Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Търся дрехи за момиче (4г)

• 703
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте мами не знам къде се публикуват обяви пробвах, но нещо съм позабравила . Доста мама откликнаха на молбата ми и лятото помогнахме на едно бебче да расте здраво и щастливо, сега аз и семейството ми имаме нужда от малко помощ.накратко заради пандемията останахме без работа и сега доста трудно се справяме съпругът ми е бюрото по труда работи 14-дневната програма, но знаете там какви пари дават и  едва свързвам двата края. искам да помоля ако някой има ботушки 29-ти номер или по-плътни дрешки за четиригодишно момиче тъй като имам две деца момче на 12 за което ни помогнаха с дрехи ,но за малката не мога да си позволя да и купя дори ботушите. Ако имате коледни ненужни неща стари тъй като едва ли ще имам възможност да купя нещо на децата си но поне да може да украсим и да върнем коледния дух за храна се някак си се справяме но ако имате възможност за някакви сладкиши тъй като скоро не са яли страшно много ще Ви бъда благодарна ако мога и аз с нещо да помогна с удоволствие. Благодаря предварително на всички и се пазете бъдете здрави!

Последна редакция: ср, 25 ное 2020, 20:35 от AnMary

# 1
Здравейте,
Може ли адрес или къде да изпратим неща ?

# 2
  • София
Здравейте, от кой град сте?

Общи условия

Активация на акаунт