👶🏻🎄Януарски мами 5👶🏻⛄

  • 36 461
  • 893
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 726
На тези, които останахме да чакаме и както отбеляза Dageya, момичета искайте си ехографа и да ви следят плацентата и водите, защото тоновете определено не са достатъчни. Аз съм през ден на тонове вече и по-стриктно наблюдение на водите, благодарение на ехографа от днес.

# 796
  • Мнения: 1 450
Момичета, На 18.01 с планово секцио се роди нашата прекрасна дъщеричка! Имахме малко препятствия, но се надявам всичко да е наред и вече да мога да си я гушна.
Момичетата с второ секцио - кога започнахте да се чувствате значително по-добре и да ставате без да се подпирате по шкафчетата? Някоя мама се беше чудила дали секциото не е по-лесното раждане, но аз през цялото време не спирах да си мисля как не се роди нормално и да знам, че болката ще приключи с появата на бебето,  но и това ще мине. Жени сме, ще издържим на всичко!

# 797
  • Мнения: 1 968
Честита дъщеричка, julieta ! Gift Heart И бързо възстановяване на теб! Flowers Sunflower

# 798
  • Мнения: 4 946
Честито бебче и от мен Heart Аз бях чудещата се дали секциото не е по-леко Grinning защото 14 дни точно трудно се движех и се ядосвах, че не мога да се оправям с малкия. Но силата на болките може би е различна. Не съм пила обезболяващи, болките не бяха силни. Докато може би при секциото са доста силнички..

# 799
  • Мнения: 232
Честити бебенца на всички мами, най- прекрасното чувство на света ❤

за секциото си мислих, че няма да е гадно щом толкова го предпочитат ,ноо сега мисля, че е ужас! Момичето до мен в стаята беше нормално- родихме в един ден- стана и тръгна - аз до нея с катетри и системи , тааа според това което видях, нормалното раждане е по- добрия вариант

# 800
  • Мнения: 146
Yan дали имаш възможност за нова темичка или някой друг ако изяви желание...да не вземат да ни заключат?

Родилите мами може ли да споделите как минават дните при вас? Интересно ми е как се справяте, особено тези, на които им е първо бебенце.. 😊

# 801
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Жулиета честито! Да се възстановявате бързо! Очаквайте хубави новини и от мен много скоро Stuck Out Tongue Winking Eye

# 802
  • Мнения: 4 946
Добре, после ще пусна нова тема, но не мога да влизам постоянно и да добавям новите мами в списъка. Ще копирам информацията от тази.

Иначе на мен ми е малко трудно сами с таткото. Той работи, а малкия има ужасни колики 24/7 и ми е гадно и за двамата, че не могат да спят. Идва баба ми да готви и изпере,а аз междувременно да дремна. Не че ми се получава де.. Малчо като почне да реве и да се свива трябва аз да си го гуша.. Иначе таткото пазарува, аз не излизам и малко изперквам само вътре, но всичко е временно. За малкото съкровище си струва Heart

# 803
  • Мнения: 178
Здравейте момичета, аз се събудих в 04.30 с контракции на 7-8 минути. В 9 звъннах на моя доктор и каза да отивам. В 10 бях в Майчин дом, но запопнаха да затихват леко и ме настаниха на пети етаж- чакаща. Нямам си разкритие 😔, а така се бях настроила, че се случват нещата.

# 804
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Да се похваля и аз с принцеса Анастасия! Изплака днес в 13:11, висока е 50 см и тежи 3360 гр. Беше предвидена за 22, но започна да ни изненадва от снощи. Реши да бъде Козирог, а не Водолей. Чувствам се неочаквано добре, благодарение на много внимание и страхотни грижи.
На всички настоящи мами пожелавам много да са им здрави дечицата, много радост и любов да цари около тях!
А на все още чакащите-кураж и леко до изчакване. Бъдете смели и силни!!!

# 805
  • Мнения: 146
Supergirl ❤️ Честито! Да ти е жива и здрава малката принцеса, много да ви радва и слушка! Прекрасно име сте избрали! Бързо възстановяване ти желая на теб.

# 806
  • Мнения: 232
supergirl Честото щастие! Да ви е жива и здрава и много щастлива !❤👼🏻

# 807
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 687
Supergirl е станала supermamma!  Честито!! Да ви е здрава и щастлива принцесата и мнооого да ви радва!

# 808
  • Мнения: 726
Supergirl, честита принцеса. Когато се възстановиш разкажи повече подробности, моля. В Майчин дом ли беше?

# 809
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 785
Аз се чувствам прекрасно и без да преувеличавам нямам никакви болки никъде, поне засега! Вече съм в самостоятелна стая след престоя в реанимация и към един часа предстои да мога да си взема детенцето за първи път, ще правим и първи опити за кърмене. Изключително е вълнуващо всичко! Повече ще разкажа утре или вдругиден в темата за МД и който иска може да ме прочете там. Хубав и усмихнат ден на всички мами. Не пропускайте да поздравите вашите лекари за професионалния им празник Sparkling Heart Именно на тях дължим най-голямото си щастие! А на бъдещите мами още веднъж кураж и вярвайте, че всичко ще бъде прекрасно!

Общи условия

Активация на акаунт