Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 14

• 31 352
  • 287
  •   1
Отговори
  • Стара Загора

Тема 6
Тема 7
Тема 8
Тема 9
Тема 10
Тема 11
Тема 12
Тема 13

Добре дошли в новата тема, в която споделяме и обсъждаме продуктите с марка ДМ

Отстъпки и промоции в магазини ДМ:

* често има 20 % отстъпка на група продукти, обявена и в актуалните журнали

* всеки има право на 15% отстъпка „Рожден ден” - тя важи за цялата текуща седмица на РД
(отстъпката важи и за всички оферти , които са на промоция и така отстъпката се натрупва.

* за бебета има програма BABY BONUS. За да се възполвате от нея е необходимо да покажете акт за раждане на детето. Ще получите картонче и с него може да се пазаруват определени артикули с 20 % отстъпка от текущата промоция. Картончето важи до навършване на 3 год. възраст на детето.

Гаранция на каса:
Ако в касовия бон стои цена на продукта, различна от тази на етикета му на рафт, получавате тази стока безплатно.

Последна редакция: вт, 15 дек 2020, 19:43 от Дидичка

# 1
Издирвам боята за коса на ДМ. От половин година не зареждат моя номер. Всъщност не знам дали въобще я зареждат

# 2
Сапуна за петна да похваля,страхотен е.Наистина изпира много добре,благодаря за препоръката .

# 3
  • о`майна лунна нощ е
Благодаря за темата!
От този сапун и аз см доволна, но не успя да изтрие напълно петно от машинно масло върху бял памучен суитчър. Все пак не прави чудеса Wink , но е добър.
Чадъри в Пловдив имаше цвят диня и на синьо-бели райета.

# 4
  • Стара Загора
Моля, препоръчайте ми лосион за тяло? Кожата ми е суха, и зимата петите ми се цепят, та чак не мога да стъпя на тях.

От лосионите в DM, съм доволна от Микса с лилавата помпичка. Аз съм с много суха кожа, за зимата ми е идеален, за лятото ми идва прекалено мазен.
Съставът също е добър.
Другият, който ползвам, но не се предлага в DM, е на Дав, за много суха кожа:
https://www.notino.bg/dove/intensive-podkhranvassh-losion-za-tja … nogo-sukha-kozha/

# 5
Препоръчвам за суха кожа лосион Палмърс от Лили.

Благодаря за темата! 🌺

# 6
  • София
Сапуна за петна да похваля,страхотен е.Наистина изпира много добре,благодаря за препоръката .

Страхотен е! От години го ползвам. Действа безотказно!

# 7
Здравейте, досега не съм следила внимателно, защото нямахме ДМ наблизо, но след 3 дни ще имаме Simple Smile
Отстъпка рожденник дали може да се ползва, без да влиза рожденика в магазина?

# 8
  • Стара Загора
И Палмърс е много добър, но Лили направо са се оляли с цената.
Поръчвала съм си го от Англия за десетина лева голямата разфасовка от 400 мл, в Лили последно беше 15 лв за 250 мл.
С какаово масло е по-плътен, докато с кокосовото масло e по-лек.
Лосионът против стрии също е добър за суха кожа, но и там е голямо оливане с цената.

За отстъпката може и да ви откажат, ако рожденникът не присъства. Не може ли поне за плащането да влезе или поне да стои близо до изхода, та дано се смилят продавачките?

# 9
Здравейте, досега не съм следила внимателно, защото нямахме ДМ наблизо, но след 3 дни ще имаме Simple Smile
Отстъпка рожденник дали може да се ползва, без да влиза рожденика в магазина?
На мен са ми отказвали.
Моля, ако имате възможност добавете към увода на темата и тази много важна подробност, която малко потребители знаят.
Гаранция на каса
Ако в касовия бон стои цена на продукта, различна от тази на етикета му на рафт, получавате тази стока безплатно.

# 10
  • Стара Загора
Пролетно цвете, благодаря за добавката, вече е включена в първия пост.

# 11
BABY BONUS няма да има. Поправи го. https://www.dm-drogeriemarkt.bg/dm-asortiment/bebe-i-dete/dm-babybonus
Сложи цялото инфо за „Отстъпка Рожденик “, че постоянно се пита https://www.dm-drogeriemarkt.bg/uslugi
* често има 20 % отстъпка на група продукти, обявена и в актуалните журнали
Вече няма.
Трябваше да провериш инфорто преди да бързаш да го постнеш.

