Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

За любителите на салати - тема 3

• 25 241
  • 304
  •   1
Отговори
# 300
Нищо няма да ти стане. Спокойно. Ни мисля че ще навредиш и на бебето. Аз знам че бременни по-скоро риба не трябва да ядат много, но едва ли ти е ежедневие рибата и в огромни количества, та да се отрази. Не го мисли.

# 301
Може би за втори път ям за цяла бременност.Не обичам риба изобщо не ми е любима ,но тази вечер видях и така

# 302
Здравейте момичета!Имам един въпрос към Вас.Бременна съм в края на 8ми месец и тази вечер много ми се хапваше цаца и пържен картоф със сирене и си хапнах де,но сега се сетих нещо съм чувала за риба и мляко да не се смесва и се така се притесних...дали ще навредя на бебчо

Според мен нищо страшно не се е случило. Особено ако рибата е прясна и си хапнала един път.

Има много рецепти, в които се смесват риба и млечни, напр. майонеза или млечен сос.

И да предложа нещо много свежо - резенчета домати (на кръгчета като канапе) а върху тях смес от извара, сметана, чесън и подправки.

# 303

Скрит текст:
гриловани тиквички, гъби и аспержи, печени слънчогледови семки, сусам  дресинг - зехтин, дижонска горчица, чесън, ябълков оцет, балсамов оцет, пера зелен лук

Скрит текст:
спанак, чери домати, краставички, червен лук, малки топчета моцарела и мариновано сирене, слънчогледови семки и сусам   дресинг зехтин, ябълков оцет и дижонска горчица

# 304

Общи условия

Активация на акаунт