Богата или професионално призната?

  • 2 353
  • 79
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 766
Определено богата! Никакво признание не ми трябва от никой.

# 31
  • Мнения: 3 439
Лимончеее, мани го бизнеса, че за първи път чувам какъвто и да е бизнес да се разработва за година 😆 Душица 🤗

# 32
  • София
  • Мнения: 23 072
Тук делема за мен няма. Богата и пак богата. Притрябвало ми е професионално признание. Grinning

# 33
  • Мнения: 6 622
Лимончеее, мани го бизнеса, че за първи път чувам какъвто и да е бизнес да се разработва за година 😆 Душица 🤗
Ето сега чуваш 😉 Няма да градя империя все пак. Освен, че съм красива и умна съм и скромна. Пък и с феята може да се сприятелим и да удари едно рамо.

# 34
  • София
  • Мнения: 62 595
Феята се старае да постъпва почтено и промоцията да е една и съща за всички, феята ползва всички добри фейски практики.  Неочаквано е, че дори при такива приятни опции и в трите  промоции, все желани неща от повечето жени, пак има недоволни и като че ли, които се чувстват ощетени. Една година е доста хубав срок - ако човек е доволен от избора си, значи може да намери достатъчно много удоволствие и ползи от него, а ако не е доволен - тази година ще изтече и всичко ще е както преди.

# 35
  • Мнения: 6 622
Ако феята беше предложила промоциите в този им вид пред възрастова група 16 до 25 години сигурно нямаше да има недоволни, но след една определена възраст човек мисли в по-дългосрочен план.

# 36
  • Мнения: 2 638
Следващата промоция може ли да е- На колко години желаете да сте за една година- 20 или ....? Тогава вече пълно щастие- млади, богати, умни Bowtie

# 37
  • София
  • Мнения: 62 595
Виж, тази тема с фейските промоции не е монопол на едната фея - още в миналата тема питах има ли някой желание да пусне новата промоция, никой нищо не каза. Все пак, хубаво е да има елемент на изненада за новата промоция. Сега, ако искаш, пусни я в нова тема, така или иначе вече я каза. Ще вървят успоредно, пък за следващата седмица вече мераклията да си даде заявката, че иска да пуска новата промоция.

# 38
  • Мнения: 2 638
А не, искам да си избирам аз, не да давам. Благодаря.

# 39
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 267
Богата .

# 40
  • В Космоса
  • Мнения: 9 878
Не съм кариеристка, но за сметка на това си изпълнявам задълженията съвестно и винаги са ми признавали това. Стига ми като признание, нямам амбиции да катеря някакви върхове. Затова - богата. Все за една година ще измисля нещо да заделя, да инвестирам, че да имам по малко и за по-натам.

# 41
  • Мнения: 12 725
Богата.
Врагът - и той да е богат. Ама не чак колкото мен. Wink

# 42
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Богата. Аз все не мога да избера една професия. Мятам се като риба. Така ще мога да превърна работата в хоби и да не ми пука дали ме ценят или не

Има някакви мистични 12 % гласували за призание. Как да не ги разцелуваш

# 43
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Аз тая фея не я харесвам - много стисната, всичко си взима после!
Професионално призната съм била, богата не съм била. За това избирам богата - една година ще се накъсаме семейно да обикаляме света , яхти, хубави ресторанти, Монако, Лазурен бряг, екзотични пътешествия. Феята може всичко да си вземе, но не и спомените ни.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 577
Избирам професионално призната, за врага - същото 😆
Аз също Simple Smile

И аз.

Вилхелм Хауф има една страхотна приказка, "Мнимият принц". До средата е класическа фабула - обикновен човек (в случая шивач) си присвоява самоличността на един принц. Принцът, макар да няма доказателства, се появява драматично и изисква справедливост. Султанът (или май жена му) не знаят какво да решат, затова дават на двамата да избират между две ковчежета, едното с надпис "Чест и слава", другото - "Щастие и богатство". Прицът веднага избира първото, а шивачът - без колебание второто. В ковчежето на принца намират  минатюрна златна корона и скиптър, а на шивача - златна игла и конец. Всеки от тях си получава избраното обаче, т.е. шивачът си остава шивач, и то много богат и щастлив. Няма го обичайното в приказките хвърляне в кладенец или друго възмездие за "лошия". Страхотна приказка Simple Smile Анкетата ми напомни за нея. Малко по-различни думи, но изборът е горе-долу същият.

Общи условия

Активация на акаунт