Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

SOL YANIM - Моята лява страна по Star TV

• 31 714
  • 274
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
SOL YANIM

Сюжет:
Серра е родена в богато семейство, но заради лоши инвестиции баща й фалира, изоставя близките си и се укрива.
Седмици по-късно по-големият й брат Иит се самоубива, неспособен да се справи с новото положение.

Днес, няколко години след злополучните събития, Серра е студентка по архитектура в частен университет, благодарение на пълната стипендия за висок успех.
Тя живее с майка си Нилгюн, която не успява да се съвземе след смъртта на сина си и намира утеха в алкохола.
Когато не е в университета, Серра работи като камериерка в луксозен хотел и с много усилия успява да се погрижи за скромното им домакинство.

Селим е богат младеж, който години наред има пререкания с баща си Ихсан Кутлусой. Селим не харесва Асена, жената, с която баща му сключва брак след смъртта на майка му. От своя страна Ихсан е разочарован от безразличието, което Селим проявява както към образованието си, така и към бизнеса. Всеки техен разговор води до поредния скандал, след който и двамата остават огорчени.

Серра и Селим се запознават при инцидент на входа на университета, а по-късно двамата са неприятно изненадани, когато получават проект, по който трябва да работят заедно.

Източник: https://m.bg-mamma.com/url.php?u=aHR0cHMlM0ElMkYlMkZ0dnNlcmlhbGk … 5YW5pbSU1RSU3Q3Bt

Продукция: BKM
Продуцент: Necati Akpınar
Сценаристи: Melis Civelek - Özlem Çadırcı
Режисьор: Serdar Gözelekli
Музика: Alp Yenier
Канал: Star TV
Жанр: Драма
Премиера: 26 ноември 2020 г. /червъртък/

PushpinPushpinPushpin

АКТЬОРСКИ СЪСТАВ:

Епизоди в YouTube:
1 епизод  2 епизод  3 епизод

Епизоди с БГ превод:
1 епизод   2 епизод

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 23:58 от Не се сърди, човече

# 1
  • España (Плевен)
Фраг за 4 епизод:

# 2
КАТИ, благодаря за темата!:bouquetf:
Благодарности на момичетата за превода на сериала!:bouquetf:
Превод на фрагмана на руски
https://vk.com/dizimaniarp?z=video-129812063_456242796%2F181355f … l_wall_-122860189

# 3
  • В света на ЕлБАр
Здравейте. Благодаря че има тема, защото сериала смятам, че си заслужава.
Много благодаря и на екипа за превода?
За сега изгледах и двата преведени епизода и с нетърпение очаквам превода на следващия.
Става интересно и любопитството ми се разпали от това, че Ихсан е познат на Нилгюн. Ще излезе заек от тая трънка, ама да видим какъв.
За сега от мен толкова. До скив Stuck Out Tongue Winking Eye

# 4
  • España (Плевен)
Здравейте,
на мен също ми допадна сериалчето. Тематиката "университет" е нещо различно. Има много тайни, които човъркат любопитството ми. Чакам да видим, как ще се развият нещата.

# 5
Привет!
Благодаря за създадената тема!
Също следя сериала.
Не ме интересува това, че бил пълен с клишета и наподобявал на не знам кой си сериал, защото не съм гледала всички тр сериали.
Гледа ми се точно нещо от рода - с млади хора, красиви гледки, а и малко драма за тръпка. Най-вече младите хора ме привличат, изборите, които правят, как семейството и събитията в него оставят следа в сърцата на децата и до каква степен предопределят тяхното бъдеще. Съдбата също има пръст в цялата история.
Дано направят поне 13 епизода,  рейтингът е нисък, но докато го има ще следя!
Благодаря и на екипа преводачи! Heart

Чакам  с нетърпение епизода в четвъртък!

# 6
  • España (Плевен)
И мен точно младите актьори ме грабнаха, тяхната история и съдба.
Имат нисък рейтинг, но се надявам да се покачи. Май конкуренцията в този ден е по-голяма.
Но пък вижте в социала...

И да добавя за предстоящия 4 епизод:
(на турски е, но аз не мога да го преведа)

4. Bölüm Konusu;

Serra suçlamalardan nasıl kurtulacak? Burak’ın kaza yapmasına sebep olan Barbar mı? Asena’nın doğum gününde neler yaşanacak? Kutlusay Malikanesi’ne giren Serra, Selim’le karşılaşacak mı? İhsan ve Nilgün’ün hikayesi ortaya çıkacak mı?

Burak’ın korkunç kazasından sonra okuldaki herkes Serra’yı suçlamaya başlar. Eda, işi Serra’ya tokat atmaya kadar götürürken; bu kez Selim dahi Serra’yı savunamaz. Burak’ın kazasına sebep olan aracın peşine düşülürken; Barbar korkuya kapılır.

Asena’nın doğum gününün organizasyonunu Serra’nın çalıştığı otel üstlenince, Serra mecburen ilk kez Kutlusay Malikanesine girer. Partinin ardından temizlik yapan Serra’yı evde gören Onur çok şaşırır.

Biricik, Serra ile ilgili gerçeği öğrenince bunu koz olarak kullanır. İhsan’ın oğlu Selim’e sürekli örnek gösterdiği Mert Tekin, okula konferans vermeye gelince kendisiyle ilgilenme görevi Serra’ya verilir. Serra’yı Mert Tekin’le birlikte gören Selim, duygularının farkına varır ve ikisinin yaşadığı tartışma Selim’in sürpriz biçimde Serra’yı öpmesiyle sonuçlanır!

Последна редакция: вт, 15 дек 2020, 17:54 от К А Т И

# 7
3 епизод зад камера

Кати, благодаря за резюмето.
От това, което разбрах чрез преводача:

Как Серра ще се отърве от обвиненията?
Барбарос ли е причинил катострофата с Бурак?

Какво ще се случи на рождения ден на Асена?
Ще влезе ли Серра в имението Кутлусай и ще се срещне ли със Селим?
 Ще излезе ли  историята на Ихсан и Нилгюн?

След ужасната катастрофа на Бурак, всички в училището започват да обвиняват Сера.
 Докато Еда удря  шамар на Серра,  Селим не успява /или ще защити/ да защити Сера.

Хотелът, в който работи Серра, поема  организацията за рождения ден на Асена.
На Серра и се налага  да влезе за първи път в имението Кутлусай.
Онур е много изненадан виждайки Сера, която чисти дома след купона.

Когато Бириджиик научава истината за Серра, тя я използва като коз.
Мерт Текин, човекът, когото Ихсан постоянно дава като пример на сина си Селим, получава  предложение да изнесе лекция в университета.
В момента, когато Селим вижда  Серра с Мерт Текин, осъзнава чувствата си към нея.
 Изненадата е по време на спора между Серра и Селим , като  най-накрая той я целува.

----------

Мисля, че в общи линии е това като смисъл.

Последна редакция: вт, 15 дек 2020, 18:29 от Mydream

# 8
Здравейте, радвам св, че има тема... В четвъртък като цяло има доста жестока конкуренция... Прави ми впечатление, че сериала в социала е доста висок, надявам се да го преместят събота или неделя... В неделя, че мария и мустафа го спират, бкм правят и рамо като продуценти надявам се бавно и плахо се покачват с всеки изминал епиозд... Наподобява ми леко адини фериха коудум но пък ми е лек и приятен а и господина в главната мъжка роля мисля че толга не съм го гледала след филма с мелиса мей... Да видим как ще го развият и дано са се разбрали и за по ниски рейтинги, че ужасТ....

# 9
И след резюмето за 4 епизод, малко снимки

Серра и новият герой - Мерт Текин

Серра, на РД на Асена, в дома на Кутлусай
/чистенето на купона най-вероятно ще се окаже съдбовно/

И Селим.
Харесвам го аз като образ. Тепърва ще го разкриват.
Очаквам с нетърпение историята му със Серра. Дано имам късмет да я гледам

Онур много ми харесва, дано не изпортят героя му. Засега ми е много позитивен, интуитивен, над нещата, човечен. Дано не е само маска. Да обича Нил и да им се случват хубави неща. Да закриля Серра и Селим.

Наруши им се спокойствието...

Последна редакция: вт, 15 дек 2020, 19:04 от Mydream

# 10
Скрит текст:
И след резюмето за 4 епизод, малко снимки

Серра и новият герой - Мерт Текин

Серра, на РД на Асена, в дома на Кутлусай
/чистенето на купона най-вероятно ще се окаже съдбовно/

И Селим.
Харесвам го аз като образ. Тепърва ще го разкриват.
Очаквам с нетърпение историята му със Серра. Дано имам късмет да я гледам

Онур много ми харесва, дано не изпортят героя му. Засега ми е много позитивен, интуитивен, над нещата, човечен. Дано не е само маска. Да обича Нил и да им се случват хубави неща. Да закриля Серра и Селим.

Скрит текст:

Наруши им се спокойствието...

[/quote]

Имат нужда  от земетръс

# 11
Чакаме втория фрагман.
Във вторник обикновено го пускат. Да видим!
Много ми се иска, Онур виждайки Серра да заработва след университета, да и предложи някаква различна работа...
Много се надявам.
А този високият мъж, който ги следи отблизо и помага на Серра, най-вероятно е изпратен от баща и. Да видим дали проектът ще има време да го покаже и него някой ден.
Дано и Нилгюн се вземе в ръце. Всичко е на крехките рамене на дъщеря и. Сега и катастрофата на Бурак.
Сякаш някой го караше да ходи в онзи квартал и да се навира между шамарите.
Мисля, че усети отлично чувствата и на Селим. Целуна Серра не само, защото беше решил, че трябва да я принуди да му обърне внимание, свикнал е всичко да получава, но и заради Селим.

# 12
  • España (Плевен)
Да, на Бурак, до сега не му е отказвано и той се опитва по настоятелно да привлече Серра. Няма опит с такъв тип жени... Joy
А бащата на Серра явно си е стъпил на крака и сега се чуди как да направи контакт с тях.

# 13
Доза неискреност има в отношението на Бурак към Селим .
Дали е от по-рано или е след появата на Серра .Достатъчно  пораснал ,но подвластен на внушенията на Биринджик .
А тая "кака" при която  отиде Селим / да разтовари /  , дружка с "майчето " и сестра му  почука и на вратата на дома на Серра . Що за птица ще излезе -обща позната  или знаеща  историята на двете семейства ?!?!

# 14
Според мен е второто. Някъде срещнах мнение, че е имала връзка и с брата на Серра, но не знам доколко е вярно.
Определено тя знае, за връзката между Ихсан и Нилгюн. Така ми се струва. И предизвика Асена с въпроса на колко е години, както и с думите си за младите хора, с които обича да общува, ако съм разбрала правилно от 3 епизод.
Да видим какво очаква от Селим или само "лекува" раните му в критични ситуации...Наясно е, че той е в конфликт с Ихсан и Асена.
Как ще реагира, ако Селим започне отношения с друга?
Мисля, че Серра няма веднага да отговори на чувствата му, след целувката от страна на Селим, но няма и да го ошамари, както направи с Бурак.
Определено момичето има интерес към Селим, може би все още неосъзнат, но неговата компания не я дразни, особено, след като разбра какъв е случаят с девойката, която искаше да се самоубива.
Те се усетиха двамата - Серра и Селим, почувстваха се, че има болка, която ги свързва.
Да видим как Селим ще реагира, когато разбере от Бириджик, предполагам, къде и как живее неговото момиче.
Селим е горд. Наранен, подвластен на преживяното.
Може би Серра ще бъде първата жена, в която той ще се влюби истински. Ще усети, че е различна и точно от това ще бъде привлечен. Това още повече ме кара да си мисля, че тя няма веднага да се втурне към обятията му. Селим ще трябва да се потруди.

Втори фрагман за 4 епизод

Последна редакция: вт, 15 дек 2020, 22:51 от Mydream

# 15
  • España (Плевен)
Напълно съгласна съм с теб, Mydream.
Питам се сега, след като изгледах втория фраг - целувката кога ли ще е? След откритието на Селин за Серра или преди това. Тя наистина е по-различна. Не е като момичетата от тяхното обкръжение. И това май ги тегли към Серра.
А забелязахте ли, че Асена май се е доближавала към Селим и се е възползвала от малкия Селим. Опитва се да държи настрана Бириджик от него. Ревнува...