# 12
  • Сливен
Има ли тъмносини или черни чадъри,да станат за мъж

# 13
Черни има. Скоро приятел си купи.

# 14
Има ли тъмносини или черни чадъри,да станат за мъж
Има, да.

# 15
Аз имам тъмно син и сив, стават за мъже.

# 16
  • Варна
Кой е сапуна за петна от който сте доволни? Откакто спряха този на д-р не му помня името вече, не мога да си намеря добър заместител

# 17
  • София
Аз пък не съм доволна от сапуна за петна. Прах с него бебешки лигавници, за които пише, че не е препоръчително пране в пералня. Но то и нямам време за пералня, перат се на момента. Е, така се захабиха, че никакъв прах и избелител не могат да ги оправят.
За петна е много по-добър спреят за петна на Денкмит. Не се лъжете с тоя сапун за петна - обикновен сапун за пране е.

# 18

Това е сапуна,аз запирам лигавници ,но после ги пера в пералня.Преди това ползвах Фрош бебе спрей,но за пюрета не върши работа.А с този на ДМ се изпират .

# 19
  • София

Това е сапуна,аз запирам лигавници ,но после ги пера в пералня.Преди това ползвах Фрош бебе спрей,но за пюрета не върши работа.А с този на ДМ се изпират .
Аз ползвам този:

и жълтият му еквивалент.

# 20
  • София
+ 1 за сапуна, който е показала PPP. Много е добър!

Последна редакция: ср, 16 дек 2020, 22:52 от Amiamo

# 21
  • София
+ 1 за саоуба, който е показала PPP. Много е добър!
Аз го показах като такъв, от който не съм доволна. 🙄

# 22
  • Стара Загора
Изпуснала съм срока за редакция на първия пост. Ще отразя промените в следващата тема.
Ако някой желае да поеме пускането на новите теми, нека се включи.

# 23
Благодаря, че пускаш теми. С или без редакция, така или иначе дпста често се пита отново в постове. Не е нищо страшно.
Доволни ли сте от препарата за почистване на варовик и как го използвате?

# 24
За кой препарат става въпрос?
Аз използвам тези двата, припокриват се като действие:
Скрит текст:

Този с червената опаковка го взех, защото нямаше от другия в бяла опаковка. Пръскам батериите, мивката, разнасям и изчаквам малко, и отмивам. Почистват идеално, но аз и често ги използвам, защото водата е много твърда.

# 25
  • Пловдив
Мерси за темата!
Аз да си кажа, че не съм доволна от кърпичките за сушилня тяхната марка.

# 26
  • Асеновград
Мерси за новата тема!
Аз да попитам, търся крем за ръце, някоя от вас взимала ли се и от дм скоро, искам да мирише хубаво с някой зимен аромат примерно? Не съм с много сухи ръце, но вече 3-ти крем взимам от Ейвън и хич не ми харесва ароматите им (с изключение на този с какаово масло, но него много съм го ползвала и искам да разнообразя).

# 27
Здравейте,и аз търся отзиви за мляко за тяло(лосион),че довечера ще ходя на пазар до ДМ и да знам какво да гледам

# 28
По препоръка от форума си взех този лосион и засега много ми допада. Попива бързо и кожата е мека и подхранена.

# 29
от ДМ най много обичам да си взимам от техните душ-гелове на Балеа , почти няма аромат , който да не ми харесва, както и лосионите на Балеа за тяло са с толкова наситен и приятен аромат. Обожавам ги ! Heart
Крем за ръце обичам да си взимам на марката Билка

# 30
Мерси за новата тема!
Аз да попитам, търся крем за ръце, някоя от вас взимала ли се и от дм скоро, искам да мирише хубаво с някой зимен аромат примерно? Не съм с много сухи ръце, но вече 3-ти крем взимам от Ейвън и хич не ми харесва ароматите им (с изключение на този с какаово масло, но него много съм го ползвала и искам да разнообразя).
Много приятно ме изненада този крем от Билла на тяхната марка T.today с лайка. Ухае много приятно и наситено, както и хидратира.

