ДЕВЕТИ клас. Дядо Коледа да донесе здраве, радост и присъствени часове!

  • 39 874
  • 739
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 1 055
И при Калоян валят тестове, контролни и изпитвания за оформяне, но всеки учител си има собствен подход като средно аритметичното определено не е на мода Smiling Imp По някои предмети завишават, а по други порязват, но каквото - такова, поне знам, че е еднакво отношението към всички ученици, с които поддържа контакт (потвърдено и от моите със съответните родителки).
Компютърът му вече е на ъпгрейд, защото си изпълни условията, които бяхма договорили.
Хубава вечер на всички и да сме живи и здрави с пуберите, а останалото ще се нареди. Wine Glass

# 241
  • Мнения: 1 812
Здравейте!
  Да споделя, че родителите от деветите класове във ФЕГ се активизирахме, пишем общо писмо, което да изпратим до ръководството и да изразим несъгласието си с определени учители като отношение и начин на преподаване , имаме и конкретни искания . Надяваме се и достатъчно много родители да подкрепят писмото!

# 242
  • Мнения: 3 964
Браво на вас,
стискаме ви палци! Уверена съм, че ще успеете!

# 243
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Това с миенето на епруветките от " недостойните" е просто отвратително! Съжалявам,но не можах да се въздържа от коментар.

Ради,браво! Дано да успеете!

# 244
  • София
  • Мнения: 1 326
Момичета, някой знае ли нещо за организацията за олимпиадата по биология? Дата, час?
Щерката твърди, че ще е в неделя, 24.01, а на няколко места попаднах на дата 25.01. Thinking

# 245
  • Варна
  • Мнения: 436
Fair Lady, във Варна е на 29.01 от 14 ч. Провери на сайта на училището ви. С попълни ли декларация? Синът ми твърди, че не е нужна.

# 246
  • София
  • Мнения: 1 326
Благодаря ти, НоемвриHug! Бях забравила, че общинския кръг е по различно време за всяка община.
Тази сутрин преподавателят по биология пусна съобщение в Школо. Олимпиадата при нас е утре, 24 01 от 9 ч.

# 247
  • Мнения: 11 892
В момента един от последните уроци по история е за политически учения и движения от 19век.
Малко абстрактно и неразличимо звучаха на сина ми. И тогава се сетих, че във филма Иван Кондарев, макар и за по-, късни събития, са показани почти всички представители на поддръжниците на тези учения. Особено странно му звучеше анархизъм, а във филма има и такъв типаж. Казвам филм, а не говоря за великолепния роман на Емилиян Станев, защото никакъв шанс синът ми да го прочете. А по една случайност днес, от 15,20 по БНТ ще дават филма.
Не че не може да се намери в мрежата, но от опит знам, че трудно се накснват децата на такъв избор. А като по поръчка ни се предоставя днес. Информация за тези, които имат интерес.

# 248
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 757
Fair Lady, във Варна е на 29.01 от 14 ч. Провери на сайта на училището ви. С попълни ли декларация? Синът ми твърди, че не е нужна.

Синът ми миналата събота бе на олимпиада по математика и декларация съм попълвала. Приемам обаче, че зависи и от политиката на училището.

# 249
  • Мнения: 11 892
По БНТ 2 е филмът, не съм уточнила

# 250
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 371
Почнаха да идват срочните оценки. Не всички ми харесват. И някои текущи - също. Май нещо се обърква в момента на изпитване, защото когато аз го питам, се справя по-добре. Това да е, ще го борим втория срок. Дано да е присъствен, поне в по-голямата си част.

# 251
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Ние в събота ходихме да го приберем от Белмекен,за да може поне в неделята да се подготвя за училище.Примолихме се да пропусне неделната тренировка.Обаче трябваше да изчакаме вечерната съботна, защото била много важна за някакви си неща. Няма да ви казвам какъв ужас брахме на качване.Сняг няколко метра,неразчистено,отдолу дебел лед,нищо не се вижда на половин метър.На язовирната стена една кола едва минава.Автомобилът е неуправляем като шейна и се усеща как поднася,а караме много бавноМислех,че ще се озовем в язовира.Следваха три часа чакане да свърши тренировка в мъчителни мисли дали ще се измъкнем,тъмнина и усещане ,че си на Канджендзьонга.В 21 часа се бяхме натоварили и започна едно мъчително слизане.Вече обилно навяваше и на места не се виждаше пътя,имаше преспи.17 км до разклона за Юндола ги минахме за час и 20 минути. Мислех си как ще звъним на 112 и ще търсим помощ. Само по  GPSа се ориентирахме за завоите и посоката.Нищичко не се виждаше. Като слязохме във Велинград направо ни се струваше ,че караме по магистрала.
Беше ужасно преживяване.

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 13:09 от Вилиан

# 252
  • София
  • Мнения: 7 049
Нямаше ли как да преспите на базата?
Понеже яз. Белмекен ми е като второ родно място Joy, знам какво е зиме и лете, направо си е безразсъдно.

# 253
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Слънчева,те дори в базата не ни пуснаха да му помогнем оттам да си натовари багажа, защото без ПСР тестове не пускат. Та и той трябваше да слиза с 4 сака багаж в тъмното около половин километър до завоя след бариерата.

# 254
  • София
  • Мнения: 7 049
О, да, това с ковида го изключих...
Добре, че сте живи и здрави!

Общи условия

Активация на акаунт