Какво повече НЯМА да купя - 18

  • 93 690
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 18 949
Отдавна не съм взимала, но Балея имаха преди години едно мляко за тяло, в голяма опаковка беше, синя на цвят май, не помня вече, но си беше като голямото шише класически лосион/мляко на Нивеа, и си беше доста добре. И подхранваше, и попиваше.

# 661
  • Мнения: 660
Тази марка чорапи от метро
Скрит текст:
Уж са 35/38 номер и се предполага да са по крака но са по широки и от онази лигава материя, постоянното се въртят и трябва да ги намесвам защото петата отива на глезена JoyCryConfused

# 662
  • Мнения: 13 539
Козунак със стафиди "Родна стряха" гр. Хасково. Стафиди има, но е многооо далеч от козунак. Много силен аромат на есенция, а вкуса даже не се доближава до козунак, поне според мен.

# 663
  • Мнения: 10 371
Доматен сос със босилек на Барила в буркан. Изключително много са смъкнали качеството. Гаден вкус и пълен с неизчистени люспи. Предпочитам да си купя консерва на Тат и да си направя сос, поне не плюя люспи.

# 664
  • Мнения: 10 055
Козунак със стафиди "Родна стряха" гр. Хасково. Стафиди има, но е многооо далеч от козунак. Много силен аромат на есенция, а вкуса даже не се доближава до козунак, поне според мен.
От Лидл купих със стафиди и портокалови корички, но в моя нямаше нито една стафида, а само от коричките.
Не бяха по моя вкус (коричките) - много лютиви ми се сториха, не знам с какво са обработвани.
Вероятно пълнежът е бил как се е случило на момента. Иначе ароматът на лимон беше поносим.
Едва ли ще повторя.

# 665
  • Мнения: 10 685
Слагам в личния си черен списък шоколадите LINDT!
Поредната марка , която очевидно има две производствени линии - една за Западна Европа  и втора с второ, ако не и трето качество  - за нас!
Вече не знам какви шоколади да купувам, всички са с вкус на долнопробен марципан!

# 666
  • Мнения: 10 210
Ако цената не ти е фактор, пробвай тези на Casa Kakau. Ако искаш бюджетни, в Лидл има неочаквано добри и с чист състав.

# 667
  • Sofia
  • Мнения: 2 327
Ако цената не ти е фактор, пробвай тези на Casa Kakau. Ако искаш бюджетни, в Лидл има неочаквано добри и с чист състав.
soul81, би ли споделила  кои от Лидълските шоколади са с добър/чист състав, освен черните шоколади с висок процент какао. Благодаря ти.

# 668
  • Мнения: 10 685
За Лидълските шоколади съм съгласна - има един в зелена опаковка с цели лешници, той е страхотен.

# 669
  • Sofia
  • Мнения: 2 327
За Лидълските шоколади съм съгласна - има един в зелена опаковка с цели лешници, той е страхотен.
О, да този със зелената опаковка с целите лешници, както и черният също с цели лешници са страхотни.  Но добре би било и  да разширим асортимента с читав състав SmileSmile,.

Последна редакция: вт, 11 май 2021, 10:48 от Lady Royal

# 670
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Аз не си падам по ядки в шоколада, особено пък цели, затова моят фаворит е големият млечен шоколад от 200 грама в синя опаковка за 2.49 лева. Състави не чета, наясно съм, че шоколадът не е най-здравословната храна и точно за него не се втелясвам. Харесва ми също така и един от 100 грама със зелена опаковка с натрошени фъстъци. Обикновеният млечен от 100 грама също е хубав. Абе фен съм на лидълските шоколади Laughing

# 671
  • София
  • Мнения: 813
Шоколадовия кувертюр на лидъл в кафява опаковка 52 процента мисля че е, е много хубав и изчистен състав, по спомен е без палмова мазнина и лично на мен вкуса ми допада. Нещо средно е между натурален и млечен, за моите рецептори. Намира се не при шоколадите а при сладкарските неща, ванилия, бакпулвер и тн.

# 672
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Вече не знам какви шоколади да купувам, всички са с вкус на долнопробен марципан!
Марципанът няма нищо общо с шоколада. Грешно схващане в България е, че марципан е долнопробен шоколад, а той всъщност се прави от бадеми...
И аз съм фен на шоколада на Лидл с цели лешници - млечния и тъмния, белия не съм опитвала все още.

# 673
  • София
  • Мнения: 19 230
Лошата слава на марципана у нас май е останала от соцвреме, когато имаше едни гадни десерти, кръстени марципан. Може още да съществуват

# 674
  • Мнения: 10 210
Ето, момичетата познават асортимента на Лидл. Повечето им техни шоколади са чисти, не всички все пак. Моят подход е влизам, взимам някакъв, чета състав и решавам дали ме устройва.

Общи условия

Активация на акаунт