В търсене на диагноза и специалист

  • 683
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 126
Здравейте,от известно време при заспиване започва да ми как да кажа "изтръпва" и "настръхва" плешката като се спуска по лявата ръка после към дясната,краката,цялата част на тялото понякога.И това само в състояния на полузаспалост.Когато се събудя това нещо го няма.Бях на невролог,снимаха ми вратни прешлени,не се откри нищо,предположиха проблем със сърцето и на кардиолог бях...и там нищо,приемам уримил и магнезий вече месец,но усещанията не преминават...Не знам към какъв лекар да се насоча..Моля за помощ..

# 1
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Вит.В12 изследвала ли си?

# 2
  • Мнения: 8
Здравей, аз не искам да те плаша, но при мен в началото симптомите ако мога така да ги нарека бяха подобни,  първия невролог, при който отидох ме изпрати на ЯМР. Оказа се множествена склероза. Надявам се да няма нищо такова в твоя случай, но все пак може би е добре да се обсъди с невролог и това предположение.

# 3
  • Мнения: 126
Здравей, аз не искам да те плаша, но при мен в началото симптомите ако мога така да ги нарека бяха подобни,  първия невролог, при който отидох ме изпрати на ЯМР. Оказа се множествена склероза. Надявам се да няма нищо такова в твоя случай, но все пак може би е добре да се обсъди с невролог и това предположение.
Отидох,обстойно ме прегледа,не откри изменения.

Общи условия

Активация на акаунт