Естетична хирургия на гърди / Мамопластика - 13

  • 52 332
  • 780
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 69
С мазането за стрии аз започнах от 2-3 ден колкото мога отгоре без надолу към раните. С масажите на мен също ми бяха казали за Ани и ходих при нея, май от 3-4 седмица ли беше(тя ще ви каже) много ме облекчаваха и спомагат за по-бързо отпускане на мускула.

# 631
  • Мнения: 1 544
С каква продължителност са масажите?

# 632
  • Мнения: 69
С каква продължителност са масажите?
Не помня точно, сякаш 30 минути.

# 633
  • Мнения: 12
Скрит текст:
Благодаря ти, Logan! Още тая вечер почвам, много се притеснявам от стрии, каквото мога, да направя за предотвратяване.
Чудя се и какъв размер сутиен да си взема на Липоеластик, от този за втората фаза, с чашките. Не мога да карам само с един сутиен...
Скрит текст:

Ето от преди малко, на 2 дни Grinning Стоят супер натъпкани и до врата, което за този ден предполагам си е нормално. Много си ги харесвам и според мен като се отпуснат ще ми легат супер Heart
Изглеждаш страхотно, браво👏👏👏

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 10:45 от bubanka

# 634
  • Мнения: 1 478
Buena, чак сега виждам снимката Simple Smile Супер са! И изобщо не са огромни както ти се струваше цифрата на кубиците! Идеални са!
Нямам търпение да ги видим след някоя друга седмица!

# 635
  • София
  • Мнения: 4 884
Rosi, Victoria, мерси Heart Да, идеални са ми като кубик, много добро решение взех. Тъкмо като се отпуснат ще дръпнат още малко на големина и ще са точно това, което исках! Цифрата ме плашеше, ма реално са като размери даже малко по-малко от 405 на Ментор, та наистина си е относително.
И най-хубавото е, че си изхвърлих вчера всички сутиени с дебелите огромни подплънки и половината гардероб, който вече няма да ми става и сега се почва с пазаруването Joy

# 636
  • Мнения: 247
Буена, за 2ри ден изглеждат наистина много добре. Сигурна съм, че като се поотпуснат след време ще бъдат супер естествени 🙂

# 637
  • Мнения: X
Според мен, ще станат много по-големи. Личи си, че сега мускулът ги е стиснал много здраво.

# 638
  • Мнения: 69
Според мен, ще станат много по-големи. Личи си, че сега мускулът ги е стиснал много здраво.
Моите (при Кънев) намаляха след това, като спадна отока, а като слязоха надолу, с дрехи, не прилепнали направо изчезнаха 😃 но моите са все пак анатомични.

# 639
  • Мнения: 3 375
Според мен, ще станат много по-големи. Личи си, че сега мускулът ги е стиснал много здраво.

Никога  не съм чувала или виждала случаи да станат по големи от началото... според мен ще намалеят както се случва по принцип, но са много добър размер и форма.

# 640
  • София
  • Мнения: 4 884
Според мен, ще станат много по-големи. Личи си, че сега мускулът ги е стиснал много здраво.
Едва ли ще е чак много, за съжаление, но със сигурност ще станат по - големи, аз съм като в менгеме в момента, перманентно супер силно ме стискат. Според мен като е нула изходното положение стават по-големи като се отпусне мускула и слязат надолу. Примери супер много имам тук, като последния е на Victoria, първия път като ги показа ми се сториха малки, сега са и определно по-големи и по-добре оформени.

Нали ви обещах, че само да мине моята операция, ще ви залея със снимки Grin
Е, сега ще ви поствам снимки през няколко дни и сами ще прецените по-големи ли стават или не Grinning

# 641
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Според мен, ще станат много по-големи. Личи си, че сега мускулът ги е стиснал много здраво.

Никога  не съм чувала или виждала случаи да станат по големи от началото... според мен ще намалеят както се случва по принцип, но са много добър размер и форма.

Аз съм пример за това, че след 7-8 месеца, когато напълно се отпуснаха определено станаха по-големи. Разбира се, не нещо фрапиращо, но някак си по-меки, по-отпуснати, по-женствени и по-големи. При мен, вероятно заради многото манипулации по гърдите, възстановяването (като визия) беше дълго, и все още се променят. Минали са 10 месеца от операцията.

# 642
  • Мнения: 80
Аз определено съм от тези, на които имплантите им “големеят”, въпреки че са анатомични. Явно си е до структура и на всяко тяло крайният ефект е нормално да бъде различен...а и всеки има различни очаквания. Може би, защото целта ми беше нормален бюст в синхрон с другите ми “изпъкнали” части (хахахахх), попадам и в графата на нежелаещите огромен бюст.

# 643
  • Мнения: X
Буена, ще видим резултата след няколко месеца. Аз направих такова предположение, че ще станат по-големи, понеже тук съм виждала при някои момичета такъв ефект. При други, обаче, са си отпуснати от начало и по-скоро намаляват с времето при спадане на отока. Но твоите ми изглеждат от първия вид, защото засега са някак сплескани и по-високо стоящи. Може би наистина има значение старта, а и здравината на гръдния мускул.

# 644
  • Мнения: 13
Здравейте, днес бях на консултация при д-р Людмил Пеев, който много ми допадна като човек. Има ли някоя от вас, която е оперирана при него? Ако може да споделите отзиви... Предложи ми Политех 600 кубика- текстурирани..

Общи условия

Активация на акаунт