E. Petekkaya & A.Varlıer & Ö.Deniz & H.Şendil~нови и стари проекти и партньори~205

  • 33 381
  • 739
  •   1
Отговори
# 225
# 226
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 804
„Всичко, което чуваме, е мнение. Не е факт. Всичко, което виждаме е гледна точка, не е истина.“Марк Аврелий
   

# 227
  • Мнения: 41 671
Здравейте,момичета! Hug



Бризче Hug,благодаря за уточнението около превода на сериала.Heart Аз гледам ДЕК и ЧД с твое участие в превода! Two Hearts

Ани Hug Гости Hug Криси Hug Лу Hug

Как пък ми се случиха в понеделник- три сериала,които гледам и искам да разбера какво е станало на онлайна,сега и в петък-два...''Рамо'' и ''Дълго те чаках''. Simple Smile



И Еркан в ''Червената стая'' е в петък...Simple Smile


Аслъ си почива,разхожда се....


Желая ви приятен ден! Flowers Four Leaf Clover

# 228
  • Мнения: 36 749
Привет девойки Hug
Снощи моя пост беше последен и сутринта имах излизане и едва сега сколасах да намина....

Лу, Гости, Злати

Понякога така става - натрупват се сериали в един, два дена, не са разпределени в останалите дни...
Аз съм лесна - ще гледам само един сериал и нямам такива проблеми....
Нещо ми мина мерака, да гледам сериали онлайн....Като не разбирам езика, само се измъчвам да разбера какво се случва.....

Остават 3 дни до премиерата, а Стар тв все още не са обновили страницата на сериала....Все още пише "скоро" и няма снимки на актьорския състав и екипа на сериала....



Хубав следобяд и бъдете здрави Hug

# 229
# 230
  • Мнения: 41 671
Здравейте,момичета!



И при нас на морето поваля малко сняг снощи! WinkNature Snowflake

Ани Hug

Лу Hug

 новите снимки за 1-ви еп от сайта на Стар тв....
         1. Bölüm Fotoğrafları





















и озета
Скрит текст:
1. Bölüm Konusu;

13 Mart 1992. Eren ailesinin büyük bir depremle dağıldığı tarih. Kadir Eren, 17 yaşında öldü sanılıp diğer cesetlerin yanına konulurken açar gözlerini. Hayata dönmüştür dönmesine ama canından çok sevdiği babasını kaybetmiştir. Annesi başka bir adamla evlenmiştir. Kadir bir daha tutunamaz hayata, hep bir şeyler eksiktir. Ta ki Ayliz’i görünceye kadar... O gün parmağından çıkarmadığı babasının yadigarı yüzüğü yuvarlanıp Ayliz’in ayaklarının dibine gelir. Tıpkı babasının yüzüğünün annesine gelmesi gibi. O andan itibaren hayat onları hep bir araya getirir. Bu karşılaşmalar Kadir’i her seferinde Ayliz’e daha da yakınlaştırsa da Ayliz’i ürkütmektedir. Çünkü Ayliz bir başkasıyla evlenmek üzeredir.

İki ailenin iç içe geçmiş kirli sırları bir bir ortaya çıkarken, Kadir ve Ayliz’in aşkı bu sınavdan geçebilecek mi?

Yayın Günü:29 Ocak Cuma

Yayın Saati:20.00 / Yeni Dizi
(мой превод от руски ез.)
13 март 1992 г. Датата, на която семейство Ерен е разиденено/разделено от силното земетресение. 17-годишният Кадир, който се смята за мъртъв и положен до други тела, отваря очи. Той се върна към живота, но загуби баща си, когото обичаше повече от живота си. И майка му се омъжи за друг мъж. Кадир не може да остане в този живот, постоянно му липсва нещо. Докато не срещна Айлиз. На този ден реликва от баща му - пръстен, който той не сваля от пръста си, се губи и идва в краката на Айлиз. Точно както пръстенът на баща му дойде при майка му. От този момент нататък животът се изправя срещу тях. Въпреки че срещите им всеки път сближават Кадир и Айлиз, те плашат Айлиз. Защото Айлиз ще се омъжи за някой друг.

Приятна снежна сряда! HugNature SnowflakeNature Snowman

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 12:18 от Zlatina3

# 231
  • Мнения: 36 749
Привет момичета Hug

Лу Hug Злати Hug

Отново окъснях....
Злати благодаря за снимките и превода на озета за първи епизод на "Дълго те чаках"

Трябва да се настроим за петък вечер...Нали епизодите започват по наше време в 19.00 часа....



Снощи четох изказване на една от сестрите на Ози - тя разказва, че наскоро Фейза е била мъртво пияна и е направила пожар в дома си, едва не са изгоряли, тя и детето...Пиянството на Фейза не било изключение.....Била боядисала косата на малкия Кузей в оранжев цвят...Хранела детето с чипс и солети...Ръста и килограмите на Кузей не отговаряли на възрастта му....Може би това е причината Ози да поиска попечителство върху сина си...

Хубав остатък от снежния зимен ден Hug

# 232
  • Мнения: 41 671
Здравейте,момичета!



При нас снегът беше малко и почти се стопи.

Ани Hug,благодаря за инфото от сестрата на Йозджан! Явно е имало причини да предприеме тези действия.

Хайде не остана,утре е денят! Wink





Описание на героите...
Скрит текст:
📌Описание персонажей в сериале «Я очень долго тебя ждал».

