🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 15 (Тема 2)

  • 66 063
  • 1 518
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 482
Покаже ли се Тенчева и се започва този вечен спор.
Никой от никого не е отнемал. За "предателството" са нужни двама.
А и е факт, че вече 10 години И& Иван са заедно.
За нея не знам, няма да ѝ ствама адвокат, но Иван изглежда щастлив и удовлетворен от живота си.

# 301
  • Мнения: 4 135
Хич не ми пука дали и кого е откраднала Стрина Ирина. Фалшива, флегматична, претенциозна позьорка без чувство за хумор. Е, какво да й харесвам точно?

# 302
  • Мнения: 4 075
Отивам да изпея една Тоска и се връщам да коментирам.

# 303
  • Мнения: X
Естествено, че за такава гадничка история са нужни двама, Иван не се е дърпал, но жена, която гледа на мъжа на приятелка като на мъж, че и го отмъква, не ми я хвали.

# 304
  • Мнения: 1 437
Втора весела и разтоварваща вечер. Много сполучлива петорка са събрали. Все такива хора да канят, а не разни кухи лейки (и лейковци).
На мен всички ми харесват, добре се разбират, не е напрегнато и конфузно.  Ирина и Гъмов се държат на положение според мен. 😋
Мила сготви много добре, даже и да и беше по-тежичко менюто.
Аз никога не съм яла патица, не знам сложно ли се готви🙄, но всички бяха впечатлени. И десерта ми хареса.
Май нямаше изненада? Не че ми е липсвала, сега се сещам, че май не видях.

Показаха и една стая със зелена стена, супер много ми хареса. 😍

# 305
  • Мнения: 2 579
Чудесно се представи Мила, както и очаквах всъщност. Ей такива Черешки ми се гледат.
А споменаването на Тоска ме накара да си спомня за моето бабче. Женицата нямаше понятие от опера. Беше много добра в народните песни, ама музикално образование йок. Та седим си преди доста години и гледаме " Добро утро". Водещият представя на зрителите събеседничката си за деня - небезивестна оперна прима с прозвището й "българската Тоска ". А тя така типично за оперните певици лееко корпулентна. И баба възмутено възкликва:"Бива ли такова нещо!? Ама този как смее така да обижда жената?!" Чудя се какво не е наред, а тя нали не е чувала за Тоска, чула "Цоцка". Joy

# 306
  • Мнения: 35 107
Онзи ден Рая Пеева беше на гости в Мила и майка ѝ покрай празниците. Мила готвеше със същия тоалет. Майка ѝ е приятна жена. Също доста оправна в кухнята

# 307
  • Мнения: 28 396
Онзи ден Рая Пеева беше на гости в Мила и майка ѝ покрай празниците. Мила готвеше със същия тоалет. Майка ѝ е приятна жена. Също доста оправна в кухнята
Майка й беше страхотно красива, когато беше млада и слаба. Беше прима на Софийската опера....Дарина Такова! Мила явно е наследила таланта от майка си и в кухнята и на сцената!
https://www.zarata.info/opernata-prima-darina-takova-pee-na-na/

# 308
  • софия
  • Мнения: 25 399
Дарина Такова е страхотна жена. Излъчва аристократичност. Може би идва от операта, но е жестока.

# 309
  • Мнения: 13 755
Малко в повече ми дойдоха в старанието си да излъчват бурно веселие (или поне аз така ги възприех), но като цяло хубава вечер. И най-важното е, че те май наистина се забавляват добре.
Домакинята се представи чудесно. Явно разбира от готвене и обича да готви. Единствено и на мен като на Манчев подправките ми се сториха в повече, но щом гостите казаха, че е много вкусно, вярвам, че е било Simple Smile
Кухнята много ми хареса - голяма, светла, с много плотове за работа... А с рафтовете с наредените подправки ме спечели завинаги. Може би защото и при мен са така -отгоре, да се виждат и да са на една ръка разстояние Wink
Целия хол не видях. В самото начало ли го показаха?

Днес Неви изглеждаше много добре, може би най-добре от всички жени. Леко гримирана, слабичка, елегантна с наметнатия шал. Другите две, облечени в черно и воали - не, а за Ирина пък съвсем не. Това ли е модерно сега - презрамчици, гърди на показ, шаренко? Сигурно това, не ми се вярва да е облякла нещо немодно или немарково.
Гъмов с тениската на вечеря посред зима няма да коментирам. Той е мъж, простено му е Simple Smile Но поне спретнат изглеждаше.
Май пропуснах нещо. Имаше ли изненада и каква?

Манчев май си остави вратичка за 10 за утре... Ще гледаме Wink

# 310
  • Мнения: 35 107
Ето ги двете с майка ѝ. Не е била точно със същия тоалет ама подобен. Помня, че беше загащена така
https://www.btv.bg/video/shows/predi-obed/videos/sgotveno-s-ljub … -mila-mihova.html

# 311
  • София
  • Мнения: 2 294
Още една забавна вечер 😂
Манчев как може да е такава консерва - ако не е с неговата мащерка, не може 😜 Ми опитай, бе, човек! Може пък да ти хареса... Но за руската салата беше прав - стана много тежка вечеря. Все пак ще пробвам да направя някой път руска салата по този начин 😂
Десертът беше лек и оригинален 😋 / и него ще пробвам 😉/

😂 Мила и Милица как музикално кудкудякаха - беше много сладко 😉

# 312
  • Мнения: 28 396
Още една забавна вечер 😂
Манчев как може да е такава консерва - ако не е с неговата мащерка, не може 😜 Ми опитай, бе, човек! Може пък ....
Абсолютно, с неговата мащерка и пресен розмарин ми е омръзнал! Ако не беше вкусно нямаше да хареса на гостите, особено на оня префъркуц - Ирина!

# 313
  • Мнения: 1 437
Минавам да поспамя в малките часове.
Случайно попаднах на "Моят плейлист" (повторение) с Мила и беше много интересно интервю. Уж само малко щях да погледам...

По Нова даваха някакво промо за утре, но не разбрах какво ще готви Ирина, нито пък дали беше у тях или в ресторант.

# 314
  • Мнения: 2 123
Като чета явно Мила е позната на повечето от вас, но аз я гледам за първи път. Много приятна жена. Хареса ми  нейното спокойно и ведро готвене.  За кухнята нямам думи - сладурска, въпреки малката претрупаност. Чудесно готвене и хубава вечер. Само чичо Манчо да не дуднеше, като зла свекърва и да налага тъпите си подправки.
Някой по-горе се опита да обясни, защо има хейт по Ирина. Мен лично не ме интересува, кой на кого е забил съпругът, ама хич. Първо не харасвах Вихра, след това Ирина, която демонстрира  огромно самочувствие, снисходително отношение към другите и лицимирие. Само тези качества са достатъчни да не харесмвам някого.

Общи условия

Активация на акаунт