Въпрос към вярващите в магии, астрология, предсказания и т.н.

  • 5 420
  • 69
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 011
Ще се опитам да задам въпроса си по възможно най-неутрален начин:
Какво представлява животът ви?
По-конкретно:
Как тези ваши вярвания се отразяват на начина, по който вършите домакинските си задачи, гледате децата си, взимате по-сериозни решения?
Колко време, енергия, средства отделяте, за да разберете дали всичко е наред според тези ваши вярвания?
Как се отразяват те на отношенията ви с други хора (роднини, приятели, колеги), които вярват или не вярват в тези неща?

Пускам въпроса си тук, защото има два различни подраздела в категория "Хоби", които засягат тези теми, а и се притеснявам, че ако започна (като невярваща в тези неща) да задавам въпроси "на ваша територия", може да се възприеме като заяждане. На мен наистина ми е любопитно, защото по случайност, търсейки теми с информация и дискусии за района, в който живея, попадам на много мнения за врачки, които явно работят или живеят в близост. Извън това, че не вярвам в тези неща, такъв живот ми се вижда много изтощителен и ми е интересно да разбера дали това впечателение, с което съм останала, е вярно.

допълнено: явно някой модератор е решил да премести темата.

Последна редакция: нд, 20 дек 2020, 22:26 от winni_

# 1
  • Мнения: 10 251
Интересна ми е темата, но теоретично, без да се задълбочавам. Чета понякога хороскопа си, чета и предсказания, но всички са толкова мрачни, че предпочитам да не се вдълбочавам.
Живея нормално и не отделям специално време за такива неща.

# 2
  • Мнения: 18 351
Имаше едно момче - гадател близо до нас.Редовно са питали  клиентите му къде живее да го намерят.Кой загубил внезапно близък за последни думи за него, кой окраден.Повечето от зор някакъв.
Синът ми като приятел го е питал разни неща, след като се случиха се чуди това ли е имал предвид, защото нищо конкретно , смляно не е казал, а като загадка.
Аз регресия направих  в тази луда насока да видя къде се корени здравен проблем, проблемът си е тук и  става проблемище с годините.
За мен нищо не променят , който има пари да си плаща.
Ще ми е интересно някой   силно впечатлен да каже нещо съществено.
Магии за любов и омраза съм срещала да мечтаят, всякакви мечти май преследват ...

# 3
  • Мнения: 6 166
За мен астрологията и магиите са коренно различни. От една страна планетите и астероидите ще си ги има и след предсказанието, докато при магиите е "мижи да те лажим".

Та, хороскоп си правя, транзити, на всеки няколко месеца. Астроложката ми е американка и е много добра. Астрологията ти дава потенциал, не предсказания. От теб си зависи. Как се съобразявам с това - не подписвам договори на ретрограден меркурий, ако Уран или Сатурн ми минават през 6ти дом не стъпвам в болница, ако Юпитер ми минава 5ти дом, работя над бременност, над 7ми - сватба. И така.

Сега за магиите. Малко ще досадя на някои с това, че все за една смотла си говоря, но до сега не се бях сблъсквала толкова с човешката простотия и още го мисля. Та, тази личност, ходи на всякакви врачки. Един от тези, на които ходи й беше взел едни луди пари да й прави някакво си за пиене, да го пие в определен час и хоп - щяла да се отдели от майла си и са порасне. Не поддържам връзка с този мозък на мозъците но не вярвам, че ще процъфти тази отварка. На тази жена целия й живот се върти около магийки. Все търси някой да направи нещо и да я оправи нея. Казвала ми е, че майка й е набожна, но като се сетя какво преживях покрай този галош и си мисля, че у техно село те така си израстват - с ходене на маникюр и ходжа веднъж седмично.

# 4
  • Мнения: 1 011
За мен астрологията и магиите са коренно различни. От една страна планетите и астероидите ще си ги има и след предсказанието, докато при магиите е "мижи да те лажим".

