💪"Игри на волята: България" - сезон 2, тема 15 - Между два сезона

  • 78 703
  • 1 213
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 443
Видях Ана Мария в един хотел. Оглеждаше се дали хората я разпознават.
хахах! Махна ли ѝ? Smile

# 631
  • Мнения: 3 589
Видях Ана Мария в един хотел. Оглеждаше се дали хората я разпознават.
Според мен се е оглеждала за ютия 😁

# 632
  • Мнения: 108
Видях Ана Мария в един хотел. Оглеждаше се дали хората я разпознават.

Тая пък кой я помни?😄😄
Е, как кой? Такава реалити звезда трудно се забравя. Като си помисля, че тя е втората най-дълго оцеляла жена в предаването, ме побиват тръпки. 🤪

# 633
  • Мнения: 2 031
И Анка се вземаше насериозно и много  други.  Това някой истински да се самокритикува за загуба беше изключително рядко явление (включително тази година). Толкова беше рядко, че чак подозирам, че ако е имало са ги изрязвали.

# 634
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 469
Цитат на: Жираф link=topic=1277054.msg42085142#msg42085142 date=160988108
[quote author=magityy_k link=topic=1277054.msg42082864#msg42082864 date=1609861037
Видях Ана Мария


[/quote]тя е втората най-дълго оцеляла жена в предаването
[/quote]
Да допълня ,че е  единствената стигнала до последната предфинална четворка.

# 635
  • Мнения: 3 510
Ваня стигна до финалната тройка.

# 636
  • пустинен пъпеш
  • Мнения: 469
Ваня стигна до финалната тройка.
Предходният пост се отнася за първия сезон на игрите(2019г.)

# 637
  • Испания
  • Мнения: 37 503
 Понеже Джералдин тренира всякакви видове тренировки , ето какво предлага:

# 638
  • Мнения: 4
Sticky_fingers: Има и други страни неща, Йоана и Ваня веднъж си споделяха че са били изоставени от баща им! И че имат сходна съдба, Аз лично казано не вярвам на това което ми казват, или това което моят приятел ми каза но определено има някакви лицеви чърти между Йоана и Борислав. И директно му каза един вид лицемерът хвъни другият лицемер.

# 639
  • Мнения: 2 394
Не знам какви общи чЪрти има между Йоана и Борислав, но той е по голям от нея и едва ли баща и я е изоставил нея за да " направи" по - големия й батко.
То не става само с казване, трябва и акъл малко да се включи.

# 640
  • Мнения: 2 031
Всеки случай безплатни онлайн тренировки звучи много по-смислено и привлекателно от 45-левови фанелки с глупости по тях.

Що се отнася до рождените дни и невписването им в сценария - още един пример за тъпоумието на сценаристите.

# 641
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Току-що видях, че в Испания скоро ще започне Desafío /названието на оригиналния колумбийски формат/. Виждам, че участниците са 8 и са известни, игрите се провеждат на закрито. Участниците ще бъдат доведени до ръба на техните възможности. Един режисьор, актьор и хуморист ще бъде жури, по-скоро разбирам ролята му като съдия.

# 642
  • Мнения: 3 510
Отваря се, но дали реално има връзка с оригиналното предаване или само имената съвпадат?
По-скоро ми прилича на "И аз го мога" или както там се казваше онова предаване по Нова, в което правеха акробатични номера.

# 643
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Отваря се, но дали реално има връзка с оригиналното предаване или само имената съвпадат?
По-скоро ми прилича на "И аз го мога" или както там се казваше онова предаване по Нова, в което правеха акробатични номера.

По това, което виждам, по-скоро само имената съвпадат.

# 644
  • Мнения: 4
Soney: Напълно съм съгласен с теб, сценаристите, продукцията, и главно командващите на Нова Броад Кастинг груп с този сезон напълно се изложиха, първо не слагаш, близначки, стринки, братя и сестрички във самият формат да не събуждаш подозрения в зрителите че нещо става, и че, е, нагласено, поредното доказателство че в България нещата се правят с краката нагоре. А и, Blackbling: В държави като Испания, Франция, Англиия. Форматът Десафио се прави по този начин какви играчи искат зрителите да гледат, и какъв е манталитета на обществото и между държавите на Ламанша манталитетът е един и същ, и не е, проблем да се направи копи-пейст техника. В България, всичко е с краката на горе, манталитет, начин на мислене, и прочие, и затова се появиха тези фалове. Напримен неслагаш хора с еднако приличащи фалмилни имена независимо дали, те не са, или са, от, една кръв. Например, Йоана, Катерина, Борислав Лазарови аз неказвам дали са братчета или сестричета, те може пре спокойно да са си братовчеди. Но не, слагаш хора с една и съща фамилия поне можеха да ги накарат, да си ги сменят.

Последна редакция: чт, 07 яну 2021, 18:57 от Storm_Fae

Общи условия

Активация на акаунт