Намаления – пролет 2021 г.

  • 114 511
  • 745
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 851
ПОДАРЕНИ
Имам ваучери за намаление -15% на H&M, които няма да изпозлвам и мога да подаря на някой, който ще прави поръчка през сайта. Ако има желаещ, да ми пише на лично.


Ако става въпрос за ваучерите от рециклиране на дрехи -срокът е удължен до 31.03.21 г.

# 136
  • Мнения: 1 050
Rieker, да само ако са кожени.

# 137
  • Мнения: 10
Снощи гледах и тези на Remonte, сега съм харесала и едни от тях. Смятам днес да поумувам и да поръчам. До сега не съм взимала от немските и се надявам да уцеля модела за мен ☺️ Благодаря ви момичета!

# 138
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
Ако става въпрос за ваучерите от рециклиране на дрехи -срокът е удължен до 31.03.21 г.
И преди съм подарявала по простата причина, че нищо не успявам да си харесам от там. А ако сега се занесат дрехи за рециклиране ваучери с какъв срок дават?

# 139
  • София
  • Мнения: 2 239
Не видях да е писано в темата. В Абаут ю има намаление до 50% през приложението до утре в 18 ч.
Поръчах си жилетка и пуловер, които гледам от месец.

# 140
  • Мнения: 27 433
Не знаех, че ваучерите им за рециклиране имат срок...

# 141
  • Мнения: 3 640
Не видях да е писано в темата. В Абаут ю има намаление до 50% през приложението до утре в 18 ч.
Поръчах си жилетка и пуловер, които гледам от месец.
За определена сума ли е?

# 142
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Скрит текст:
Не видях да е писано в темата. В Абаут ю има намаление до 50% през приложението до утре в 18 ч.
Поръчах си жилетка и пуловер, които гледам от месец.
За определена сума ли е?
Може да се поръчат продукти макс до 450лв.

# 143
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 013
Не знаех, че ваучерите им за рециклиране имат срок...
На самите ваучери пише до кога са валидни.

# 144
  • Мнения: 4 239
Скрит текст:
Скрит текст:
Не видях да е писано в темата. В Абаут ю има намаление до 50% през приложението до утре в 18 ч.
Поръчах си жилетка и пуловер, които гледам от месец.
За определена сума ли е?
Може да се поръчат продукти макс до 450лв.
До 450лв, но трябва да е 1 поръчка. Ако поръчате нещо с 50% и после решите, че искате и друго, няма да може да пуснете втора поръчка с намаление, макар първата да не е достигнала лимита от 450лв.

# 145
  • Мнения: 19 004
Benetton -50% на есенно/ зимната 2020 колекция!

# 146
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Линк може ли?

# 147
  • Мнения: 743
На Бенетон България (MDL Shop) почти нищо намалено на -50% няма, освен това изборът е супер ограничен. Като знам други години какви неща са пускали, сега е голямо разочарование. Явно не искат да се затрупват със стока при положение, че част от магазините им не работят и са оставили намалени складови количества. В официалния сайт на Benetton също има доста по-скромен избор.

# 148
  • Сливен
  • Мнения: 4 043
Снощи гледах и тези на Remonte, сега съм харесала и едни от тях. Смятам днес да поумувам и да поръчам. До сега не съм взимала от немските и се надявам да уцеля модела за мен ☺️ Благодаря ви момичета!
На Remonte си отговарят,имам няколко чифта.

# 149
  • Мнения: 1 065
Супер.

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 19:22 от Medika

Общи условия

Активация на акаунт