Та, хороскоп си правя, транзити, на всеки няколко месеца. Астроложката ми е американка и е много добра. Астрологията ти дава потенциал, не предсказания. От теб си зависи. Как се съобразявам с това - не подписвам договори на ретрограден меркурий, ако Уран или Сатурн ми минават през 6ти дом не стъпвам в болница, ако Юпитер ми минава 5ти дом, работя над бременност, над 7ми - сватба. И така.

Сега за магиите. Малко ще досадя на някои с това, че все за една смотла си говоря, но до сега не се бях сблъсквала толкова с човешката простотия и още го мисля. Та, тази личност, ходи на всякакви врачки. Един от тези, на които ходи й беше взел едни луди пари да й прави някакво си за пиене, да го пие в определен час и хоп - щяла да се отдели от майла си и са порасне. Не поддържам връзка с този мозък на мозъците но не вярвам, че ще процъфти тази отварка. На тази жена целия й живот се върти около магийки. Все търси някой да направи нещо и да я оправи нея. Казвала ми е, че майка й е набожна, но като се сетя какво преживях покрай този галош и си мисля, че у техно село те така си израстват - с ходене на маникюр и ходжа веднъж седмично.

Благодаря за подробния отговор, само не ми е ясно "транзити" какво значи в този контекст.

# 5
  • Мнения: 1 004
Аз си гледам на карти Таро , но това е , когато имам време и " кондиция " .  Понякога гледам и на приятели , общо взето всеки , който дойде в къщи започва с това " Може ли да ми метнеш само за минутка ? " . Това не ми пречи , не пречи и на семейството ми , така сме израстнали . За нас , със сестра ми и майка ми , си беше нещо съвсем обичайно с кафето сутрин да си гледаме на карти - всяка с нейните си . На врачки и баячки не вярвам . Хората , които са решили да правят магии , знаят какви грехове си слагат на душата , обикновено ограничавам такива от живота си .

# 6
  • Мнения: 6 166
По деня, часа и мястото ти на раждане се начертава каква е била позицията на планетите в точно този момент. Планетите не стоят на едно място. Те обикалят около слънцето, всяка със своята скорост. Докато обикалят около слънцето, или транзитират, те преминават през твоите домове, аспектират твоите натални планети, т.е. получава се астрологичен аспект между например положението на Юпитер сега спрямо положението на Венера, когато си се родила.

