Готови ли сте за чистота без компромиси? Открийте PHILIPS SpeedPro Max Aqua!

  • 10 797
  • 317
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 166
Никак. Всичко правя аз. Малкия от време на време слага водата на кучето и носи буклука до кофата и това е.

# 91
  • Мнения: 278
Основно аз чистя, но когато имам нужда и мъжът ми помага, с каквото му възложа.

# 92
  • Мнения: 7 273
Много рядко някой ми помага в чистенето , само лятото ( на вилата) се включват в прането на килимите.Когато беше по-малък , малкият ми син обичаше да е около мен при миенето на прозорци- късаше листове домакинска хартия и ми подаваше препарата.

# 93
  • Мнения: 464
Всички се включват в почистването вкъщи.

# 94
  • Мнения: 97
Включват се във всичко,но след напомняне.

# 95
  • Мнения: 121
Всички се включват, всеки според възможностите си.Иначе, децата имат задължението да си почистват тяхната стая.

# 96
  • Мнения: 368
Надежден съюзник в сухото и мокро почистване, на който можете да се доверите? Да – открийте го сега!

Philips SpeedPro Max Aqua ще отстрани замърсяванията от всички повърхности. Можете бързо да премахнете прах, пясък, козина, трохи и всякакви други замърсявания, дори от дебели килими, без никакви затруднения. A системата за измиване се грижи за всички петна на пода.

# 97
  • Мнения: 368
Отговаряме обобщено на въпросите на няколко потребители за тройно филтриращата система.

Тройно филтриращата система осигурява висок въздушен поток за по-дълго време и филтрира праховите частици, засмукани в процеса на почистване. Първото ниво на филтрация е в контейнера за отпадъци, където се разделя едрият от финия боклук. След това фините частици се отвеждат към филтъра, който е съставен от две отделни части, през които преминава въздухът с праховите частици, които биват уловени там. От задната част на филтъра, където е решетката, се извежда филтрираният въздух. Първата част на филтъра се мие, втората само се изтупва. Дисплеят на прахосмукачката съобщава кога е време за почистване на филтъра, а подмяна е препоръчително да се прави на една година. Добрата поддръжка осигурява и добри резултати при почистване.
Ролята на филтъра е да събере финия прах, за да не му позволи да се върне обратно в помещението или да влезе към мотора на прахосмукачката. Когато се почиства регулярно, няма опасност за работата на уреда.

Относно "разпенването" на препарата – зависи от самия препарат. Ако ползвате силно пенещ се, той ще се разпени, независимо дали е в контейнера или в кофа с препарат.
 
Почистването на килими може да се направи както с 360 градусовия LED накрайник, така и с накрайника за засмукване, който е част от сухото и мокро почистване. Зависи какъв килим се чисти – ако например се чисти дългокосмест килим, по-подходящ би бил накрайникът от сухото и мокро почистване.

# 98
  • Мнения: 1 391
Много много не им се включва. Но от няма и накъде участват. Зависи как ще им разпределя задълженията....редуваме се за чистенето с прахосмукачката.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 552
Съпругът ми почиства прозорците отвън, дъщеря ми помага при прахосмученето и бърсането на праха.

# 100
  • Мнения: 851
Добър въпрос. Всеки обещава и никой не се включва Simple Smile

# 101
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
Почти всички се включват.

# 102
  • Мнения: 752
Бършат прахта.

# 103
  • русе
  • Мнения: 414
Като фен на Филипс само аз си чистя с прахосмукачката.Мъжката част помагат с миенето на пода,хвърлянето на боклука и подреждането,което е мания на съпружеското тяло😁😁😁

# 104
  • Мнения: 18 879
Мъжът ми почиства тоалетните на котките и мие чинии, останалите членове на семейството - няколко броя котки и един брой бебе, не се включват никак в почистването.

Общи условия

Активация на акаунт