Туба Бюйюкюстюн, "Запленяваща сърцето" и проектите преди и след това - тема 251

  • 61 792
  • 733
  •   1
Отговори
# 450
  • На луната
  • Мнения: 342
Цитат
. Той обаче никога не е имал някой до себе си, който да го разбира наистина, да може да се облегне на неговото рамо.
Dimony, според мен Гедиз беше този, на когото можеше да се облегне на рамото, и се облягаше. Той го разбираше и му помагаше. Естествено преди любовта към Наре да ги отчужди. Въпреки грешките си, Гедиз беше добър приятел. Точно заради садъчите не съжалявам, че гледах предишните серии. Между тях имаше страхотна синергия. Сега виждам пособна между него и Мави.
Цитат
Не знам защо за С. има мнение, че е гаден и непредсказуем.
Lina, това определение е направо мило Simple Smile Всеки има право на мнение,  разбира се, но хейтърите така и не му дадоха никакъв шанс. Естествено Санджар не е безгрешен, и има предостатъчно недостатъци. Но не е гаден.
Той е първичен, много експлозивен, но ума му е като бръкнач. Що се отнася до непредсказуем, вероятно са имали предвид, че винаги има резервен план и вади скрита карта от ръкава си. За мен най-големият му недостатък е неговата импулсивност, която докарва безброй проблеми на дебелата му глава. Когато е под афект, е по-добре да не си край него. Но е справедлив, и състрадателен.
Повечето тук започнаха да гледат сериала доста късно, и вероятно няма да разберат, защо гнева и страха на Санджар са толкова силни, че Мелек е при дядо си. Но този дядо, преди време отвлече Мелек в Черна гора за да я използва в схемите си, а после я продаде на баща й. Той беше съучастник на Акън, и години наред си затваряше очите. Дъщеря му девет години му е била пленница, и за да я държи под контрол, я е освидетелствал, и е взел попечителството над Мелек. Поднесъл е Наре на изнасилвача й направо на поднос. Той е от хората, които са склонни да гледат детето си с изискан насилник, отколкото щастливи с някой не на нивото им. И въобще, доста се нагледахме на изпълненията му. Той е продажен, безскруполен и отмъстителен. И Ако Мелек остане при него, ще я унищожи, като майка й.
Още не съм гледала серията с превод, но на онлайна се зачудих дали за да й сложат байпас на Халисе не са минали за по-направо през мозъка й, и съвсем са го увредили. Не за пръв път прави глупости, но това беше една от най-големите й простотии.
Ще спомена и Елван и Бора. Те наистина са много различни, но нали уж противоположностите се привличат. Мави и Санджар също са доста различни, но болката бързо ги сближи, при Е и Б може пък да е самотата. Всеки вижда у другия нещо, което му е липсвало. На любовта не й трябва много. Понякога е нужна само една искра.

