Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Китайски капсули за отслабване - 14

• 11 033
  • 106
  •   1
Отговори
Стара тема  https://m.bg-mamma.com/?topic=1020810

С пожелания за успешни постижения!

Какво е мнението и впечатленията ви за предлаганите в сайта на оригиналналида за така наречените Лида стара формула и Лида нова формула, които са на блистери. Някой ползвал ли ги е и има ли доволни.

Последна редакция: ср, 16 дек 2020, 09:29 от AnMary

# 1
Нова формула, стара формула - никаква формула! Това вълшебство защо не се продава в аптеките?

# 2
  • Sofiq

Какво е мнението и впечатленията ви за предлаганите в сайта на оригиналналида за така наречените Лида стара формула и Лида нова формула, които са на блистери. Някой ползвал ли ги е и има ли доволни.

От личен опит поред мен лида стара и нова формула далеч не са това, което са били преди години като се появиха. Лида слим стронг е много по-добър избор.

# 3
Веднъж пих Лида,преди около 7-8 години може би.Разказа ми се играта,не можех да спя,бях постоянно нервна ,изпилиха ми се нервите просто.А не съм нервак по принцип,бях на ръба от недоспиване и с кървясали очи.Никога повече такова нещо!

# 4
Здравейте момичета кои хапчета са по-силни и с повече действие мейзи макс или лида слим стронг и от кой сайт сте ги поръчали, ако можете да пуснете линк. Благодаря предварително.☺

# 5
Като си увредиш сърцето и бъбреците, ще ти пука ли с колко си отслабнала?

# 6

Поръчвала съм старата формула и само си дадох парите. Много е слаба.

# 7
То нали е много полезно и с наднормено тегло...

Като си увредиш сърцето и бъбреците, ще ти пука ли с колко си отслабнала?

# 8
С тази разлика, че тлъстинките няма   да доведат за седмица до промяна в поведението, главоболие и учестено пулс. Е, вярно е и че четири килограма не се смъкнат за седмицата така от нищото, но цената е висока.
А наднорменото, освен ако не е американски модел 300 килограма, все пак дава достатъчно време.
Не се отслабва с хапчета и глад, а с ядене и движение.
Да, звучи като клишета, но действа. И аз бях в потрес, но е факт.

# 9
Глад трябва, а това го осигуряват хапчетата, които действат, но ги няма...

# 10
Викаш дай да ги изгладуваме тези килограми? Да се накажем, че сме ги изяли и да запомним добре как сме ги изгладували?
Или да решим, че е по-добре не да сме по-слаби, а по-здрави и да се чувстваме по-добре?
Минимум час и половина движение на ден, без захар, хляб, натурални сокчета, колички, бирички, пастички, кифлички, соленти и други боклуци, които не хранят, а от тях се огладнява още повече. Измарят и пак глад?

# 11
Някакви пресни мнения за Редуксин има ли?

# 12
Така...
Тази тема е за капсулите. Мисля всички тук сме възрастни хора, адекватни и трезвомислещи.
Пием тези капсули доброволно и ТУК в темата обменяме опит и информация.
Някой да дойде и да ми размахва пръст как са вредни и трябва да се забранят със закон някак си ми е несериозно.
Същото като в темата за 90дд да дойде някой и да ми каже ама защо не отслабвате по режима на Атанас Узунов , или в темата за Дюкан да ми кажат защо не карате на плодове, чай мед?
Ми щото не искаме!!!

# 13
Не бих се съгласил, "че е по-добре не да сме по-слаби, а по-здрави и да се чувстваме по-добре". Напротив, килограмите си тежат и се усещат с всеки дъх по стълбите нагоре...
Иначе е много лесно да се каже "без захар, хляб, натурални сокчета, колички, бирички, пастички, кифлички, соленти и други боклуци, които не хранят", но уви без хапче не работи.
Понеже съм пил сибутрамин преди да бъде забранен и ефектът беше поразителен, и то без усилия, просто се случваха нещата. И пак бих бил, но го няма.

Викаш дай да ги изгладуваме тези килограми? Да се накажем, че сме ги изяли и да запомним добре как сме ги изгладували?
Или да решим, че е по-добре не да сме по-слаби, а по-здрави и да се чувстваме по-добре?
Минимум час и половина движение на ден, без захар, хляб, натурални сокчета, колички, бирички, пастички, кифлички, соленти и други боклуци, които не хранят, а от тях се огладнява още повече. Измарят и пак глад?

# 14
Не размахвам никакъв пръст, пила съм лида. Знам какво стана.
Искате да постигнете нещо без усилие?
Ами той животът е усилие.

