Кое име ви допада повече?

  • 2 349
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1
Моля да дадете своя глас! Благодаря и весели празници! ❤

Последна редакция: нд, 20 дек 2020, 16:27 от Dia95

# 1
  • Мнения: 4 002
Анастасия ми харесва, ама имам познати с това име и като им каже някой "Сийкееееее" и ми иде да си изповръщам червата. Та от тази гледна точка - Моника, че там поне съкратеното е по-човешко.

# 2
  • Мнения: 3 025
Анастасия.
На галено-Ани или Стаси.

# 3
# 4
  • Мнения: 24 276
Гласувах за Моника, но и Анастасия ми харесва, особено съкратеното Ая

# 5
  • София
  • Мнения: 3 006
Гласувах за Анастасия. Моника е име, което незнам защо, но не ми харесва.

# 6
  • Мнения: 1 338
От двете: Моника. Анастасия не ми харесва.

Леко раждане!

# 7
  • София
  • Мнения: 5 654
Анастасия. Кратко - Ася.

Моника също ми харесва.

# 8
  • Мнения: 499
Анастасия (на галено Сия)

# 9
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 743
Моника.

# 10
  • Мнения: 3 114
Анастасия 💗

# 11
  • Мнения: 2 405
Анастасия!
Обмислях го за моята дъщеря. Майка е само Ася, а аз обмислях бебето да е Анастасия с условието на галено да е Ася. В крайна сметка с мм избрахме друго име за нашето момиче, но Анастасия си ми харесва като име :=)

# 12
  • Мнения: 3 402
И двете ми харесват. Имах колежка Анастасия на галено и казвахме Настя. Имаше руска/украйнска нишка, може би заради това.

# 13
  • София
  • Мнения: 5 745
И двете са чудесни, дори не мога да избера за кое да гласувам.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 128
Още един глас за Анастасия. Името има и куп симпатични галени, от които детето да си избере след време как иска да го наричат.

# 15
  • Мнения: 7 245
Моника.

# 16
  • Мнения: 3 295
Анастасия ми е любимото име за момиче, на галено Аня.

# 17
  • Мнения: 4 002
Още един глас за Анастасия. Името има и куп симпатични галени, от които детето да си избере след време как иска да го наричат.

Обикновено не детето избира как да го наричат, а другите деца около него. Няма значение, дали майката е решила, че детето ще е Ая, а пък то е решило, че ще е Сия. Децата в училище ако решат, че ще е Сийка, нищо не може да ги спре. Имах Станимира в училище, която много искаше да бъде Мира, но класът беше решил, че тя е Стъци. И Антония имахме, която искаше да е Тони, но беше Тонка, и въпросната Сийка имахме, и Сашка вместо Алекс...
И тази Анастасия никой няма да я пита, каквото и се лепне - това ще е, докато не стане на 20 и не замине в университет и там евентуално да се паднат по нормални хора, които да я наричат както тя иска.

# 18
  • Мнения: 3 295
Пф, с децата е много лесно, избираш как искаш да ти казват и заявяваш че не искаш да те нарича никой така и готово- всички така те наричат. Работеше безотказно при мен Grinning

# 19
  • Down south
  • Мнения: 7 673
И двете имена много ми харесват.
Анастасия звучи по-тежко и аристократично, асоциацията е ясна.
Моника звучи нежно и красиво.

# 20
  • Мнения: 2 613
И двете много ми допадат, но Анастасия е някак си по - тежко и аристократично. Моника е нежно и звучи добре, но ще й казват Мони, което губи смисъла на хубавото име. Определено Анастасия бих избрала аз. И има толкова галени съкращения - Сиси, Аня, Ася, както и любимото ми Настя Kissing Heart

# 21
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 268
Анастасия.Харесва ми значението,благозвучно е,харесвам галените-Ася,Сиси...и не е прекалено често срещано.
Има имен ден.

# 22
  • Мнения: 8 890
Харесвам и Анастасия, и Моника. Особено харесвам галеното Сия.
Само Анастейша намирам за кофти.

# 23
  • Мнения: 410
Труден избор, и двете  ми харесват!  Най-добре е да питате таткото 😊

# 24
  • Мнения: X
На мен ми харесва Анастасия, а и ще има имен ден Декември месец дни преди Рождество Христово. Галено : Ани.
Но сьобразете и презимето и фамилията да не стане много дьлго име като ги пише. Имам приятелка Моника, която не е бьлгарка и наистина на кратко я наричам Мони. Но в чужбина като цяло си казват на цели имена и другите и приятели се обрьщаха кьм нея Моника.
Името е много нежно. Но аз сьм за Анастасия в самото име има няколко А- та и го прави много красиво.

# 25
  • Мнения: 818
Аз също гласувах за Анастасия.

# 26
  • Мнения: 1 112
Аз съм за Моника, много харесвам това  име  Blush

Общи условия

Активация на акаунт