# 7
  • Мнения: 446
Според мен първото и основно нещо, което трябва да се изясни с вярата е това, че в дуалния и полярен свят, в който живеем и вярата може да заема положителна и отрицателна страна. За пример с атеистите, които твърдят, че не вярват. Това е заблуда, защото душата без вяра не може да съществуват. И разликата е в това, че тези, които вярват, че има висша сила, която създава и грижи за всички и всичко около нас независимо как ще се нарече ползват позитивната страна на вярата, докато тези които наричат себе си атеисти и, че те не вярват всъщност не, че не вярват, че няма нищо а всъщност вярват, че няма. Тоест едните търсят позитивната страна а другите отрицателната и просто отхвърлят нещата. За пример, човек, който не вярва, че може да се научи да плува или да кара колело дори не опитва и така се самоограничава. А идеята на вярата е позволи на Божественото да се проявява по всякакви различни начини с цел да помага на творението и си да се справя с трудностите и задачите пред, които е поставено. Като ако вярата не е основана на истината, тя не ти помага по никакъв начин, даже ти пречи, защото се превръща в заблуда. За пример с плоската земя. Дълго време хората са вярвали, че земята е плоска, но тъй като това не е истина и земята е сътворена кръгла още от началото, вярата на хората не може да променя истината. Дали приемаме истината или не, си е изцяло наш проблем. Едно от основните качества на истината е да дава свобода. И така човек, който разбира истината и я следва, тя му дава свобода и той се развива и напредва.
Астрологията е една изключително точна наука, даже Учителят Петър Дънов Беинса Дуно я нарича - Царицата на Окултните науки. Тя всъщност е първата наука, защото е създадена още при сътворението на физическия свят, така че тя е най-старата наука и в нея се съдържат всички останали науки - математика (геометрия и алгебра), психология, медицина, музика и т.н. Идеята е, че астрологията не може да бъде унифицирана, както хората искат. Тези хороскопи за всяка зодия са изключителна пародия. Всяка минута се изменя градуса и така на някой тела влиянието се засилва а на други отслабва и това променя живота на човека. Идеята на астрологията е да ти помогне да разбереш каква е задачата ти като душа с квото си дошъл и когато имаш трудни и сложни изпитания в живота, как най-благоприятно да се справиш с тях без да има лоши последствия. Имам пример в живота за това. Моята майка каза на мой много близък приятел, че след като му е направила изчисления излиза период от около 12 месеца, в които е предразположен към катастрофа и го помоли да не шофира. Моя приятел каза, че не вярва в такива неща и тя да не се притеснява. Същия човек катастрофира 8 пъти в този период с различни автомобили, даже го писаха по вестниците 2005 година, защото на булевард Драган Цанков на правия участък обърна автомобила на таван и за всеки нормален човек това е загадка, как на прав участък без завой колата се преобръща. След всички тези катастрофи, той започна да вярва. Така, ако човека е разумен и изчисленията и информацията е вярна може да се спестят неблагоприятни случки в нашия живот именно с астрологията. Идеята на всяка една наука е да ни помага да се справяме с живота.
По отношение на магиите тук нещата са малко по-специфични. Магията е енергийни информационна програма, която може да има поръчител, изпълнител, обект, както и цели, които трябва да бъдат постигнати. Това е вид енергия, която в 99%от случаите има деструктивни цели и се изпълнява от хора, които не зачитат свободната воля на другите. Общо взето хората, които вярват в тези неща, вярват от опит не от теория. Както гласи поговорката - не питай старило, питай патило. За мен е добро сравнение с хакерите и вирусите. Ако човек ползва компютър и технологии от 20 години и никога не се е сблъсквал с вирус или хакер, спокойно може да каже, че това са пълни глупости и измислици, защото не му е дошло до главата. И други такива, на които са им откраднали информация или пари и те вече са се опарили. Та така е много трудно на човек, който не се сблъскал с подобен проблем да вярва в магиите. Енергията на магиите идва от словото, защото именно чрез словото е създадено всичко и това е нещото, което ни прави Богоподобни. Словото съдържа енергия и така тази енергия може да бъде насочена за градивни или деструктивни цели. Както с думи човек може да бъде наранен дълбоко и да има последствия с години, така може и с думи да бъде изцелен и повдигнат. А вече за да се направи магия се иска слово под формата на заклинание и още допълнителни предмети, които са носители на информация, както и програмиране на самите цели на тази енергия - за любов, за смърт, за подчинение, за невървеш и за всякакви неща.
Има хора, които започват да вярват в магиите именно след като имат физически неразположения и по медицински път не могат да открият решението и проблема. Даже познавам хора на които самите доктори казват, че нямат обяснение за проблема и, че той вероятно не е физически и директно ги пращат да търсят помощ при разни лечители, баячки и хора, които се занимават с алтернативни методи на медицината. Имал съм случай на приятелка, която непрекъснато и силно я боли лявото око с пронизваща болка. Ходи на лекар и лекаря всеки път я преглежда и казва, че всичко е наред и няма никакви причини за тази болка само в едното око. По време на следващ преглед лекаря докато наблюдава окото вижда как вътре се появява кръвоизлив като обхождане и тъй като там материята много бързо регенериране в рамките на няколко минути кръвоизлива изчезва и няма следа. Това той вижда с очите си и казва, че никога не е виждал подобно неща и свиква консорциум от 9 очни лекари от различни страни, за да сподели случая и да търсят решение. И тъй като никой от тях не е могъл да помогне и разбере причината, жената продължава да търси помощ, но вече не с медицински методи. И така се оказа, че тя има проблем именно с магия от типа на вуду, което се прилага с копиране на енергията на тялото на човека в обект като кукла и после с игла се причинява физическа болка, която директно работи върху етерния двойник и физическото тяло. С Божията помощ се помогна на жената и тя се освободи от този проблем.
Има и такива хора, които в минал живот са правили магии и в този си изплащат, каро някои прави на тях. При тези случаи хората обикалят непрекъснато по всякакви хора и плащат луди пари, но решение не получават. И така докато не си изплатят кармата. Това може да отнеме години. Имал съм случай на такива жена, която близо 10 години обикаля и търси помощ.
Идеята е, че ако някой ви каже, че имате магия не е задължително да лъже. Може и казва истината. И ако ви поиска пари, за да ви помогне, е твърде вероятно да не говори истината а да е манипулация. И обратното, ако човека не иска нищо в замяна, за да ви помогне е твърде вероятно да има чисти и безкористни намерения.
Истината е, че хората които познават енергията и знаят как да се справят с подобни външни енергийни проблеми са единици и буквално се броят на пръстите на едната ръка. А тези, които правят са хиляди. Казано е, че всеки който иска да се научи на това може да се научи много по бързо от този, които иска да премахва и неутрализира такива влияния. Защото така е устроен света. Много лесно и бързо чупиш докато за да градиш трябват много повече усилия, постоянство и търпение. За пример с живота. За да се създаде едно бебе се чака минимум 8-9 месеца а живота може да бъде отнет за 1-2 секунди. Така е и с къщата. Сам човек може да я срути с динамит за няколко секунди а за да я изгради сам ще му трябват месеци или години. В единия случай имаш лесен и бърз път, именно правенето на такива деструктивни неща и бавен и сложен път на неутрализирането на такива влияния.

