Бартолинит

  • 561
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13
Здравете, вече 3 пъти ми правят марсупиалиация и от двете страни. Веднъж заедно и вторите пъти ввднъж отдясно и ведбъж отляво. Отляво както предния път така и сега дори и след марсупиализация устната отвътре изглежда подпухнала. Имам за сравнение отдясно където е плоско. Лекарите  казваха че ще спадне като мине врееме но така и  не спада. Предният път беше по същия начин и най накрая жлезата се възпали отново. Лекарите казват че жлезата си е наред но въпреки това дори нивото и на големите устни е различно.Чудя се вече какъв е пробоемът. Първият път от вдната страна намериха ешерихия коли и уреаплазма. Сега от тази намериха стафилококи. Пих антиобиотици. Взех си някакви витамини, имуностимуланти, пия вида. Струва ми се че като възобновя полов контакт тогава става нещо и жлезата се инфектира ама дори и след марсупиализация изглежда като подпухнало. Това  най много ме озадачава и тревожи. На 24 съм. Не съм виждала някойдруг да има точно същите оплаквания и затова реших да видя дали може нещо да ми кажете ново. Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 99
Здравейте,Tarra45! Какво точно е марсупиалиация? Моя близка има същия проблем, но от скоро. Поду се мястото много,спука се от само себе си, тя пи аргументин 7 дни, а сега мястото е твърдо, явно трябва да се прегледа отново и да се почисти отвътре.Момичето е в цикъл и след това ще посети пак АГ,дори беше записала час ,но го отмени заради това. Болезнена ли е тази процедура ,която са ви правили ,с упойка или не?

# 2
  • Мнения: 13
Здравейте,Tarra45! Какво точно е марсупиалиация? Моя близка има същия проблем, но от скоро. Поду се мястото много,спука се от само себе си, тя пи аргументин 7 дни, а сега мястото е твърдо, явно трябва да се прегледа отново и да се почисти отвътре.Момичето е в цикъл и след това ще посети пак АГ,дори беше записала час ,но го отмени заради това. Болезнена ли е тази процедура ,която са ви правили ,с упойка или не?
Това е процедурата чрез която се изкарва гнойта. С пълна упойка. Но е съвсем рутинно и не е страшно

Общи условия

Активация на акаунт