Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Тотален ремонт на закупено жилище

• 1 039
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
На мен ми звучи съвсем резонно. И разбирам защо на мъжа ти му харесва идеята за картон. Но, както казаха, поне ще си сложите изолация над картона, а това е голям плюс. И ще имате супер гладък таван.

# 16
  • Варна
Звучи добре.

# 17
Докарахме я до смяна на дограмата. Предложиха ни 2700 лв за среден клас дограма, 5-камерна, с противокомарните мрежи и парапетите също.  Тук сме на едно мнение, съгласихме си и двама с мъжа ми на тази оферта.
 За теракота и фаянса вече почнахме да се дърпаме, ще питам много после за тези неща като стигнем до купуване на материалите. Не харесах и идеята за кухненски шкафове ,която той предложи..

# 18
Здравейте!

И ние минахме през основен ремонт на апартамент. Неприятното при нас беше, че той се случваше, докато живеем в него. Наистина не беше никак приятно, да не кажа много трудно, защото нямаше как с размах да направим всичко, ами на части... Това май на моменти оскъпяваше някои ремонти услуги и създаваше неудобство в намирането на майстори, но нямахме избор.
Поне след цялото това приключение си взехме добри практически уроци и умения.
Търсим си майстор, който да измаже балкона ни с драскана мазилка - 13 метров балкон с около 40кв м. площ за измазване. Дали някой може да препоръча майстор? Става въпрос за гр. София. Не знам дали има и други групи, където мога да пиша, поне не намерих подходяща.

Общи условия

Активация на акаунт