# 16
Привет.
Благодаря на К А Т И за темата.
Стига да не ви притеснявам, бих искала и аз да се включа.
Загледах сериала, за да видя Йозге в различно амплоа и ми хареса - млади хора, университетско ежедневие плюс семейни драми, съвременна тематика, близка до реалния живот. От актьорския състав съм гледала само Йозге/Сера, Джансел Елчин/Ихсан и  Дениз Барут/Нил, останалите са ми непознати.
Благодаря ви за резюмето и новия фрагман към 4-ти епизод. Благодаря и на екипа по превода на сериала.
Аз мисля, че целувката е след като Селим разбира истината за Сера. Това още повече я издига в очите му - сринат е мита за "богатата" Сера. А и този мит беше сътворен от трите кифли /аз така ги наричам онези псевдохубавици/, само защото Сера пристигна в университета с лимузина.
За Бурак чувствата ми са на кантар - влияе се от мнението на околните и като че ли няма собствено такова, носи се по течението. Все още не знаем нищо за него, освен че е послушното момченце на Бириджик, арогантен е, свикнал е да получава всичко, което пожелае. Още не са ни показали семейството му. Малко ми е съмнително "приятелството" му със Селим. Няма какво да се впряга за шамара - сам си го изпроси. Най-брутално нахлува в личното пространство на момичето с посещението ни в клин, ни в ръкав в дома й, цветя, подаръци /и то рокля/, че и най-демонстративно я целува пред всички.
Интересно Бириджик от къде и как е разбрала "истината" за Сера. Чудя се как в Селим се е породил афинитет към "лелки", с които да "разпуска". За бащата на Сера си мисля, че се е забъркал в някакви тъмни сделки с диамантения бос, руснак, и затова се крие, но се мъчи да помага отдалече. Гложди ме и едно съмнение - дали братът на Сера не е бил дете на Ихсан? Барбарос ми идва малко вповече с неговата "закрила" на квартала. Ще берем ядове с него. На същото мнение съм  относно Онур, както е написала Mydream. Очаквам положителни емоции от този герой.
Ще видим развитието на историята в четвъртък - дано се изяснят някои неща или ще се заплетат нови.
Пожелавам ви хубав ден.

# 17
Привет!
Според мен целувката може да бъде и преди Селим да види Сера в дома си след партито за рождения ден на Асена и след него.
Кое ме кара да мисля така?
По първия вариант - епизодът започва със суматохата около катострофата, всички са в болницата. После става случката с шамара от Еда.
 Селим в момента не успява да защити Сера, но тръгва след нея, тя му казва да престанат да се занимават с нея, той я целува.
После положението с Бурак се успокоява и става партито,  когато то приключва, приключва и епизодът със срещата на Селим и Сера в двора на дома на Кутлусай.
За зрителя остава да гадае какво става с тях двамата след като той разбира каква е всъщност Сера.

По втория вариант -
партито е в една и съща вечер със суматохата в болницата около Бурак.
Докато Селим кара колата към болницата и съобщава на Бириджик новината за Бурак, сякаш е със същите дрехи,с които среща Сера в двора на Кутлусай.
Онур вижда, че Сера заработва допълнително и и създава работа да бъде около Текин, който идва в университета да изнася лекции.
Момичетата нападат там Сера. В същото време тя е плътно до Текин, Селим виждайки всичко това осъзнава чувствата си и епизодът завършва с целувката.
Зрителят също няма да знае какво се случва след това - каква е реакцията на Сера до следващата серия.

А от кого Бириджик разбира каква е Сера - може да е от Асена, както и от всеки друг, бил на партито...Не вярвам Селим да и каже, след като я вижда след партито.
В това отношение той е обран и не разкрива нито чувства, нито бръщолеви като Бурак непрекъснато. Не се доверява, той се усеща като предаден от Ихсан  /заради майка си/ и явно има проблем с доверието.

------------
По отношение на актьорите в проекта, гледала съм само Йозге Я. Да, сега е в много различна роля. Всъщност тя е причината да загледам сериала.
От останалите като име - само Джансел Елчин, без да съм гледала нищо негово. Останалите ги виждам за първи път и точно това много ми харесва - млади, свежи, различни. Радвам се, че не съм ги гледала и нямам този  проблем да се абстрахирам от други техни роли.  
Харесва ми и режисьорската работа.

Последна редакция: ср, 16 дек 2020, 11:12 от Mydream

# 18
  • España (Плевен)
Добро утро..  #selser  

Снимчици от снимачната площадка:

И музиката от #SolYanim
https://twitter.com/mahfuzajasmi/status/1336086590263754753?s=09

# 19
Мерт Текин, най-добрият студент в университета, често даван за пример на Селим от Ихсан, ще ръководи конференция, а според анонса  Сера ще го придружава...

Селим, който не се уморява да прави подаръци на хора, които се държат достойно, ще изненада Сера, но този път подаръкът ще бъде друг...Kiss

Бяхте писала за Асена и Селим. Определено има такива намеци, че в миналото, когато Селим е бил около 16 години, тя е направила някакви опити, за да му посегне, каквото и да означава това. Доколко се е осъществило и дали това е повлияло, по-късно той да бъде и да е с по-възрастна жена - надявам се да им дадат шанс да разкрият тази история.
Селим изпитва адска неприязън към Асена, физически го отблъсква. Заради майка си и това, на което става свидетел, докато тях умира, но е твърде възможно и заради нейните опити да го привлече като жена.

# 20
  • В света на ЕлБАр
Мераба Hug
Ай колко е хубаво, че постепенно темата се оживява .
Аз също смятам, че в миналото Асена е опитвала да привлече Селим, чисто сексуално. При това че той я ненавижда първо защото я вижда заедно с баща му, докато майка му умира, и второ, че му е мащеха. Лично на мен тази ми е адски противна .
Относно целувката на Селим е в университета. Вероятно малко след като Една я зашлевява. А срещата им в дома Кутлусой и според мен ще е на финала. Нали трябва да държат интереса на зрителя и за следващия епизод .
В очакване съм на превода на 3 епизод, че със съчиненията ми по картинки не винаги сме на едно мнение със СЦ .

# 21
Здравейте, Толга Менди изпълняваше главна роля в новата булка доста успешен сериал и го спряха на 3 сезон.... Нямам идея защо, Йозге от Yamin я знам аз, но да си кажа честно там не съм я гледала, вещерката 😄 съм я кръстила аз богаташката😄  заедно с Бурак бяха брат и сестра в не пускай ръката ми, а мадамар беше в 1 сезон на рамо, напудрената майка я знам от истанбулска невеста 😄 бащата на селим се чудя не играеше ли в огнено сърце заедно с туба 😄 извинете ме ако греша.
2 трейлъра са объркани, да ти хване интереса да е жив към сериала.. Забързват действието, което ми харесва, все си мисля, че партито ще е преди целувката, ще завъртят нещата, а и да не забравяме, че е била богата серра, колкото до майка и ей бога ми мога да я бия от тука до Истанбул и обратно не благодарна е, окей съгласна съм и тя преживява тежко нещата, но като гледам серра се води на 18 19 когато брат и е починал е била май на 12 13 не се преживява ама в крайна сметка детето ти учи работи и те издържа и ти ще си такава... УжасТ ебати майката....
Ще видим как ще ни изненадва сц, някой знае ли кой пише сценария, че аз малко съм куца 😄 в това отношение.
Хубав следобяд, момичета!!!!

# 22
Цитат
някой знае ли кой пише сценария

Кати е писала на първа страница - Сценаристи: Melis Civelek - Özlem Çadırcı
Четох в някоя от темите във форума, че едната сценаристка е писала и "Фериха..."  с Хазал К. и Чаатай Улусой.
Не съм го гледала този сериал, там също се е разказвало за богати-бедни и студенти, доколкото разбрах.
Затова и на някои им наподобява този проект на предишния сценарий на тази авторка, но аз не съм го гледала и не бих могла да сравнявам.

А майката на Сера на моменти ме дразни, точно в тази си част - злоупотребява с чувствата, психиката, трудолюбието и отговорността на дъщеря си, от друга страна - тя си е за съжаление, а това, което ни показаха - има и достойноство - отказа помощта, която и предлагаше Ихсан в труден момент...
Другото положително е, че след като разбра за Селим, тя взе решение да не допусне Сера да има нейната съдба. Някак си направи опит да се вземе в ръце. Да видим, щото само с желание не става, трябва доста да поработи върху себе си. Тя осъзнава, че в един момент дъщеря и може да се срамува от нея. Все още другото е по-силно в нея. Надявам се да се залови някъде за работа.
 Сега остава да видим, какво ще търси Идил при нея и  доколко е свързана с двете семейства....
Тази Идил все още е рано да я определим като какъв герой се явява - добър или лош.
Всъщност - всеки от тях си е прав за себе си, въпросът е какви избори правят, за да се оправят в този живот...

-------------

Още едно уточнение - Текин не е настоящ студент, а вече завършил, с кариера в чужбина, който по време на конференция в университета ще разкаже своята история.

Последна редакция: ср, 16 дек 2020, 13:31 от Mydream

# 23
  • España (Плевен)
Как Серра ще се отърве от обвиненията?
Барбарос ли е причинил катострофата с Бурак?

Какво ще се случи на рождения ден на Асена?
Ще влезе ли Серра в имението Кутлусай и ще се срещне ли със Селим?
 Ще излезе ли  историята на Ихсан и Нилгюн?

След ужасната катастрофа на Бурак, всички в училището започват да обвиняват Сера.
 Докато Еда удря  шамар на Серра,  Селим не успява /или ще защити/ да защити Сера.

Хотелът, в който работи Серра, поема  организацията за рождения ден на Асена.
На Серра и се налага  да влезе за първи път в имението Кутлусай.
Онур е много изненадан виждайки Сера, която чисти дома след купона.

Когато Бириджиик научава истината за Серра, тя я използва като коз.
Мерт Текин, човекът, когото Ихсан постоянно дава като пример на сина си Селим, получава  предложение да изнесе лекция в университета.
В момента, когато Селим вижда  Серра с Мерт Текин, осъзнава чувствата си към нея.
 Изненадата е по време на спора между Серра и Селим , като  най-накрая той я целува.

Сега се замислих, ако следваме последователността на резюмето от 4 епизод, може би целувката ще е накрая.

# 24
  • España (Плевен)
Привет от мен в четвъртък. Stuck Out Tongue Winking Eye Днес мисля, че серията ще е много вълнуваща. Ще чакам с нетърпение БГ превод. Heart

https://twitter.com/solyanimdizi/status/1339481325355593728?s=09

От Толга

От Йозге

Серра

Остават 6 часа до серията и замислената Серра

Интересно.. Thinking
https://twitter.com/solyanimdizi/status/1339556369058377730?s=09

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 15:13 от К А Т И

# 25
Привет!

Привет от мен в четвъртък. Stuck Out Tongue Winking Eye Днес мисля, че серията ще е много вълнуваща. Ще чакам с нетърпение БГ превод. Heart

https://twitter.com/solyanimdizi/status/1339481325355593728?s=09

От Толга

От Йозге

Серра

Остават 6 часа до серията и замислената Серра

Интересно.. Thinking
https://twitter.com/solyanimdizi/status/1339556369058377730?s=09

Кати, благодаря за всички снимки! Heart

Ох, нямам търпение за серията....

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 15:32 от Mydream

# 26
Станахме две 😄☺️☺️☺️гледах трейлърите според мен той разбира преди другите, че тя е чистачка и е със стипендия, дано серията да завърши с целувката... Бум ☺️😄 перфектен завършек...
Ще видим да не хвърлям ся боб 😄😄😄😄

# 27
Много приятно съм изненадана от актрисата в ролята на Серра. В "Клетва" беше една статична, флегматична, но явно е била режисурата.
Има прекрасна усмивка.

# 28
  • España (Плевен)

# 29
Много приятно съм изненадана от актрисата в ролята на Серра. В "Клетва" беше една статична, флегматична, но явно е била режисурата.
Има прекрасна усмивка.

А моите впечатления от Клетвата, за Йозге, са противоположни. Да, имаше моменти в първи сезон, когато заради сценария трябваше да бъде статична, сбутана, нерешителна, мълчеше, не издаваше емоции, но пък толкова решителна, дръзка и с достойнство, когато ролята го изискваше...

През втория сезон, поради промяната в събитията  я видях още по-различна.
Харесвам Йозге заради естествената и красота, таланта, топлината, която излъчва.

Има някаква неподправеност в играта и.
Да, различните очи виждат различно, със сигурност.

Чрез ролята  на Сера има възможност да влезе в друг образ. Дори сериалът да падне заради ниския рейтинг, много се радвам, че ще бъде забелязана. Всъщност въпреки малкото роли, които е имала досега, фенската и маса е значителна. Радва се на над 1 млн последователи в ИГ.
Изобщо много се радвам на младите актьори в сериала.
Режисурата определено е много важна.

# 30
Впечатленията ми са неточни, защото аз май и първи сезон не изгледах до края. За това и едно от предположенията ми беше, че статичността идва от актьорската задача, която й е поставена. Жалко за ниския рейтинг, защото историята поне на мен ми е интересна.

