Предстои ми Инвитро/ИКСИ - Да поговорим - тема 76

  • 39 770
  • 738
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 457
Каква е връзката между елтирокин и естрофен. Аз пия елтирокс и ендокринолога ми каза да не спитам

# 421
  • София
  • Мнения: 13 105
Л-тироксина се пие сутрин на гладно и трябва да вземеш Естрофема поне 3 ч. след него. Така пък се бяга от часа за Естрофема. Понеже вземам Естрофем в 8 и в 20 ч., сега се налага да ставам преди 5 ч. за Л-тироксина. Естрогените намалят действието на Л-тироксина и антителата се увеличават. Всеки път ми е голяма мъка балансът.
Смятам при положителен тест да си преместя постепенно Естрофема към 10 и 22 и да ставам в 7, че сега не мога да се наспя.

# 422
  • Мнения: 457
Благодаря това не го знаех. Аз нямам хашимото, просто от стимулацията ми се беше качило тсх на 3.10.за един месец го намалих на 1.дано да не съм го чакила пак

# 423
  • Мнения: 1 751
Аз вече си знам - пия ли естрофем или фемостон, веднага си вдигам дозата на Л-тироксина. Нямам хашимото, само хипо съм. Напоследък  е почти постоянно да съм на ХЗТ и ми е много съвестно с тази висока за мен доза от 100.

# 424
  • v. turnovo
  • Мнения: 987
Здравейте! Извинявам се предварително за глупавия въпрос, но в далечната 2010 г. съм правила последно стимулация. Утре на втори ден трябва да стартираме по къс протокол, като сутринта трябва да дам кръв за хормони. Трябва ли да са на гладно и жадно?

# 425
  • София
  • Мнения: 13 105
За хормоните няма изискване да са на гладно.

Момичета, моето ембрионче загина. Мисля, че няма да продължаваме повече с опитите.
Успех на всички!

# 426
  • Мнения: 1 751
Съжалявам за развитието, Fever. Прегръдки!

 

# 427
  • Мнения: 5 070
Фивър Рей , гуш и от мен. Много съжалявам. Пожелавам ти от все сърце, дори да се откажете, да ви се получи естествено Heart

# 428
  • Мнения: 2 523
Съжалявам Фивър Sad Пожелавам скоро с нови сили да продължите напред и да има щастие по един или друг начин. Flowers Four Leaf Clover

# 429
  • София
  • Мнения: 13 105
Благодаря ви, момичета!
Поне в момента не мислим да продължаваме. Годините ни не са малко и сигурно вече и те пречат, освен проблемите ни. Да сме живи и здрави, да гледаме внуци. Това го желая от сърце на всички в темата.
Няма да се пазим, пък ако ни изненада някой изтърсак, няма да го върнем. Имам приятелка, която роди на 52 без проблеми и 28 г след първото дете, та животът може да ни изненада някой ден.
Стискам палци на всички да имате толкова дечица, колкото искате!

# 430
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 755
Fever, радвайте си от сърце на това, което имате. Ако Господ е решил, ще ви даде още дечица по един или друг начин.
Съжалявам, че не се е получило, но може би някой ден, кой знае. Съдба...

# 431
  • Мнения: 15 356
Февър,много се надявах за теб.Успех,каквото и да решите!Имаш голямо семейство,да сте здрави и да се обичате! Hug

# 432
  • Мнения: 94
Здравейте момичета,да попитам на някоя от вас изписвали ли сай противозачатъчни само за 10 дни?И след спиране до колко дни ви идва цикъла.Благодаря предварително.

# 433
  • Мнения: 710
Записвам се с начало на стимулация по дълъг протокол. От днес съм за 3 седмици на противозачатъчни.
Първа процедура ми е и повече се вълнувам, от колкото ме е страх.
Пожелавам успех на всички дами тук Simple Smile

# 434
  • Мнения: 41
Здравейте момичета,да попитам на някоя от вас изписвали ли сай противозачатъчни само за 10 дни?И след спиране до колко дни ви идва цикъла.Благодаря предварително.

Аз пих 10 дни,цикълът ми започна след 4 дни.

Общи условия

Активация на акаунт