От кои термометри сте най-доволни?

  • 3 895
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Напоследък се появиха много на пазара, някой от тях и доста скъпи. Имам два електронни, показват различно. Преди имахме живачен, но синът ми му разказа играта. Една приятелка ми каза, че използва някакъв рол-он, с които се прави точка и наблюдава детето си 24 часа, ако имало температура си променяла цвета? Някой чувал ли е нещо за такъв термометър? Какво мислите за безконтактните за чело? Може ли да им се има вяра?

# 1
  • София
  • Мнения: 28 555
От този – https://medmagbg.com/224-galiev-termometr
Абсолютно точен е, смъква се много лесно и за секунди.

# 2
  • Мнения: 23
Благодаря!

# 3
  • Мнения: 462
Аз съм най доволна от Myki Care, от както го имаме нямам никакви притеснения. Следя температурата на детето 24ч в денонощието, спя спокойно, и доста често съм избягвала да и давам антипиретик, защото се следят из късо нещата. Всеки път щом се наложи да го поставя на детето го сравнявам с живачния и е абсолютно точен. С чисто сърце мога да кажа, че това е една от най-полезните покупки

# 4
  • Мнения: 23
Пробвахме, но синът ни е на 4г и го маха. Докато беше по-малък вършеше работа. И бяхме спокойни. Напоследък през седмица сме с температура, голяма мъка...

# 5
  • Мнения: 9
Напоследък се появиха много на пазара, някой от тях и доста скъпи. Имам два електронни, показват различно. Преди имахме живачен, но синът ми му разказа играта. Една приятелка ми каза, че използва някакъв рол-он, с които се прави точка и наблюдава детето си 24 часа, ако имало температура си променяла цвета? Някой чувал ли е нещо за такъв термометър? Какво мислите за безконтактните за чело? Може ли да им се има вяра?
Вкъщи ползваме рол-он.

# 6
  • Мнения: 23
Може ли малко повече информация?

# 7
  • Мнения: 9
Може ли малко повече информация?
Рол-он Том.

# 8
# 9
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
И от мен глас за myki! Супер удобен и надежден!

# 10
# 11
  • Мнения: 9
Марката е добра. Но аз лично от безконтактните термометри изобщо не съм доволна! Винаги различни стойности, дори не и близки във вариацията.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 726
Ами сравнявахме го с живачен (преди да го счупим) и от новите термометри без живак уж. За момента само този ми показва вярни стойности. Иначе сме имали безконтактен и на НУК, но не го препоръчвам.

# 13
  • Мнения: 23
И аз съм на същото мнение. Поръчах два вида. Ще видим колко са добри.

# 14
  • Мнения: 27
Този на Авент в комплекта за новородени, добър ли е? Някой има ли наблюдения?

Общи условия

Активация на акаунт