Тренировки в домашни условия - 107

  • 33 636
  • 728
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 2 762
При мен съня е много ключов, ама взеха 7 часа и половина да не стигат. И кафето беше само 1, сега май отива на 2. Остана и водка да пропия пак, че няма въглехидрати и съвсем класически българин.
Днес уж почивка ама ще блъсна 50-60 минути кардио на гребния тренажор.

# 421
  • Мнения: 10 010
No frame, май сме от една порода...хахаххаха; Като бях млада мома и млада булка (докъм 35г. някъде) ставах в 6, правех сутрешна тренировка, йога, тибетци ,абе какво ли не... Сега едвам отлепвам сутрин, не мога да правя тренировка....

Уж човек колкото по-възрастен ставал, толкова по-малко му се спяло... Ама аз не усещам такова нещо. На 42 съм и все не ми стига сън. Thinking

Това след 70-80 става, не сега.
Особено ако се тренира сериозно е нужен повече сън, заради възстановяването.

На 45 съм, и откакто спя по 7-8 часа, острият глад изчезна. Но месеци минаха, докато компенсирам за цял живот недоспиване. Тази карантина поне ми помогна с нещо.

# 422
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 432
И аз в кюпа на все недоспалите. Поредните бременности и майчинства на второто и третото дете ми разказаха играта, и въпреки че малкият вече е на 9г още не мога да си наваксам съня.

Сутрин не мога да стана да тренирам по никакъв начин, особено преди работа. Обаче вечер към 18ч е моето време. После... Всичко останало. Simple Smile

Днес почивам. След 7 поредни тренировки мисля, че ми е време 😂

# 423
  • Перник
  • Мнения: 4 863
No frame, май сме от една порода...хахаххаха; Като бях млада мома и млада булка (докъм 35г. някъде) ставах в 6, правех сутрешна тренировка, йога, тибетци ,абе какво ли не... Сега едвам отлепвам сутрин, не мога да правя тренировка....

Уж човек колкото по-възрастен ставал, толкова по-малко му се спяло... Ама аз не усещам такова нещо. На 42 съм и все не ми стига сън. Thinking

Това след 70-80 става, не сега.
Особено ако се тренира сериозно е нужен повече сън, заради възстановяването.

На 45 съм, и откакто спя по 7-8 часа, острият глад изчезна. Но месеци минаха, докато компенсирам за цял живот недоспиване. Тази карантина поне ми помогна с нещо.

Успокои ме Grinning
Рядко успявам да докарам 7-8 часа сън. Обикновено са 5-6. Но пък не тренирам толкова сериозно Wink А "умният" ми часовник (по-скоро приложението) казва, че 91 % от жените потребители в същата възрастова група спели по-малко. Накъде по-малко?

# 424
  • Мнения: 1 669
Аз май не съм се отчитала последните два дни, но продължавам по двата календара на Ейдриън и Сидни. Обаче това двуразово трениране ми идва в повече. Днес Ейдриън ден 13 и Сидни ден 11.

# 425
  • Мнения: 19 294
Аз сутрин съм толкова неадекватана, че няма никакъв начин да стана и да тренирам. Покрай ИП и хоум офиса даже не ставам рано. Затова пък вечер редовно ми се случва да тренирам в 22, че и 23ч понякога.
Днес направих половин час принудителен джогинг. По-късно  мисля нещо от АЛО. Вчера беше буути от АЛО.
От няколко дни 21ДФ от yadi  забива.

# 426
  • Мнения: 1 402
Днес Shock Cardio MMA Boxing...Краката си ги чувствам зверски изморени от вчерашната тренировка.
И аз сутрин съм неадекватна...вечер е моето време за трениране...но пък едно време, като правех 90ДП на Румяна помня, че си гласях аларма, за да стана един час преди всички да тренирам, децата бяха много малки и това ми беше шанса, още се чудя как съм успявала, че и гладна, защото нямаше време кога да ям, че да мине време да се смели храната...сега да ме убие човек, не мога...