# 8
  • Мнения: 1 011
TruthSeeker, не се обиждай, но дългият ти коментар изобщо не отговаря на въпроса ми, а е по-скоро проповед, целяща да привлече хора към твоите вярвания. Моят въпрос е много по-прагматичен и конкретен, но ще се опитам да бъда още по-конкретна:

 Ако вярвате в астрология, предсказания, магии и т.е., колко често ходите да ви правят хороскоп, да ви гледат на ръка, как решавате, че нещо си било омагьосано, всяка вещ ли проверявате (като поразгледах форума, видях хора, изпаднали в паника заради подаръци, които мислят, че са омагьосани)? Също и как се отразява това на отношенията с други хора? Например опитвате ли се да разберете дали познатите ви вярват в тези неща? Ако не, опитвате ли се да ги убеждавате, дори от чиста загриженост (видях теми на хора, убедени, че техен близък е омагьосан и т.н.)? Ако решите, че някой ви е подарил омагьосан предмет, повдигате ли въпроса? Аз например се замислих за подаръците, които правя на близки и не толкова близки хора - много хора тук сигурно биха ги сметнали за омагьосани и аз после ще се чудя какво е довело до влошаване на отношенията.

# 9
  • Мнения: 446
TruthSeeker, не се обиждай, но дългият ти коментар изобщо не отговаря на въпроса ми, а е по-скоро проповед, целяща да привлече хора към твоите вярвания. Моят въпрос е много по-прагматичен и конкретен, но ще се опитам да бъда още по-конкретна:

