Пазаруване от parapharmacie-et-medicament.com

  • 23 991
  • 281
  •   1
Отговори
# 45
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Какво ползваш за хидратация?  Мисля, че и моята има нужда.

# 46
  • Мнения: 2 641
Много благодаря, renydent! Смятам да те послушам - ти ме запали по ЛГ роботите преди 3 години и съм ти много благодарна. После прахосмукачка Вакс, пак така. Да знаеш, че с добро те споменавам Simple Smile Чакам те да кажеш робот за прозорци и го вземам Simple Smile

# 47
  • Мнения: 2 842
Керастаз има ли в този френски сайт?Търсачката не им работи.Ако може линк ,ако някой е попаднал на марката?

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Много благодаря, renydent! Смятам да те послушам - ти ме запали по ЛГ роботите преди 3 години и съм ти много благодарна. После прахосмукачка Вакс, пак така. Да знаеш, че с добро те споменавам Simple Smile Чакам те да кажеш робот за прозорци и го вземам Simple Smile
Даааа, похарчила съм ти парите.Хахаха.За хидратация ползвам  joico и марокън оил.Просто маската трябва да е за хидратация на косата.Аз наливах подхранване-а това е протеин и все не беше ок.И задължително финиш.На керастаз маслото или на олиосета ,но и други съм ползвала.
Оф,за робота за прозорци.... имам ама не мога да кажа ,че е най доброто нещо.Мие,не е да не мие ,ама не е перфектно.Бавно и тегаво е.Ъглите не са перфектни.Но поне не го правя аз.

# 49
  • Мнения: 1 284
Какво точно на Керастаз ползвате и на каква цена купувате?
Иначе за Макадамия  откривам най изгодно в този сайт , безплатна доставка над 25 евро https://www.wunderkopf.de/produkt/macadamia-weightless-moisture- … 12220403366900386
и този със безплатна доставка до немски адрес https://www.ebay.de/itm/14-99-L-MACADAMIA-Professional-Volumen-P … XXL-/313010680687

# 50
  • Мнения: 433
Момичета, има ли някакъв друг купон за доставки до Германия? XMAS ми дава, че не е валиден..Sad

# 51
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Той мисля, че беше до вчера!

# 52
  • гр. София
  • Мнения: 4 763
Момичета, има ли някакъв друг купон за доставки до Германия? XMAS ми дава, че не е валиден..Sad
Той беше до 20.12.

# 53
  • Мнения: 269
Supra radiance серията на Lierac за каква възраст е? Не успявам да намеря информация. Hydragnist сета е свършил докато се наканя.

# 54
  • Мнения: 646
Явно отдавна е свършил Sad аз пуснах поръчка на 19.12, днес получих мейл, че ми изпращат част от поръчката, за останалата част ще ми възстановят парите.
Така че ако някой е поръчал сета Hydragenist за суха кожа в пристъп на шопохолизъм и реши, че не му е необходим, моля да ми пише.
За възраст 30+ намерих инфо аз Peace
Supraradiance мисля, че е 40+ или 35+ , едно от двете.

# 55
  • Сф
  • Мнения: 4 761
Аз поръчах в неделя 20 Hydragenist Mat за комбинирана кожа, мнооого се надявам, че ще ми го изпратят.

# 56
  • Мнения: 2 641
Renydent, покажи моля те какви продукти точно ползваш на Макадамия и Керастаз и на Марокън ойл.

На Вела ЕСПИ някой ползва ли?

Сори за офф-а, ама какъв ти е робота ти за прозорци?

# 57
  • Мнения: 1 284
Векела Клоледа!
Безплатна доставка до Английски или Немски адрес с промо код ,,KDO,, валиден до 27.12.20

# 58
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 674
Благодаря, Сноу!

Някой има ли инфо, за предните поръчки с безплатния код? Аз, в сряда получих имейл, че ще ми бъде доставена пратката до 2 дни на адрес, но нямам известие от Габко. Може да са претоварени, знам ли?!

# 59
  • София
  • Мнения: 5 361
А може и да почиват.

Общи условия

Активация на акаунт