатична е, дано е тя хищницата.

# 203
  • Мнения: 4 144
Покрай снимката с короната на Лоизу попаднах и на тоя материал за нея. Сега хич не се сещам за тая Дарина , но тогава Лоизу ми направи впечатление с вокални възможности.
Дара е това

# 204
  • Мнения: 24
Аз попаднах на една статия в един сайт, където цитираха в-к Уикенд и пишеше, че Християна е Хищницата, а Боби е Баба Яга. Та за нея са писали, че преди е имала 2 неуспешни връзки с много ревниви мъже. Но мен друга ми е идеята. Ако е Християна това с короната и конкурса е нещо, което никой не знае. Спомням си водещите като попитаха Кристиян за Шекспир, той отговори, че в училище е играл такава пиеса и това не го знае никой. Та по тази логика и тук при Християна това с конкурса само тя си го знае, я в училище някоя награда, я тук от някъде. А коронота може да е, че се е отказала от светския живот, защото сега почти не я виждаме по телевизията и нови песни няма. Или пък като дете е искала да стане модел, явила се е на конкурс, после се е отказала и се е насочила към пеенето. Само те си знаят каква е работата.
Иначе за гласа - във високите тонове леко откривам нейния глас, но тя нарочно не пее български песни заради акцента, веднага ще се разкрие. Мъчи се да се прави на непееща, за да заблуди.

# 205
  • Мнения: 1 162
Шебек, не знам защо се палиш, ти изразяваш своето мнение, аз моето. Освен това от първия епизод на сезона всичко директно си казват, че има обработка. Водещи, участници, панел, всички. Не е тайна.

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 12:33 от Lilly_85

# 206
  • София
  • Мнения: 12 295
Джуди Х. не знае ли кои са участниците, че ще е панелист. Е, предполагам, че се води, че не ги знае, но се съмнявам.

# 207
  • София
  • Мнения: 22 882
Само да ви кажа, ако някой още не знае, че сайтовете цитират Уикенд, ама Уикенд цитират нас. 😂

# 208
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 579
Шебек, не знам защо се палиш, ти изразяваш своето мнение, аз моето. Освен това от първия епизод на сезона всичко директно си казват, че има обработка. Водещи, участници, панел, всички. Не е тайна.

Не се паля, използвах твоя пост да обърна внимание на нещо важно, нищо че е по-интересно дали някой е казал кучи и жина ми...

Реално всички отричат да има обработка, водещите колко пъти обявиха, че гласовете са реални, нямало обработка.  Тука някой каза, че обработката било нарушение на лиценза, имали ефекти имало...пък то накрая друго.

# 209
  • Мнения: 1 162
Не, объркала си се. Някой беше питал за модулация и водещите казаха, че няма такава и че тя им е забранена лицензионно. Но не всяка обработка е модулация. Могат да добавят много други ефекти на гласа и го правят. На няколко пъти дори самият панел го спомена. След отпадането си Милена също изкоментира, че на момчето, което се занимавало с ефектите, му било много трудно да прикрие един специфичен хрип в гласа ѝ и се наложило да го оставят.

Последна редакция: вт, 24 ное 2020, 13:09 от Lilly_85

Общи условия

Активация на акаунт