# 31
Започва след  половин час

Линк за гледане
 https://www.canlitv.me/star-tv-canli-96

и тук
https://www.startv.com.tr/canli-yayin

# 32
  • España (Плевен)

Mydream, благодаря за линка Heart EyesHug

Гледате ли?

Вижте как гледа Серра Heart Eyes

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 21:35 от К А Т И

# 33
Трудно  ще   ѝ е на Серра в този "идеален " свят на богатите. Различни ценностни системи
Барбар ще  има "удоволствието" да си конушва с този загадъчен мъж в квартала . Усети се .

# 34
.... Епизодът беше бомба....
Оказах се права в предложението си от предния ми пост....
Тази Еда... Как я зашлеви майко мила не разбрах точно какво и отговори Серра, малката Бирджик или както и да е там уЖаст не я понасям.
Харесва ми това, че този път няма 1000 епизода, които да овъртат, че тя е housekeeping... Аджаба 😄😄😄
Мисля, че леко забързват действието, защото все пак конкуренцията не е никак малка, надявам се да има гледамеост, това е и първия такъв сериал, които гледам онлайн, за да има рейтинг... Ама рекламите са.... Някъде бях чела, че ако даден сериал има доста реклами това е добре не знам до колко е вярно.. 🙄
Как ли ще развият любовта между Селим и Сера, Бурак как ще приеме, ако те са заедно, дали това ще спре Селим да има отношения с нея, вижда се, че и двамата доста са хлътнали... Има я химята... 😍
🍾🍾🍾

# 35
Интересен трей .много смели .

# 36
  • España (Плевен)

Наистина доста избързват с любовта на #Селсер. Heart Харесва ми! Heart Eyes Харесва ми как действа Селим. Няма време, някой друг ще я открадне.. хихихи

Епизод 4 вече е качен в YouTube

Последна редакция: чт, 17 дек 2020, 23:42 от К А Т И

# 37
Много бързо Селим показа на света какво е за него Сера, което означава колко много бури ги очакват.  Всички са навързани в едно кълбо, разплитането  на което зависи от майсторството на сценаристите и от ...химията между двамата - Селим и Сера.
Като гледам, ще им се наложи да се изправят срещу всички основни герои в сериала, а оттам и въпросът - дали ще устоят на подмолните игри, грубите нападки, заложените капани...Ще има ли кой да ги подкрепи или сами ще трябва да опазят себе си и любовта си.

Погледнах в началото, че жанрът е драма. Надявам се, че ще бъде по-скоро младежки сериал с елементи на драма.

Благодаря на К А Т И за  мястото на срещи!

# 38
Гледах епизода.
Много сюжетни линии. Няма скука. На моменти натоварва да превключваш от дома на Ихсан към бедния квартал, а чакаш университета, но всички герои си имат тяхната история, както се казва - за всеки има по нещо.
Още тайни има, наистина - дано имат шанс да направят повече епизоди.

Бързо започна връзката на Сера и Селим, но от друга страна, те са млади хора, това е действителността. Беше ясно, че Селим се интересува от Сера, тя също показа, че и е приятно с него. За разлика от компанията на Бурак.
Поне не се правят на извънземни, да чакаме в 21 век една целувка 100 серии.

Само не знам, какви разочарования и обрати ще настъпят оттук нататък.
Нилгюн и Ихсан са били гаджета. Няма да се учудя, ако Сера и Селим имат и общ брат, става много сложно, дано не е така.
В един момент ще се появи и бащата на Сера, доколкото разбирам, те са конкуренти с Ихсан и таткото е длъжник.
Тази Идил и тя има тайни. Да не говорим, че спи със Селим.

Имам чувството, че Бириджик ще заиграе с Барбарос в един отбор, нейната злоба няма край. Тя няма да се спре.
Само Асена ще я оправи нея. Една друга ще се издерат...
Да видим и Бурак бей като отвори очи и види как Селим върти Сера във въздуха...

Изобщо тази красива двойка ще има много препятствия и врагове.

А под фрагмана в ютюб има толкова много коментари...
Дано рейтингът се е покачил поне малко.

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 00:10 от Mydream

# 39
  • España (Плевен)
Поне не се правят на извънземни, да чакаме в 21 век една целувка 100 серии.

Точно.. JoyJoy
Няма смисъл да си представяме моментите напред, тъй като сценаристите винаги изненадват. Да се насладим на днешната серия.. Heart

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 00:29 от К А Т И

# 40
Реакцията на Серра след целувката ...Няма шамар. Close Всъщност, тя преди това го поблъска, да охлади малко емоциите. Поне му каза някои неща. А той....Анадъм. Sweat Smile

Едно момче, което не можеше да си намери място от ревност... Sweat Smile
Малко остана да ошамари и Мертчо.

Финалната сцена

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 00:17 от Mydream

# 41
  • España (Плевен)
Аз пък сега загледах клип в YouTube от снимачната площадка. Малко се обърках... погледнете финалната сцена.  

Тук Серра е по-предизвикателно облечена и с различна коса, а Бурак е зад гърба й.

# 42
  • España (Плевен)
Ами това е... Макар и мъничко, но имаме покачване на рейтинга.

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 09:48 от К А Т И

# 43
Ами това е... Макар и мъничко, но имаме покачване на рейтинга.

Привет!
Кати, благодаря!
Колкото толкова. Сложиха го в много труден ден. Сериалите за Чукурова и Докторът Чудо имат голяма аудитория. Конкуренцията работи при съседите, не е като тук. Каквото  лепнат, това върви , ако ще и никой да не го гледа.
Докато го има, ще го следя. Хубаво епизодче беше. Точно това ми се гледа.

# 44
  • España (Плевен)
А ето и рейтинга от Сомера и Адба за 17 декември

# 45
Не ми харесва косматата визия на Джансел , малко да я намалят тази "растителност "

# 46
Какво мислите по въпроса за отношенията на родителите на Селим?
Дали Ихсан е успял да забрави Нилгюн и се жени за майката на Селим, която най-вероятно е забременяла с Нил, по задължение?
От превода стана ясно, че с Нилгюн се разделят, когато той отива да учи в Париж.
Вчера Селим, когато бяха на гроба на майка му, попита баща си, доколкото разбрах,
 дали наистина му е било мъчно/ е страдал за нея, а може и да не съм разбрала правилно.
Определено Ихсан не се почувства добре от въпроса, но затова, че не беше искрен в отговора си , гузна съвест или, че действително съжалява за загубата и...В кое от трите - не съм сигурна.
Има там нещо, което може би ще се разбере постепенно/ако сериалът продължи/ .
В Селим има натрупан гняв. В определени ситуации това преминава в агресия. В повечето случаи той е някак си ядосан на света, без доверие към хората, готов е бързо да се отдръпне от някого /визирам например от момичетата/, ако нещо, което чуе не му хареса. Тук може да се приеме и като отказ да се занимава с тях. Като цяло тази нервност и агресивност може да му изиграят лоша шега, предвид това, което ги очаква със Серра, а то не е никак малко...Не ми се мисли какво ще става!
Реално кой е на тяхна страна.
Онур, Нил /предполагам/, приятелката на Серра - Пънар и изглежда това са хората, които биха ги подкрепили.
Не знам Ихсан как би погледнал на тази връзка, след като е имал минало с Нилгюн.

А дали пък Нил не носи част от името на Нилгюн? Ако изобщо може да има някаква връзка. Но забелязах, че когато Ихсан отиде да предложи помощ на Нилгюн в дома им, той я нарече галено така -Нило. Така нарича галено и дъщеря си, ако съм чула правилно.

Кой няма да подкрепи връзката на Селим и Серра?
майката на Серра, Бурак, Бириджик, Еда, Барбарос
Вероятно и бащата на Серра, който следи всяка стъпка на дъщеря си чрез онзи човек /на мен ми е много симпатичен, този, който отвори магазин за ел. техника и спаси Серра от онези крадци/.

Под въпрос са: Идил, Асена

# 47
  • España (Плевен)
Когато правих темата и ми направи впечатление за каста на сериала. Пънар я няма там, само Ясеми (обявена като приятелка на Серра, която я подкрепя).

Асена мисля, че целта и е Селим (тайна, която никой за сега не знае). И затова ще е срещу Серра.

И една информация - за 12 часа трейлъра за 5 епизод е с един милион гледания.

# 48
Здравейте, пак сме добре както казах бавно, но славно, трябва да задържат интереса и да се започва със сериала..
Колкото до Селим и Серра спиред мен Бирджик и Бурак ще са лошите... Да видим, дали Ихсан е замесен в пропадането на семейстовто на Серра?
Другото, което загледах е Асена тази как е завъртяла Ихсан надявам се скоро да го дадът а и как я е срам, че е от бедно семейство....
Бирджик ще направи тъпотии и си заплашва Серра, че ще и е много трудна връзката... Ще има разправиии...
Колкото до рейтинга стар тв нещо ги няма тази година като продукции... Надявам се да го изместят в неделя дано само не падне в гледаемост в социала се държи доста стабилно... Simple Smile

# 49
Бириджик директно и агресивно я заплашва във фрагмана.
Серра е упорито момиче, добре е да има човек, който я подкрепя и любовта им със Селим да издържи във времето, защото няма да им е лесно. Не само Бириджик и Бурак. Самите им семейства имат тайни, преплетени са съдбите им но един или друг начин. Първо старата любов, второ - бизнесите на бащите. Да, интересно дали Ихсан  има пръст в провалянето на семейството откъм материална страна.
Това може да се окаже по-непредвидимо препятствие, отколкото злобата на Бириджик и "неосъществената мечта" на Бурак.
И все пак, Селим избра Серра пред Бурак, защото той беше предупреден директно от него, че харесва момичето от първия миг, в който я видя и се гласи да му стане невеста.
Друг е въпросът, че Бурак очакваше едно, а се оказа, че Серра живее в бедния квартал, от друга страна има и тръпка, защото майката издаде, че преди животът им не е бил такъв...
Както и да е, Селим избра любовта пред приятелството, защото нарушено по този начин приятелство е невъзможно да се задържи по начин, по който е било досега.
С две думи - оттук нататък нищо няма да бъде същото.
Ще излизат тайните една след друга.
Допускам, че Селим няма да издържи в някоя от бъдещите бурни ситуации. В един момент ще отиде при Идил. По някакъв начин Серра ще научи, може би "доброжелатели" ще и посочат къде е, или случайно ще разбере. Дори Селим физически да не и изневери, Серра рано или късно ще узнае за тяхната сексуална връзка.
Така, че ще трябва да преодоляват много събития и предизвикателства. Дано удържат. Ще бъде интересно!
Дано и сериалът удържи.

# 50
Асена прави всичко възможно по всякакъв начин да съсипе живота, щастието и спокойствието на съпруга си и децата му. Защото от самото начало й ясно, че Ихсан е залитнал по нея от похот и защото тя го ласкае.
Въпреки това е необичана от него, мразена от децата му и не особено приета от обкръжението му.
Защото той не я обича и я третира като "на повикване" тя си доставя удоволствието на малките, тихи отмъщения.
Вероятно е прелъстила Селим, той я ненавижда заради факта, че се е поддал на мъжката слабост и по този начин е предал паметта на майка си. Асена, от своя страна не пропуска да вметне по някоя отровна стрела, че той е безотговорен, не учи, не се прибира и пр.
По същия начин тя си отмъщава с отровни подмятания на дъщерята на Ихсан - за мъжа й, за проблемите със зачеването, краде й обиците.
Не мисля, че тя иска Селим, напротив. Не мога да преценя дали ще подкрепи връзката му, за да бърка в здравето на Ихсан или ще е против. Вероятно е пред Ихсан да го критикува, а насаме да го насърчава.
Всички останали ще са против връзката Серра - Селим.
Не ми харесва твърде дългата коса на актьора, играещ Селим и начина по който е завъртяна в стил Елвис Пресли. Връзка от такъв вид като на Серра със Селим е толкова невъзможна, от всякаква гледна точка. То няма ни един персонаж в сериала, който би бил за. Няма как да се осъществи. Но за сметка на това ще е извор на безкрайни интриги и напрежение.
Примерно много повече ми харесва идеята за връзка на Серра с новия персонаж- Мерт, дето Селим ревнува от него.
При него само не ми допадна, че накара Серра да пробва подаръка веднага и да се преоблича в банята за целта.
Даже си мислех, че ще й налети. Има нещо в погледа.
Независимо от това, какво ми харесва на мен, ако задържат сериала ще си гледаме борба за невъзможната любов на Серра със Селим.

