Пазаруване от parapharmacie-et-medicament.com

  • 23 927
  • 281
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2 640
Имам предписание за К2 и рибено масло за децата. Да сте попадали на качествени? Четох, четох и се обърках какво да гледам, има стотици видове включително и много боклуци.

# 151
  • София
  • Мнения: 2 025
Nivea, моята препоръка е да питаш denis от темата за Iherb.

# 152
  • Мнения: 301
Аз препоръчвам iherb за витамини и добавки, ако не са Ви спешни (доставката е около месец).

# 153
  • Мнения: 2 640
Благодаря. Не съм поръчвала отдавна от Айхърб и трябва да разбера какви са новите неща.

# 154
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Безплатна доставка с код ZEN

# 155
  • Мнения: 68
При регистрация дава Ваучер за 7евро при покупка над 70 евро. Съвсем случайно го видях в My coupons.

# 156
  • Мнения: 431
При регистрация дава Ваучер за 7евро при покупка над 70 евро. Съвсем случайно го видях в My coupons.

Май не може да се комбинира с промокода за безплатна доставка.

# 157
  • Мнения: 2 640
О, значи миналия уикенд като имаше и процентно намаление е било инцидентно. Аз реших, че всеки уикенд има. Направих голяма поръчка, но пропуснах някои неща.

# 158
  • Мнения: 68
При регистрация дава Ваучер за 7евро при покупка над 70 евро. Съвсем случайно го видях в My coupons.

Май не може да се комбинира с промокода за безплатна доставка.
Не, но във ваучера ми беше включена и безплатна доставка, ползвам адрес на превозвач в Германия.

# 159
  • Мнения: 2 874
Даринандия, специално за теб влязох да го пусна кода. Какво поръча?

Усетих 😘
Но и аз вдигнах левъла 😉 и сама видях кода. Интересно, обаче, че мейл нямам, а рекламното каре ми се появи един единствен път при влизане в сайта.
Ето какво поръчах в общо 2 поръчки този месец:
  слънцезащитни на Виши - доволни сме цялото семейство и все ги издирвам на промоция, но тук цената им е без коментар, афтърсън на Биодерма 500мл. (ползваме го целогодишно)
крем за лице за проблемна кожа с SPF50 на  SVR.
дезодорант ролка Виши - тук цената им е почти като грам злато.
шампоан против пърхот Виши - чувам добри отзиви и искам да го тествам за дъщеря ми.
и една куркума

Здравейте !
Поглеждам темата от време на време, че само поръчки пускам, та да не се изкушавам, но ...
Трябва да взема добра слънцезащита за лице за цялото семейство, прекарваме доста време навън в свободните дни и не се отразява добре. А досега слънцезащита ползвах основно за море ...
Малкото е на 5г и със светла кожа, както и съпругът ми.

Даринандия, VICHY-Capital-Soleil-lait-protecteur-fraicheur-visage-corps този продукт на 13,95 Е ли го взе? А дезодорант ролка Виши 2 броя за 11 Е?

Ще се запозная сега по-подробно със сайта и опциите за поръчка и ще поръчам предполагам Simple Smile

# 160
  • Мнения: 2 640
Аз поръчах на La Roche Porsay слънцезащитен крем за лице и на  Vichi, чакам ги да дойдат с превозвача.

# 161
  • Мнения: 1 672
Даринандия, специално за теб влязох да го пусна кода. Какво поръча?

Усетих 😘
Но и аз вдигнах левъла 😉 и сама видях кода. Интересно, обаче, че мейл нямам, а рекламното каре ми се появи един единствен път при влизане в сайта.
Ето какво поръчах в общо 2 поръчки този месец:
  слънцезащитни на Виши - доволни сме цялото семейство и все ги издирвам на промоция, но тук цената им е без коментар, афтърсън на Биодерма 500мл. (ползваме го целогодишно)
крем за лице за проблемна кожа с SPF50 на  SVR.
дезодорант ролка Виши - тук цената им е почти като грам злато.
шампоан против пърхот Виши - чувам добри отзиви и искам да го тествам за дъщеря ми.
и една куркума

Здравейте !
Поглеждам темата от време на време, че само поръчки пускам, та да не се изкушавам, но ...
Трябва да взема добра слънцезащита за лице за цялото семейство, прекарваме доста време навън в свободните дни и не се отразява добре. А досега слънцезащита ползвах основно за море ...
Малкото е на 5г и със светла кожа, както и съпругът ми.

Даринандия, VICHY-Capital-Soleil-lait-protecteur-fraicheur-visage-corps този продукт на 13,95 Е ли го взе? А дезодорант ролка Виши 2 броя за 11 Е?

Ще се запозная сега по-подробно със сайта и опциите за поръчка и ще поръчам предполагам Simple Smile

Слънцезащитното  vichy беше 11,95€, а дезодорантите - на същата цена - 10,99€.
Имаше доста слънцезащитни на промо цени, а сега са само няколко. На някои и редовната цена е по-изгодна от тази, която е при нас.

# 162
  • Сф
  • Мнения: 4 742
Миналата седмица изрових целия сайт за слънцезащитни, но в крайна сметка поръчах от сайта на Субра в БГ. Виши бяха с 50% намаление , излязоха по на сметка от колкото от сайта

# 163
  • Мнения: 2 640
Има ли код за БД този уикенд?

От къде купувате качествени етерични масла?

# 164
  • Варна
  • Мнения: 975
Има, кода за този уикенд е  GOOD

Общи условия

Активация на акаунт