# 15
Здравейте момичета, дали е удобно да ми изпратите линк откъдето да си поръчам лида слим стронг?

# 16
  • Пловдив
Здравейте, дали някой би ми продал 5 бр Липовон или Лида слим стронг?

# 17
  • Burgas, Bulgaria
Здравейте от кой сайт или страница купувате Лидата ? Една приятелка иска да си вземе, аз от няколко години не съм я пила и нямам информация.  Чакам да спра с хапчетата и ще си поръчам и аз .

# 18
Здравейте,  за първи път пиша във форума и бих искала да споделя, че от вчера пия черна лида.
Ефекта при мен беше прилив на енергия и наистина ми уби апетита (цял ден нищо не ми се ядеше) и леко повишен пулс. Нямах проблем със заспиването.
Аз имам поне 20кг за сваляне, тъй като от април до сега доста напълнях заради пандемията,оставане без работа итн.
Ако някой приема черна лида по дълго време моля за отзиви.

# 19
Звучи малко като реклама...

# 20
Звучи малко като реклама...

Извинявам се,но ако беше реклама щях да се хваля колко много съм отслабнала, а не да търся и други мнения за продукта.
Споделям отзив за 1 ден, не се знае дали ще е такъв ефекта и след 10(надявам се защото ми е трудно да се въздържа особено в къщи).

# 21
Леко повишен пулс за един ден, е всичко друго, но не и реклама.

# 22
Момичета, някой получавал ли е топли вълни от Еве Слим с бреза или съм само аз... Sunglasses

# 23
Момичета, от къде да поръчам лида, ама хубава да сваля много в началото ?

# 24
Да дам информация - изпих 1 опаковка Мейзимакс, поръчан от loseweight в Instagram. Наистина подтиска апетита и не ти се яде. Ядях 2 пъти на ден през повечето време, за съжаление доста често беше нещо сладко - шоколад, вафла.. моята слабост.. Тъй като ги пих и по празниците, тогава също нямах апетит и хубавото е, че не качих повече хахаха Имам да свалям последни 7-8 кг.  За жалост не свалих нищо, но на външен вид има лека разлика и доста хора ме питаха на как съм отслабнала. Доста се притеснявах за странични ефекти - аз лично нямах такива, по принцип пия 4-5 литра вода, не съм усетила повече жажда. По-скоро се получава някаква вялост от липса на витамини от неядене..  Докато кърмех си поръчах режим от Руми, fitness instruktor - толкова много храна имаше, че не можех да я изяждам и свалих 5 кг за 1 мес., но сега не знам защо не ми се спазват конкретни режими и искам последните килограми да изчезнат ей така хахахаха мечти в комбинация със слаба воля и мързел...

# 25
  • Варна
Здравейте,  за първи път пиша във форума и бих искала да споделя, че от вчера пия черна лида.
Ефекта при мен беше прилив на енергия и наистина ми уби апетита (цял ден нищо не ми се ядеше) и леко повишен пулс. Нямах проблем със заспиването.
Аз имам поне 20кг за сваляне, тъй като от април до сега доста напълнях заради пандемията,оставане без работа итн.

Здравейте, и аз пия Черна Лида от средатат на януари. Имах същите реакции, почишен пулс, кръвно, в началото нямах апетит, но сега ям както и преди. За сваляне, свалила съм 1 кг. само, но иначе се поприбрах малко. Друго няма,засега свършвам 1-та опаковка, мисля да си поръчам Лида Грийн. При вас как се развиват нещата?

# 26
Здравейте отново!
След запитване от моя страна кои хапчета са с различен състав от Мейзимакс, защото както споделих привикнах към тях, ми отговориха тези:

Въпросът ми е има ли сред вас хора, които са ги приемали?
Честно казано ме е страх.
Чувала съм че Лидата действала, но страничните ефекти били ужасни, така ли е?

# 27
  • Sofiq
Здравейте отново!
След запитване от моя страна кои хапчета са с различен състав от Мейзимакс, защото както споделих привикнах към тях, ми отговориха тези:

Не мисля, че са по-различни страничните ефекти от тези при Мейзимакс, лично мнение.

# 28
От Мейзимакс имате ли безсъние,нервност и други странични?

# 29
От Мейзимакс имате ли безсъние,нервност и други странични?

Първият месец като странични ефекти имах единствено сухота в устата, друго не.
Но тогава и свалих най-много. 7кг за месец , това беше Октомври.
От Ноември до сега съм още -3кг. като понякога имам и 1кг нагоре, след това си го свалям.

# 30
Здравейте, някой тук пил ли е липовон близките години?
Може ли да споделите опит

# 31
Момичета, някой да е пил Lipomax? Цената му е 50лв. /като на Лида Стронг/, но нали се привиква и за смяна дали става?