# 51
  • España (Плевен)
Много хубаво разсъждавате, момичета.
Истина е, че ако любовта на Серра-Селим няма поддръжници, няма бъдеще в нито една форма. Как ще подходят сценаристите, за да има любов между тях двамата.?  Хмм Thinking
Бириджик заплашва. Вижда се, че е със слаб характер. Не знае, какво да направи, за да обърне играта в своя полза. Тя щом не е успяла досега да го привлече, няма да й се получи въобще. Слабост има и към сладичкото (болимичка е). Пак е признак за слабос. Но да видим докъде ще стигне.
Серра е много умна, издръжлива и смела млада жена. Живота я е подготвил, но не знам до колко ще издържи. Все пак се очаква да се срещне с баща си. Също да научи за тайната връзка на Селим ( в който ще се влюбва все повече) и така ще е по-тежка новината. Да не говорим и за преследвачите й - Бурак, Барбарос..
Бомба ни очаква.
Мисля си също за Ихсан. Ако е виновен за пропадането на бизнеса на бащата на Серра, то той ще е смятан за косвен виновник за смъртта на брата на Серра. Тогава Нилгюн ще го ненавижда. И тук ще видим, какво ще излезе.
Не харесвам Асена. Жената е алчна и тъпа. Не си гледа хубавия живот, който е придобила. Ами се бърка във всичко. Дразни всички и ще предизвика лошотията й да се стовари над главата й.
А за Идил все още нямам мнение. Има нещо в тази жена...

Последна редакция: пт, 18 дек 2020, 20:52 от К А Т И

# 52
Превод на фрагмана на руски
https://vk.com/dizimaniarp?z=video-129812063_456242827%2Fd62e643 … l_wall_-122860189

Селим и Сера ще се сблъскат с много врагове в университета, но пък очаквам Ихсан, Онур и Нил да са на тяхна страна. Само дето последните ще са в невидение за проблемите им и реална подкрепа няма да имат. Интересно  ми е как ще реагира баща й, защото май с Ихсан са врагове.

# 53
Привет на всички.
Забавих се с коментара, защото изчаках превода на руски - хубава серия. Има динамика, дано не започнат да разтягат нещата.
И така: Идил е много странна птица. Имала брат, който бил много близъл с Ихсан. И сега Ихсан я приема като сестра. Дали това не е бащата на Сера? А и тя от къде знае къде живеят Сера и майка й? Сера я изгледа доста лошо на партито. Оказа се, че семейството на Сера в миналото са й помагали. Сега пък има и болница. Дали има медицинско образование или е само собственик? Изобщо, голяма загадка.
Мъжът, който следи за Сера е бивш полицай, веднага разбра от бившите си колеги как е протекъл разпита на Сера и докладва на началника си. На Барбарос му стана доста неприятно като разбра, че е бивш полицай.
Асена е дъщеря от първи брак на баща й и прилича на майка си, която е смятала, че баща й не е достоен за нея. Иска й се да остане само тя в сърцето на Ихсан, да изхвърли от там децата му, но май няма да й се получи. Разбра, че в сейфа има неща, принадлежали на предишната му съпруга /обеците, които е дал на Нил/. Може би ще се опита да бръкне и там. Брат й е доста нахално хлапе, ама ще си намери майстора. Много ми е интересна враждата между Асена и майката на Бириджик. Но майката на Бириджик много умело използва дъщеря си, за да я разобличава - пуска й мухата и чака отстрани. Доколкото разбрах от "поздрава" на Бириджик до Асена за РД, бившата манекенка май не е завършила и средно образование. И при Ихсан има много загадки. След поклонението отиде с шофьоря някъде далече. Да видим в четвъртък на кого какви пари дължи. Все си мисля, че и той има пръст в разоряване на семейството на Сера.
Трите кифли няма да ги коментирам - високо самочувствие без никакво покритие. Ще берат ядове със Сера, няма да им остане длъжна. Единствена Зейнеп е малко по-човечна.
Селим бързо прави заключение, без да мисли, ревнува момчето, пали се, но после осъзнава грешките си и бързо решава да ги поправи с целувка. Добре е, че Сера му каза за случая с Бурак и ситуацията с Мерт бей. Влюбиха се младежите, сигурно ще трябва да се борят за любовта си, не може без драма. Да видим дали Сера толкова лесно ще му прости. Засега съм сигурна, че Онур и Нил ще ги подкрепят. За останалите - не мога да преценя, има толкова много тайни от миналото. Хубаво е, че и Онур, и Мерт са работили, докато са учили и приеха съвсем нормално положението на Сера. Странно беше само за Селим. Мисля, че Селим страда от това, че баща му се е оженил след смъртта на майка му по принцип /разговорът им с Нил/. Но допълнително го натоварва, че това е точно Асена. Май никой друг, освен него, не знае какво е видял, когато майка му е умирала и затова не могат да си обяснят отношението му към баща му и Асена.
От спомените на Сера в тоалетната разбирам, че Назлъ си е гадничка още от малка. Ще им навлече проблеми това момиче. Горката й майка.
Останалото сте го написали.
Очаква ни интересна серия в четвъртък. Да видим колко време ще продължи щастието на двете гълъбчета.
Пожелавам ви хубави и здрави почивни дни.

Последна редакция: сб, 19 дек 2020, 10:07 от Ваня_С

# 54
Дами, добро утро... Трейлъра на 5 епиозд 2.5м гледания за няма и 2 дни... Екстра...
Замислям се какво ли ще направи Бурак колко времв ще е още в болница....
Може ли бащата на Серра да е скрит от страна на Ихсан вече сц пиша обаче 😁😁😁😁
Любовта на двамата ще е доста тежка, все си мисля че Серра няма  да се притеснява от възрастана влюбена... Там  е просто секс от страна на Селим да видим как ще реагира мадамата и дали няма да е и тя пречка...
Ще видим как ще се раздвижат нещата има  доста загадки,
Музиката ми е доста динамична зарибих се по песента аааа, която е от 97 г.
😁
Надявам се да го задържат само, дали е пуснат някъде из фестивалите по чужбина имате ли идея, защото ако там се продаде добре, мисля че ще има шанс..
Хубава събота момичета!

# 55
  • España (Плевен)

Здравейте! Kissing Heart
От дълго време вкъщи, първи ден на работа, ами днес в повечко ми дойде... Fearful
Bobi-Reni, аз нямам информация за продажба в чужбина. Живея в Испания и да ви кажа, сериала го гледат и превеждат, фенове.  В YouTube го има и аз там го гледам преди бг превод.

Ето епизод 4 с испански субтитри:

Последна редакция: сб, 19 дек 2020, 23:38 от К А Т И

# 56
Привет!

Цитат
Хубаво е, че и Онур, и Мерт са работили, докато са учили и приеха съвсем нормално положението на Сера. Странно беше само за Селим.
Само отново да напиша, че засега Онур ми е много на сърце.

Доколкото разбрах от епизода, от разговора между Селим и Онур, първоначано Селим е останал  с впечатлението, че Серра е дошла от хотел, който е техен и са поели организацията за партито на Асена. Едва след това Онур му обясни, че всъщност тя е една от всички, които са наети работници и се труди, за да печели пари. Мисля, че посочи и себе си, че е вършил работа, за да печели пари по време на следването си.
Селим не реагира между другото с някаква ирония, да позамисли се, но нямаше реакцията на Бириджик, едва ли не "Сега разбрах що за птица си, за една се преставяш, а ти си била мизерница бедна..." Да, определено остана изненадан, но не и огорчен или с чувство на измамен, подведен.
Още повече, че той много твърдо застана зад Серра, без много обяснения, когато Бириджик пусна "бомбата", че Серра живее в беден квартал и така нат. Селим просто каза, че знае това, с две думи, каква изненада, ако ти не си наясно, аз знам истината.
Мисля си също, че той още повече опозна Серра и към положителните и качества добави трудолюбието и, упоритостта и.
Самата Йозге, когато представяше героинята си наблегна на упоритостта като част от характера на Серра.
Между другото Серра в очите на Селим е светица, засега.
Да си спомним, че когато тя се извини за допуснатото поведение спрямо Селим, в ситуацията с момичето, което тръгна да се самоубива, в колата той и каза: Сега да видим, Серра извърши грях и Земята ще спре да се върти или нещо от рода. Другата му оценка за нея беше, когато и каза, че не се уморява да прави подаръци на хората, които постъпват достойно. Така, че той цени ума и, достойното и поведение, смелостта и, отговорността и, а сега прибави и трудолюбието, искреността към всичко останало.

Любовта между Серра и Селим не е невъзможна заради това, че в момента тя е бедна, а той богат. Защото в крайна сметка тя учи нещо престижно, има бъдеще, добър е честен човек е.
Доколкото разбирам и Онур не е някакъв богаташ, но се е оженил за Нил.
Най-голямата опасност за любовта на Серра и Селим не е Бириджик и Барбарос взети заедно, а общото минало на двете семейства и последствията от това.
Да, Бириджик със сигурност ще натвори много гадории, тя е способна на всичко, много злобна и отмъстителна, бих казала коварна. Едно, че е разглезена пикла, която е свикнала да получава всичко със златна лъжичка в уста, второ, че е влюбена в Селим отдавна...Видяхме какво стана, когато се заяде с Асена. Използва всевъзможни начини за я унизи, без да се замисли, че това рано или късно ще накърни честта и на семейството на Селим. Както и не се замисли да инсталира програма, за да наблюдава Селим в дома му. Това е отвратително и долно.
Но най-вече старите връзки между двете семейства, общия бизнес и интересите на двамата бащи.
Ще гледаме, все пак жанрът е драма.
Ако имаме късмет  да навъртят поне 13 епизода, ще видим доколко любовта между Серра и Селим ще оцелее и какви избори ще направят двамата, когато облаците се спуснат над главите им.
Благодаря на всички за коментарите! Heart

Последна редакция: нд, 20 дек 2020, 17:33 от Mydream

# 57
  • España (Плевен)
Ехаа, имаме вече 2 фраг. Това е много странно. Показват ни много любов. ❤

# 58
Вай, вай, вай! Heart
Чок ашк!

Нашите гълъбчета са много влюбени!
Неразделни!
Милите, ако знаят какво ги чака и колко сълзи ще се пролеят...с тези змии пепелянки около тях и тайни от миналото. За капак Барбарос!

Днес си мислех, ако пуснат още един фраг преди вторник ще е много добре, а те направо ни хвърлиха във въздуха.
Много ги харесвам като двойка, но Селим ми е по-як, когато е сериозен.
 Много го харесвам леко хард и дори разгневен..., но целувките добре му се получават. Sweat Smile

Последна редакция: нд, 20 дек 2020, 21:03 от Mydream

# 59
  • España (Плевен)
И аз харесвам сериозния Селим. Heart Eyes
Мисля, че във вторник, ще ни пуснат нещо лошичко. И може би един разтърсващ  финал.

Последна редакция: нд, 20 дек 2020, 23:50 от К А Т И

# 60
Привет на всички.
Благодаря за втория фрагман. Наистина, много любов,много нещо. После ще има да подсмърчаме, ама да се насладим сега, пък после ще му мислим. С нетърпение очаквам четвъртък.
Песента от фрагмана е "Bu Kız" и се изпълнява от групата Son Feci Bisiklet. Използват я в много филми.

https://www.youtube.com/watch?v=yJslRsLE0A8

Пожелавам ви хубав ден и спорна предпразнична седмица.

# 61
Привет!

Ваня, благодаря за песничката! Heart
И аз съм нетърпелива за новия епизод.
Радвам се, че си намерих сериал, с точно такава тематика. Не ме натоварва, но в същото време го очаквам с нетърпение.
Сега очаквам  рубриката  "Зад камера" от 4 епизод. Досега винаги са ни пускали до 3 епизод - миксче...

Няма нищо по-хубаво да гледаш мади хора, с всичките им недостатъци...Животът ще ги научи рано или късно...

И от мен хубави предпразнични мигове!

# 62
  • España (Плевен)
Привет, привет... Нося ви епизод 3  https://dood.to/d/h7jl36qokta1

Песничката много си я харесвам, Благодаря ти Ваня  ❤

# 63
Благодаря за 3-ти епизод.
Моля за песента.
Mydream
Скрит текст:
Ако искаш филми с такава тематика, погледни "Любов на инат" с Джан Яман и "Ягодова любов" с Демет Йоздемир. Те са подобни, не са много драматични. Късички са и бързо се гледат.
Бъдете здрави.

# 64
  • España (Плевен)
Добро утро! 😘  Остават 2 дена до серията. Днес дали ще имаме фрагманче?

# 65
Здравейте!
Не знам за трети фрагман...сякаш много ще ни стане, но си чакам зад камера от 4 епизод... Sweat Smile
Не отказвам и на нов фрагман, защото във втория имаше само сцени със Серра и Селим, целувката е същата от края на последния епизод.

