💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 15 - Между два сезона

  • 78 524
  • 1 213
  •   1
Отговори

Анкета

Кой сезон ви допадна повече /кастинг, игри, отношения, монтаж.../?

Опции:

# 930
  • Мнения: 1 717
Защо да се пишат някакви суми в договорите,  като според теб те нямат никакво значение.Моят коментар щеше да бъде,  че ако пише,  за това и това нарушение дължиш еди колко си лева,  и се докаже че Тодор е направил това нарушение,  той трябва да плати точно толкова.Такъв е договора и той е страна по него и го е подписал.

# 931
# 932
  • София
  • Мнения: 12 318
По твоята логика във всички договори няма нужда да се пишат никакви суми на неустойки,  защото и без това ще определи колко да е неустойката.
Не, бих казала че е моята логика. Не ми вменявай думи които не съм казала.
В договора ИМА нужда да се пишат суми за неустойки.
Това че не знаем точно какво пише в договора с нищо не променя нещата. Ако знаехме какво?
Какъв щеше да е твоя коментар например ако знаехме?

Не се ли разбра, че сумата 100 000 не се иска за едно нещо, а идва от няколко нарушения по няколко хиляди? А без да сме видели договора, няма как да знаем как точно са формулирани условията, нарушенията им и съответните санкции, което би имало пряко отношение към това как съдът ще погледне на тях и на действията на Тошко.

# 933
  • Мнения: 2 001
Ние договора така и няма да го видим. Едно нещо е ясно. Там не пише по-малко от 100 000.  Пише или 100 000, или повече, а най-вероятно пише "до 100 000".
Ще има ли въобще съд? Тошо внесъл ли е жалба за крака си? Най-хубавото което може да се случи, ако е внесъл е да се престрашат и други хора, да свидетелстват и да се поразмирише историята.
Обаче като знаем какви хора са отсреща, по всяка вероятност в договора пише също така че нямаш право да ги съдиш за здравословни проблеми. Да! Сега ми светна -  не беше ли именно Тошо дето каза че не носят отговорност дори да се гътнеш там?
Така че и той няма да получи нищо освен медийна слава, докато едно размирисване хич не е в полза на ТупАрев.
Не на последно място, Тупарев сигурно има застраховка срещу съдебни дела от участници. Ако нещо се плати на участник, парите са му най-малкия проблем. Имиджа е проблема.

# 934
  • Мнения: 3 510
Е, ти първо не казваше ли, че всичко е ПР да се шуми около предаването, пък сега не било в полза на Тупарев?

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 09:20 от Blackbling

# 935
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Интелектуалците" се подкрепят.

# 936
  • Мнения: 2 001
Е, ти първо не казваше ли, че всичко е ПР да се шуми около предаването, пък сега не било в полза на Тупарев?

В полза му е до определено време. Докато не започне да отблъсква хората като "лошия". До сега е на полза.
Тънкостта е да не прескочи границата.  По-горе като казвам "най-хубавото нещо което може да се случи е да се поразмирише историята" определено нямам предвид предаването, в случай че е прозвучало двусмислено. Имам предвид  от моя гледна точка. И тази на участниците които от тяхна гледна точка са получили неадекватно обезопасяване в игрите и неадекватна медицинска помощ.

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 18:55 от Soney

# 937
  • София
  • Мнения: 12 318
Ами, каква граница. Всяко чудо за три дни. Така и с Тошковото. Беше интересно докато видим първото видео, сега сме останали шепа хора да се дърляме за спорта. Гледай само с какво скорост "лети" темата.

# 938
  • Мнения: 1 717
"Интелектуалците" се подкрепят.


На големият герой като не му стиска да си отвори устата,  се възползва от думите Тошко:)))

# 939
  • Мнения: 2 001
Ами, каква граница. Всяко чудо за три дни. Така и с Тошковото. Беше интересно докато видим първото видео, сега сме останали шепа хора да се дърляме за спорта. Гледай само с какво скорост "лети" темата.

Темата фърчи!  Влизам на 3 дни - гледам - 1-2 мнения.  Laughing
Чакаме нещо да гръмне, а то не ще   Wink

# 940
  • Мнения: 10 729
Нищо,  скандала с Тошко и продукцията се обсъжда усилено в темата "ТВ Спамочат - за минали, настоящи и бъдещи формати"

# 941
  • Мнения: 10 729
Ее добре...

# 942
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Така се спазват мерките по време на пандемия. Само не знам кой е този луд, който разрешава нещо подобно.

# 943
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Тренировките са позволени, позволява го МЗ. Хайде стига, разбирам омразата към Тошко, но спорта си е спорт и беше достатъчна 1 година пауза.

# 944
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Каква омраза към Тодор? Да не ми е любовник, та да го обичам или мразя!


Интересно какво яде вкъщи Тодор, като има претенции към храната в резиденцията.


Симпатично клипче на Мая.

дивата река 😃😃😃от там и не мръднах 😃😃😃🎬🎬🎬 Да не кажете, че не хванах златната рибка !!! 🤔🤔🤔

Последна редакция: ср, 17 фев 2021, 08:52 от 𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬 🙈🙉🙊

Общи условия

Активация на акаунт