Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 14

  • 80 041
  • 760
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 431
Здравейте. Не знам дали в тази тема трябва да попитам, но ми трябва помощ. Купих този почистващ препарат срещу котлен камък. Пише да се разтвори в 500 мл вода и да се изсипе в контейнера за вода на кафемашината, да се включи и да се изчака да изтече. Направих го, но водата не изтича.. 🤔

# 136
  • Мнения: 22 766
Моята машина е автомат и дозира всяко кафе.Не тръгва сама, пускам я на соециална програма за чустене .Във Вашия случай вижте как може да пуска вода непрекъснати или Вие да пускате кафе след кафе все едно.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 948
Стартирайте програма за почистване или си направете един чай от половин литър Simple Smile

# 138
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
ДМ имат ли препарат за тапицерия, дамаска?

# 139
  • Мнения: 2 615
Здравейте. Не знам дали в тази тема трябва да попитам, но ми трябва помощ. Купих този почистващ препарат срещу котлен камък. Пише да се разтвори в 500 мл вода и да се изсипе в контейнера за вода на кафемашината, да се включи и да се изчака да изтече. Направих го, но водата не изтича.. 🤔


Трябва да включите машината все едно си пускате кафе, за да изпомпи водата от резервоара.Аз съм купувала два  пъти и съм доволна.

# 140
  • Мнения: 610
Здравейте, знаете ли дали в ДМ продават дезинфектант за бебешки играчки?

# 141
  • Мнения: 1 220
Нещо за чистене на мухъл по фугите в банята, което да не ме отрови с миризма?

# 142
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
За детски играчки има препарат на Фрош, но не бих казала, че е дезинфектант. Ако играчките се лапат, за мен най-безопасно е почистването им с парочистачка.

За фугите.... и аз имах този проблем. Не открих натурално средство, което да ме отърве за дълго време. Откакто ползвам парочистачка, няма мухъл. Много съм доволна!
И да споделя. Коментираше се наскоро рибеното масло от ДМ. Купих си и за мен е достатъчно количество. Прилагам снимки за сравнение на ДМ-ския продукт и на Now. Има разлика в количествата на Докозахексаеновата киселина (DHA) и Ейкозапентаеновата киселина (ЕРА).
Обръщам внимание, че на Now е от черен дроб и затова има витамин D и А.
Скрит текст:

За цената си е супер. Витамин D по принцип приемам отделно в по-голямо количество.
Харесвам и магнезия от ДМ (цитрат). Не е най-добрата форма на магнезия, но не е и най-лошата.

# 143
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 357
В дм има ли чай матча? Преди имаше...

# 144
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
Коя форма е по-добра от цитрат? И аз пия ДМ-ският магнезий и Омега.

# 145
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Магнезиевите хелати - глицинат, таурат и т.н.

# 146
  • Мнения: 610
За детски играчки има препарат на Фрош, но не бих казала, че е дезинфектант. Ако играчките се лапат, за мен най-безопасно е почистването им с парочистачка.

За фугите.... и аз имах този проблем. Не открих натурално средство, което да ме отърве за дълго време. Откакто ползвам парочистачка, няма мухъл. Много съм доволна!
И да споделя. Коментираше се наскоро рибеното масло от ДМ. Купих си и за мен е достатъчно количество. Прилагам снимки за сравнение на ДМ-ския продукт и на Now. Има разлика в количествата на Докозахексаеновата киселина (DHA) и Ейкозапентаеновата киселина (ЕРА).
Обръщам внимание, че на Now е от черен дроб и затова има витамин D и А.
Скрит текст:

За цената си е супер. Витамин D по принцип приемам отделно в по-голямо количество.
Харесвам и магнезия от ДМ (цитрат). Не е най-добрата форма на магнезия, но не е и най-лошата.
Оооо не се бях сетила.
Благодаря. Питам , защото имаме детски пуф, който пее и е огромен.😁😁😁

# 147
  • Мнения: 657
Момичета, някой ползвал ли е от по натуралните шампоани с арганово масло, кератин стоят на същия рафт със продукти на балеа и Джон Фрийда?

# 148
  • Мнения: 3 417
Ако е възможно да споделите снимка на ампулите срещу косопад ?
Днес търсих , но бяха свършили . Поне служителката не ги откри на обичайното им място . Искам да знам как изглеждат и следващ път да се подсетя по опаковката .
Инак винаги забравям какво търся и после се сещам вече като съм си в къщи .

# 149
  • Мнения: 22 766
Кои точно ампули?В Дм продават поне на 4 марки.

Общи условия

Активация на акаунт