# 32
Какъв резултат постигнахте и как се чувствахте, докато си изпишете цялата опаковка?

# 33
Според вас тези хапчета ще попречат ли на забременяване? Разбира се ще ги спра веднага щом разбера, че съм бременна.

# 34

Здравейте, и аз пия Черна Лида от средатат на януари. Имах същите реакции, почишен пулс, кръвно, в началото нямах апетит, но сега ям както и преди. За сваляне, свалила съм 1 кг. само, но иначе се поприбрах малко. Друго няма,засега свършвам 1-та опаковка, мисля да си поръчам Лида Грийн. При вас как се развиват нещата?

Здравейте, и при мен горе долу така се развиха нещата, в началото нямах много апетит,но ефекта беше като цяло 2 седмици. Не съм доволна като цяло от черната лида. Може би и аз ще поръчам от зелената

# 35
Здравейте, аз направих пълне 3-месечен цикъл с лида лятото, свалих около 10 -12кг за целия период! Активно апортуваща съм, тренирам дори двуразово понякога, но такъв резултат не съм имала дори и с най-ограничения прием на храна! Пъврия месец пиех Златна лида - само сухота в устата и никакъв апетит, втория месец започнах с зелената, значително удря с нервната система...Все едно си на синтетични наркотици (ха-ха) Безсъние, енергия, агресия, депресия и още куп ефекти ... Както и да е, има ефект доказан, поне при мен! Успех на всички, не искам да плаша никого, нито да правя реклама или анти-такава, просто споделям опит!

# 36
второ шише изпивам, само кило надолу, при все, че се храня и кето
Здравейте отново!

# 37
Аз почти ги приключих - ефект никакъв.

# 38
от 3 месеца съм на Лида слим стронг, нито грам надолу, страничните само сухота в устата, замислям се да почина един месец и да пробвам мейзимакса

# 39
  • Burgas, Bulgaria
Същото е , развалили са ги . Само пари на вятъра за съжаление  Sad

# 40
  • Sofiq
от 3 месеца съм на Лида слим стронг, нито грам надолу, страничните само сухота в устата, замислям се да почина един месец и да пробвам мейзимакса

И при мен беше така, понеже просто организма ми привикна в даден момент и просто не се получаваше, а и нямах много кг за сваляне. След около 6 м. почивка започнах отново и ефекта си е като преди - липса на апетит и респективно отслабване. Не с магическа пръчка разбира се, полагам някакви усилия, но се случват нещата.

# 41
Здравейте отново!

Пия от месец и половина лида слим стронг. Уби апетита ми, едиствено изпитвам по-често жажда. Дотук съм свалила 9,8кг. Започнах от 69,8, в момента съм 60. Ще продължа, докато стана 50кг. Освен това хубавото е, че като намалее апетита е лесно да ограничиш количеството и след време стомаха се свива и се засищаш и без хапчетата с по-малко храна. Просто е решение докато свикнеш да се храниш по малко.

# 42
Много зле ми влияят и Мейзи и Лида Слим Стронг. С Лида свалих за 3 дни 1кг и половина, но си гледам детето сама по цял ден и се чувствах ужасно неадекватна, пиех по 6л вода на ден, за храна не можех и да си помисля. Преди 4г ги пих пак помня, че в началото бях много зле, но издържах, все пак го нямаше и детето...после продължих с Мейзимакс и се чувствах добре. Сега, след година и половина пауза и двата продукта ми действат много зле. От Мейзимакс бях като парцал, имах сухота в устата и почти никакъв апетит, но сила никаква, не можех да излезна с детето на вън...едвам ходех, ужас беше.
Сега ще опитам с Липовон, дано да не са такива страничните ефекти и да има добър резултат.

Последна редакция: сб, 24 апр 2021, 01:07 от Psyxodelia

# 43
И на мен ми е любопитно за липовон.

От Лида Стронг аз не свалих нищо, а се чувствах отвратително. Замаяност, главоболие, сухота в устата , но не и липса на апетит 🤷‍♀️

Мейзимакс пия сега , ефекта не е какъвто беше първия път. Притъпява апетита, но няма да има някакъв феноменален успех.
Но пък от него никога съм нямала никакви неприятни симптоми. Даже напротив - в началото първата и втората опаковка, направо летях 😅 имах енергия да обърна света.
Уви, организмът ми ги привикна.

# 44
Sunshine, би ли споделила от къде си купуваш Мейзимакс? Аз когато го пиех последно до преди година и половина също ми действаше много добре, имах яко енергия..пиех много вода и изобщо не се сещах за ядене. Тогава започнах да ги пия след Лида Стронг, вероятно организмът ми е бил вече привикнал малко или много, и за това.
Сега обаче силите са ми нулеви с Мейзи, стана ми доста странно, даже попитах момичето, от което ги закупих дали има такива странични ефекти като отпадналост, тежест в крайниците и умора...тя ми се "скара", че много съм се оплаквала.
Та някой ако е пил Липовон, нека сподели.

