ТайНАТа на ДЪЛГата И гъстА кОСА 5 темичка

  • 83 634
  • 377
  •   1
Отговори
# 45
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
BIRKA, още ли стоиш?Аз вече се измих и косата ми стои някак подредена, не стърчат много косъмчета, абе не мога точно да кажа в момента дали е поразителен ефекта, но разлика има. Peace

# 46
  • Мнения: 12 662
По веднъж или два пъти седмично си правите маската? Помня, че преди време бяхте писали за това, но сега не ми се търси. Деси беше писала ,че я прави на всяко миене на косата, но тя си я мие само веднъж седмично, а аз 3 пъти поне.
И аз съм като теб - мия си косата през ден. Маската обаче си правя само веднъж в седмицата, когато съм си вкъщи. Даже в момента съм с нея на главата, че неделята ми е "ден за разкрасяване"  Wink
То моето е по-скоро от нямане на време, ама все пак ми се струва много да я правя на всяко миене на косата. Като знам, че за готовите маски за коса не препоръчват да се слагат всеки път, реших че с чиста съвест ще си я правя само в неделя. Косата ми се повлия много добре, макар че не спазих пълната рецепта. (Повечето мами от форума гледам че слагат само мазните съставки, а пък аз точно от тях бягам, че ми е много мазна косата.) Даже вече и майка ми е в "овчия клуб"  Laughing Като си купувала витамините, в аптеката й казали, че почти само за това ги продават, а не за животни  Joy
Горките селскостопански животинки - няма да има за тях  Joy

# 47
  • Мнения: 78
момичета, аз пък искам да се оплача, че напоследък забелязвам как косата ми е спряла да расте  Cry
а в момента не работя и имам време и си правя маската редовно.
а се изрусявам и знаете как на руса коса веднага се виждат черните корени - още след 3-4 дена
а вече минаха 3-4 седмици след последното изрусяване и нищо  Cry Cry Cry


да не би да е привикнала към маската твърде много....при мен така става с всичко,което ползвам и си правя кратки почивки...

# 48
аз пък да се оплача че получих дребен пърхут и не знам от какво е..... омръзна ми от тоя моя скалп смотан....... офффффффффф мъка

# 49
  • Мнения: 120
Хайде и аз да се разпиша..в момента съм с маската и нямам търпение да видя дали има резултат..надявам се положителен!Направих я с бадемово масло,вместо с мас и без газ,че много мирише.Ще пиша после дали съм доволна Wink..

# 50
  • На небето
  • Мнения: 5 530
момичета, аз пък искам да се оплача, че напоследък забелязвам как косата ми е спряла да расте  Cry
а в момента не работя и имам време и си правя маската редовно.
а се изрусявам и знаете как на руса коса веднага се виждат черните корени - още след 3-4 дена
а вече минаха 3-4 седмици след последното изрусяване и нищо  Cry Cry Cry

И моята коса расте много бавно, а някой косми дори не са пораснали за повече от 1месец.  Sad И аз като теб си правя маската 2-3 пъти седмично. Единственото предимство е, че не ми цъфти косата; обикновено след кичури, косата ми не може да се оправи повече от 1г. от цъфтежа. Ама ще продължавам да я правя, поне да не цъфти, пък ще разчитам на Мегадерма и Екзематин ц. Въпреки, че на Екзематин Ц-то не пише, че е за бърз растеж?  newsm78

# 51
  • Мнения: 2 631
Имам предложение:
Нека на първа страница да изпишем оригиналната маска на Деси с възможните други добавки към маската! А линковете нека си стоят за тези, които имат време да ги ровят.
Мисля, че това ще е полезно, т.к. все излизат нови и нови теми за косопад, коса и пр., а темите за "Тайната...." станаха наистина изключително обемни... Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 437
хм.. видях тези темички преди седмица-две и реших и аз да пробвам. още се кумя де, ама рекох да надникна какво става.
Момичета, извинете, ама вие сте се побъркали Simple Smile Тука се заформя нещо като "сектата на Деси"  Laughing Не ми се обиждайте, ама.. много ми стана смешно като четох заформилата се нова тема.. Това ви станало фикс идея почти? newsm78

# 53
  • Виена
  • Мнения: 1 247
smile3532 smile3532 smile3532
Аз предлагам следващата тема да се казва така!  rotfImbo
Иначе предложението за изписване на рецептата в началото ми харесва, но рискуваме да отпадне оспамването на темата, което така симпатично е създало имидж на сектантски уклони  newsm53

Извинете за този off!

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Да се докладвам - след почти 2 месеца прекъсване от вчера поднових маскирането Laughing
Правя оригиналната рецепта + хума и бадемово масло. Снимах си косата ама ще пусна утре материала, че днес от бързане да заведе щерката на детска градина си забравих апарата вкъщи.

# 55
  • Мнения: 437
Renny, ми така де.. прочети последните две страници и ще разбереш какво имам предвид Simple Smile
Иначе замисъла е хубав, и аз съм ЗА и искам да пробвам и т.н. .. ма много разводнени тези теми.. докато намериш и извлечеш полезеното инфо.....  Crazy
Хората, които тепърва попадат тук нормално си задават седните въпроси:
1. Каква е оригиналната рецепта
2. Има ли опастност от противопоказен ефект
3. Къде има ветеринарни аптеки в различните градове
4. Идеи къде се намират мас/газ
5. разновидности на маските и шамоани

ит.н. Simple Smile

Ако се синтезира тази информация и се пуска в началото на всяка тема, може да помогне на начинаещите се и лутащите се като мен Wink

а седянката нека си върви междувременно  Hug

Последна редакция: пн, 18 сеп 2006, 13:17 от Shusha

# 56
  • Мнения: 2 631
Ами то за това и на мен такава идея ми дойде!  Blush
Наистина са много разводнени темите и същината трябва да я търсиш като игла в купа сено... Shocked
Ако "есенцията" се изведе на първа страница, не мисля, че темата ще загине - ентусиазмът е голям! Wink

# 57
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Подарявам неотварян АДЗЕ. Който го иска- моля!  Hug

# 58
  • Мнения: 437
Erica, е има си хас Simple Smile Сега ще се наредим на опашка Simple Smile
Ти защо..? не си ли завладяна от общата еуфория за овчия сексапил в косите? Simple Smile

# 59
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Erica, е има си хас Simple Smile Сега ще се наредим на опашка Simple Smile
Ти защо..? не си ли завладяна от общата еуфория за овчия сексапил в косите? Simple Smile

Ами купих си две шишенца (дори второто е пълно до половината и него подарявам) и си направих маската 2-3 пъти, но много ми смърди и не виждам кой знае какъв ефект...  Confused

Общи условия

Активация на акаунт