 Ако вярвате в астрология, предсказания, магии и т.е., колко често ходите да ви правят хороскоп, да ви гледат на ръка, как решавате, че нещо си било омагьосано, всяка вещ ли проверявате (като поразгледах форума, видях хора, изпаднали в паника заради подаръци, които мислят, че са омагьосани)? Също и как се отразява това на отношенията с други хора? Например опитвате ли се да разберете дали познатите ви вярват в тези неща? Ако не, опитвате ли се да ги убеждавате, дори от чиста загриженост (видях теми на хора, убедени, че техен близък е омагьосан и т.н.)? Ако решите, че някой ви е подарил омагьосан предмет, повдигате ли въпроса? Аз например се замислих за подаръците, които правя на близки и не толкова близки хора - много хора тук сигурно биха ги сметнали за омагьосани и аз после ще се чудя какво е довело до влошаване на отношенията.
Не се обиждам и няма никакъв проблем. Също аз по никакъв начин не искам да привличам никого да вярва в каквото и да било. Всеки е свободен да мисли и вярва в каквото си иска и живота ще му покаже дали е на прав или крив път. Аз просто споделям своя опит, защото това според мен е идеята на този и на всеки форум. Това как останалите приемат информацията е тяхно право.
Много е сложно да ме разбере човек, който няма такава опитност. Както никой не може да ме разбере за някоя храна, за която му разказвам без да я опита така е и с духовните опитности.
С хороскопа е така, че всеки един човек със своите различни разбирания може да разтълкува хороскопа ти по различен начин, защото той се основава на чиста математика, но тълкуването е вече тънкостта на хороскопа.
А вече за ясновдките аз съм ходил при доста хора и имам случай, когато ходих при човек, който ми позна толкова много неща, които на никого не съм споделял. Той ми каза, каква е причината мой близък да има метален проблем и с какво е свързан, като ми каза точно през колко поколения идва и от коя линия. Същия човек ми описа причината поради която моето куче ирландски сетер, който беше на по-малко от 4 години почина за половин час. Същия човек ми каза, че до 29 годишна възраст ще пътувам в съседните страни на България с след като на навърша 29 години ще пътувам зад океан. Това го бях забравил и 2014, когато си купих билет за Нова Зеландия си спомних думите на човека. Имал съм случай, когато Ясновидка ми описва как ще изглежда човека, за когото ще работя и аз и казах, че такъв човек не познавам и точно в този момент бях помолил много сериозен човек, за помощ да ми намери работа, който като каже нещо винаги го изпълнява и тя ми каза, че вижда друг човек, за когото ще работя. Аз и казах, че не познавам такъв човек, какъвто тя описва и тя ми каза, не се притеснявай, ще се запознаете. И след 3 месеца го срещнах и той ми предложи работа и наистина ми стана шеф.
А вече за това, как човек усеща дали предмет има магия трябва да има нужните умения или висока сензитовност. Примципа на всяка една магия е енергия на движението, която кара човек да не може да бъде в покой никога. И когато човек познава двата основни полюса на енергията може да разбере това. А те са покой и движение. Плюс и минус. Но пак ви казвам, на теория нямате никакъв шанс да разберете тези неща. Те се разбират само след като си изпатиш.
Имал съм случай, когато на мен и на моята приятелка ни правеха магия за раздяла и след като двамата не сме се виждали повече от месец и всеки ден говорейки си по телефона, колко си липсваме и искаме да сме заедно в деня, в който се виждаме, в колата за 1 минута след като сме се целунали се скарваме толкова жестоко, че искаме да се разделяме и да не си говорим. Като в последствие и двамата не знаем, каква е причината за това. В последствие с помощта на Ясновидка разбрах откъде идва, но друг човек тогава ми помогна се справя. Та както ви казах, не питай старило а питай патило.

# 10
  • Мнения: 1 011
Но пак ви казвам, на теория нямате никакъв шанс да разберете тези неща. Те се разбират само след като си изпатиш.

Аз не питах за разбиране, питах конкретно какво правите, колко често, колко време отнема и т.н., не да ми изброявате какво някой е познал някога си. Разбирам, че сте отделили време за тези два поста, но те просто не отговарят на простичките въпроси, които зададох. Идеята на темата ми въобще не беше да се обсъжда дали тези неща са истина или не и да се дават примери как някой познал или развалил магия и т.н., не искам да водя такава дискусия, исках да знам как се отразява това на ежедневието - както бих питала хора, които се занимават с музика като хоби, колко пари отделят за това, колко често се упражняват и по колко време, търсят ли някой с този интерес сред познатите си, без да искам някой да ми дава уроци по теория на музиката.

# 11
  • Мнения: 446
Но пак ви казвам, на теория нямате никакъв шанс да разберете тези неща. Те се разбират само след като си изпатиш.