# 45
От страница в Инстаграм ги купувам аз.
Дамата, която ги продава е много приветлива и адекватна.

Знам, че в сайта на Оригинална Лида са малко по-евтини, не знам дали са на 100% идентични с тези другите или са менте. Тук може да играе и плацебо ефекта, но аз залагам на профилът в Инстаграм.

# 46
И аз от там ги купувам. Много ми е странно защо така ми действат сега...дали защото съм изморена и напрегната покрай детето, дали пък не ми идват много силни...кой знае...

# 47
  • Burgas, Bulgaria
Sunshine, би ли споделила от къде си купуваш Мейзимакс? Аз когато го пиех последно до преди година и половина също ми действаше много добре, имах яко енергия..пиех много вода и изобщо не се сещах за ядене. Тогава започнах да ги пия след Лида Стронг, вероятно организмът ми е бил вече привикнал малко или много, и за това.
Сега обаче силите са ми нулеви с Мейзи, стана ми доста странно, даже попитах момичето, от което ги закупих дали има такива странични ефекти като отпадналост, тежест в крайниците и умора...тя ми се "скара", че много съм се оплаквала.
Та някой ако е пил Липовон, нека сподели.
Тези не стига,че на наш гръб забогатяха ,ами ти се кора чак , безсрамница !!! И аз така се чувствах , те не действат . За мен състава е друг, ако ти действаха нямаше да ядеш и спиш , напрежението е ясно . А сега - сухота ,умора ,тежест с краката ,чак ми се приспиваше ,но апетит си имах .

# 48
Абсолютно същото...и на мен ми се приспа..бях излязла с детето на разходка, едвам се прибрах, щях да припадна от умора. Прибрах се и казах на мъжа ми, че ми е много лошо и си лягам, едвам си стоях на краката. Това от Мейзимакс, капсулите от Инстаграм. Сега започнах Липовон, но ефектът е абсолютно същия..сънливост, умора и никакви сили..

# 49
  • Burgas, Bulgaria
Да от Мейзи последно и по 2 пиех и пак същото . Мислех ,че съм привикнала и за това рискувах с 2 капсули и ... нищо .
Липовон преди опитах по същия начин ми подейства .
Ако искаш може да поръчаме някое  😁 и ще си го разделим , поне ако не действа да сме наполовина набутани , честно свиди ми се пак 60лв на вятъра .

# 50
А Липовона от кой сайт е оригинален?
Ако знам, че ще имам ефект бих прежалила още 60лв.

А вие момичета от Мейзимакс от Инстаграм ли сте недоволни неразбрах?

# 51
  • Burgas, Bulgaria
От  "перфектно тяло" ги поръчах  , имат страница във фейсбук . Липовон също от там бях поръчала . Тогава първите няколко хапчета подействаха и после край . Реших да опитам с Мейзи - пак същата работа . Аз съм много щура в това отношение с експериментите , стигала съм до 3 капсули ,но си познавам организма , имам опит с доста сериозни хр.добавки и умея да се пазя ,за това не правете като мен.
Между другото,  може наистина да си поръчаме общо за проба от някъде една опаковка.
Аз също ще прежаля 60лв  ,стига да действат.
До сега рових и така и не разбрах кой е оригиналния  Липовон.

# 52
Ами аз само Липовон не съм пила и съм навита 😅 кой сайт обаче дава гаранция, че е оригинален.
Защото по едно време имаше някакъв скандал с фитнес инструктор , който продаваше менте.

# 53
Момичета, аз Мейзимакс взех от Инстаграм Everything is possible, a Липовон-а от една мацка-фитнес-инструктор, която твърди, че нейния е оригинален.
Според нея и Липовон и Мейзимакс ми идват много силни, за това така ми става...нейния е 50лв. Ако искате ще ви дам координатите й.
Иначе от сайта ОригиналнаЛида ме посъветваха да почна с нещо по-слабо,че с тея силните явно няма да стане в началото...а аз не знам с какво, до тук съм дала 150лв за добавки и нищо...единствено Лида Стронг ми даде и енергия яко, безсъние, неистова жажда, но голяма доза неадекватност...свалих в интерес на истината...но са ми твърде силни като за начало.
Сега не знам какво да ги правя тези Мейзи и Липовон...фитнес-инструкторката каза да го деля на две Липовона, докато организма ми привикне..днес не пих нищо и бях доооста по-добре от вчера...

Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 00:30 от Psyxodelia

# 54
  • Sofiq
Момичета, аз Мейзимакс взех от Инстаграм Everything is possible, a Липовон-а от една мацка-фитнес-инструктор, която твърди, че нейния е оригинален.
Според нея и Липовон и Мейзимакс ми идват много силни, за това така ми става...нейния е 50лв. Ако искате ще ви дам координатите й.
Иначе от сайта ОригиналнаЛида ме посъветваха да почна с нещо по-слабо,че с тея силните явно няма да стане в началото...а аз не знам с какво, до тук съм дала 150лв за добавки и нищо...

Може да пробваш да пиеш през ден или два също в началото.

# 55
Иначе от сайта ОригиналнаЛида ме посъветваха да почна с нещо по-слабо,че с тея силните явно няма да стане в началото...а аз не знам с какво, до тук съм дала 150лв за добавки и нищо...

Може да пробваш да пиеш през ден или два също в началото.

Да, това мислех или пък да ги деля на две...че като го изпия цяло и този ден не ме търси..тежко дишане, сили никакви, изнервеност и все едно съм във филм...едно странно ми е такова..

# 56
  • Burgas, Bulgaria
Ти апетит имаш ли , тъй като при мен е всичко, което описваш + апетит. 
Иначе става така  когато си в кетоза , но за целта не трябва да си хапвала въглехидрати , де късмет   Sad

# 57
Ти апетит имаш ли , тъй като при мен е всичко, което описваш + апетит. 
Иначе става така  когато си в кетоза , но за целта не трябва да си хапвала въглехидрати , де късмет   Sad

Ами нямам особен апетит, с Мейзи никакъв, с Липовон много слаб. Сухота в устата и другите там странични реакции също ги имам.

# 58
  • Burgas, Bulgaria
Ясно  , опитай да пиеш повече вода . Ако се храниш по режим и си ограничила въглехидрати, наистина е възможно да си в така наречената кетоза . Ще отмине . Ако пък ли не  си и хапваш всичко,  опитай през ден с хапчета.
Може ли да ми пратиш на лично профила на момичето от което си взела Мейзито?
А някой знае ли колко струва да занеса една таблетка за изследване, чудя се колко сибутрамин има вътре ?

# 59
Иначе от сайта ОригиналнаЛида ме посъветваха да почна с нещо по-слабо,че с тея силните явно няма да стане в началото...а аз не знам с какво, до тук съм дала 150лв за добавки и нищо...единствено Лида Стронг ми даде и енергия яко, безсъние, неистова жажда, но голяма доза неадекватност...свалих в интерес на истината...но са ми твърде силни като за начало.
Сега не знам какво да ги правя тези Мейзи и Липовон...фитнес-инструкторката каза да го деля на две Липовона, докато организма ми привикне..днес не пих нищо и бях доооста по-добре от вчера...

Може ли да дадеш координати за връзка с тази жена на лс:)

# 60
Въпрос относно "EveSlim" - моля да споделите има ли ефект? Екстрактът от бяла бреза има диуретично действие... има и други съставки, но дали подтиска апетита? Моля споделете!

# 61
Някой да пие Лида в момента ?

# 62

Аз пия Slim Strong в момента.

# 63

Аз пия Slim Strong в момента.

Как са страничните ефекти? И имате ли свалени кг и за колко време

# 64
Пия по половин капсула обаче, другата част изхвърлям, защото са ми доста силни. Страничните ефекти са много силна жажда, замаяност, главоболие и неадекватност. Поне на мен цяла капсула ми действаше така. Много зле се чувствах.
Килограми свалям, да, липса на апетит има, определено. Може би за около месец са 2-4кг някъде до тук.

# 65
Пия по половин капсула обаче, другата част изхвърлям, защото са ми доста силни. Страничните ефекти са много силна жажда, замаяност, главоболие и неадекватност. Поне на мен цяла капсула ми действаше така. Много зле се чувствах.
Килограми свалям, да, липса на апетит има, определено. Може би за около месец са 2-4кг някъде до тук.
А защо я хвърляш, а не я изпиваш на другия ден?
Аз, когато ги полдвам ги деля на третинки и четвъртинки даже.

# 66
Аз 2-3 пъти ги започвах и ги спирах, пиех по цяла капсула, но имам проблеми с нервите, пия една шепа хапчета и с Лидата много ми се обостряха проблемите, получавах кризи и паник атаки, а кг се увеличават все повече и се чудя какво да правя

# 67
Аз преди бременността като ги пиех също имах проблеми с нервите понякога, плачех без причина, нещо ми ставаше, не можех да го обясня...но рядко се случваше.
Хвърлям го, защото не знам къде да го изсипвам...нямам празни капсули.

