Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 14

  • 80 127
  • 760
  •   1
Отговори
# 300
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
Кожата на краката ми е доста суха и не мога да си намеря нещо подходящо.
Моята също. От години ползвам на Ziaja с маслина. В dm видях този и реших да пробвам, че уреята ми действа добре - . Попива добре и не оставя мазен филм. Харесва ми. Цената е около 4 лв.

# 301
  • Мнения: 394
Ziaja има ли в dm?

# 302
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
В нашия филиал има някакви продукти,но точно този лосион за тяло го няма. Не знам как е по другите филиали, зареждането е различно.  От Лили го купувам.

# 303
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
О, това нещо ново ли е, не съм го засичала.
Преди време имах един любим аромат точно с черешов цвят, дано е същия, че мнооого скърбях като го спряха.
Лосионът го има от доста години. Не е с черешов цвят, а с бадемово масло и аромат на марула.

# 304
  • Мнения: 4 144
Важи ли все още пазаруването с отстъпка за РД? Нашият ДМ е в Мол. Иска ми се да Си напълня кошницата , но не знам дали след отварянето на моловете няма промени.

# 305
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
Важи, да Simple Smile.

# 306
  • Deutschland
  • Мнения: 5 413
О, това нещо ново ли е, не съм го засичала.
Преди време имах един любим аромат точно с черешов цвят, дано е същия, че мнооого скърбях като го спряха.

Този? Май наистина е спрян. Как съм го пропуснала 🤔. Обичам аромата на череши

# 307
  • Мнения: 4 144
Мерси, а за памперсите дали важи 🧐

# 308
  • Мнения: 6 938
Нещо съм спала 😀 объркала съм бадемовия цвят с черешов, пък моят любимец май беше с вишнев 😂
Фрау, не. Този го взех мин година, но не ме впечатли. Аз ползвах един, който беше в големите опаковки, като този с уреа. Хидратираше чудесно и оставяше един фин, нежен аромат. Ама пусто го спряха преди 3години.

# 309
  • Мнения: 9 484
Отстъпка за РД не важи за памперси и АМ.

# 310
  • Мнения: 254
И аз си търся хубав лосион за тяло, който не лепне, има хубав аромат, но последните пъти все удрям греда. Дайте препоръки, плийз

# 311
  • Мнения: 1 370
И аз си търся хубав лосион за тяло, който не лепне, има хубав аромат, но последните пъти все удрям греда. Дайте препоръки, плийз
- единственият от Балейските, който ми харесва.

# 312
  • Мнения: 1 715
    И аз си търся хубав лосион за тяло, който не лепне, има хубав аромат, но последните пъти все удрям греда. Дайте препоръки, плийз
    Този ми е любим, но не знам от Лили или от ДМ го вземам. Бъркам дрогериите.

    # 313
    • Мнения: 1 038
    Дали вече са пуснали слънчеви очила за деца ?
    Някой да е обърнал внимание?

    # 314
    • софия
    • Мнения: 25 454
    Има от няколко седмици.

    Общи условия

    Активация на акаунт