Mydream
Скрит текст:
Ако искаш филми с такава тематика, погледни "Любов на инат" с Джан Яман и "Ягодова любов" с Демет Йоздемир. Те са подобни, не са много драматични. Късички са и бързо се гледат.
Бъдете здрави.

Ваня,
Скрит текст:
С Джан Яман съм гледала само "Пълнолуние". От другите два, опитах единия, защото имаше много писания за актьора, но не е моето. Ягодова любов - виждала съм отделни снимки, нямам идея за какво става въпрос. По принцип се закачам за сериал, ако преди това актьор или актриса са ме привлекли по някакъв начин. Проследявам следващ техен проект и ако ми допадне ставам техен зрител. Не търся непременно леки теми и не мисля, че сериалът, който гледаме в момента ще е все толкова "лек", но в него са много добре комбинирани драма и комерсиалност. Затова към момента ми е приятен, а и с младите хора е различно. Обичам млади хора. Зареждащи са. Както писах  - младостта допуска грешки...Адреналинът е в повече. Прилича и да греши, да буйства, да ревнува, да обича, да се пали, да няма търпение...Рядко гледам повече от един сериал. Започна ли  нещо, не искам да си смесвам чувствата, емоциите.  

Последна редакция: вт, 22 дек 2020, 14:20 от Mydream

# 66
  • España (Плевен)
Здравейте!
Не знам за трети фрагман...сякаш много ще ни стане, но си чакам зад камера от 4 епизод...
 Mydream, ето, желанието ти се сбъдна... ❤
Много хубав екип. Забавляват се зад камера.

Според Сомера за изминалата седмица нашите са в топ 10 ( е на последно място сме, но нищо - вътре сме) 😁

И малко снимчици:

Последна редакция: вт, 22 дек 2020, 16:32 от К А Т И

# 67
Кати, благодаря за всичко, което споделяш - топличко, топличко...Heart
Сладури са!

Тази сцена явно е след целувката. Селим държи ръцете на Серра, но какво ли и казва?

"Видях те, влюбих се в теб, ти си различна, осъзнах, че те обичам?
Не мога повече да крия тези чувства и вярвам на всяка твоя дума!"

А вие какво мислите по въпроса?

Най-после Нилгюн тейзе излезе от бърлогата си. Дали пък  няма да стане среща в срещата?
Ако по някаква причина,Ихсан бей обядва в същото заведение?!
Рано или късно това ще се случи.
Дали Серра ще разкаже на майка си за Селим, или Назлъ ще изпее бързо, бързо. /мнооого ми е антипатично това момиче, без дори нещо да прави, само видът и ми стига, чудесно подбрано и за ролята/

Бириджик в никакъв случай няма да се откаже лесно от Селим.
Връзката му със Серра още повече ще я мотивира да си го върне.
Откъде накъде някаква беднячка ще и се изпречва на пътя.
Коя е тя? Нищожество...
Ето такива мисли ще я налегнат....
Всевъзможни номера и мръсотии очаквам от нея.
Също чудесно подбрана актриса за ролята.

Резюме за 5 епизод:

Докато неочакваната връзка на Селим и Сера е най-обсъжданата в университете,  влюбените прекарват романтични моменти в града.
От една страна Серра признава пред себе си своите чувства  за първи път.
От друга  страна, Селим, е пиян от любов. Той се е освободил от гнева и лошото настроение, които  носи и заразява с радост около себе си.  Бириджик не може да се примири за тази внезапна връзка и не пропуска да предупреди Серра за "истинския" Селим.  Барбар идва в университета, за да види  приятелят  на Серра.
Междувременно и Назлъ  започва работа в университета. В имението Кутлусай обстановката се  усложнява.
Асена предприема действия, за да открие мистериозния човек, с когото Ихсан разговаря.
Между Ихсан и Селим възниква нов спор.
След като  Бириджик не вижда  резултат  от разговора със Серра, тя преминава към  втори,нов  план.

Последна редакция: вт, 22 дек 2020, 21:30 от Mydream

# 68
  • España (Плевен)
Добро утро, момичета! Имаме ИЗНЕНАДА от сутринта. 🥰🥰🥰
1 ден до серията. 🥳🥳🥳🥳🥳

Има интрижки, не е само любов...

# 69
Здравейте!

Кати, благодаря за фрагмана! Heart
Хубава изненада!
Започва се!
Ясно е, че Селим ще напусне дома.
Въпросът е къде ще отиде?
Когато е ядосан на баща си или на Асена той обикновено ходи при Идил. Тя му беше лекарството.
Може и в хотела да остане, но не се знае...
Ако отиде при Идил...става зле. Серра не е от момичетата без достойнство и не би приела подобна връзка. Абсурд.

Ихсан е доста притиснат в ъгъла според мен. От една страна проблеми в бизнеса явно и стари сметки за уреждане,  от друга Асена, която никак не е лесна, знае какво преследва и няма да се откаже да бъде лишена от богатство по никакъв начин...

Много хубаво му каза Селим в трети епизод - страдаме заради хората, които сме допуснали в живота си...

Хубав ден!

# 70

Благодаря на КАТИ за приятната изненада.
Много ми хареса.
Фрагмана с руски субтитри
С нетърпение чакам четвъртък.

# 71

Дано не ми изтрият последователния пост.
Довечера ще видим с какво ще ни изненадат.
А сега пожелавам на вас и вашите семейства много здраве. Останалото е по ваше желание.
Весели празници.

# 72
  • España (Плевен)
Днес е... #SolYanim  Heart Eyes
Здравейте!
Не знам дали ще имам време да гледам, но ще се опитам да хвърлям по едно око. Sweat Smile

Бъдете здрави и щастливи със семействата си! Весели празници! Heart

# 73
Привет!

Очаква ни Рождествена нощ...Бъдете благословени!
Пожелавам успех на епизода...
Когато имам възможност ще изгледам епизода и ще коментирам... Gift Heart

# 74
Здравейте, дамиии, честита Коледа!
Пожелавам Ви, здраве и късмет, всичко друго предполагам го имате!
Аз нямах време вчера рейтинга е паднаш с 0.05 удържа рейтинга сериала дано не пада надолу, че тогава лошо, все си мисля, че май или ще е 6 епизода сериала, или 13 дано да е 13.. Даже не знам дали има фрагман, или не.
Хубава Коледа!!!

# 75
  • España (Плевен)
Честита Коледа! Бъдете здрави и щастливи! 🎄🎁🎄
Намерих ни на втора страница. Изостанахмее.. 😔
Рейтинга е надолу. Зрителя, според Сомерата, е гледал мача, Чукурова, Доктора, Алев Алев...

Не съм гледала серията, 2-3 клипчета погледнах само.
Турския зрител иска драма, страдание и насилие, а Тази серия беше повече любов. И като гледам финала, май идва драмата. Серра и Селим си показаха чувствата и сега ще се стараят да са заедно, но ще е трудно.  
Боби-Рени, здравей мила. Изпревари ме с коментара.. 😇😊😅

Пускам малко снимчици:

Охх, имах доста да ви показвам и стана дългичко.
Нямаме фраг, но се надявам да са почивка, както другите сериали. Не мисля, че ще ни спират толкова бързо.

Финала на 5 епизод:

Само не разбрах, защо са се захилили толкова. Селим до сега не го показаха толкова близък с Бириджик. Хмм

Последна редакция: пт, 25 дек 2020, 17:46 от К А Т И

# 76
Привет.
Честито Рождество! Всяко раждане е ново начало, изпълнено с много надежди. Пожелавам и на вас много здраве, положителни емоции и да не губите вярата и надеждата.
Сега по серията.
Най-големият злодей май ще се окаже Бириджик. За една серия скалъпи толкова лошотии, че чак Зейнеп се изненада от нея. Първо номера в бара, но Селим я постави веднага на място. Номерът със спуканата гума, с преследвача и измислената бележка, която е поставил, сигурно ще бъде разкрит и то от Зейнеп. На финала Селим не беше въодушевен от присъствието на Бириджик, но тя успя да нарани Сера. Ако знае с кого се заигра /брата на Асена/, свят ще й се завие. И Асена й е на мушката, но първо да раздели Сера и Селим.
Не ми се иска Сера да се затвори в себе си, а да се бори за любовта си. Селим за сега май все още не е осъзнал, че е влюбен в Сера, а само е ценна за него. Хубаво е, че Селим не отиде при Идил след скандала, а в дома на баба си.
Следващият злодей май ще се окаже Назлъ, но да видим. Не знам защо, но много я е яд на Сера.
Дамите от "висшето" общество няма да ги коментирам - гнездо на змии. Очаквам Ихсан да разрови нещата около "загадъчната" приятелка на Идил. Много ми е съмнителна майката на Бириджик - плете много интриги.
Много добра игра на Йозге. Изигра по невероятен начин шока след целувката, смущенията от погледите на Селим, вината, че не му отговори на обаждането, след като разбра за проблемите в семейството.
С нетърпение чакам четвъртък, за да видя каква ще е реакцията на Сера.
Аз не мисля, че сериалът ще спре с 6 серии, защото прочетох, че сменят режисьора след 6-та серия. Така, че се надявам поне на 13.
Благодаря на КАТИ за снимките.
Пожелавам ви здрави и спокойни почивни дни.

# 77
  • España (Плевен)
Здравейте, идвам с епизод 5 с испански субтитри. Ако някой пожелае..

# 78
  • España (Плевен)
Здравейте, дами..
Опитах се да редактирам последния ми пост, но не става.
Идвам да ви донеса 4 епизод с бг. субтитри - https://dood.to/d/wr3rayldnk4o

# 79
Здравейте, дами..
Опитах се да редактирам последния ми пост, но не става.
Идвам да ви донеса 4 епизод с бг. субтитри - https://dood.to/d/wr3rayldnk4o

Здравейте!

Кати, благодаря за епизода с превод! Благодарности за преводаческия екип! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

# 80
Привет на всички.
КАТИ, благодаря за 4-ти епизод.
Благодаря на екипа по превода и субтитрите.
Виждам, че сте публикували снимка на Танер Румели /Онур/. Чудех се къде съм го гледала - оказа се, че е участвал в "Любов на инат". Там беше с мустаци и това ме затрудни. Останах с много добри впечатления от играта му. И тук съм с големи надежди към него и героя му. Оказа се че, новият режисьор - Баръш Йош, е режисирал "Огледален свят" (Adini Feriha Koydum), "Една любовна история" (Bir Ask Hikayesi), "Забраненият плод", "Север-Юг", "Състояние на връзката: сложно" (Iliski Durumu Karisik) и "Любов под наем" (Kiralik Ask) /от 21-ви до 43 епизод/.
Жалко, че този четвъртък май няма да има серия, но ние сме търпеливи.
Пожелавам ви хубав ден и бъдете здрави.

Последна редакция: вт, 29 дек 2020, 02:07 от Ваня_С

# 81
Здравейте, да за съжаление на 31.12.20 няма да има никакви сериали, нормално няма кои да ги гледа 😁😁😁
Надявам се смяната на режисьора, който е изключителен между другото поне за мен да е за добро, а дали се сменят сценаристите или?
Какво ли са ни подготвили... Чудя се дали няма да стане както писхаме в по предните постове, и в една от добавените снимки между 4 главни как бяха разпределени Серра и Бурак, Селим и Бирджик, аз не съм гледала епизодите 3 4 с превод нарочно да има на 01.01.2021 какво да гледам след като се наспя разбира се 😁😁😁 ще видим какво ще ми измисли главата за обощение...
До тогава, дами весвло посрещане на Новата 2021 да е по-здрава!
И да си прекарате добре...

