Програма за ранно развитие, Мнения

  • 1 442
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 62 595
Парите са си твои - давай ги за каквото искаш.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Все си мислех, че по някакво упражнение на месец може да се прави и вкъщи...

# 17
  • София
  • Мнения: 62 595
И какви точно упражнения толкова специални могат да му се правят на едно здраво бебе? Ще го учи на висша математика?

# 18
  • Мнения: 182
Включих се програмата е прекрасна, има супер идеи, въпреки че аз съм доста запозната с развитието на децата си, това ми е номер 3 Simple Smile Има доста неща, които изобщо не съм се сещала да правя, а са елементарни. Супер идеи, който се чуди няма за какво, супер готина програма лека и приятна. А парите са минимални за труда който е положен, радвам се че се включих и намерих програмата.

# 19
  • София
  • Мнения: 5 466
"Сега не е нужно да си специалист учител, педиатър или физиотерапевт, за да стартираш с ранното развитие на своето бебе. Нужно ти е само мобилно устройство, интернет, подръчни материали и ЖЕЛАНИЕ, за да започнеш днес и да видиш прекрасните резултати вбъдеще" СТОЙНОСТ НА ВСИЧКО:
1140лв.
===========
Нито ми стана ясно каква е точно програмата за ранно развитие, ако има такава, нито ми стана ясно лекторката какво е изучавала, за да бъде компетентна в тази област. Би трябвало поне едно клипче да сложи на сайта, за да видят хората, какво ще учат бебенцата.

Точно и на мен това ми направи впечатление.Цената от 1000 + лв е без коментар,всякакви неща се измислят за препечелване на пари,идеята е хубава,но здравата  са прекалили .Скептична съм.
Умно бебе е една страхотна книжка на Ива Александрова,доказал се логопед,описва развитието на детето и неговите особености.
У дома по метода на Мария Монтесори,от там се водех с моето дете и ми беше абсолютно достатъчно като занимания.На тази възраст 0-12 месеца бебето има нужда преди всичко от близостта на мама 😉 Казвам го абсолютно отговорно,като майка и педагог.
Може да прочетете и за привързаното родителство,да участвате в семинари от фейсбук групите "едно наум", "осъзнати родители" и много други групички.

Общи условия

Активация на акаунт