# 68
Их, сега! Толкоз е просто! Веднъж изсипваш цялата капсула и виждаш колко е. Разделаш на две или на три, запомняш на окомер колко е голяма купчинката и после върху хартийка си отсипваш от капсулата подобна по големина купчинка. Тъпо ми е да обяснявам това, но ми е и чудно как пък толкова не можеш да го измислиш.

# 69
Ами сутрин много бързам покрай детето и изобщо нямам време дори да се замисля как да го направя, освен това и мъжът ми си е вкъщи от месец, т.к е болничен и той не знае, че ги пия...таа най-лесно ми е набързо изсипвам част от капсулата "на око" в мивката и я глътвам..ясно ми е, че си изхвърлям и парите, но какво да направя Confused

# 70
Ами сутрин много бързам покрай детето и изобщо нямам време дори да се замисля как да го направя, освен това и мъжът ми си е вкъщи от месец, т.к е болничен и той не знае, че ги пия...таа най-лесно ми е набързо изсипвам част от капсулата "на око" в мивката и я глътвам..ясно ми е, че си изхвърлям и парите, но какво да направя Confused
Може да си вземеш капсулата на работа. Е добре де, както и да е, впрегни малко въображение. Съвет - пробвайте с колкото може по-малко количество, заради това нервно напрежение, защото е убийствено. А когато привикнете към малката доза, тогава увеличете с малко.

# 71
От страница в Инстаграм ги купувам аз.
Дамата, която ги продава е много приветлива и адекватна.

Знам, че в сайта на Оригинална Лида са малко по-евтини, не знам дали са на 100% идентични с тези другите или са менте. Тук може да играе и плацебо ефекта, но аз залагам на профилът в Инстаграм.

Би ли споделила може и на лично, коя е страницата. Благодаря.

# 72
Здравей, може ли са споделиш от кой сайт ги поръча?
Аз изпих една опаковка лилав Мейзимакс, първите няколко дни сухотав устата, после нищо. Резултат нулев.

# 73
Въпрос относно "EveSlim" - моля да споделите има ли ефект? Екстрактът от бяла бреза има диуретично действие... има и други съставки, но дали подтиска апетита? Моля споделете!

Здравей, аз миналата година пих Евеслим с бяла бреза и бях много доволна. За 2 месеца бях 10кг надолу и си ги задържах много време след това, но сама си направих да ги върна, защото не си знам мярката. Пробвах тази година пак, но подходих несериозно и пропусках няколко дни, после пак започвах и то си беше кръговрат. Сега мисля да започна наново, но доста по-сериозно Simple Smile

# 74

Здравей, аз миналата година пих Евеслим с бяла бреза и бях много доволна. За 2 месеца бях 10кг надолу и си ги задържах много време след това, но сама си направих да ги върна, защото не си знам мярката. Пробвах тази година пак, но подходих несериозно и пропусках няколко дни, после пак започвах и то си беше кръговрат. Сега мисля да започна наново, но доста по-сериозно Simple Smile

Здравейте, какво е действието на капсулите? Има ли жажда, сухота в устата, прилив на енергия, загуба на апетит?

# 75
Здравейте! От къде поръчвате Лида, защото след едни таблетки, които поръчах, едва не умрях, оказаха се фалшиви и вероятно са гаражно производство.

# 76
Здравейте! От къде поръчвате Лида, защото след едни таблетки, които поръчах, едва не умрях, оказаха се фалшиви и вероятно са гаражно производство.
Ами от originalnalida. Вие от къде сте ги поръчали и как разбрахте, че са фалшиви?

# 77
Здравейте момичета в предишната тема бяхте споделили сайт от който може да се купи редуктил, но вече не го намирам. Може ли да ми помогнете с информация ? Има ли някой който поръчва и от къде ?

# 78
  • Варна
Здравейте , попаднах на два сайта lidaoriginalna.com и originalnalida.com , моля споделете дали са изпробвани и от кой правите поръчки.

# 79
  • Sofiq
Здравейте , попаднах на два сайта lidaoriginalna.com и originalnalida.com , моля споделете дали са изпробвани и от кой правите поръчки.
От originalnalida, той е един от най-старите и изпитани (по мое мнение сайтове)

# 80
От originalnalida, той е един от най-старите и изпитани (по мое мнение сайтове)

Не знам колко са изпитани при положение, че два пъти ми изпращат фалшиви хапчета и за капак последните бяха с изтекъл срок на годност, в България не се знае, но Лида, както и други китайски хапчета за отслабване отдавна са спрени от производство, следователно няма как да са оригинални. Който знае чужди езици може да провери в интернет. От оригинална Лида първите фалшиви хапчета, които ми пратиха се излъгах и щях да получа инфаркт, а втория път, в който се опитах да ги пия бях в прединсултно състояние. За съжаление чак след като ми изпратиха втория път фалшиви хапчета и видях, че са с изтекъл срок на годност, обърнах внимание на предната опаковка, която бях получила, че опаковката е фалшива. После проверих в интернет и разбрах, че отдавна са спрени от производство. Заслужават да ги дам в лаборатория и после на прокурор. Не знам как още няма смъртни случаи.