# 31
Мерси за новата тема!
Пробвай този с хилуронова киселина и бял чай. Мирише приятно.

# 32
Здравейте, дами! Силно препоръчвам спиралите на Есенс. На изключително добра цена са и бият по качество повечето спирали на Сефора. Моите най-любими са Super Curl Volume Mascara и Volume Stylist 18h.

# 33
Много приятно ме изненада този крем от Билла на тяхната марка T.today с лайка. Ухае много приятно и наситено, както и хидратира.
Скрит текст:

същата марка се предлага и в ХИТ

# 34
  • София
Аз съм доволна от кремовете за ръце на Bioten (имат и бързопопиващ), Neutrogena, както и от Atrix.

# 35
  • село в ямболско
Колко лв  е Ел четка на Донтодент active за възрастни?

Имах Ел четка от Дм харесвах я стара е, и май няма накрайници. Вчера взех едни, не стават.

# 36
Здравейте, в ДМ има ли глави за четка Philips Sonicare?

# 37
  • село в ямболско
Да

# 38
32 лв е ел.четка, за такава питате, нали?

# 39
  • село в ямболско
Да, много благодаря

# 40
Момичета, препоръчайте ми хубав лосион за тяло. Да не е тежък и прекалено мазен, по-скоро да се разнася лесно, да не лепи след това и да мирише на чисто

# 41
Аз много харесвам лосионите на Balea. Миришат много приятно, разнасят се лесно и аромата е траен.

# 42
  • София
Какво наистина ефикасно може да предложите за петна от ДМ?

# 43
Момичета, препоръчайте ми хубав лосион за тяло. Да не е тежък и прекалено мазен, по-скоро да се разнася лесно, да не лепи след това и да мирише на чисто
Balea Aqua Serum Body Lotion

# 44
  • София
Какво наистина ефикасно може да предложите за петна от ДМ?
Ето това:

# 45
  • София
За кой препарат става въпрос?
Аз използвам тези двата, припокриват се като действие:
Скрит текст:

Този с червената опаковка го взех, защото нямаше от другия в бяла опаковка. Пръскам батериите, мивката, разнасям и изчаквам малко, и отмивам. Почистват идеално, но аз и често ги използвам, защото водата е много твърда.

Katniss Everdeen, препаратът за баня с червената опаковка от БГ ли е купуван? Вчера питах за него в ДМ в подлеза на Софийски унуверситет - не са го получавали досега.

# 46
Да, от варненски магазин е. Купих го февруари месец, защото тогава търсих този в бялата опаковка, като негова алтернатива ми го предложиха. За мен и двата чистят еднакво добре, разлика намирам само в миризмата.

# 47
Червеният е с по-остра, нали?
Аз ползвам белия, допада ми това, че миризмата не е така задушлива като  на други подобни

# 48
Да, точно остра миризма, не е толкова поносима като при белия. Понякога и от белия ми идва в повече, ако прекаля с пръскането, но в сравнение с Доместос е цвете Grinning

# 49
  • София
В ДМ видях с тъмносин етикет. Предполагам, че също е силен. За белия - имам го, доволна съм. Но ако има по-силен препарат от белия, бих пробвала.

# 50
досега съм ползвала ето тези продукти от Балеа

Но беше отдавна,наскоро не съм си купувала козметика от ДМ.Иначе тези продукти смятам,че са доста прилично качество.Някой знае ли дали още ги има?

# 51
Появило се е измивното блокче без сапун.

# 52
  • Стара Загора
Да, още лятото го забелязах. Няма промяна в състава.

# 53
  • Sofia
Издирвам тапи за уши. Преди 2 години бях купила картонена кутия с меки тапи, около 10-12 броя бяха по спомен, вътре имаше и една малка пластмасова кутийка за съхранение на 1 комплект. Някой да е виждал такива скоро?

# 54
  • София
Здравейте, в колкото и ДМ- ма да търся никъде не намирам от техните мултивитамини по 100бр в кутийка, май няма и да заредят.
Някой да има повече инфо?