Озджан Дениз - Кадир📸
🔸Сильный
🔸Успешный
🔸Сострадательный

Ирем Хелваджиолу - Айлиз🦋
🔸Воительница
🔸Искренняя
🔸Чувствительная

Ильхан Сен - Эрол💫
🔸Депрессивный
🔸Безответственный
🔸Влюблённый в свою свободу

Мустафа Угурлу - Джемаль⚡
🔸Амбициозный
🔸Подозрительный
🔸Злопамятный

Лила Гюрмен - Михре👑
🔸Смелая
🔸Элегантная
🔸Привязанная к семье

Джанер Шахин - Селахаттин👨‍👩‍👦
🔸Преданный/верный
🔸Трудолюбивый
🔸Привязанный к семье

Дурул Базан - Исмет🌿
🔸Хитрый
🔸Эгоистичный
🔸Зависимый от денег

Тюркю Туран - Захиде❣
🔸Доброжелательная
🔸Привязанная к семье
🔸Сострадательная

Али Ипин - Рыза🦅
🔸Эмоциональный
🔸Загадочный
🔸Преданный

Нихан Бюйюкагач - Сибель💐
🔸Интригантка
🔸Хитрая
🔸Неуровновешанная

Шехсувар Акташ - Осман Эфе🦉
🔸Заботливый
🔸Искренний
🔸Спокойный

Селен Домач - Сонгюль🥀
🔸Амбициозная
🔸Страстная
🔸Корыстная

Хакан Уммак - Заза🧿
🔸Веселый
🔸Услужливый
🔸Трудолюбивый

Йилдыз Кюлтюр - Хидайет🕊
🔸Привязанная к семье
🔸Милосердная
🔸Готовая прийти на помощь

Гюркан Гюзейхуз - Серкан💸
🔸Амбициозный
🔸Бесстрашный
🔸Бдительный

Дамла Макар - Незахат🦋
🔸Искренняя
🔸Веселая
🔸Решительная

Омер Гёкай Шанлийер - Умут💛
🔸Очаровательный
🔸Жизнерадостный
🔸Искренний

Сибель Шишман - Шебнем 💎
🔸Искренняя
🔸Веселая
🔸Полная жизни

Желая ви приятен ден! HugFlowers Four Leaf Clover

# 233
  • Мнения: 36 749
Привет Hug

Злати благодаря за колажа с актьорския състав на "Дълго те чаках"
Влизах в сайта на Стар тв, но там все още няма нищо ново....Мамашите от къде ги намират тези неща....А може би аз не влизам където трябва....Но видях, в програмата за утре, че от 20.00 часа фигурира нашия сериал....

Прочетох във фейса, както беше казала, че в 22 епизод на "Червената....." гост ще бъде Еркан, но така е написано, или аз така го разбрах, че ще играе само в този епизод....Thinking





Както се очертава утре вечер ще гледам сама епизода....Thinking

# 234
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 804





Както се очертава утре вечер ще гледам сама епизода....Thinking
Аз също ще гледам ....

# 235
  • Мнения: 36 749
Добро петъчно утро



Днес е денят на "Дълго те чаках"....и ние дълго чакаме сериала...Дано да  е на късмет Hands Pray
Желая успех на сериала.....и рейтинга да бъде в Златната среда Hands Plus1

Гости, радвам се, че ще си правим компания Hug



Хубав и усмихнат последен работен ден за седмицата и месеца Hug

# 236
# 237
  • Мнения: 36 749
Лу драго ми е



# 238
  • Мнения: 41 671
Здравейте,момичета!



Ани Hug Лу Hug

Най-после дойде денят на сериала!И аз пожелавам успех на Йозджа и екипа!
Дълго се подготвяха и снимаха на няколко места!
Довечера и аз съм с вас тъй като ще сме компания! Wink
Надявам се и Бризчето Hug да е свободна за да е с нас.
Във ВК са писали(там където правят онлайн озвучката),че ако има много желаещи да гледат ще започнат онлайн озвучка по-нататък.Отначало знаем,че няколко епизода е безплатна,а после става закрита със заплащане.
Да не забравите,че 1-ви епизод  ще започне от 19 ч. наше време/20 ч. турско. Аз няма да успея за началото,по това време вечеряме.За другата седмица ще успявам тъй като знаем,че в началото има повторение/озет на предния епизод и новия започва около 20 ч.наше време.
Скрит текст:
''Рамо'' ще го видя по-късно какво е станало.

Йозджан и Ирем за NTV...




реклама на сериала


Приятен и спокоен ден! Flowers Four Leaf Clover

======================================================



Йозджан да гледаме епизода
https://vk.com/istanbullgelin?z=video-141466025_456241449%2F2726 … l_wall_-141466025

линкове за онлайн гледане....
https://www.startv.com.tr/canli-yayin
https://www.canlitvizle.plus/star-tv-canli-2
https://www.canlitv.me/star-tv-canli-96
https://canlitvizle.com/star-tv-hd-seyret

давам линк за двете интервюта,че са дълги.....
Интервью Озджана Дениза и Ирем Хелваджиоглу для портала NTV (29 января 2021)📌
https://vk.com/@istanbullgelin-intervu-ozdzhana-deniza-i-irem-he … u-dlya-portala-nt

Последна редакция: пт, 29 яну 2021, 18:33 от Zlatina3

# 239
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 804
хайде...на хаирлия да е ...
--------------------
С това ровене за пари поръчвайки "американо" Кадир ми навя спомен за Фарук  и щях да кажа....много рано започнаха с повторенията...добре, че намери портфейла си...

Последна редакция: пт, 29 яну 2021, 19:16 от gostenka68

Общи условия

Активация на акаунт