Намаления – пролет 2021 г.

  • 114 529
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 732
Благодаря за отговорите!
Поръчах няколко неща от Вивре последните месеци (огледало, шфак за баня, полюлей и др.), но не съм особено доволна от качеството, да не кажа хич и ще пасувам занапред, освен ако не се отнася за текстил и нещо дребно.

# 61
  • Мнения: 1 974
Благодаря за отговорите!
Поръчах ...
От кое не сте доволна? Аз съм поръчала няколко полилея и нощни лампи досега, на външен вид са ок, но не сме ги поставили още.
Обаче съм набелязала много работи и ще ми е полезно инфо.

# 62
  • Мнения: 9 776
Благодаря за отговорите!
Поръчах ...
От кое не сте доволна? Аз съм поръчала няколко полилея и нощни лампи досега, на външен вид са ок, но не сме ги поставили още.
Обаче съм набелязала много работи и ще ми е полезно инфо.

Въпросът не е към мен, но имам някакви впечатления. Колежка доста неща си поръча от там и не от всичко е доволна като качество. Не мога да конкретизирам точно, май тенджери беше едното. Сайтът е доста лъскав, а стоките явно са тип Алиекспрес. Иначе аз имам от там две завивки. Много съм доволна, но ги чаках може би повече от месец и половина. Ако има реални отзиви и снимки би било добре. Мен лично дългата доставка ме е спирала да поръчвам ако нещо ми е хванало окото от напудрените снимки. Давам си сметка, че не са реални. И в Алито всичко изглежда красиво. Ама поне е евтино.

# 63
  • Мнения: 1 974
Благодаря! Аз всъщност съм набелязала декоративни артикули. При доставката има преглед и ако не ми харесат няма да ги взема. Полилеите са много хубави и са 1:1 от снимките. Чакам още 3 тези дни, но са от друг производител и ще видим, какви са.

# 64
  • Мнения: 36 430
Последните седмици непрекъснато намирам неща от този магазин, който коментирате (няма да му напиша името, нарочно) в Алиекспрес на значително по-ниска цена. При това положение, не бих купила нищо от там (не от Али, от другия).
Скрит текст:
Вчера гледах тези декоративни солнички: https://www.aliexpress.com/item/10000124123146.html?spm=a2g0s.89 … .0.4cd32e0eeS4n7p
Цената в Али е 16 лв, познайте колко е в другия?
П.п. Признавам, че някои вещи са прекалено обемни и доставката им от Китай е скъпа, но какво да кажем за дребните неща...

# 65
  • Мнения: 47 963
Но имаш предимство да можеш да върнеш. За манго и Али това не е възможно и е за по-рискови купувачи Simple Smile. Не че не можеш, ама си е на риск и скъпо. Така че и за такива магазини има пазар.

# 66
  • Мнения: 36 430
Така е, но аз предпочитам да дам 15 лв вместо 60-тина и да си поема риска.

# 67
  • Мнения: 9 776
Но имаш предимство да можеш да върнеш. За манго и Али това не е възможно и е за по-рискови купувачи Simple Smile. Не че не можеш, ама си е на риск и скъпо. Така че и за такива магазини има пазар.

Не мога да се съглася и го пиша от личен опит. Ако визираш Манго аутлета - връщала съм стока и са ми връщали пари. За Алито - не съм връщала, но са ми връщали пари - заради дреха на петна, която им снимах, запазих и впоследствие се изпра дори.

# 68
  • Мнения: 1 974
И аз поръчвам от алиекспрес разни дреболии. Лампите обаче не са много евтини, че да не ми пука, като пристигнат на сол. Пък и тези които поръчвах ги няма там, търсих много, вкл със снимка.

# 69
  • Мнения: 47 963
Е за 20+ лева за връщане на нещо в манго аутлета  и писане на безброй мейли..както и да е. Няма да спама повече

# 70
  • Мнения: 9 776
Е за 20+ лева за връщане на нещо в манго аутлета  и писане на безброй мейли..както и да е. Няма да спама повече

Ама чакай малко. За неуцелен размер никъде не ти е без пари, освен сега в НМ. Аз все пак съм връщала заради сгрешен номер на артикул. Абсолютно безплатно, 2-3 имейла и снимане на бележката от пощата заради сумата за транспорт, която после ми възстановиха.

# 71
  • Мнения: 47 963
Добре, добре, мир Joy Весели празници

# 72
  • Мнения: 9 776
Добре, добре, мир Joy Весели празници

Сладурана! Весели празници и у вас!

# 73
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 849
И аз поръчвам от алиекспрес разни дреболии. Лампите обаче не са много евтини, че да не ми пука, като пристигнат на сол. Пък и тези които поръчвах ги няма там, търсих много, вкл със снимка.

Поръчвала съм до превозвач на английски адрес, нямаше драма с лампата.

Иначе скоро видях, че в сайта на Fashion gallery има разни лампи в нещата за къщата, та можете да хвърлите око.

# 74
  • Мнения: 36 430
А аз след НГ ще търся библиотеки - т.е. трябват ми два шкафа с рафтове, високи, един за коридор и един за стая. Дали ще има намаления по мебелните магазини? Не търся скъпи или дърво (ПДЧ ми харесва). Видях много симпатичен такъв шкаф в брошурата на Юск, само че е бял и не се връзва с нищо в дома ми (освен това е и с витрина, но ако не беше бял, щеше да е подходящ). Трябва ми с цвят на светло дърво (дъб, бук или подобно - на места в Гугъл дъб е прекалено светъл, така че по-скоро бук).

Общи условия

Активация на акаунт