Откраднат живот: Антитела тема 105 🎬

  • 26 034
  • 720
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 12 400
Всъщност, може прогнозата на Майчето да се сбъдне, Зорница да умре при раждането и Алекс да утешава самотния татко-вдовец Joy

# 556
  • FRANCE
  • Мнения: 2 223
На мен ми се иска да включат някой по-различен от коремен хирург в сериала или да има скок във времето и да включат Диана Табакова като новия неврохируг Joy
Може може в сезон 367 🤣

# 557
  • София
  • Мнения: 2 300
Хей, добра идея “скок във времето” - откриват болница на Марс - млади лекари, децата на Захариев, Табаков, Зорница, Тасев, Кая, Пенев и т.н. лекуват там от COVID 119 и други нови и мутирали болести 😂

# 558
  • София
  • Мнения: 9 558
Ето ги Диана и Дарин, че и Бинев е с тях. Вчера са снимали в едно от любимите ми заведения в София.



Героят на Любо ще е драматичен, значи ще е болен и ще умре. Героинята на Алекс може само да се грижи за него и да се кара Романова.
А може и наистина да уморят Зорница, само така има шанс Марио да забележи друга жена. Но и варианта да му сменят чипа винаги съществува.

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 17:35 от rosi_ta

# 559
  • Мнения: 12 400
Роси, тази снимка на Диана е от късометражния филм, който снима Simple Smile

# 560
  • София
  • Мнения: 9 558
Роси, тази снимка на Диана е от късометражния филм, който снима Simple Smile

Да, Москита, знам Simple Smile. Мислех, че е ясно, че не е от ОЖ и не трябва да го пиша изрично Simple Smile.
Извинявам се, ако някой се е заблудил

Последна редакция: пт, 08 яну 2021, 17:37 от rosi_ta

# 561
  • Мнения: 9 619
Всъщност, изобщо не е сигурно, че Алекс ще бъде коремен хирург. В статията пише, че феновете залагали, че щяла да бъде такава, като съдят от снимката ѝ с Романова. Ама то с Романова оперират какви ли не специалисти. Тя може и да е, де, но засега няма официална информация.
Майче, как така няма да разваля друга двойка, тя за какво ще влиза тогава?! Joy
Това бе моето предположение, че ще е коремен Joy

Нали? Grinning Ми те двойките са 4-ри(?) та избора не  е голям при подобен развой Grinning - Ковачеви, Захариев-Грънчарова, Нора-Тасев и Гринч-Кая.

А и както казах и преди, Моски, щом бебето е момче Марио ще трябва да го гътнем Joy

# 562
  • София
  • Мнения: 9 558
Всъюност май четем различни статии Simple Smile . Според ето тази https://www.24chasa.bg/ojivlenie/article/9387819?fbclid=IwAR0iQ0 … hLUfjrVKrbuCusCN8 Милошев е потвърдил какви ще са ролите и на Любо и на Алекс.

# 563
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 090
Е, забравихте Алекс, май напусна, но може да се върне и да направят двойка с Алекс Сърчаджиева, що да развалят вече добри двойки.
Дарин на мен ми харесва, гледала съм го само в Скъпи наследници, но в тоя панел на Гала хич не е на място.

# 564
  • Мнения: 12 400
Роси, да, аз четох някаква в Монитор:)

А всъщност покрай Марио и Зорница спокойно могат да ги завъртят без да се налага лоботомия на Марио Grinning
Зорница вече показа, че е от ония бременни, дето хормоните ги побъркват, като нищо ще продължи като е неадекватно ревнива, само защото оперират заедно и ей ви драми Joy

# 565
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
След тези "супер" новини трябва да ни се сложи и черешката - Пепе в поне дузина епизода как гледа мръсно Васко.
Защо Пепе и защо Васко?

За Алекс и аз четох, че ще е коремен хирург. Не помня точно къде, но там пък не пишеше за Любо, така че със сигурност не е било в "24 часа".

# 566
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 780
Ох, обърках хлапетата на сценаритската и продуцента. И все пак се надявам хлапето да не участва.

# 567
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Нищо, то едното е общо Grinning

# 568
  • Мнения: X
Ама Васко друг Васко ли било... Аз си мислех Васко на Магда хД И се чудя Пепе и Васко ма Магда какво ще правят в общи сцени Joy

# 569
  • София
  • Мнения: 2 300
Странно, за първи път не чакам с нетърпение новия сезон 😉 и нямам никакви очаквания. Надявам се само по-бързо да приключат с Фотев 😜

Общи условия

Активация на акаунт