Аз не питах за разбиране, питах конкретно какво правите, колко често, колко време отнема и т.н., не да ми изброявате какво някой е познал някога си. Разбирам, че сте отделили време за тези два поста, но те просто не отговарят на простичките въпроси, които зададох. Идеята на темата ми въобще не беше да се обсъжда дали тези неща са истина или не и да се дават примери как някой познал или развалил магия и т.н., не искам да водя такава дискусия, исках да знам как се отразява това на ежедневието - както бих питала хора, които се занимават с музика като хоби, колко пари отделят за това, колко често се упражняват и по колко време, търсят ли някой с този интерес сред познатите си, без да искам някой да ми дава уроци по теория на музиката.
Добре, съжалявам, че не съм схванал по-рано търсенето на прагматична гледна точка. Ще се опитам да ви споделя разбирането на балийската духовна система за духовността и какъв е смисълът от практикуването и защо духовността е важна. Те делят света главно на 2 части видим физически свят, който се нарича "Скалъ" и невидим или духовен свят, в който ходим когато спим, медитираме или сме в безсъзнание, който се нарича "Нискалъ". Те вярват, че и в двата свята има 5 различни етапа, през които всички ние преминава по време на живота и във видимия свят само като видиш индивида, може да кажеш в кой етап се намира към този момент. В невидимия свят има същите 5 етапа, но с различно наименование. Те казват, че между всеки един от тези 5 етапа във физическия свят се появяват всякакви видове трудности, изпитания, противоречия, скърби и страдания и казват,че разковничето на живота и решението на всички тези проблеми не се намира във физическия свят а в духовния, невидим свят. Затова казват, че всеки един човек, който иска да се справя с живота, с неговите трудности, страдания и противоречия трябва да се занимава с духовност, защото там е решението на всеки един проблем във физическия свят. Може да бъде уподобено на електричеството. Имаш два полюса - плюс и минус и ако искаш да кма верига и да тече ток, трябва да свържеш и двата полюса. Та така те всеки ден се занимават с духовност. Молят се по 5 пъти на ден и дават дарове на природата всеки път когато се молят, защото вярват, че така се спазва закона, че преди да получиш, трябва да дадеш. Неслучайно там има толкова много стотици и хиляди хора, които се излекуват и всякакви уж неизлечими болести и не само. Книгата "яж, моли се и обичай" и филма също за мен за потвърждение на това.

Иначе в моя живот аз всеки ден отделям време за молитви, защото това е начина по който можем да позволим на Бог и Господните сили да ни помагат и да работят за нас, защото те винаги спазват закона за свободната воля и ако не поискаш, те не могат да се бъркат.
Има и много други начини и Методи с които човек може да се занимава с духовност - медитация, пеене, упражнения, практикуване на енергийни системи като Рейки, Теате, Изис Сейким, Универсална енергия и др, четене на духовна литература, дори екскурзии из природни места също е свързване с духовния свят. Духовната храна е също толкова важна, колкото и храната за физическото тяло.
Вече има хора със способности като Ясновидка и врачки, които могат да помогнат на човека с разни насоки за това, как да бъде духовен, но може и да му навредят. Тъй като аз вече съм открил, това което търся не ходя при други хора, ако имам нужда от помощ а моля Бог и Господните сили сили да ми помогнат и да ми дадат знак в живота. Когато човек достигне определено духовно ниво и ниво на съзнанието си може да започне да вижда Божественото във всичко, което го заобикаля и така той винаги има подкрепа и помощ за всичко, от което има нужда. Но тази помощ е невидима и, когато човек не вярва в друго различно от материята, няма как да му се помогне, защото той със своя собствен избор се самоограничава.

За астрологията Учителят Петър Дънов Беинса Дуно казва, че това е "Царицата на окултните науки" и аз познавам хора, които изуват астрологията от 20,30 и 40 години и повече и казват, че колкото повече навлизат в дълбочина на тази материя осъзнават, че знаят все по-малко. Аз се опитвам да я изучавам, но съм още съвсем в началото, но е много интересно поне за мен.
А на върпосите за плащането трябва да знаете, че хората, които са наистина духовни никога не слагат такса и цена и принципа е на дарението. Всички останали правят бизнес и това не е духовност. Църквата в България е чист пример за това. Именно и затова карат скъпи автомобили.

