Идеалният мъж

  • 4 919
  • 127
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 3 306
Аз се вместих в 4 лв. забавен+добър в леглото+висок. Давам си левчето срещу капачка "КО", че те са май по- трудни за намиране от идеалният мъж Grinning

# 121
  • Мнения: 818
Аз се вместих в 4 лв. забавен+добър в леглото+висок. Давам си левчето срещу капачка "КО", че те са май по- трудни за намиране от идеалният мъж Grinning
+ 1
Ще вместя само и "умен", и съм покрила таксата!

# 122
  • Мнения: 7 403
Предлагам с тия пари да отидем на един бар по женски, тъй като идеални мъже няма.Що да харчим пари за глупости.

# 123
  • Мнения: 818
Предлагам с тия пари да отидем на един бар по женски, тъй като идеални мъже няма.Що да харчим пари за глупости.
Дойдохме си на думата!
Ама нали, като отворят баровете ...  Sweat Smile

# 124
  • Мнения: 7 403
Предлагам с тия пари да отидем на един бар по женски, тъй като идеални мъже няма.Що да харчим пари за глупости.
Дойдохме си на думата!
Ама нали, като отворят баровете ...  Sweat Smile

Разбира се,ама да не си изхарчите 5 те лева по празниците

# 125
  • Мнения: 1 577
Предлагам с тия пари да отидем на един бар по женски, тъй като идеални мъже няма.Що да харчим пари за глупости.

Тъкмо мислех да попитам толкова ли не може с тия 5 лв да си купим нещо по-хубаво.
А идеален мъж има за всяка жена, но първо трябва да си го роди.

# 126
  • Мнения: 46 508
А идеален мъж има за всяка жена, но първо трябва да си го роди.
Това за мен е градска легенда. Доста критикуващи майки познавам и хич не мислят синчетата си за идеални Grinning

# 127
  • Мнения: 7 907
Романтичността е надценявана според мен. Имам предвид онази романтичност, за която четем по книгите, онези с разпилените цветчета от рози по леглото, свещи, стихове и така нататък. Искам мъж, който да ми държи легена, когато съм болна и повръщам, вместо да рони горки сълзи и да окайва злата ни съдба. Или да пише сонети. Защото книжен романтик и човек на действието са две различни неща и рядко се срещат в един и същи човек. Ама бая годинки навъртях, докато дойда на този акъл Joy

Общи условия

Активация на акаунт