👢Нови придобивки в гардероба - 60

  • 110 126
  • 744
  •   1
Отговори
# 435
  • Sofia
  • Мнения: 9 716
А аз да помоля поне за марката на черното дантелено боди?

Дънки от Answear (получих 26 номер, но са ми големи, сега пуснах 25, дано ми станат, защото много ми харесват)

# 436
  • Мнения: 4 590
Бельо - боди - Lascana.
Много е яко.

# 437
  • Мнения: X
При мен също всичко беше коректно намалено в приложението на About you още вчера.


# 438
  • * Under the stars *
  • Мнения: 408
Скрит текст:
Скрит текст:

Стрина Калина Може ли да ми кажеш от къде са обувките ? Много ми харесват Simple Smile Дали си отговарят на размера ?
Заповядай!
https://www.bershka.com/bg/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8/%D1%80%D0%B0 … 1&stylismId=1

Още не съм ги получила, за да сравня с таблицата им. Дано си отговарят.

Много благодаря ! Ако не те затруднявам би ли споделила мнение и реални снимки , когато ги получиш ? Аз ще изчакам да отворят моловете и евентуално до там бих поръчала , че 24 лева доставка нещо Flushed

# 439
# 440
  • Мнения: 5 832
Скрит текст:
Скрит текст:

Стрина Калина Може ли да ми кажеш от къде са обувките ? Много ми харесват Simple Smile Дали си отговарят на размера ?
Заповядай!
https://www.bershka.com/bg/%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B8/%D1%80%D0%B0 … 1&stylismId=1

Още не съм ги получила, за да сравня с таблицата им. Дано си отговарят.

Много благодаря ! Ако не те затруднявам би ли споделила мнение и реални снимки , когато ги получиш ? Аз ще изчакам да отворят моловете и евентуално до там бих поръчала , че 24 лева доставка нещо Flushed
Доставката над 50 лева е безплатна, затова поръчах и дънките. При мен ще бъдат чак в средата на февруари, понеже ги поръчах до друго населено място, а не съм там.

# 441
  • Мнения: 2 485
Снощи пуснахме поръчка от About you и си имаше намаление. Но в Instagram пишеха потребители , че имат проблеми.

И по темата, няколко дребни неща от Zara, само дългата рокля ми е леко голяма, но се преживява.

# 442
  • Мнения: 1 129
И аз докато си пиех чая, влезнах пак в страницата на Zara и уцелих някои от нещата, които дебна,
на абсолютно смешни цени. Имаше и пълнеж, но не това е важното Smiley

Пола от естествена кожа


Обичка от лимитираната им колекция


100% вълнено боди и бюстието отгоре, реших и аз да направя комплекта. Ще видя как стои, дано не боде.


Един къс блейзер, отдавна му се чудя и го сложих накрая в количката


Ленен блейзер с къс ръкав

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 14:45 от Dewi D

# 443
  • Мнения: 35 962
Дами, темата е за продобвки, не за магазини, намаления и доставки.
Подходящият подфорум за постовете от последните страници е този:
Пазаруване от чуждестранни сайтове
Тук разчиствам.

Последна редакция: ср, 20 яну 2021, 18:37 от bubanka

# 444
  • Мнения: 1 175
Две неща за мен от About you.


Скрит текст:
Скрит текст:

От Зара две неща за вкъщи


И този сатенен потник

# 445
  • Мнения: 1 322
От About you. Направо се влюбих.

# 446
  • Мнения: 2 077
Току що куриера ги достави от Adi-shoes

Шият по поръчка, може да се сменя цвят и ток, както и по размер на прасеца.

# 447
  • Мнения: 549
Привет! Отдавна не съм се включвала, но пък активно следя темата. Днес пристигнаха няколко неща от ФД и мисля, че сама си отговорих на въпроса защо тук предпочитате about you, answear и тн. 



Чантата по-скоро е тъмно лилаво, а блузата и пуловера отговарят на М, а не S. Розовата блузка все пак мисля да си в задържа за вкъщи. Simple Smile
Pink dress много са хубави ботушите!

# 448
  • Мнения: 3 010
Какво е About you?

# 449
  • Мнения: 14 418
Сайт като фешън дейс.

Общи условия

Активация на акаунт