# 82
Привет!

Не мога да се начудя на мъжете. Момичето, Селим,  ти каза в прав текст, че ревнува от Бириджик, а ти сутринта, след като прочете всички съобщения и отговори на телефонните обаждания, реши първо да отидеш при нея...Както се казва , няма нищо случайно в този живот, или почти нищо. Та в този смисъл и Онур/много харесвам актьора и играта му и аз/, изпрати точно Сера при Селим.
Ами не беше приятна гледка за едно влюбено момиче - да види рано сутринта своето момче с жената, която откровено ти казва: "Коя си ти да бъдеш в нашия/неговия свят?"...
 Сигурно трябва да си много широкоскроен, казано накратко повърхностен и да не ти пука изобщо, за да не изревнуваш и да не те заболи при вида на Селим и Бириджик, хваната под ръка и смеейки се, излизайки от дома на бабата.
В крайна сметка, дори да го преглъглътнеш и да си кажеш:
"Не се впрягай, те са приятели от 100 години!",
след наглотото поведение на Бириджик и физиономия, която изразява:
 "Аз ти казах, не се вкарвай във филм със Селим, той няма как да е твой!",
какво друго и остава на Сера, освен да се прибере обратно в себе си
 и да го разкара временно, докато той осъзнае иска ли сериозна връзка или не.
Свободата е ценно нещо. Любовта, освен, че е красива и сладка, е и много задължаваща.
Да видим! Селим ревнуваше Сера и ако не бяха срещите и с Мерт Текин, сигурно още нямаше да е осъзнал чувствата си, но дали пък неговото действие не е такова на богаташче, което е свикнал да има всичко, което е пожелал...т.е. видя, че има опасност Сера да бъде лапната от някой друг, било Бурак или Мерт и давай:
"Тя ще бъде за мен!"
Като се има предвид Ихсан как постъпва с майката, твърде възможно е да има някакво разочарование.
От друга страна, Селим е свикнал на по-фриволно поведение и със сигурност му е трудно да се промени още в началото на тази много крехка връзка, все още. Да, за Сера е първият мъж, който я целува, влюбването е първо, но за него... Тя е поредното момиче, да кажем - по-умна, по-различна, по-невинна по своему, но поредната все пак.
Та...ще имат дълъг път за извървяване и двамата, защото ги очакват много подложени крака и удари под кръста.
Да, дано новият режисьор промени нещо, което да направи така, че сериалът да се задържи още.

Според вас Селим обича ли Сера искрено?

И от мен весело посрещане на Нова година! И не забравяйте да отделите и малко време за себе си.

# 83
Според вас Селим обича ли Сера искрено?
Мисля, че и той не знае още какво изпитва, но с нея се чувства добре. Харесва ми, че не е на ничия страна, докато не изслуша всички. Още му е рано за искрена любов, та той не знае какво е това. И май не той е виновен за това, че момичета тичат след него, а самите те искат да са с него, смятат го за "престиж и слава" в университета, те са създали ореола на плейбой за него. Тази слава май му е доста досадна - майка му не е обичала показността, а той прилича на нея.
Ако Сера сега не реагира и Селим не разбере, че е била пред дома на баба му, ще го разбере от Онур. Онур при всички положения ще попита него или Сера и ще разбере какво е станало - той е на тяхна страна. Очаквам с интерес развръзката на тази ситуация и реакциите им.
Относно Бурак мнението ми е, че всъщност той е глезеното момче, свикнало да получава всичко. Ако Бириджик не го беше подтикнала към Сера, той въобще нямаше да й обърне внимание. Нямаше да има покана за парти, букет, подарък и накрая шамар. Но Бириджик "пази" Селим за себе си и бута всички препятствия, като използва всякакви средства. Интересно ми е каква ще бъде версията на Бурак за шамара, защото няма начин Селим да не го пита и него за случилото се.  Не мога да разбера Еда пък как търпи тази ситуация, нали е влюбена в Бурак? Но Бириджик действа и зад нейния гръб, затова непрекъснато обвинява и напада Сера. А като разбере истината, как ще реагира?

# 84
Здравейте,има 5-ти епизод на руски-вероятно вече сте го гледали.За Адил да кажа,че в разговора с Нилгюн се спомена,че Елиф/момичето/заради което се е самоубил Игит и е племенница.И че като са отишли да живеят във вилата са се запознали с нея.Но също така става ясно,че в момента този високия човек им помогна чрез нея.Значи има нещо навързано с нея,но какво е-тепърва ще се изясни.

# 85
За кой висок човек става въпрос?
Който отвори магазин за ел.техника ли?

# 86
За кой висок човек става въпрос?
Който отвори магазин за ел.техника ли?
Да,бившия полицай.Той нали все дава отчет на някого по телефона .

# 87
Здравейте!
Аз гледах с руския превод, но не съм разбрала, че Елиф е помогнала за нещо - за пералнята ли става въпрос?
Според мен Селим не е влюбен в Сера. Учудвам се, че започна тази "любовна игра" с нея, след като знае че Бурак е влюбен в нея. Страхувам се, да не е замислил отмъщение заради приятеля си. Макар, че не ми изглежда да е лош, по скоро и аз го виждам като малък глезльо, не пораснало дете. Въобще Селим ми е загадка засега.
От Сера очаквам да се отдръпне от него, горда е и не очаквам да се унижава след видяното, а и майка й я подкова с героинята от оня сериал.
Някой знае ли дали Стар ТV подготвят нов сериал в близко време. Щото ако имат, може да нямаме и 13 епизода с този рейтинг. И няма да може да видим всички сюжетни линии, които нахвърлиха досега.

# 88
Здравейте!

Интересна идея бившият полицай да бъде свързан с друг човек, като Елиф, а не с бащата на Сера, както си мислим масово...
Не съм изгледала пети епизод с превод, много празници, не остава време за сериали. Sweat Smile
И моите очаквания за Сера са да се отдръпне за кратко от Селим, но сценаристите обичат да ни изненадват и бягат често от логичното развитие.
Селим много ще ме разочарова, ако цели нещо друго, а не връзка със Сера. Примерно отмъщение заради Бурак или нещо от рода...
Някак си не вярвам в тази теория, считам, че харесва нашето момиче, макар и неосъзнат все още в какво се въвлича...Много лесно прие нейния статус - на небогато момиче. Потърси я, целуна я, мислеше си за нея, въпреки всичко и всички.
Не ми харесаха две негови действия дотук - първото, реакцията му, когато разбра за катастрофата с Бурак - начинът, по който го изрече и самите думи към Сера. Второто е, че не я потърси по телефон или някакъв начин и се втурна първо към Бириджик.
И за двете може да се търси оправдание...Първо Сера е нов човек в неговия живот, с Бурак има много по-дълбока и дългогодишна връзка, нормално е да го заболи. Второ, ако приемем, че Селим не би изоставил приятел в беда, то нормално е първо да се отзове и да помогне на Бириджик. Все пак с нея също са дългогодишни приятели. Той не е наясно какви ги върши тя зад гърба му, за да я зареже.
И все пак...Просто това издава някакво непостоянство и изблик на гневност в определени ситуации.
Ще видим. Дано имаме този късмет, това си го добавям към пожеланията за Новата година, защото много ми се гледат тези сладури...
Руските момичета са направили много хубав календар...Flowers Hibiscus

Бъдете здрави, по-добри, по-обичащи и много щастливи!

Последна редакция: чт, 31 дек 2020, 16:10 от Mydream

# 89
Ето с руски субтитри.На мене лично със субтитри ми е по лесно да го разбера.По-горе казах,че чрез Идил е помогнато на Нилгюн за пералнята,а Елив е племенница на Идил.
https://www.youtube.com/watch?v=3evoE5eIybo

# 90
Честита Нова Година!  Christmas Tree Tada Champagne Nature Sparkler
Здраве, сбъднати мечти и обич!

Прекрасна Йозге!!! С поздрав към  зрителите на СТАР ТВ.

https://www.instagram.com/p/CJeQmR_hXrR/

Ето с руски субтитри.На мене лично със субтитри ми е по лесно да го разбера.По-горе казах,че чрез Идил е помогнато на Нилгюн за пералнята,а Елив е племенница на Идил.
https://www.youtube.com/watch?v=3evoE5eIybo
Благодаря!

# 91

Честита Нова Година!
Пожелавам ви да е здрава и изпълнена с много любов и доброта.

Приятно ни изненадаха с този клип, но май някой го сънува.
Приятни почивни дни.

# 92
5 епизод - зад камера

От новия епизод - явно са в къщата на бабата на Селим...
А това дали е новият режисьор?

# 93
Здрава, мирна и честита да е 2021 година!
Със сигурност електротехникът разговаря с мъж, на който съобщава всичко, което е разбрал за Сера. Но допускам, че Еркан може да поддържа връзка и с Идил, разбрахме че тя в приятелски отношения с много мъже. Та е възможно тя също да им помага, макар и дискретно.
Новогодишното клипче е сладко, но и на мен ми се струва че е нечий сън. Но пък ако е реалност, значи Селим е успял да си върне доверието на Сера.
Скрит текст:
Вчера попаднах при рускините на фраг за нов сериал по СТАР ТV, та малко се притесних че ще ни спрат хубавия сериал. Дано да не е така, да имат свободен ден или пък да бъде на мястото на някой който да приключва по план.

Mydream, мисля че на снимката е новия режисьор. Тук има снимка на него със Сечкин Оздемир.
http://tvnovellas.blogspot.com/2017/05/blog-post_792.html

Последна редакция: пт, 01 яну 2021, 18:37 от Snake777

# 94
Да, със сигурност полицаят говори с мъж, но когото се "отчита" и то няколко пъти през деня. Той определено има мисия да следи Сера и майка и облизо. Винаги е на точното място и в точното време, ако върнем лентата ще се убедим. От една страна знае най-важните неща и стъпки на Сера- къде учи, къде работи, в колко отива на работа в хотела, от друга - какво става в дома им - повредената пералня и пр.
...............
Някъде срещнах инфо, че първият режисьор напуска след 6 епизод, но явно това не е така. Той престана да пуска снимки свързани със сериала в личния си профил в ИГ, което означава, че най-вероятно новият е започнал работа.
Ха да им е на късмет!
Възможно ли е сериалът да е продаден?
Йозге има хиляди почитатели в арабските страни. Което би ни гарантирало поне едни 13 епизода...Да се надяваме.
Каквото е такова.
И аз имам някакво предчувствие, че денят на излъчване ще бъде сменен.

# 95
  • España (Плевен)
Привет през новата година!
Нека 2021 година ви носи здраве, много усмивки и късмет! 🥰❤️🍀

И на мен клипчето с РД ми прилича на нечий сън. А историята с Идил, Ихсан, Нилгюн и евентуално Ердем ми е все още неясна и мъглява. Интересно, какво са намислили сценаристите и с въпросния бивш полицай, който уж помага - но на кого? Аз мисля, че на бащата на Серра.
А с появата на Бурак, ще се заформи вражда между двамата приятели. То ни го показаха в няколко епизода - Бурак на няколко пъти предупреди Селим за увлечението си към Серра.
Ааа, и скоро мисля, че ще видим в действие Нилгюн. Но, като каква ще я видим - майка защитаваща своето дете или своите интереси. 

# 96
Бурак ще влезе в действие, но след случката между Селим и Сера, няма как отношенията им да бъдат същите. Абсурд! Между другото за облаците над двамата сякаш и Асена "предупреди" някак си чрез своите думи, че им се радва на приятелството и дано винаги да остане такова, защото понякога това се променяло и завършвало зле, един вид. Селим и отговори, да не съди по себе си, но няма как да не се променят. Невъзможно е! Кой се влюби първи, кой втори е трудно да се каже. Бурак беше по-настоятелен и напорист, още повече под давлението на Бириджик, Селим по-предпазлив и несигурен какво му се случва. Сера се изпречи на Селим от раз - случката с колата, когато си пресякоха пътя. После с уроците по статика. Като цяло там Онур изрежисира нещата, на каквото и да говорим, Сера беше забелязана и от двамата.
Друг е въпросът, че Селим беше предупреден от Бурак, но кой може да заповяда на чувствата си, а и в крайна сметка Сера хареса Селим, а не Бурак, въпреки неговите действия.

Между другото видяхме гневни и двамата в различни ситуации. Не са лесни!

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 08:42 от Mydream

# 97
Здравейте всички... За много години нека новата година е в пъти по - добра оъ предните!
Бъдете само здрави!!!
Колкото до сериала ще видим какво ще се случи, доколкото знам стар тв ще пуснат филма с Йозджан, но за него остава сряда или неделя, вторник също може да го пуснат ще видим!
Даже да не сменят денят на излъчване ще остане... На 12 и 13 януари, мисля че тези които са международните, които представляват сериалите ще са с онлайн представяне... Не съм попадала на публикация, дали е там, или не, май така като гледам ще имат почивка 2  седмици... Ще видим относно рейтингите надявам се star tv да са договорили рейтинга и да пада да могат да се задържат одържат до 6 епизод надявам се поне да е повече, разбира се дано само да задържат темпото, без да го разводняват, искам сериала да е в събота или неделя, в събота все още има почукай на вартата ми, но там аз съм спряла гледането стана бозЪ, нищо че Керим е топ!!!, в неделя сега премсстиха и вятърничав така че не знам къде ще е най-добре да бъде вече 😁
Колкото до заплетените истории ще видим до какво ще доведе отношението на Бирджик, спорее мен ревновстта ще си изиграе нещата, баръш йош е добър режисьор... Много добре знае как да работи!!!
Ще ни хвърлят в джаза, защото нв го пуснаха лятото сериала щеше да има доста публика... Sad ама късмет!!!
Хубав ден!

