Лазерна епилация и електроепилация – 8

  • 36 834
  • 737
  •   1
Отговори
# 450
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
С две процедури до морето няма да имате никакви грижи поне 2 месеца през лятото, т.е. е би трябвало да се налага премахване на окосмяване през това време.

# 451
  • Мнения: 10 244
Освен че ще се разредят до някаква степен, ще започнат да никнат и по-бавно, даже и след обръсване.

# 452
  • 1444
  • Мнения: 1 036
Сега като ви чета започвам да се чудя дали да не направя и аз едни подбедрици. За тях през колко време са процедурите, до юни ще мога ли да направя поне 2, щото юни най-късно на всяка цена трябва да започна ударно със солариума, че с тая бяла кожа не мога да се гледам хич, направо е трагично, вените ми прозират... Sob И после евентуално чак края на октомври ще мога да подновя, дали ще е ОК така Thinking ще има ли ефект от цялата работа?

# 453
  • Мнения: 1 227
И аз правя ръце в Дерма акт, а и други зони де и винаги искат на има поникнали косъмчета 3-4 мм. Бяха ме връщали един път защото нямах покарали косми. Обясниха ми че техния лазер е различен и това е изискването + че виждат по-добре какво работят, как се повлиява косъма и не пропускат участъци. Явно всеки лазер има различни изисквания. Специално при тях наистина трябва да са покарали космите, ходила съм и с “непипани” косми и не е имало проблем.

# 454
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Сега като ви чета започвам да се чудя дали да не направя и аз едни подбедрици. За тях през колко време са процедурите, до юни ще мога ли да направя поне 2, щото юни най-късно на всяка цена трябва да започна ударно със солариума, че с тая бяла кожа не мога да се гледам хич, направо е трагично, вените ми прозират... Sob И после евентуално чак края на октомври ще мога да подновя, дали ще е ОК така Thinking ще има ли ефект от цялата работа?

Според мен ефект ще има. Крака правех на три месеца, не по- рано, може малко по- късно.

# 455
  • Мнения: 612
Сега като ви чета започвам да се чудя дали да не направя и аз едни подбедрици. За тях през колко време са процедурите, до юни ще мога ли да направя поне 2, щото юни най-късно на всяка цена трябва да започна ударно със солариума, че с тая бяла кожа не мога да се гледам хич, направо е трагично, вените ми прозират... Sob И после евентуално чак края на октомври ще мога да подновя, дали ще е ОК така Thinking ще има ли ефект от цялата работа?

При моя лазер (Fotora) всичко в зоната на лицето се прави всеки месец, а на другите части по тялото - през месец.

# 456
  • гр. София
  • Мнения: 24
Fotora e китайски лазер замаскиран като корейски. Има си анагенна фаза на растеж. Лице на 30 дни. Торс + ръце - 45-60 дни , крака 60-90 дни. Разделят се иначе не става! Няма как да те правят на два месеца.

Сега като ви чета започвам да се чудя дали да не направя и аз едни подбедрици. За тях през колко време са процедурите, до юни ще мога ли да направя поне 2, щото юни най-късно на всяка цена трябва да започна ударно със солариума, че с тая бяла кожа не мога да се гледам хич, направо е трагично, вените ми прозират... Sob И после евентуално чак края на октомври ще мога да подновя, дали ще е ОК така Thinking ще има ли ефект от цялата работа?

При моя лазер (Fotora) всичко в зоната на лицето се прави всеки месец, а на другите части по тялото - през месец.

# 457
  • Мнения: 399
Да дам и аз мнение след първо посещение в Леге Артис. Много съм доволна и от отношението, и от ефекта. 10 дена след първата процедура горе-долу минаха и космите сами падат. Естествено не всичките, но се вижда ефекта. Зоната е интим. Като болка мога да я определя като нещо съвсем поносимо. Със сигурност ще продължа да ходя при тях, заслужават си парите.

# 458
  • Мнения: 612
benefits - еми да, аз това казах. На мустак ходя на 30 дни (=веднъж в месеца) на подмишници - на 60 дни (=веднъж на 2 месеца). Правих подмишници на 6.01, онзи ден пак Wink  Ръце и крака още не съм започнала, но и там знам, че е като при мишниците.

Последна редакция: пн, 08 мар 2021, 00:51 от Golfo_di_Orosei

# 459
  • Мнения: 6 876
Ръцете и краката не са като мишниците, а трябва да се третират през по-голям интервал от време. Мишниците и триъгълника са сходни като растеж, т.е. с по-бърз растеж от крайниците.

# 460
  • 1444
  • Мнения: 1 036
Като е гарга да е рошава Trollface така де - вчера бях на втора процедура интим и направих първа подбедрици. Като няма да се вясвам в солариума до юни, реших да пробвам. Ще мога да направя около 3 процедури до юни - пак ми казаха, че е много индивидуално и т.н. някои се повлиявали много добре още от първата и втората била по-отдалечена във времето, но мен ме викат след 1 месец за втора, за сега, пък ще видим.

# 461
  • Мнения: 1 973
И аз се записах за първа процедура, много се вълнувам Joy
След процедурата, да кажем седмица след това, може ли да се ходи на басейн/спа (без излагане на слънце)? Има ли нещо, което трябва да се избягва?

# 462
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Не, седмица след процедура и на плаж можеш да ходиш.
Пак ще издудна- няма как на крака да се правят всеки месец процедури, ама вие си знаете. Много четене, много проучване и много доверие му е майката. Ако ме викат всеки месец на крака, има нещо не както трябва. Дори хормонална зона като лице не се прави на 30 дни.

# 463
  • Мнения: 5 813
Аз се притеснявам, че тази година няма да мога да направя втора лазерна сесия на цяло тяло, защото още не съм предприела първата, а лятото вече чука на вратата, вие обяснявате как ще правите 3 процедури до юни. Grinning

# 464
  • 1444
  • Мнения: 1 036
Охх, ами и на мен ми е странно, но така ми казаха.  Специално питах за подбедрици колко често ще ходя, но ето, че ме искат там след 1 месец... Пак казвам аз съм с много светла кожа и косми, e, имат някакъв пигмент все паk.

Общи условия

Активация на акаунт