# 81
  • Sofiq
Не ангажирам никого с мнението си, споделям опит, както всички останали, към мен винаги е било коректно отношението и продукта е бил ок. Факт е, че всичките китайски боклуци (както ги наричам аз) си имат своите странични ефекти и дефекти, не понасят на всеки. Въпрос на личен избор е и кой как се чувства. Моя близка например имаше ужасни проблеми с л карнитин купен от фитнеса, защото и качваше много кръвното. Най-добре е, ако човек може да се справи със спорт и здравословно хранене, от това по-хубаво няма.

# 82
Не ангажирам никого с мнението си, споделям опит, както всички останали, към мен винаги е било коректно отношението и продукта е бил ок. Факт е, че всичките китайски боклуци (както ги наричам аз) си имат своите странични ефекти и дефекти, не понасят на всеки. Въпрос на личен избор е и кой как се чувства. Моя близка например имаше ужасни проблеми с л карнитин купен от фитнеса, защото и качваше много кръвното. Най-добре е, ако човек може да се справи със спорт и здравословно хранене, от това по-хубаво няма.

Изобщо не става въпрос за странични ефекти. Пила съм наистина много оригинални китайски капсули и знам за какво става въпрос. Безобразие е да изпращат продукти с изтекъл срок на годност ФАЛШИВИ и да твърдят, че са оригинални. Няма как да са при положение, че са спрени от производство. Беше адски смешно и жалко това, което ми пратиха и малко дете щеше да разбере, че е гаражно производство. Но всъщност изобщо не е смешно, защото с боклуците си ще уморят хората, не знам как не ги е страх. За пари са готови на всичко.

# 83
Момичета, включвам се с бързо питане. Знам, че тамата е за китайските капсули и най-вече лиди и прочие, но да попитам има ли някоя мама доволна от алтернативни продукти с добър резултат. Какво друго сте пили напоследък? Имам спешна нужда за лятото и ми се ще да пробвам нещо различно.

# 84
Скрит текст:

Здравейте, какво е действието на капсулите? Има ли жажда, сухота в устата, прилив на енергия, загуба на апетит?

Днес ги получих и започвам да ги пия. След 2-3дни ще напиша отзиви.

# 85
Скрит текст:

Благодаря. Ще очаквам.

# 86
Прединфаркт, прединсулт? И не се стряскате?

# 87
Скрит текст:

Благодаря. Ще очаквам.

И аз се замислям за EveSlim, но се чудя дали с бяла бреза или с лют пипер. Или пък Мейзимакс, но за тях четох, че имат ужасни странични ефекти, някои казват, че са по-слаби, други, че са по-силни от Лида.

# 88
Днес си поръчах лилав Мейзимакс 😁 Вероятно ще дойде в понеделник и ще пиша как вървят нещата. В момента не спортувам, работата ми е на бюро и единствено гледам да правя доколкото мога някакво разделно хранене. Имам едни около 10-12 кг за сваляне, стискаъте палци. Heart

# 89
Днес си поръчах лилав Мейзимакс 😁 Вероятно ще дойде в понеделник и ще пиша как вървят нещата. В момента не спортувам, работата ми е на бюро и единствено гледам да правя доколкото мога някакво разделно хранене. Имам едни около 10-12 кг за сваляне, стискаъте палци. Heart
Дано е ок при теб, аз умирах направо, като парцал бях.

# 90
Дано е ок при теб, аз умирах направо, като парцал бях.
Уффф Sad , уж четох в предната тема   че има доволни... Дано да няма такива остри странични ефекти. Иначе съм се настроила , че може и да хвърля 50лв за едното нищо 😁  Ти колко време ги пи и веднага ли ти се появи този дискомфорт? Sad

# 91
Гледам,  че няма активност в темата, но аз да си се отчета Grinning Днес сутринта пристигнаха капсулите и веднага изпих една. Пих и едно кафе преди това, за сега нямам никакви странични ефекти, освен че за 4часа съм изпила около 2,5л вода Joy До довечера ако я карам така мога да стигна до 5л. Stuck Out Tongue Winking Eye Започвам 85кг , ще видим след няколко дни има ли резултат Grinning