# 55
Нямаше, купих на Абофарма. Други не открих в два ДМ-а.

# 56
Днес бях в ДМ и видях едни ароматизатори за пране на тяхната марка Denk Mit. Някоя от вас ползвала ли е и доволна ли е? Чудих им се, ноо не посмях да взема така на сляпо 😂

# 57
Ако са на гранули ми се е случвало да остане неразтворено по прането и на ДМ и на Билла и на Ленор

# 58
Течни са. Пишеше, че се сипват в отделението за омекотител. Нещо не ми стана ясно 😂😂

# 59
На гранули съм ползвала,значи за гранули ми е мнението Stuck Out Tongue Winking Eye

# 60
Аз ползвам такъв за прахосмукачката с воден филтър – слагам по 3 – 4 капки във водата. Въздухът ухае приятно. Simple Smile
За пране не съм ползвала, защото не обичам да ми миришат силно дрехите, особено спалното бельо.

# 61
Bobchita, разбрах. Уточних какво аз съм видяла. 😉
Как'Сийка, благодаря 🤗

Последна редакция: нд, 27 дек 2020, 09:14 от *Penny*

# 62
Какво ви е мнението за продуктите с уреа - дневен и нощен крем, лосион за тяло , душ гел?

# 63
Много положителни отзиви четох, но лично аз от нито един продукт с уреа на ДМ не съм видяла никакъв ефект

# 64
  • Ланкър, планините Овнерог
От нещата с уреа съм взимала лосион за тяло, крем за лице и за ръце. Само този за ръце биваше. Лосионът, както и всички лосиони на Белеа, които съм взимала, нямаше размазване. Мажеш, мажеш, то става все по-бяло, а и миришеше неприятно. Кремът за лице миришеше на кисело.

# 65
  • Стара Загора
Аз съм доволна само от крема за ръце и крема за крака, но аз по принцип рядко се спогаждам с мазилата на Балеа. Околоочният ми щипеше, лосионът и при мен нямаше размазване, въпреки че съм с много суха кожа. Кремовете за лице не посмях да пробвам.

# 66
  • 1444
Аз съм много доволна от лосиона с уреа 15%, ползвам го за долната част на краката, там кожата ми е много суха и този лосион определено ми помага, но го редувам и с Дексерил от време на време.

# 67
  • Габрово
Този с 15% уреа наистина оставя филм, никога не го усещам да е попил в кожата съвсем. Моята не е чак много суха и него го използвам предимно като крем за крака и то вечер преди лягане, за там ми върши идеална работа. Както и за по-сухата кожа на лактите и когато ръцете ми са много зле, минавам на него за няколко дни... че то аман от дезинфектанти и прочие, на моменти си трябва.
За постоянно ползване за тяло не си го представям, колкото и да му е суха кожата на човек, за суха и много суха кожа като че ли нещо по-маслено би било по-добре.
На майка ми бях взела една туба миналото лято когато се оплака от сухи и напукани пети (ходи предимно с чехли лятото и винаги така стават при нея), много беше доволна за тази цел.

# 68
С уреа съм ползвала крем за крака на balea и agiva. Първият не ме впечатли, по-доволна останах от този:
Скрит текст:

# 69
Какво ви е мнението за продуктите с уреа - дневен и нощен крем, лосион за тяло , душ гел?
Аз съм с много суха кожа, на балеа продуктите ме спасяват най-вече финансово. Това, което използвам е околоочния, който леко ми щипеше в началото, но се заинатих и вече нямам проблеми, хидратира достатъчно за дневен. Използвам и тази розовата им серия за измиване за суха кожа- пяната и крема за измиване. Пяната е разкошна, почиства добре, помпичката е желязна не е мръднала. Измиващият крем (аз първо измивам с крема и после с пяната), е буквално крем, все едно си миеш лицето с крем за лице, доста е мазен, не е най- приятното усещане (поне за мен), но после като се измия след това с пяната мазното пада и всичко е ок. Не смея да го сменя, защото всички измиващи гелове до сега ми изсушаваха кожата.
Ползвам и аква серума за лактите и лицето си Grinning Лактите ми бяха нацепени до кръв даже в един момент, вече са  мекички и розАвки Grinning
Дневен и нощен крем не съм изпробвала, но мисля сега като се затопли да си ги купя. Със студова алергия съм и в момента се старая да ползвам мазни кремове. През деня този на Жая със зехтин, а нощем този на Зоя с лайка и невен и двата са много евтини.

