Намаления – пролет 2021 г.

  • 114 555
  • 745
  •   1
Отговори
# 375
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 016
Отстъпката за рожденик все още съществува.
Но "Отстъпката не важи при покупка на dm карта за подарък и мляко за кърмачета и малки деца до 12 месеца."

Последна редакция: чт, 04 мар 2021, 09:53 от ❇Sisi_91❇

# 376
  • София
  • Мнения: 13 142
Отстъпката за рожденик все още съществува.
Но "Отстъпката не важи при покупка на dm карта за подарък и мляко за кърмачета и малки деца до 12 месеца."
И Билла имат същото условие за техните 10% за рожденик. Много се чудех защо ги приравняват с тютюневите изделия, а то било за стимулиране на кърменето.

# 377
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 852
Кауфланд и Била често пускат на промо Ам, което ние ползваме. Пюрета също има редовно промоционални, само трябва да се следят брошурите на супермаркетите.

# 378
  • Мнения: 19 007
Аз ли чак сега разбирам, че има Тезенис в Мол София?
Както и да е, има до 70 % намаление.

Пак в тоя мол вече има Бершка на мястото на Бенетон.

# 379
  • Мнения: 35 110
АМ 1 и 2 никога не съм ви дала на промоция

# 380
# 381
  • Мнения: 807
Да, адаптираните млека за над 1г. са на промоция понякога. Водят се номер 3.
1 и 2, които са за малки бебета, и аз не съм виждала.

# 382
  • Мнения: 2 165
Днес видях в магазина на  Estee Lauder, че имат -30% на всичко. Кенвело -30% на ризи, пуловери и дънки.

# 383
# 384
  • Мнения: 4 144
Има ли някакъв код за отстъпка за Booking.com?

# 385
  • Мнения: 5 249
Има ли някакъв код за отстъпка за Booking.com?
Има кодове, но рядко. Понякога пращат еднократни кодове на определени потребители, но не са персонални, тоест могат да ги ползват и други потребители.
Най-често хората ползват кешбек сайтове. Например: https://www.topcashback.com/booking-com/ Какво е кешбек сайт, как се ползва и т.н. е друга тема.

# 386
  • София
  • Мнения: 9 920
Къде в София има най-голям избор от слънчеви очила среден и средно висок клас?
PS: И един аутлет.

# 387
  • София
  • Мнения: 9 470
Оптикласа. Имат Аутлет на Солунска. Аз там ходя.

# 388
  • Мнения: 36 482
Лили в момента имат доста добри намаления на козметика - сутринта гледах и ми направи впечатление, че са по-изгодни от осмомартенските в други сайтове за козметика. Ходих до магазина, там пък нещата, които харесах ги нямаше и направих поръчка от сайта (неприятно, че имам магазин наблизо, но винаги е зле снабден).

# 389
  • Мнения: 2 728
Отстъпката за рожденик все още съществува.

И Билла имат същото условие за техните 10% за рожденик. Много се чудех защо ги приравняват с тютюневите изделия, а то било за стимулиране на кърменето.
За първи път чувам за такава отстъпка за рожден ден в Била? Какви са условията?

Общи условия

Активация на акаунт