# 92
Гледам,  че няма активност в темата, но аз да си се отчета Grinning Днес сутринта пристигнаха капсулите и веднага изпих една. Пих и едно кафе преди това, за сега нямам никакви странични ефекти, освен че за 4часа съм изпила около 2,5л вода Joy До довечера ако я карам така мога да стигна до 5л. Stuck Out Tongue Winking Eye Започвам 85кг , ще видим след няколко дни има ли резултат Grinning
Пих ги няколко дни. Веднага ми стана зле да, чувствах се безсилна, краката ми изтръпваха и тн други гадни неща. След това легнах и спах цял следобед. Не знам защо така. Вероятно нещо от състава им не ми понася или просто защото тъкмо спрях с кърменето и ги почнах...още хормоните ми не се бяха регулирали...

# 93
Пих ги няколко дни. Веднага ми стана зле да, чувствах се безсилна, краката ми изтръпваха и тн други гадни неща. След това легнах и спах цял следобед. Не знам защо така. Вероятно нещо от състава им не ми понася или просто защото тъкмо спрях с кърменето и ги почнах...още хормоните ми не се бяха регулирали...

Напълно достоверен и възможен вариант е да не ви понася някоя съставка..Все пак всеки е с различен организъм.. Иначе и аз съм се настроила за главоболие,  нервност и сърцебиене (четох,че са най-срещаните симптоми). За сега всичко е наред, след няколко дни ще пиша дали има промяна Hug

# 94

Напълно достоверен и възможен вариант е да не ви понася някоя съставка..Все пак всеки е с различен организъм.. Иначе и аз съм се настроила за главоболие,  нервност и сърцебиене (четох,че са най-срещаните симптоми). За сега всичко е наред, след няколко дни ще пиша дали има промяна Hug
Странното е, че преди да забременея до последно си ги пих и ми действаха супер...сега пия Лида Слим Стронг, но не цяла капсула и съм си ок от нея.

# 95

Странното е, че преди да забременея до последно си ги пих и ми действаха супер...сега пия Лида Слим Стронг, но не цяла капсула и съм си ок от нея.
Четох, че е хубаво да редувам Мейзимакс с тази Лида. Как е при вас , има ли резултати от нея? Simple Smile

# 96

Четох, че е хубаво да редувам Мейзимакс с тази Лида. Как е при вас , има ли резултати от нея? Simple Smile
Да, да. Определено има. Преди години, когато започнах да пия такъв тип капсули започнах точно по същия начин. Първо с Лида и след това продължих с Мейзимакс.
Но до тук за около месец и половина-два съм свалила към 9кг.

# 97

Да, да. Определено има. Преди години, когато започнах да пия такъв тип капсули започнах точно по същия начин. Първо с Лида и след това продължих с Мейзимакс.
Но до тук за около месец и половина-два съм свалила към 9кг.
Супер! Страхотен резултат е това. Heart Eyes

# 98
Здравеите някои пробвал ли е да отслабне с тези продукти " редуслим" и "кето лаит пюлус" имат дота голяма популярност и отзиви ще сам ви благодарна ако споделите

# 99
Отчитам се за EveSlim с бяла бреза - пия само по 1 капсула на ден. Силна жажда, последвано от главоболие и липса на апетит.
Загуба на килограми -1,5

# 100
Отчитам се за EveSlim с бяла бреза - пия само по 1 капсула на ден. Силна жажда, последвано от главоболие и липса на апетит.
Загуба на килограми -1,5

Здравейте!
От къде ги поръчвате?
Може и на лични 😊

# 101
Здравейте, някой дали знае какви са тези Лида червена, синя, Американска и Руско чудо в lidaoriginalna?

# 102
Здравейте, някой знае ли от къде мога да поръчам китайските - зелено и жълто хапче. Бяха в розова или синя опаковка.

# 103
Здравейте, някой знае ли от къде мога да поръчам китайските - зелено и жълто хапче. Бяха в розова или синя опаковка.
Извинявайте, какво е това зелено и жълто хапче?

# 104
Ползвала съм Лида и лилав Мейзимакс има страшен ефект но при спиранв за година и половина връщаш всичко. Аз имах всички странични ефекти пристрастих се пия поо 60 капсули на седмица за 1 месец сега пак почнах да пия съм с 7 килограма отдолу

# 105
Извинявайте, какво е това зелено и жълто хапче?
На лидата капсулата е половината зелена, другата половина светлозелена, може би това има предвид.

# 106
Загуба на килограми -1,5
.  Здравейте,и аз си ги поръчах .От утре смятам да ги почвам и да ги съчетая с хранителен режим.Какви са вашите резултати за един месец?

Общи условия

Активация на акаунт