# 70
  • Стара Загора
Глоси, щом си със много суха кожа, пробвала ли си измиващото блокче на Балеа? Смятам, че за цената си е много добро.
На мен дерматолог ми препоръча да ползвам блокчета без сапун. Всъщност, препоръча ми блокчетата на А-дерма и те наистина са страхотни, много икономични, много ми допаднаха и са ми фаворит, но и цената им си я бива. После видях, че в ДМ има доста по-евтина алтернатива. Използвам основно тях вместо душ-гел и като цяло съм доволна, наистина намаляват засушаването на кожата.

# 71
Кое точно е измиващото блокче, може ли снимка? За тяло ли го ползваш или става и за лице? И моята кожа на тялото и на лицето е много суха и търся измивен продукт, който да не изсушава.

# 72
И аз бих помолила за снимка, че малко трудно се ориентирам с продуктите алверде/балеа

# 73
# 74
Този измивен крем на Балеа не изсушава
http://stanislava-natural-beauty.blogspot.com/2018/02/balea-sanfte-waschreme.html

# 75
  • София
Да, точно това са измивните от розовата серия, някой по-нагоре пак писа за тях.Аз също ги ползвам.

# 76
  • София
Ползвала съм този измивен крем. Много е добър! Кожата е мека и пухкава. Подсещате ме отново да го купя. Simple Smile

# 77
iknik, благодаря ти, слагам го в списъка Simple Smile

Азалия, за този говорех, но вече е с нова опаковка. Не знам дали бих повторила, не изсушава, защото е мазен крем. А попадне ли в очите случайно и става страшно. Пяната ще продължа да ползвам, измивният гел ще се мъча пак с някой друг.
А от мицеларната вода за суха кожа пак на балеа някой да има отзив?

# 78
Доволни ли сте от термозащитата на Балеа? Ето тази:

Скрит текст:

# 79
  • Стара Загора
Кое точно е измиващото блокче, може ли снимка? За тяло ли го ползваш или става и за лице? И моята кожа на тялото и на лицето е много суха и търся измивен продукт, който да не изсушава.
Използвам блокчето от линка, който съфорумката е дала. Ползвам го за тяло, вместо душ-гел. Лицето мия само с вода и най-много веднъж-два пъти седмично с бебешки сапун. Не нося никакъв грим, само слагам серум и крем, понякога и масло.
Мицеларната ми вода е на Ла Рош, но розовата на Гарние е много близка по състав и също ми влияе добре. На Балеа не съм ползвала вода.
Аз съм с атопичен дерматит и много суха кожа, та ужасно трудно си уцелвам продукти, с които кожата ми да се чувства добре.

# 80
  • София
Доволни ли сте от термозащитата на Балеа? Ето тази:

Скрит текст:
Като термозащита може и да е добра, но като
помпа е ужас.Две техни опитвах- ужасни пулвелизатори.Запушват се, спират да пръскат или пръскат на дебеши струи из цялата стая.С доста нерви доизхабих втората и минах на Тресеме, която е много добра дотук.

# 81
Да, точно това са измивните от розовата серия, някой по-нагоре пак писа за тях.Аз също ги ползвам.
Кремът от серията е ужасно мазен, пяната е супер. От нея вече 3 опаковки изхабих.

# 82
И аз го ползвам от доста време този крем,на мен ми допада, но дайте да видим и пяната.

Аз имам друга термозащита(зелена течност) и помпата е същата работа. По основното предназначение не мога да дам мнение, тъй като не съм редовна в употребата.

# 83
Това е пяната

# 84
Миналата седмица се мотах из ДМ да търся подобна пяна и не я открих . Къде точно е поставена

# 85
Тази пяна е супер! Втора опаковка си купувам от нея. Аз лично съм доста доволна. Не ми изсушава като предната, не й помна името някаква жълта беше пак на Балеа, но тази за мен в момента за цената си е топ 👌

# 86
Миналата седмица се мотах из ДМ да търся подобна пяна и не я открих . Къде точно е поставена
Поне в ДМ в Мл1(Сф) са на стелажите, където са всички продукти за лице. В единия край са нещата на Белеа по серии. Та, там е пяната, до нея е крема и май още нещо имаше от серията за суха кожа.

