Откраднат живот: Антитела тема 105 🎬

  • 25 990
  • 720
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 846
На който му липсва Девора Уайлд днес ще я гледаме, макар и онлайн🤪
https://nova.bg/accents/view/2020/11/26/306711/%D0%BE%D0%B1%D1%8 … 0%B5%D0%BB%D0%B0/

# 61
  • Мнения: 1 560
На мен ми липсва Кунка, Девора хич😃
И кво? Кая след всичко това ще го остави да я целува.. ами прав е ХХ, че тя няма никакви самоуважение. Някой ще ме унижава буквално, аз ще му ходя зад д-то, как ли пък не.

# 62
# 63
  • София
  • Мнения: 4 429
_






(25.11.2020)  Сезон 10 Епизод 35



Скрит текст:




   и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
   но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението

   



   В спойлера е показано, как се отварят тези линкове.

# 64
  • Мнения: X
Откога има нова тема? Аз се чудя защо никой не пише, а то какво било Joy

# 65
  • Мнения: 2 350
Аз като една видна клюкарка да споделя пост на Ирина Митева от преди малко във фб:
Та..явно и тя е минала през ковид. А иначе са щастливци, които ще се возят с нея Simple Smile

# 66
  • Мнения: 8 991
Много ми харесва епизода.
Буков ме разплака!Прекрасен беше днес,а и какъв хубав глас има ,освен всичко друго Wink

# 67
  • Мнения: 12 391
Кая наистина е страшна овца по всички параграфи.

Мен пък ми е мъчно за Алекс.

# 68
  • Мнения: X
Понеже тук много често използвате израза голяма бяла птица, какво всъщност значи? Жена, която в заблудена или нещо подобно?

# 69
  • Мнения: 12 391
Гъска, Иси Grinning
Гъската е голяма и бяла птица. Но гъска звучи обидно, а голямата бяла птица звучи по-деликатно Joy

И само да кажа, че каквито и да било сравнения между Кая и Зорница са дълбоко обидни за втората.
Направо е изумително колко противни успяха да ги направят и нея и Владко.

# 70
  • София
  • Мнения: 27 132
Да, яко заблудена/объркана/глупава жена.

Пореден депресивен епизод.
Нора си е хлътнала по Фотев и това си е.
Кая не знам докога ще прелита от единия на другия. Аман от такива 'добродетелни/добронамерени' жени.

# 71
  • Мнения: 9 615
Предполага се, че трябва да се разчувтсвам за Гринч и да кажа "горкичкият", ама що така не мога Grinning
В ХХ живеят д-р Джекил и мистър Хайд. Копират историята на Банков и Зорница донякъде, ама доцента по такъв гаднярвски начин не помня да се е държал изобщо с Огнянова, нито пък тя да е се е влачила толкова след него.

# 72
  • Мнения: 4 075
Хареса ми епизода Simple Smile
Другата седмица Хаджито във вторник да разбира за секса и до четвъртък да се оправят Joy Класика
Е айде сега, ХХ се държа като л&йно с Кая, после тя виновна 😂

# 73
  • Мнения: 5 846
Като видях Петмезов по Само по НОВА, и за миг помислих, че ще говори за Бойко Борисов 😁

# 74
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Не мисля, че Нора е хлътнала по Фотев. Доколкото разбирам тя е пасивна по отношение на него, каквото иска той тя го прави без да се насилва дори да дава мнението си. Накрая пък съвсем го отсвири.

Признавам, че по едно време мислих за Нора и Алекс.

Общи условия

Активация на акаунт