Смяна на мляко

  • 1 431
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 610
Здравейте,
Бебето ми е на 3 месеца. От самото начало сме с Хип Комбиотик. В началото бебето нямаше проблеми, след известно време обаче повечето изхождания бяха с помощта на масажи, гимнастика и тн... до момента в който започна да ака по-твърдо ако, наподобавящо на пластелин. Пробвах първоналачно смяната на пробиотика , но нещата ставаха по-зле.Замислям се дали да не сменя АМ, защото докато не пробвам няма как да знам, дали това е ок.
Споделих ситуацията с педиатъра, но според него няма причина за притеснения, било нормално да не се изхожда ежедневно. Да ама аз като я виждам как се мъчи, за мен не е нормално.
Въпросът ми въпросната смяна как да стане, тъй като четох че било добре постепенно, а на други места че директно се дава от новото мляко?
Също така  съм се насочила към Лактана био, и бих била благодарна да чуя.мнения за това мляко и също така, ако има по-добра опция.

# 1
  • Мнения: 5 255
Млека много, въпросът е да откриете "вашето". Аз купувах англиски Аптамил, след първоначалното проба-грешка, то се оказа подходящо. Все пак не е добре да го сменяте постоянно, защото бебето свиква с Ам. Когато е имал проблем с изхождане съм давала Аптамил Комфорт. Беше на био гайа до 6 месец.

# 2
  • Мнения: 4 660
+1 за Английския Аптамил.
Био Гая давах до 3 месец.

Общи условия

Активация на акаунт