# 87
Аз ползвам на Алверде пяната за чувствителна кожа с лайка. Ако тази на Балеа е по-добра, да я сменям?

# 88
Стелажа, който е с продуктите за лице на Балеа и Алверде, поне в магазина в който аз ходя е доста надолу в стелажа. Тази от снимката мисля че е стара опаковка, защото моята е без лице, само с надписи. Пак е розова на вид.

Lisa и двете са хубави, само без тази с ябълката на алверде, по погрешка взех нея един път направо ми скърцаше кожата след нея. Като цяло си ги редувам, но тази на Балеа ми е по приятна.

# 89
  • София
Стелажа, който е с продуктите за лице на Балеа и Алверде, поне в магазина в който аз ходя е доста надолу в стелажа. Тази от снимката мисля че е стара опаковка, защото моята е без лице, само с надписи. Пак е розова на вид.

Lisa и двете са хубави, само без тази с ябълката на алверде, по погрешка взех нея един път направо ми скърцаще кожата след нея. Като цяло си ги редувам, но тази на Балеа ми е по приятна.
Днес ги купих:

# 90
Утре ще търся внимателно .
Препоръчайте ми течен сапун .

# 91
  • Русе
Само да ви подшушна, че различните магазини са с различна подредба. В нашия град в трите магазина стоките не са еднакво подредени.

# 92
Утре ще търся внимателно .
Препоръчайте ми течен сапун .
На Тео ми харесват най-много,не ми изсушават кожата.На Балеа ползвахме един с джинджифил-не ми хареса
Кремът за ръце с уреа мирише страшно гадно,ще го пробвам още веднъж и вероятно ще го префасонирам в такъв за крака.Всичко което не ми хареса -околоочно,дневно ,нощно отива за крака.

# 93
На Балеа с алое бих препоръчала.
Аз лично не харесвам захаросани аромати, този ми допада много.

# 94
Скрит текст:

Lisa и двете са хубави, само без тази с ябълката на алверде, по погрешка взех нея един път направо ми скърцаше кожата след нея. Като цяло си ги редувам, но тази на Балеа ми е по приятна.
Права си, сега снимах моята. Тази в предишния пост беше от нета.

# 95
А какво е това масло от снимката?

Последна редакция: ср, 06 яну 2021, 22:22 от bubanka

# 96
  • София
Масло от чаено дърво.Мисля имаше и от мента, но да не излъжа. 5,99 е цената.

# 97
  • село в ямболско
Да и мента има.

# 98
  • Стара Загора
Ще чакам отзиви за околоочния на Дева. Загледах го преди време, но още му се чудя.

# 99
  • 1st floor
Аз пък искам за попитам някой с чупливи коса ползвал ли е солената морска вода за къдрици? Има ли ефект? Омазнява ли?

# 100
  • Стара Загора
Не съм използвала солен спрей за коса, но съм чела, че изсушават косата.

# 101
  • Пловдив
Взех солен спрей за къдрици на Балеа за дъщеря ми, за да го ползва през лятото. Никакъв ефект нямаше, върнах го, като използвах причината "неудовлетвореност от продукта".

# 102
  • Варна
Тези чорапи на Balea от снимката по- горе са абсолютен боклук, защото се късат много лесно.
Ползвала съм същите на Scholl, които са топ.

# 103
  • София
Тези чорапи на Balea от снимката по- горе са абсолютен боклук, защото се късат много лесно.
Ползвала съм същите на Scholl, които са топ.
Пробвах ги, не се скъсаха, а се разходих с тях 20 метра нагоре-надолу по стълбите у дома.Но после седнах мирно  да чакам да изтече времето.Ще видим
дали ще си свършат работата.

# 104
  • София
Здравейте дами. Имам следното питане: Има ли в ДМ таблетки и декалцификираща течност, които са подходящи за почистване на кафеавтомати? Знам, че всяка марка си предлага своите (например Philips Saeco), но според мен са едни и същи, просто цените са различни и доста надути. Моята машина е Mellita, и препоръчаните препарати с тази марка ги намирам само online. Ще се ми е полезно ако споделите вие как процедирате.