# 451
  • Мнения: 2 645
О, да, права си, Alaska 80, за Гедиз. Съвсем го бях забравила. Толкова черен ми стана по едно време, та го забравих. Simple Smile А в началото ми беше симпатичен персонажа, макар и аз да не приемах залюбването му по Наре, не за друго, а защото знаеше за страданията на Санджар през годините по нея и въобще за чувствата му. Да не говорим, че в последствие знаеше и за нейните чувства. Обаче там в тази връзка, колкото и да бяха екип и да се разбираха само с поглед понякога, Санджар беше мозъка, а не образования Гедиз. И по принцип се оказа, че Гедиз е осветлил въпроса с наследството на Ефеоглу не само заради приятелството, а за да отмъсти на баща си. В един момент сестра му му каза, ти имаш проблем не толкова заради Наре, а със Санджар. И той се съгласи. На практика той си беше изградил комплекси спрямо Санджар. Вижда, че приятелят му не е образован, че е избухлив, че е привързан към местните традиции, че модерното му е чуждо, но в същото време винаги знае какво да се прави, как и къде, той има Наре, той печели на игрите с топчетата, него уважават в селото. И Яхя има комплекси спрямо Санджар. И по време, когато са трупали пари по някакъв не особено легален начин, пак Санджар е бил този дето им е вързал гащите. Много лошотия излезе от Гедиз, но Санджар освен с някой тупаник, не му отвърна със същото. И интересното е, че той така добре го познаваше, че предвижваше всяка негова стъпка. Тук ми изплува сцената с линейките. Та в действителност Санджар може да се каже, че 100% доверие може би има само на Каврук. Дори Наре му беше предвидима. Предписал ѝ беше конака в случай, че нещо се случи с него, но не ѝ беше казал. И ако тя не беше разбрала за тази подробност, нямаше да свърши един куп глупости. Единственото, което не предвиди е, че Гювен ще изнуди дъщеря си да се омъжи за Гедиз, че въобще има такъв запис. И какво направи като разбра. Обади ѝ се, търси я, остави съобщение на телефона ѝ, каза, че първоначално ѝ е бил ядосан, но да се прибере, да каже къде е, всичко ще се оправи. В момента, в който намери писмата и онзи от летището му каза, че е била в добро настроение, видя и че си е хапвала и пийвала докато той нито спи, нито яде, а само се притеснява, в този момент Санджар се отказа от Наре. Тази жена несъзнателно съсипва за втори път живота му в неговите очи. И не само в неговите, но има известни условности лично за мен. Щото първият път я изхвърли след като реши, че му е изневерила и не ѝ повярва за изнасилването, но след това сори, ама защо ще живее като монах 9 години. Това е абсурдно. Само ще вметна, че ако Наре беше изчакала да му мине гнева, щяха да се разберат, защото просто нейният Санджар дето тя познава, е такъв. А не да ходи да се мята от скалите. Той пък ако знаеше това, не монах, а не знам какво щеше да стане.
Има и един друг момент. Човек трябва винаги да внимава какво споделя и на най-близките си, защото във всички взаимоотношения има приливи и отливи. И не се знае как може другата страна да се възползва от споделеното. Гедиз не можеше да се възползва, защото щеше да потъне и той. Така че не се знае дали тази синергия не е била само за общи интереси. Санджар не беше споделял с него интимните си мисли, какво се е случило. Гедиз знаеше легендата и това, че приятелят му заради тази Наре не е поглеждал друга жена, че той страда по случилото се. Съди по поведението му, не по нещо споделено. И все пак, Гедиз му беше приятел макар и да се превърна във враг, изпрати го като такъв, страда по него. Чуждият човек е нещо друго. Но Мави вече не е чужда, нито временна. Търси си къща, смята да се засели. Оголването на душите дали ще продължи дълго и двустранно?

# 452
  • Мнения: 41 676
Здравейте,момичета!





Благодаря за БГ превода на епизода и на Вичи Hug,че го пусна в темата! Flowers TulipFlowers Rose

Благодаря на всички за анализите и коментарите! Two Hearts
Аз гледам от самото начало сериала и съм съгласна с написаното от Аласка Hug и Димони Hug!

За Мави мисля,че взе Мелек за да докаже на социалните,че детето може да избяга и от дядо си при такава силна охрана и толкова хора на тържеството!Ще видим как ще постъпи после.Предполагам има камери и ще разберат как е станало бягството.

Днес е петък,очакваме 1-ви фрагман,новите снимки и озета!Да видим ще има ли яснота за попечителството.



Туба е добавила в Instagram #TubaBüyüküstün
При катастрофата на хеликоптера в град Татван 10 войници са загубили живота си, още 3 са ранени. Много тъжно. Почитаме нашите мъченици с уважение и пожелаваме на ранените войници да се възстановят.






Приятен петък! Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 09:06 от Zlatina3

