Споделяй обичта си всеки ден! Не само на Коледа

  • 14 122
  • 842
  •   1
Отговори
# 285
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Гледам да съм опора в тези трудни времена и помагам с каквото мога.

# 286
  • Elhovo
  • Мнения: 360
Старая се да ни е уютно у дома, винаги имаме топла храна,всеки ден играя с децата след работа, помагам на хора,изпадналив нужда винаги...

# 287
  • София
  • Мнения: 271
Стремя се да радвам близките си всеки ден. С добри думи и грижа за тях. Особено ми е приятно да виждам усмивките и блесналите погледи на децата при всяка приятна изненада. Те са толкова искрени и се радват на приготвените сладки, украсената елха и дори на шоколадов бонбон.

# 288
  • Мнения: 278
Посетихме нови места и създадохме нови спомени

# 289
  • Мнения: 434
Старая се да ги правя щастливи,въпреки,ме голяма част от близките ми не са край мен,ги обичам много и помагам с каквото мога!За най-милите ми,моите деца,опитвам се винаги да има радост в очичките им!

# 290
  • Мнения: 77
Прекарвам колкото се може повече време с тях, грижа се за тях и винаги, ако мога им помагам.

# 291
  • Мнения: 9
През последната година се научих по-често да им казвам, че са важни за мен. С думи или действия показах колко много ги обичам и ценя! Винаги трябва да е така!

# 292
  • Мнения: 1 201
Старая се да прекарвам повече време с близките ми и винаги когато ходя при мама и нося цвете в саксия, защото това и е хоби и я радва много.

# 293
  • Варна
  • Мнения: 191
Тази година прекарвахме много време заедно вкъщи, стараех се нищо да не им липсва 😊

# 294
  • Мнения: 1 700
Грижа се мойте най-близки и любими хора.Тази година се роди дъщеричката и прекарвам повече време с нея и по-големият ми син.По-край пандемията и мъжа ми си е повече вкъщи,което е още по-хубаво че имам още повече подкрепа и любов от негова страна.Той винаги ми помага с всичко свързано с дома и с децата❤

# 295
  • Мнения: 2 396
Обичам ги и се старая всеки ден да им го показвам.

# 296
  • добрич
  • Мнения: 339
Всеки ден се грижа за тях, помагам, отдавам им се напълно. Показвам им всеки ден, че могат да разчитат на мен и че ги обичам.

# 297
  • Мнения: 744
Грижа се за тях със всичко от което имат нужда ,до тях съм постоянно и се раздавам на 100%

# 298
  • Мнения: 283
Грижа се за тях и ги дарявам с обич и топлина.

# 299
  • Мнения: 2 290
Тази   година успях да направя семейството ни по-сплотено.
От една страна, повече говорим, играем и танцуваме с децата.
От друга страна, майка, която живее доста далече от нас, е по-чест гост
в дома ни чрез вайбър.Постарах се да я ангажирам от разстояние с децата.
Говорят си, правят сладки под ръководството на баба...
Така тя няма време да изпадне в лошо настроение.
Вярвам, че взехме най-доброто от тази ситуация Smile

Общи условия

Активация на акаунт