# 105
Има, аз купувам един, мисля в жълта опаковка, за да чистя автомат Делонги.

# 106
И аз се интересувам , как изглежда и доволни ли сте?
ММ ме кара да ползваме само минерална вода в автомата, заради това “задръстване” после.

# 107
  • София
ММ ме кара да ползваме само минерална вода в автомата, заради това “задръстване” после.
Аз пъл знам,че точно минерална не бива.Ние ползваме филтритана през кана.

# 108
  • Габрово
От минералната също се отлагат налепи котлен камък. Вкъщи ползвам кана с филтър и от филтрираната вода сипвам и в кафемашината или загряващата кана.
Иначе лимонтузу върши работа за отстраняване на котлен камък, в инструкцията на кафемашината пише или специален препарат, или това.

# 109
  • София
За моята пише да се използват техните препарати, но мисля, че всяка марка си има това изискване за да си продават консумативите. Днес взех някакви таблетки от Технополис, които почистват мазнината от кафето. Отделно има и декалцификатор, като течност, но го пропуснах този път. Видя ми се много 17лв. за едно шишенце. Живея в София и водата ни не е варовита. Затова се чудя дали няма и някакви по-универсални варианти.

# 110
Аз ползвам лимонена киселина и върши чудесна работа,във всички такива препарати я има

# 111
Аз купувам на Heitmann, 2 броя за под 2 лева ( някъде около 1.79 мисля бяха ) , но не съм сигурна дали ги има в ДМ. Купувам ги от друго място. Чистя автомат Филипс с тях.

# 112

Нещо подобно е, по-скъпо беше, но съм доволна, ползвам го според инструкциите в книжката на машината.

# 113
  • София
Благодаря на всички за полезните мнения. Ще търся наличност.

# 114
  • село в ямболско
Да това е 2,40 е някъде, за 4 5 пъти е . Има и прахообразен в пакетче 1. 79 е той.

# 115
Момичета, пробвали ли сте тези таблетки за смучене на марката Mivolis? Има ли някакъв ефект от тях?
https://www.dm.de/mivolis-kieselerde-calcium-zink-c-lutschtablet … 058172308994.html

# 116
  • о`майна лунна нощ е
Много са ми слаби нещо. Цинкът е в ню-ню количество и не виждам как изобщо ще действа. Пише, че са без захар, но в съдържанието е посочено, че са с подсладител. Останалите съставки не се ангажирам да ги коментирам. Взимала съм Цинк на тази фирма и не усещах нищо от приема.

# 117
  • София
Мултивитамини + минерали от собствена марка ( която преди беше Даз Гезунде ) дали имат вече налични, цяло лято и есен липсваха ...

# 118
  • София
Мултивитамини + минерали от собствена марка ( която преди беше Даз Гезунде ) дали имат вече налични, цяло лято и есен липсваха ...
Ако имаш предвид от a до z, на ДМ, няма, и не мисля че скоро ще докарат.

# 119
Последно преди нова година търсих витамини и намерих само на АБО фарма (или както там се пише).

# 120

Няма, и аз търсих.

# 121
  • При децата ми
Момичета, от кое олио за коса сте доволни? Да е подходящо за суха, твърда и остра коса, и да не утежнява косата.

# 122
  • София
Момичета, от кое олио за коса сте доволни? Да е подходящо за суха, твърда и остра коса, и да не утежнява косата.
На Шварцкопф и ампулите на Линеа био с арган.

# 123
Моята коса е толкова остра и суха, че като сложа олио, то стои по повърхността на косата и като я пипна, ми маже ръцете! Не знам вече какво да я правя. Онзи ден стоях 5 часа с маска с жълтък, масла и профи маска на L'Oreal, резултатът е едва доловим. Сега поръчах някаква маска и балсам без отмиване за дълбока хидратация, да видим как ще е с тях... Приятелка каза, че за коса като моята, трябва хидратиращи продукти, не масла.

# 124
  • на Мелмак
Не е по темата за ДМ, но от това олио на Керастаз съм много доволна. След 5-6 нанасяния имаше видима промяна, сега не съм много редовна, но винаги когато искам да си среша косата нормално , няма грешка.

https://www.arlen.bg/product/16684/revitalizirashto-olio-parfyum … parfum-100ml.html

# 125
  • Пловдив
Мнения за хранителните добавки на ДМ? Добри ли са?

# 126
  • При децата ми
На Шварцкопф и ампулите на Линеа био с арган.

За това олио ли става въпрос?

