Имам странен проблем със сим картата ми!!! Снимки от бъдещето?!

  • 1 754
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Добър ден! Днес забелязах нещо странно в телефона си! В галерията ми имаше сиви снимки... Не се отваряха и не ми даваше да ги изтрия. В последствие влязох в google снимки... И от там видях че датите на които уж са снимани тези снимки започват от 2021 година до 2083 година... Не ми даваше да ги изтрия и оттам... Оттам разбрах че те са в сим картата ми.... Опитах се да ги изтрия но не стана... Изкарах сим картата от телефона си.... Интересно ми е дали някой от вас е имал такъв проблем... Буквално датите бяха от 2021 година до 2083 година много е странно че когато отварях снимката почваше да се въртиш като все едно зарежда но не ми отваряше снимката.... Аз съм с тази сим карта откакто ползвам какъвто и да било телефон.... Не е нова нито е намерена, че да може да се каже че нещо е попаднало в нея... Ако някой има същия проблем или може да ми даде някакъв съвет моля пишете ми в коментарите отдолу?! Общо файловете бяха 43 снимки?!

# 1
  • Мнения: 1 273
Някаква несъвместимост, технически проблем на софтуерно ниво. Предполагам. Може сим картата да не е съвместима с телефона, в който е сложена, защото е стар модел.

# 2
  • Мнения: 3 987
В сим картата физически не може да има нищо - тя съдържа само телефонни номера. Предполагам имате предвид SD картата памет.
Картата или е дала бъг или има лош сектор, имайки предвид на колко години е - не е нищо страшно или необичайно, не ви се обаждат извънземните или внуците от 2083 година. Нещата с времето се чупят. Изтрийте излишните неща и си купете нова карта - струват по 10 лева,  намалени може да намерите и за 6.
За файловете - това са най-вероятно счупени стари/нови снимки. Ако забележите да ви липсва някоя снимка след време - да знаете, била е една от тези счупени файлове без информация.

# 3
  • Мнения: 2
Някаква несъвместимост, технически проблем на софтуерно ниво. Предполагам. Може сим картата да не е съвместима с телефона, в който е сложена, защото е стар модел.
Телефона е 2020 най-вероятно ,защото е стара картата прави проблеми

Благодаря ви !!! Отговорите ви ми помогнаха най-малко да се успокоя ,че не ми пишат внуците от бъдещето😂😂😂 Приятен ден!

Последна редакция: пн, 30 ное 2020, 20:48 от AnMary

# 4
  • Мнения: 12 626
Хаха, ама беше яко да има мост във времето!
На мен така, от старата карта си бях трила снимки, че да ми се освободи място. И вместо да изчезнат, излизаха ей такива сиви полета. Много дразнещо. Като си купих нов телефон, се наложи да сменя картата с по-малка и там вече ги нямаше тия полета при триене на снимки.

Общи условия

Активация на акаунт