# 427
  • Мнения: 7 684
Подкарах Високоефективната аз. От известно време изпитвам болка в едното рамо, искам да му дам време да си почине и да се възстанови- без тежести и без изчанчени упражнения. Паралелно сутрин правя йога и при възможност излизам за час- час и половина- два да въртя крачки. Често с мъжа ми ставаме по- рано, за да се поразходим из близкия парк, преди всичко живо да се събуди. Много добре ми действа. Шегуваме се, че който няма куче, разхожда половинката. Grinning

И аз съм ставала в 5.30, за да си правя тренировката. Реално, това така ме зареждаше за предстоящия ден, че до вечерта буквално летях, а всичко това се случваше в доста натоварен в личен план период, когато дори не ми е оставало време и следобедното си кафе да изпия, пък било то и в движение.

Днес Ейдриън ден 13 и Сидни ден 11.
Ейдриън още ли е все така словоохотлива, или вече повече действа, отколкото да приказва? Хвърлила съм око на последния й календар, но ако половината време минава в бъбрене, ще си го спестя.

От няколко дни 21ДФ от yadi  забива.

А няма ли опция тренировките да се свалят? Мен това ужасно би ме демотивирало.

# 428
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Тиририрам, могат да се свалят. Аз съм си свалила някои неща. Вървя по план с програмата. За днес БР 6.

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Ха, за това ми за биваше и на мен вчера, та сменях спешно. 😅Днес всичко беше наред, направихме си пилатеса за 1 път, понеже не обичам пилатес, не мога да осъзная дишането и го сменях до сега с Абса, но мъжа ми нещо си усука кръста и двата пъти, решихме, че е от това, та сега пилатес. Той се оказа хА, много добър, и нямахме проблеми с дишането, та стана. Утре на ред е кардиото.
Весела вечер!

# 430
  • Мнения: 2 875
И аз не мога да тренирам сутрин, въпреки че ако се стегна, ще имам време. Преди време пробвах поне лека йога да правя след ставане и на една смотана свещ щях да се счупя. Лошото е, че приспивам бебето все по-късно, а в десет вечерта ми е трудно да тренирам. От време на време пробвам дали ще издържи цяла тренировка, но засега нямам успех. Последния път се смя на клека, но се разстрои от раменната преса.
Иначе за днес - бонусната за горна част от kettleworx. Разгрях с cardio burn от 10-minute transformation на Джилиън. Почнах с calestenics от същата серия, но се отказах на второто упражнение. За акробати е.
Любче, ако ви се гледа сияние, швеция приема.

# 431
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
За вчера отчитам горна част. Само лицевите не успявам да правя 1 минута и съм на колене...

До сръбско може ли да се пътува или пак искат ПСР-и, карантини?

# 432
  • Мнения: 1 536
Вчера почивах след три поредни тренировки. Тази сутрин между 7 и 8 часа се размазах с табата, в която активно ползвах една от новите ми пудовки. Такъв глад ме подгони, че в момента едва удържам закуската в прилични граници Grinning
Утре ще правя крака с акцент глутеуси. В неделя - почивка или йога.

# 433
  • Мнения: 2 526
Чета ви обаче наследникът става голям вампир. Добре сме, продължавам с предизвикателството да ходя пеша доста, то наистина и из нас в оправяне и чистене въртя километраж. Та тая седмица имам спинер два пъти, една разходка с бебето и днес мисля да правя една тренировка с бебе в слинг. Че друг начин все по рядко намирам. Като я пробвам ще дам линк

# 434
  • Мнения: 7 684
Имате ли такива дни, в които имате най- добрите и прекрасни намерения да тренирате/ направите сутрешната си там рутина и... да не става и да не става? Е, аз имам. И днес ми е точно такъв ден. Нито йогата си завърших, хем, че не беше дълга, нито медитацията след това (още по- къса). Не ми е нервно, не ми е припряно, спокойно ми е, но просто не мога да се съсредеточа на това, което правя и да се вложа в него.

Ще пробвам по- късно с тренировката, която ми е на ред да правя днес, дано поне тя се получи.

До сръбско може ли да се пътува или пак искат ПСР-и, карантини?

Най- добре проверете на сайта на Външно, или звъннете в консулската служба на Сърбия в Бг. Ние минахме границата без проблем, нищо не са ни искали, но едно на ръка, че сме с кола с чужда регистрация (нито бг, нито сръбска)- може и това да е имало значение, знам ли; а може на влизане от Сърбия в Бг да ви наложат карантина. Проверете.

Общи условия

Активация на акаунт