# 98
Здравейте!

Днес или утре може да ни пуснат едно фрагманче за 6 епизод, за да има мегдан  поне за още едно към понеделник. Обикновено пускаха същата вечер слез излъчването на епизод или след три дни.
Тъй като не е имало нов епизод, но пък снимаха, няма начин да не ни зарадват.
Не знам от коя серия е сцената, която излезе с новия режисьор, но ни очаква нещо красиво. Разговорът изглежда много интересен, задушевен...Селим има много насъбрана болка в душата си.
Изгледах епизод 5 с руски субтитри, когато бяха в онова заведение и хапваха, Сера внезапно попита Селим кое е  нещото, за което най-много съжалява в живота си. После му каза, че може да не и отговаря, защото много изведнъж му е задала този въпрос, но според мен той тръгна да и разказва онази случка с Асена, която го кара да я избягва и в същото време да изпитва някакъв и срам, и гняв. Може би точно тогава е станало нещо между тях. Селим в един момент се отказа и обясни, че това е дълга история и може би някой ден ще и разкаже всичко. С две думи те не са готови още да се разкриват, да оголват душата си един пред друг.
Чакам епизода с нетърпение, за да видя каква ще е реакцията на Сера, виждайки Бириджик и Селим.
Как ще превъзмогне това? Дали ще каже на Селим, че ги е видяла или ще остави нещата на течението?
Донякъде специално тя си играе на котка и мишка със Селим. Впряга се, доста го ревнува, докато в повечето ситуации към момента, той няма вина. Да, и двата пъти е замесена Бириджик, но от страна на Селим няма нищо умишлено.
От друга страна, не мисля, че Сера е лекомислено момиче. Тя не е човек, който ще се довери сляпо, макар, че вече е доста влюбена. Достатъчно шамари е получавала в живота си, за да приема всичко за чиста монета. Видяхме как се присети и за думите на Бириджик, че един вид тя е поредната жена в живота на Селим и скоро ще му омръзне...Може би това, че бащата ги изоставя поставя доверието и към хората на кантар. Всяка преживяна травма в детството ще оказва влияние в техните отношения...Затова доколкото може тя ще се вглежда, няма да се втурне сляпо в тази връзка, докато успее да се въздържа.
И Селим и каза много откровено, че е рано за големи приказки и са още в началото, но определено я харесва. Изключително семпло и в същото време категорично и ясно без излишни локуми и захаросани приказки.
А тя беше много сладка "Една целувка и два пъти водене до дома" - какво толкова се е случило между тях...
Изключително интересен разговор между Сера и Бириджик. Сера вече е наясно, че това момиче харесва Селим и не я понася, бих казала усети, че я презира заради соц. и статус и изобщо,  не  иска да я вижда в обкръжението му, да не говорим за по-сериозни отношения. Сера я попита, ти къде си в цялата картинка...Ставаше въпрос за мястото на Бириджик в тази връзка, а тя и отговори, че дори не може да си представи къде е...

Вторниксигурно ще пуснат  резюмето и някоя снимка от фрагмана...

Дотогава една от екипчето...

И едно топло, топло клипче със Сера и Селим. Не мога да повярвам, че за пет епизода феновете направиха толкова много видеа с тях...

Последна редакция: сб, 02 яну 2021, 16:10 от Mydream

# 99
  • España (Плевен)
Момичетааа, имаме си фрагман за 6 еп.  

Имаме си превод на 5 епизод

Последна редакция: пн, 04 яну 2021, 17:11 от К А Т И

# 100
Здравейте, ииии фрага е топ!!!!
Вижда се Баръш как работи, да видим какво ще се случва... Малко по - късно или утре, което е по вероятно ще коментирам 4 и 5 епизод, защото аз така и не ги изгледах, надявам се рейтинга да бъде окей в четвъртък поне мъничко Sad пък ще видим каквото такова...
Как минаха празниците хора, защо никои нищо не споделя 😁😁😁
🐈🐈🐈

# 101
Кати, благодаря за фрагмана и преведения епизод!
Превод на руски
https://vk.com/dizimaniarp?z=video-129812063_456242899%2F3eb3efc … l_wall_-122860189

Съжалявам Асена  - трябва да направи труден избор, ако въобще има опция за такъв, тренера може да не иска да се обвързва с нея.
Бириджик този път случи на подкрепа - Назлъ за пари и майка си ще продаде, та очаквам много мизерии да направи на Сера. Дано бързо я разкрият, защото нищо хубаво не очаквам от този тандем.

# 102
Привет!

Ох, фрагманът е много хубав! В смисъл Селим твърдо не се отказва от Сера. Да видим. Тя също се опитва да са само приятели, но явно не и се получава. Много хубава двойка са. Харесват ми.

Благодаря за всичко споделено, момичета! Heart Heart Heart

Последна редакция: пн, 04 яну 2021, 22:01 от Mydream

# 103
Добър вечер!
Озетът обещава отново динамичен епизод.
На турски
Скрит текст:
Selim, Serra’yı barışmaya nasıl ikna edecek? Biricik’in Ali’yle işbirliği nelere mal olacak? Asena’nın hamileliği Kutlusaylarda dengeleri nasıl değiştirecek? Burak’ın dönüşü Selim ve Serra ilişkisine nasıl etki edecek?

Serra’nın üst üste hayal kırıklığı yaşaması kendini sorgulamasına sebep olur ve Selim’in çevresindeki kızlarla yarışamayacağına inanır. Selim ise Biricik’in girişimlerine aldırış etmeden Serra’yı birlikte yemek yemeye ikna edince aşk yeniden alev alır. Kızının Selim’e aşık olduğunu gören Nilgün, Selim’in kapılarına gelmesini engelleyemez.

Asena, Barış’la yakın ilişkisi ifşa olunca İhsan’ın tehdidine maruz kalır. Hamile olduğunu öğrenen Asena, bebeğinin evliliğini yeniden rayına oturtabileceğini düşünür. Bu uğurda da önündeki bütün engelleri yıkmaya hazırdır.

Ali’nin şantajı karşısında Biricik zor duruma düşer. Öte yandan Serra’yı kumpasa düşürebilmek için Nazlım’ı kullanmaya çalışınca olaylar içinden çıkılamaz bir hal alır. Biricik’in imdadına yetişebilecek tek isim ise nihayet iyileşen Burak olacaktır.
И превод с гуглето
Как Селим ще убеди Сера да сключи мир? Какво ще струва сътрудничеството на Biricik с Али? Как бременността на Асена ще промени баланса в Кутлусай? Как връщането на Бурак ще се отрази на отношенията между Селим и Сера?

Разочарованието на Сера отново и отново го кара да се разпитва и вярва, че Селим не може да се състезава с момичетата около него. Любовта отново пламва, когато Селим убеждава Сера да ядат заедно, пренебрегвайки опитите на Биричик. Виждайки, че дъщеря му е влюбена в Селим, Нилгюн не може да попречи на Селим да дойде на вратата му.

Асена е изложена на заплахата от Ихсан, когато тя е изложена на близките си отношения с Баръш. Научавайки, че е бременна, Асена смята, че може да върне брака на бебето си в релси. Поради тази причина той е готов да разруши всички препятствия пред него.

Бирчик изпада в трудна ситуация пред изнудването на Али. От друга страна, когато се опитва да използва Nazlım, за да накара Serra да изпадне в конспирация, събитията стават неразривни. Единственото име, което може да дойде на помощ на Биричик, ще бъде Бурак, който най-накрая се е възстановил.

Асена май е бременна от Ихсан, аз от фрага реших че е от Баръш.

# 104

Благодаря за фрагман, превод с бг суб. и озет.
Очаква ни интересна серия. Да видим Бириджик и останалите какви ще ги сътворят и ще успеят ли да попречат на влюбените. Май ни очаква рожден ден на Селим. Въобще не се учудвам, че Али ще изнудва Бириджик - очаквах го. А и щом Назлъ се включва в групата, да му мисли Бириджик от къде и как ще им плаща - и двамата са много алчни. За бебето на Асена не мога да кажа от кого е - много е палава. Ще има драма и ДНК със сигурност.
Засега толкова. Пожелавам ви хубав ден.

# 105
  • España (Плевен)
Аз мисля, че Ихсан не е влюбен в Асена. Той е привлечен от тялото и. Смятам, че има чувства още към Нилгюн.
Селим много ще нарани Бурак и ще има напрежение. Жалко, героят Бурак, го харесвам. Положителна роля мислех, че ще играе. Сладур е.
Вижте как гледа горкият... май Селим представя Серра като приятелката си.

Красиви са, нали? Heart

Хубава двойка са. И хубава история ни предлагат. Надявам се, че ще я развият и макар и малко серии да свърши добре за всички. Доволни да останем.. Sunglasses

Честит имен ден на всички именници! Да са здрави и щастливи! Хубав ден!
И не забравяйте, утре е четвъртък. Tada

# 106
Привет!
Благодаря за всичко споделено! Heart
С огромно удоволствие гледам Селим и Сера!!!

Много са красиви!

# 107
  • España (Плевен)
Още малко снимчици. Надявам се, че не досаждам? Ама аз с любов... Heart Eyes

Дали ще има сдобряване? Innocent

# 108
Здравейте, успях да изгледам епизодите, разбира се 5си го оставих за тези дни някога 😁
Беше ясно от трейлърите, които са за утрешния епизод, че Бурак няма да остави нещата така.... Обаче на тъпата ми глава и хрумна нещо надявам се да не съм права...
Селим прекалено бързо прекрачи границата на уж най - добрия си приятел... Може ли между него и Бурак да има бас, кои ще избере тя?
Дано мислите ми не са в правилната посока, нещо толкова любов в 1 такъв сериал турски от първите 5 епизода ммм не ще има заигравка... Сега Бурак ще отмъсти с помощ на Бирджик, която е страшнен дявол 😁 спуках се като и го каза Бурак...
Като стана дума Бурак е нагъл и арогантен не е свикнал да му се казва не еда е тъпа овцЪ, която слуша Бирджик....
Барбарос брата на Асена и назлъ ще са цирк смях се мн с Барбарос комедя вкарват в неговите реплики така ги играе 😁😁😁
Зачудих се Асена как е стигнала до Ихсан, ся тъпата ще иска младо гадже заради лекаркарката.... Падам и сама ще си подкопае нещата Ихсан хич не е глупав.... Колкото до това, че е бременна ще и е само от полза, да не стане накрая Селим и Ихсан се сдобрят пък тая се скарава със Селим и отидоха отношенията по дяволите... Да не ставам сц ся 😁
Серра милата тя чак глупава ми идва... Как помага на не правилните хора, ма има кои да я защитава нея... Ще излезе мишката и от постоянно следене на Серра.
Говори се, че ако в следващите серии рейтинга не се вдигне ще има....  Спиране нищо чудно да са до 8 епизод смениха режисьора да видим дали сц ще запазят нещата, или не, но все пак да не забравяме денят е с ужасна конкуренция...
Малко не е за тук питането ми, ама мислите ли да гледатв филма с Бурак Дениз и Алима Бос?

Ще видим какви са ги забъркали утре Simple Smile

# 109
  • España (Плевен)
Днес ни дадоха и втори фраг..

# 110
Превод на руски на фрага
https://vk.com/dizimaniarp?z=video-129812063_456242910%2F6a1e9a8 … l_wall_-122860189
Бурак ми беше досаден отначало, но след гадното заплашване на Сера разбрах, че е и опасен. В този епизод ще си покаже рогата и към Селим.
От фрага оставам с впечатление, че Барбарос ще се намеси и вместо да помагат на Бирижик, може би тримата ще й вгорчат живота.

За съжаление това и аз го очаквам.
Цитат
Говори се, че ако в следващите серии рейтинга не се вдигне ще има....  Спиране нищо чудно да са до 8 епизод смениха режисьора да видим дали сц ще запазят нещата, или не, но все пак да не забравяме денят е с ужасна конкуренция...
Дано поне им дадат възможност да го приключат с финал.

# 111

Благодаря за фрагмана.
Много хубаво не е на хубаво, но и лошотията е доста. Бурак защо трябва да се сърди като "момичето не струва и грош"? Нали я искаше за снаха. Ненавиждам този тип мъже - момичетата са за спорта. Ще ми къса нервите. Не вярвам да е имало бас - нещата просто се случиха, о кадар. Да видим в борбата между отбор "добри" /Онур, Нил/ и отбор "лоши" /Бириджик, Назлъ и Бурак/ кой ще победи. Барбарос още ми е на кантар /много ми е симпатичен/. Да видим и реакцията на майка й каква ще бъде. Дали ще иска да се сватоса с първата си любов? А що се отнася до бебето на Асена, май Ихсан няма да го иска /аз пак си се съмнявам, че е негово/. Но си мисля, че тя по този начин ще се опита да нарани Нил и Онур, които полагат усилия за бебе.
Въпреки всичко, рейтинги-мрейтинги, кастът е добър /всички са с добра визия и добър стайлинг/ - филмът си е хубав.
Хади бакалъм, довечера с какво ще ни изненадат.
Честит празник на всички именници.
Скрит текст:
Да ви почерпя, че при нас е национален празник, много сме - във всяка къща си имаме по един, а в нашата сме двама.