Последна редакция: нд, 27 дек 2020, 13:36 от TruthSeeker

# 12
  • Мнения: 514
Интересни въпроси - докато човек не осъзнава че може да има магия в неговия живот обвинява и мрази себе си , когато все пак някъде му обяснят,макар и по нескопосан начин понякога, после се тръгва по яките мъки да се питаш дали   наистина е  всичко кармично или на някой около теб скапаните прищевки просто да те гледа как се гърчиш

с хората, даже и с най-близките , отношенията стават ужасно плаващи , според това дали някой работи върху вас или не, положението може да е много страшно и живота да се обърне или да го обърнат хора, които не могат да носят отговорност за думите и действията си , примерно

# 13
  • Мнения: 1 011
Интересни въпроси - докато човек не осъзнава че може да има магия в неговия живот обвинява и мрази себе си , когато все пак някъде му обяснят,макар и по нескопосан начин понякога, после се тръгва по яките мъки да се питаш дали   наистина е  всичко кармично или на някой около теб скапаните прищевки просто да те гледа как се гърчиш

с хората, даже и с най-близките , отношенията стават ужасно плаващи , според това дали някой работи върху вас или не, положението може да е много страшно и живота да се обърне или да го обърнат хора, които не могат да носят отговорност за думите и действията си , примерно

Не разбирам защо вече няколко човека не разбират въпроса ми, макар че се опитах да съм максимално конкретна.  В отношенията си с другите не ме интересува какво мислите, че е следствие от това, че  някой "работи върху вас", интересно ми е дали повдигате темата за магии, астрология и т.н., дали, ако получите нещо, което мислите, че е "омагьосано", повдигате въпроса и др. подобни неща. От Вашия отговор си правя извода, че ако нещо не върви в личните Ви отношения, не се замисляте какво може да сте направили или да се е случило с другия човек, или дори някой да му/й е говорил лоши неща за Вас. Не се ли замисляте, че това отношение също може да е причина за проблеми с приятели, роднини, колеги, гаджета и т.н.?

# 14
  • Мнения: 514
Интересни въпроси - докато човек не осъзнава че може да има магия в неговия живот обвинява и мрази себе си , когато все пак някъде му обяснят,макар и по нескопосан начин понякога, после се тръгва по яките мъки да се питаш дали   наистина е  всичко кармично или на някой около теб скапаните прищевки просто да те гледа как се гърчиш

с хората, даже и с най-близките , отношенията стават ужасно плаващи , според това дали някой работи върху вас или не, положението може да е много страшно и живота да се обърне или да го обърнат хора, които не могат да носят отговорност за думите и действията си , примерно

Не разбирам защо вече няколко човека не разбират въпроса ми, макар че се опитах да съм максимално конкретна.  В отношенията си с другите не ме интересува какво мислите, че е следствие от това, че  някой "работи върху вас", интересно ми е дали повдигате темата за магии, астрология и т.н., дали, ако получите нещо, което мислите, че е "омагьосано", повдигате въпроса и др. подобни неща. От Вашия отговор си правя извода, че ако нещо не върви в личните Ви отношения, не се замисляте какво може да сте направили или да се е случило с другия човек, или дори някой да му/й е говорил лоши неща за Вас. Не се ли замисляте, че това отношение също може да е причина за проблеми с приятели, роднини, колеги, гаджета и т.н.?


Замислям се до колкото мога, повдигала съм въпроса, повечето около мен сякаш нямат необходимите знания да съотнесат ситуацията към теорията , която знаят т.е. че може да се правят такива неща , хвърляла съм дрехи подаръци защото сама съм усещала че не мога да ги нося и да съм спокойна, хороскоп съм  правила през две години  някъде до 2016, но не всичко се случи както подобава на звездите, комуникацията винаги е трудна , когато има намесена странна енергия, извинявам се ако не съм разбрала първоначално

Общи условия

Активация на акаунт