"Бременна ли си съм?" - тема бързи въпроси и отговори 52

  • 40 939
  • 746
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 7 898
Привет🙋 Моля за мнение .. Цикълът ми беше на 20.01, свърши на 25-26.01, бебеправихме на 24.01,и по изчисления овулацията ми започна от 28.01 . Възможността от забременяване до колко е възможна според вас? Благодаря предварително!!🌷
Бъркате понятията! Цикъл е от първи ден на менструацията до следващата менструация! И няма абсолютно никакво значение колко дена ви е менструацията!
Та колко дена ви е цикъла, че имате овулация на 8 ден?

# 391
  • Мнения: 793
Здравейте,момичета. Да се включа и аз с моята история. Последния ми.цикъл беше на 03.01 и правихме опити на 16.01 когато се.предполагаше че ще ми е овулацията. Цикалът ми варира като цяло между 26 и 30 дни. От началото на седмицата почнах да чувставам едно подуване на корема/стомаха при най-малкото хапване или пийване на нещо,тук трябва да вметна че.имам една неуспешна бременност и след + тест бих казала че се чувствах по същия начин. Онзи ден си направих тест и беше отрицателен, ок може би е рано, по календар трябва да ми дойде на 01.02 и ще изчакам за повторен. Миналия път едва на 6 ден от закъснението.имах бледа втора черта. Освен подуването обаче от вчера на обяд почна да ме наболява главата и вчера имах горчив вкус в устата, направо.ми се гадеше. Днес след обяд пак почна да ме боли главата и не смея да пия нищо. Не знам вече дали да се надявам или си внушавам. Тук трябва да вметна че никога не съм имала ПМС освен наболване на гърдите, после преду да ми дойде почва да ме приболва корема и до.няколко часа ми е идвало.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
За да имаш реални симптоми, значи хормонът е достатъчно висок за + тест.

# 393
  • Мнения: 5
Здравейте. Искам да споделя, че обикновено цикъла ми е доста редовен. Този месец ми закъснява вече с 6 дни, което не е много нормално за мен. Преди 3 дни направих тест, който беше отрицателен. Не го направих с първата урина и не знам дали затова е отчел такъв резултат. Надявам се да не ми дойде, но за съжаление все си мисля, че ще, защото от 1 седмица коремът си ме боли като пред цикъл. Ще се радвам на вашите мнения и съвети. Благодаря предварително.

# 394
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Направи втори тест и ако е отрицатилен-на лекар. Може да е ЗФ, ЛУФ, хормонален дисбаланс, пременопауза. Дано да е бременност обаче Wink БТ как ти и ?

# 395
  • Мнения: 5
Направи втори тест и ако е отрицатилен-на лекар. Може да е ЗФ, ЛУФ, хормонален дисбаланс, пременопауза. Дано да е бременност обаче Wink БТ как ти и ?

Благодаря, дано сте права. Дано е бременност. БТ е нормална засега.

# 396
  • Мнения: 7 898
Направи си тест. Няма смисъл да гадаем.

# 397
  • Мнения: X
Ако закъснението е изчислено правилно, не си бременна.

# 398
  • Мнения: 4 144
Здравейте. Искам да споделя, че обикновено цикъла ми е доста редовен. Този месец ми закъснява вече с 6 дни, което не е много нормално за мен. Преди 3 дни направих тест, който беше отрицателен. Не го направих с първата урина и не знам дали затова е отчел такъв резултат. Надявам се да не ми дойде, но за съжаление все си мисля, че ще, защото от 1 седмица коремът си ме боли като пред цикъл. Ще се радвам на вашите мнения и съвети. Благодаря предварително.
Ако сте сигурна в изчисленията и реално закъснението е 6 дни, то тестът ще покаже вярно.

# 399
  • Мнения: 197
Здравейте, искам да ви питам 7 дни цикъла ми закъснява правих три  теста излезнаха положителни обаче теста първо се оцвети целия и след това  веднага се появиха и двете черти, също така излезнаха за 10 15 сек възможно ли е да има грешка . Нова съм и питам, защото има доста време до часа ми при гинеколог. И тъй като пия хапчета за висок пролактин последно като правих изследване беше в норма от тях да показва така. Много благодаря

# 400
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Бременна си.

# 401
  • Мнения: X
Бременна си, не е нужно да чакаш много, след 3-4 дни вероятно ще се види на ехограф.

# 402
  • Мнения: 366
Здравейте, дами!

Днес е 9-ти ден след направена първа инсеминация. Пия дуфастон 2х1. Кръвен тест ще правя както ме инструктираха в болницата 15 дни след процедурата. На 6-ти,7-ми и 8-ми ден имах по еднократно или повтарящо се в рамките на деня кафяво зацапване. По време на процедурата ми прокървя раничката на шийката на матката, след 2 дни отшумя, като ме предупредиха, че е напълно нормално в моя случай. И преди раничката ми е прокървявала, но не е продължавало повече от няколко дни. Прочетох за т. нар.  имплантационно кървене, което прилича на описаното. Честно казано не искам да се взирам и да търся симптоми, по-скоро съм притеснена и търся съвет. Дали това е повод за консултация или и други дами са изпитвали подобен симптом и е в рамките на нормалното?

# 403
  • Мнения: X
Не съм запозната как стоят нещата след инсеминацията. При първата ми бременност в деня на имплантацията имах буквално една точка кръв, която ме наведе на мисълта, че може да е станало нещо. Но не беше кървене и беше еднократно. При вас е рано да се каже, изчакайте до 15-ти ден, както са ви посъветвали и тогава тест.

# 404
  • Мнения: 953
Здравейте, дами!

Днес е 9-ти ден след направена първа инсеминация. Пия дуфастон 2х1. Кръвен тест ще правя както ме инструктираха в болницата 15 дни след процедурата. На 6-ти,7-ми и 8-ми ден имах по еднократно или повтарящо се в рамките на деня кафяво зацапване. По време на процедурата ми прокървя раничката на шийката на матката, след 2 дни отшумя, като ме предупредиха, че е напълно нормално в моя случай. И преди раничката ми е прокървявала, но не е продължавало повече от няколко дни. Прочетох за т. нар.  имплантационно кървене, което прилича на описаното. Честно казано не искам да се взирам и да търся симптоми, по-скоро съм притеснена и търся съвет. Дали това е повод за консултация или и други дами са изпитвали подобен симптом и е в рамките на нормалното?
Точно на 7-ми, 8-ми ден, само че след трансфер, и аз имах такова кафеникаво зацапване. Акушерките в болницата ми казаха, че по принцип е хубав знак. В последствие и теста ми за бременност беше положителен.

Общи условия

Активация на акаунт