Пожелавам ви хубав ден.

# 112
Ваня_с, честит имен ден със здраве да си носиш името! Нека си здрава всичко друго вече може да си го постигнала, ако има нещо дерзай. Весел празник!!!
Колкото до сериала ни да се върна на него 😁😁😁 стар тв е на 3 място по гледаемост, което е странно, знам че сега  ще дадът и филма с Йозждан според мен изчакват за ден, в които да го пуснат чак се стряскам... Да видим какво ще покаже сериала, може и да не му дсдът шанс в друг ден, напук на пандемята се бълват сериали петък стана ужасен ден за сериалите, в понеделник също, вторник, сряда, четвъртък са безбожни на рейтинг събота и неделя  вратата ми е вече бозЪ... Но фокс имат много продукции тази година и ще го резнат по някое време ма да видим де...
Ще има стихиии, Асена ще яде.... Скоро ма не си обяснявам от къде и как е стигнала до Ихсан.... Ще го пази като дявол от тамян тя 😁😁😁
Серра и Селим да видим кои пръв ще се пречупи ние мислем, че ще е Серра, но дали това няма да е Селим?
Бирджик милата болна за внимание... Ще  и се случат схемите някои разбира се с помощ от страна на Бурак и Еда да видим Зейнеп и приятелката й от работа не се сещам името как ще я подкрепят, казвам Зейнеп защотонвсе си мисля че тя е доста по мила като човек поне ще помогне ма Селим нищо че после може да изяде някоя и друга бурия....
Трябва да разиват действието с всяка серия нямат много време за бавене...
Както написах в предния пост... Рейтинги макар че съм забелязала, че в Интернет са доста добре трейлърите са гледани от милиони!!!
Хайде дамии гюле гюле 😁😁😁😂😂
Хубав празничен ден на всички!!!

# 113
Ваня ЧИД!  Желая ти здраве и много късмет!
Всички снимки, публикувани от СТАР ТV за 6 епизод
https://www.startv.com.tr/dizi/sol-yanim/foto-galeriler/6-bolum-fotograflari/3

На Селим са му спретнали РД, ама той дали ще присъства? Май да.

Цитат
Бурак защо трябва да се сърди като "момичето не струва и грош"?
Защото е лош, според мен. Не напразно са си дружки с Бирижик.
Зейнеп наистина е различна и очаквам да проумее накрая що за" човеци" са около нея и да ги отсвири.

# 114
  • España (Плевен)
Честит Имен Ден, Ваня! Здраве и късмет през 2021г.

Гледам аз #SolYanim , но нищо не разбирам. Само ми стана ясно, че Селим не се отказва от Серра.
А тоз Бурак, много льош беее.

# 115
Аууу, хора тази зимя долна Асена, не съм гледала целия филм защото бях на гости ма това и да не съм тъпата Асена сигурно е дала пари на тея тъпаци, явно Селим е бутнал тоя и тази мърла се възползва от тъпата ситуация.... Бирджик явно знае Бурак също знам ли какво точно ма честито... Тъпата Асена а на мен ми стана тъпо за нея, да я е.... От всякъде заслужава си и отношение и всичко ето какво е станало когато е взел колата на Асена Селим преди години...
Бурак нямаше да дойде на рождения ден, за да не вижда колко са влюбени.. И той е намислил някакви неща, да не говорим, че аз явно нкато сц ще съм много добра 😂😂😂
Да се надяваме, че рейтинга ще е добре

# 116
  • España (Плевен)
Здравейте, дружки...  ето и резултата от вчерашната серия.

# 117

Благодаря ви за пожеланията, момичета. Да ви се връщат 100-кратно.
Да, серията беше много хубава, а финалът си е направо
Постави толкова много въпроси:
1. Кой лъже Селим и Нил 6 години, че човекът е мъртъв? Ихсан ли?
2. Кой го покани на партито? Асена ли?
3. Каква ще бъде реакцията на Бурак? Нали за него Сера е бездушна, не се вълнува от нейния избор и не струва и 5 пари? Може би просто си е търсил повод, за да удари Селим?
4. Защо Зейнеп постъпи така с Бириджик? Сигурно искаше да й покаже какво е да си играеш с хората.
5. Защо Идил се върти около Нилгюн, като в миналото й е завиждала за похарчените пари за дрехи?
6. Какво провокира Нилгюн отново да посегне към чашката? Селим или споменът за Ихсан? Дали се притеснява и Сера да не изживее това, което тя е изживяла?
7. Какъе е планът на Барбарос и Назлъ? По кого ще ударят? По Сера или по богатите?
8. Как ще продължат отношенията Ихсан  - Селим, а тъкмо се сдобриха? и още много други.
Разбрахме, че  Ихсан е първата и последна любов на Нилгюн. Интересно как ще се срещнат и какво ще последва. Жалко, че приятелството между Бурак и Селим не е истинско. Може би Бурак завижда на Селим и затова е толкова гневен. Чак ме плаши със заканите си. Явно е, че "приятелството" между "трите кифли" и момчета е лицемерно. От тук може да излезе голямо разочарование за Селим, защото ми се струва, че той е истински загрижен за всеки един от тях. Може би, затова Сера така го привлича - тя е искрена и добронамерена, лек за неговите рани.Асена няма какво да я коментирам. Заради нея го отнесе и фитнес инструктора. Започна да се подсигурява, ако наистина остане пред вратата без пукнат грош.
Иначе, Селим и Сера бяха много сладки. Дано не изпълнят желанието на всички останали за невъзможна любов и раздяла.
Между другото, музиката в серията беше много хубава. Не зная кой и как подбира песните, но първата песен, когато Сера тръгваше на "приятелската" вечеря и се събуждаше на сутринта, звучеше и в друг филм, на който режисьор беше Баръш Йош.
Пожелавам ви хубави почивни дни.

Последна редакция: сб, 09 яну 2021, 13:57 от Ваня_С

# 118
Привет!
Гледах епизода с руския превод, хареса ми. Но не ми хареса рейтинга, та в скоро време очаквам да обявят финала. Или пък да се надявам на новогодишно/ коледно чудо?!
Ваня, според мен Ихсан ги е лъгал за смъртта на човека, но се чудя защо го е правил. Ако е да сплаши Селим, за да внимава с шофирането и алкохола/ако е имало такъв/ е много жестоко. Или пък е заради сцената с Асена, която видя малкия Селим преди смъртта на майка си. А може да е друга причината. Но каквато й да е, не мога да го оправдая- - Селим живее с този тежък товар години на ред, а може да се окаже че дори няма вина, ако оня се е хвърлил пред колата дали защото е бил пиян или заради проклетата си жена. И определено Асена го покани на партито.
За Бурак вече писах, че ми е неприятен, но той май ще се окаже психо, поне от разговора с Бириджик останах с такова впечатление. Дори тя се стресна от думите му. Обаче дали ще действа брутално или подмолно срещу Селим, не знам.
Зейнеп ме изненада, но мисля като теб.
Цитат
Защо Зейнеп постъпи така с Бириджик? Сигурно искаше да й покаже какво е да си играеш с хората.
Идил не мисля, че е завиждала на Нюлгюн, по скоро се е изненадала от огромното количество пари, който е харчила за парцалки. Идил като работеща жена знае цената на парите и предполагам че си ги харчи разумно.
Барбарос не е като Бурак, та затова не вярвам че ще действа против Серра. Да му мислят богатите. Назлъм вече заработи първите си пари от Бирижик, но всъщност тя нищо злепоставящо Серра не каза. Дори даде важно инфо, само дето момичето не го оцени или пък не й повярва.
Асена очаквам от два стола да седне на земята. Мечтая и Бириджик да се озове до нея.

# 119
  • España (Плевен)
И аз гледах 6 епизод с испански субтитри.
Селим е блъснал човек и смятат, че е мъртъв. А баща му защо крие от него, че не е умрял? Е това вече не ми е ясно. Какъв баща??? Затова Селим гледаше доста учуден в края на епизода, когато го вижда пред себе си.
И както казах, Селим не се отказва от Серра. Заинтригувано е момчето.. ❤  Не я остави.
А Серра все пак сподели на майка си с кой ще вечеря, къде е била вечерята.. На РД беше много красива. Двамата един до друг са супер комбинация. ❤❤
Да видим, какво ли ще стане сега с появата на Бурак. Ще има да дразнии...

# 120
Моля за линк на руската версия на 7 епизод. Много ми харесва но не мога да чакам БГ превод.

# 121
Моля за линк на руската версия на 7 епизод. Много ми харесва но не мога да чакам БГ превод.

7 епизод в оригинал ще излезе този четвъртък Simple Smile
Иначе с руски суб го има качен в замунда за 6 епизод говоря, така или инапе на 14 ще бъде пуснат епизод с 6 с бг букви има 3 дни Simple Smile

# 122
  • España (Плевен)
Фраг на 7-ми епизод

# 123
Фрага с  превод на руски
https://vk.com/necfat?z=video-191529429_456239454%2Fb255e577872a … l_wall_-191529429

Гледах 6 епизод с руски превод, но не видях това, което срещнах тук.
https://vk.com/necfat?z=photo-191529429_457246154%2Falbum-191529429_00%2Frev
 Ихсан казва май на себе си - "не разбирам, какъв мъртъв мъж, той е жив".
Аз в превода не го видях. Възможно е рускините да правят 2 превода и в този, дето съм гледала да го няма.
Та затова ви питам момичета, дето сте го гледали с превод - попаднали ли сте на това. Защото ако е така, не Ихсан е лъгал за смъртта на човека, а някой друг. Или е някакво недоразумение.

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 20:43 от Snake777

# 124
Добро утро на всички.
Благодаря за фрагмана. Направо е бомба - много динамика и много предизвикателства. В четвъртък май всички ще гръмнем.
Фрага с  превод на руски
https://vk.com/necfat?z=video-191529429_456239454%2Fb255e577872a … l_wall_-191529429

Гледах 6 епизод с руски превод, но не видях това, което срещнах тук.
https://vk.com/necfat?z=photo-191529429_457246154%2Falbum-191529429_00%2Frev
 Ихсан казва май на себе си - "не разбирам, какъв мъртъв мъж, той е жив".
Аз в превода не го видях. Възможно е рускините да правят 2 превода и в този, дето съм гледала да го няма.
Та затова ви питам момичета, дето сте го гледали с превод - попаднали ли сте на това. Защото ако е така, не Ихсан е лъгал за смъртта на човека, а някой друг. Или е някакво недоразумение.
Snake777, мисля, че това е добавено от автора на колажа - качено е горе и е в **. Ихсан не казва нищо в края на епизода, не се чува и негов глас /поне това, което аз гледах/.
Пожелавам ви хубав ден.

# 125
Здравейте!

Благодаря за фрагмана! Heart
Да, много динамичен  -  Бурак влиза в действие, Барбарос готви план за богатите, Селим е меко казано гневен на баща си, Асена на друга страна се прави на ненапита вода, а всъщност задвижва също плановете си...Сера е плътно до Селим, заявява твърдо на Бириджик, че е с него, а Селим явно разгадава двуличието и...
Много, много бързо се движат нещата, възможно е да вървят към финал. Дано не съм права.

# 126
Здравейте, все си мисля, че или ще имаме 8 епизода, или 10, но все пак е и по добре да бъде динамично... Навежда ме на мисълта, че май филма с Йозджан Дениз ще бъде  в четвъртък.... Пък да видим...
Колкото до фрагман.. Пфф отвя ме, има ли вероятност малката Бирджик да е докарала господина, според мен Асена не би рискувала до толкова щом е и бременна пък да видим, вдействие влиза и Бурак според мен изключително двуличен е и преструващ се тъпак... Ма нейсе
Селим и Серра, ей не се отказва Селим, да видим, дали майката няма да има пръст накрая, или не.
Другото, което е, нормално Селим вече да надушва простотията на Бирджик, ама какво ще стане когато разбере и за Бурак не знам ще видим Simple Smile
Явно му дават шанс от стар тв на сериала... Да видим колко още разбира се в нета е доста гледан и желан трейлъриа пак за часове милиони гледания...
Хайде, момичета в четвъртък ще имаме превод на 6 епизод Simple Smile
Хубав ден 👌👌👌

# 127
<