# 127
  • Пловдив
аз съм купувала и магнезий. и рибено масло. и едни вит.за коса...уж са ок, ама то е нещо дет не се забелязва, та Simple Smile

# 128
Хранителните добавки са евтини, но съдържанието на съответния елемент не е толкова високо, та трябва да се взема по повече и си идва на цена като другите. Трябва да се гледа какво е количеството и колко трябва да се приема, за да се направи сметка. За действието им никой не може да каже - все пак са хранителни добавки.

# 129
  • Пловдив
Рибеното масло е добра доза, магнезия и той е цитрат, какъвто ми трябваше.

# 130
За рибеното масло не съм съгласна. Точно заради него се загледах. Защото пише, че е 1000, но от тях само 400 е това, което ми трябва. Т.е. за 1000 трябва да изпия 2-3 капсули.

# 131
  • Пловдив
За рибеното масло не съм съгласна. Точно заради него се загледах. Защото пише, че е 1000, но от тях само 400 е това, което ми трябва. Т.е. за 1000 трябва да изпия 2-3 капсули.
ами да...пием по 2т на ден.

# 132
Ползвала съм, доволна съм не виждам разлика от тези в аптеките. Flowers Rose

# 133
Те така се и пият. Аз ги прием 3х2 или 2х3
Не точно дм- ски, но количеството е толкова.

# 134
И е така, и не е така. Пак казвам - зависи от количеството вещество в капсулата и необходимостта на организма.

# 135
Здравейте. Не знам дали в тази тема трябва да попитам, но ми трябва помощ. Купих този почистващ препарат срещу котлен камък. Пише да се разтвори в 500 мл вода и да се изсипе в контейнера за вода на кафемашината, да се включи и да се изчака да изтече. Направих го, но водата не изтича.. 🤔

# 136
  • София
Моята машина е автомат и дозира всяко кафе.Не тръгва сама, пускам я на соециална програма за чустене .Във Вашия случай вижте как може да пуска вода непрекъснати или Вие да пускате кафе след кафе все едно.

# 137
  • Варна
Стартирайте програма за почистване или си направете един чай от половин литър Simple Smile

# 138
  • Пловдив
ДМ имат ли препарат за тапицерия, дамаска?

# 139
Здравейте. Не знам дали в тази тема трябва да попитам, но ми трябва помощ. Купих този почистващ препарат срещу котлен камък. Пише да се разтвори в 500 мл вода и да се изсипе в контейнера за вода на кафемашината, да се включи и да се изчака да изтече. Направих го, но водата не изтича.. 🤔

Трябва да включите машината все едно си пускате кафе, за да изпомпи водата от резервоара.Аз съм купувала два  пъти и съм доволна.

# 140
Здравейте, знаете ли дали в ДМ продават дезинфектант за бебешки играчки?

# 141
Нещо за чистене на мухъл по фугите в банята, което да не ме отрови с миризма?

# 142
  • Somewhere in Spacetime
За детски играчки има препарат на Фрош, но не бих казала, че е дезинфектант. Ако играчките се лапат, за мен най-безопасно е почистването им с парочистачка.

За фугите.... и аз имах този проблем. Не открих натурално средство, което да ме отърве за дълго време. Откакто ползвам парочистачка, няма мухъл. Много съм доволна!
И да споделя. Коментираше се наскоро рибеното масло от ДМ. Купих си и за мен е достатъчно количество. Прилагам снимки за сравнение на ДМ-ския продукт и на Now. Има разлика в количествата на Докозахексаеновата киселина (DHA) и Ейкозапентаеновата киселина (ЕРА).
Обръщам внимание, че на Now е от черен дроб и затова има витамин D и А.
Скрит текст:

За цената си е супер. Витамин D по принцип приемам отделно в по-голямо количество.
Харесвам и магнезия от ДМ (цитрат). Не е най-добрата форма на магнезия, но не е и най-лошата.

# 143
  • село в ямболско
В дм има ли чай матча? Преди имаше...

# 144
  • 1st floor
Коя форма е по-добра от цитрат? И аз пия ДМ-ският магнезий и Омега.

# 145