Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Мнение за La casa de papel/Money heist

• 930
  • 7
  •   1
Отговори
Аз гледам сериала отскоро и наистина ми харсва. Какво мислите ? Заслужава ли си?

# 1
На мен ми хареса само до края на първия обир. Мисля, че финалът е идеален и трябваше да спре там.
Но знам, че има и хора, които харесват продължението.

# 2
Не успях да го изгледам, не ме грабна въобще.
Мъжът ми го избута някак. Според него е интересен, но е от филмите, цитирам, при които се изкушаваш да си цъкаш на телефона.

# 3
В момента го гледам. Не ми е "уау", но всеки си има вкус.Беше препоръчан тук в някоя от темите.

# 4
Първите два сезона са страхотни. Едно от нещата, които ми харесаха най-много е, че докато се развива действието в момента, показват и как е запланувано и подготвено всичко. Трети и четвърти сезон вече се усеща намесата на американците и е малко стъпка надолу.

# 5
Също смятам, че трябваше да си свърши с първия обир.
Въпреки, че и сега има някои хубави сцени и добри моменти.
Сцентие с Берлин ми се струват вече излишни или поне не на място в първата част на сезон 5.

# 6
Берлин ми е любимец, заедно с Токио, но дори той не оправя разочарованието ми към 5-ти сезон. Сега е основно бум-бам положението, липсва психологическото надиграване от първите два сезона, което за мен правеше съвършен сериала.  Имам усещането, че втората част на 5-ти ще избият всички и ще остане само Професора жив, което ще си е цяло наказание за него. Едно от нещата, за които не съм разочарована е това, че за първи сезон Денвър не ме дразни Grinning

# 7
Аз започнах 5 сезон, обаче за съжаление вече съм забравила какво се е случило предишните сезони, героите нещо също ми се губят и някак загубих съспенс. А предишните четири сезона миналата година наведнъж ги изгледах и съспенса беше голям.

Общи условия

Активация на акаунт