Августинки 2021, тема 1

  • 22 904
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 1 977
Пти нас всичко с интимния живот е почти като по-старому само една идея по-рядко де случват нещата заради гаденето ми.
Да се похвсля днес съм пушка. Няма гадене, бях на дълга разходка, пооправих в нас някои неща, сготвих, в настроение и усмихната съм😁
Дано е все така и дано и бебо си е ок, вечв гледам дрешки и нямам търпение да купя нещо, но ше поизчакам😀

# 736
  • Мнения: 541
При нас липсва, понеже съм на утрогестан вагинално, не мисля, че е подходящо, нямаме забрана от доктора, но се страхуваме.

# 737
  • Варна
  • Мнения: 725
С миналата бременност ми беше забранено от следящия и 9 месеца се въздържахме 🤷‍♀️ Сега даже не съм питала , но преди феталната не искам да правим нищо 😁Инъче желание си имам ,но ще изчакаме още малко. 😊

# 738
  • Мнения: X
Симба 🙋🏻♀ Какво искаш да кажеш с изчакване на феталната? причината за изчакване каква е?
 И какво е фетална ?

С миналата бременност ми беше забранено от следящия и 9 месеца се въздържахме 🤷♀ Сега даже не съм питала , но преди феталната не искам да правим нищо 😁Инъче желание си имам ,но ще изчакаме още малко. 😊

# 739
  • Мнения: X
Днес минах феталната морфология и дадох кръв за БХС. За БХС не ми взеха никакви пари  , освен 15 лева за транспорт на пробата до майчин дом.
Тежим 60грама и май е момиче бебчето.

# 740
  • Мнения: 37
Днес минах феталната морфология и дадох кръв за БХС. За БХС не ми взеха никакви пари  , освен 15 лева за транспорт на пробата до майчин дом.
Тежим 60грама и май е момиче бебчето.

В коя седмица си? 😊
Аз в понеделник ще ходя на БХС и много се вълнувам! Дано всичко е наред. Тайничко се надявам да се види пол и при нас.

# 741
  • Мнения: 204
Днес минах феталната морфология и дадох кръв за БХС. За БХС не ми взеха никакви пари  , освен 15 лева за транспорт на пробата до майчин дом.
Тежим 60грама и май е момиче бебчето.
Бърборанче, ти от Стара Загора ли беше? Имам някакъв спомен, че беше споменала, че ще ходиш при Тодоров

# 742
  • Мнения: X
Ходих при Тодоров , да. Иначе не съм от стара Загора .

Момичета , нова тема ?

# 743
  • Мнения: X
Myrcheta , ти от стара Загора ли си ?

# 744
  • Мнения: 802
Днес минах феталната морфология и дадох кръв за БХС. За БХС не ми взеха никакви пари  , освен 15 лева за транспорт на пробата до майчин дом.
Тежим 60грама и май е момиче бебчето.
Честито, бърборанче, да се роди здраво и пухкаво момиченцето Blush

# 745
  • Мнения: 204
Myrcheta , ти от стара Загора ли си ?
Не, но и аз си ходя при него

# 746
  • Мнения: X
Днес минах феталната морфология и дадох кръв за БХС. За БХС не ми взеха никакви пари  , освен 15 лева за транспорт на пробата до майчин дом.
Тежим 60грама и май е момиче бебчето.

В коя седмица си? 😊
Аз в понеделник ще ходя на БХС и много се вълнувам! Дано всичко е наред. Тайничко се надявам да се види пол и при нас.
12 г.с Simple Smile
При мен полът не е сигурен. Каза момиче , ама да не се радвам предварително.

# 747
  • Мнения: 356
Ходих при Тодоров , да. Иначе не съм от стара Загора .

Момичета , нова тема ?
За д-р Иво Тодоров ли става дума?

# 748
  • Мнения: X
Не , за Иван Тодоров.

# 749

Общи условия

Активация на акаунт