# 453
  • На луната
  • Мнения: 342
Добро утро.
Цитат
Оголването на душите дали ще продължи дълго и двустранно?
Би трябвало да продължи, Dimony. Те вече повдигнаха завесата достатъчно, значи си имат доверие, а то е добра предпоставка напълно да разголят душите си.
Има разлика разбира се, между мъжкото приятелство, и това на мъж и жена.
При Мави и Санджар обаче, не се стигна до приятелство, направо се влюбиха, но те са достатъчно големи, и е нормално да са наясно с чувствата си. Слава Богу, че ни спестиха вътрешни борби, и угризения.
Аз харесвах Гедиз, дори и с недостатъците му. Беше противоречив, като Санджар, но по много по-различен начин. Виждаше се разликата във възпитанието, и възприятията за живота. Те бяха много повече братя, отколкото Яхя и Санджар, най-вече заради комбинативните им умове. Съгласна съм, че Гедиз не действа само от благородни намерения, когато въздаде правосъдие и върна наследството на Ефеоглу, но те тогава още не бяха толкова близки, не помня даже по това време дали са били приятели. Ние, човеците сме доста несъвършени, като цяло. У всеки дреме и доброто и лошото, и чака само провокация. Комплексите, които Гедиз изпитваше, към приятеля си, са нещо съвсем нормално, но докато не се намеси Наре, той не ги проявяваше. Те си дремеха в него, и той ги подтискаше. Какво обаче не прави любовта? Разваля не само семейства, но предизвиква и войни. Тя може да е съзидателна, но може и да е разрушителна. При Гедиз се случи доста бързо, както Санджар от пръв пъглед усети интерес и привличане към Мави, а после и той се почувства, като рицаря на бял кон. Наре определено имаше нужда от помощ тогава. В началото Гедиз изпита просто справедливо възмущение, и се опитва доста време да лавира между двамата, но нещата не се оправяха. Да речем, че е виждал това, което ние виждаме едва сега. Че нещата между Санджар и Наре са непоправими, и че той самият е по-подходящ за нея, затваряйки си очите за нейните истински вътрешни проблеми и чувства.
Сега с Мави е различно, не само защото не носят общ товар, и започват на чисто, а и защото вече са по-зрели, по-опитни, та дори и по-съвместими. Отново са различни, но и се допълват. За два дни тя разбра повече за него, отколкото Наре за десет години. И то защото искаше да го разбере, и след първоначалните си предразсъдъци му даде шанс да обясни мотивите си, и да признае грешките си. При Наре болката ги отбръскваше, с Мави ги сближава.
Колко странно е устроен света. В един момент си на дъното, и си мислиш, че няма да изпълзиш от там, че заслужаваш да си там, и че животът ти е свършил. И точно тогава, съдбата те среща с някой, който просто ти подава ръка, и те вади от там. Без да иска нищо в замяна, без условности. Ще кажете, не всеки е такъв късметлия. Бих отвърнала, че е много важно, дали искаш да бъдеш изваден, и дали би приел с доверие подадената ръка. И дали въобще ще я видиш.

# 454
  • Мнения: 26
Здравейте, много нещо се появило, ще трябва да дочитам. Благодаря и за някои неща, които не можах да кликна, но ми бяха полезни. Мярнах предположенията за психиатричния развой на събитията. Ще е голям майтап да се окаже такова, но не ми се вярва. Както и да е, аз не съм от познавачите на историята на турската драма. За мен такова развитие няма особена логика. Те непрекъснато закриват сериала и този хейт, макар да ми е непонятен, се усеща навсякъде. Мен силно ме притеснява използването на актьори за изливане на емоции, които човек би трябвало да си спестява. Но това е друга тема.

Споделям мнението на тези от вас, които смятат, че Мави иска да използва естествените реакции на Санджо, който ще вдигне скандал, преди да е разбрал, че детето е с нея. Най-внимателно изчетох Lina и споделям напълно предположенията ѝ. Dimony, шегата ти за баба Меца ми хареса и ако нещата с маскировката приключват до тук, може дори да се окаже не шега, ами самата истина - много шум за нищо. Но да кажем, че историята още не е приключила. Харли напусна терена с детето котка, в комиксите си върлуват заедно с жената котка. Тепърва ще се изправя срещу посланика, кой знае, може да не е било толкова безсмислено костюмчето. Ще видим. Каза, че няма какво да губи, ама вече не е така. Тя няма дете да ѝ вземат, но вече прие лично Санджовите проблеми. А и в името на справедливостта, не тя трябва да губи в тая битка. Пък и Харли е клоун за децата, но иначе е и супер герой, от тоя поглед като казва, че от никого не се бои, може страх да те хване. Чак са го изтълкували психиатрично Yum Още не е ясно дали ще се включи и бившият ѝ, а той е част от метафората с комикса. Малко смотан да се мери с Джокера, ама с посланика може да се допълват. Много ѝ се репчеше на Мави на приказки, но като му каза айде накарай ме да плача, да видим какво ще направиш, му секна ентусиазмът. Впрочем, това, дето казал, че ще покаже истинското ѝ лице, са вариации на темата, че каквото и да е постигнала, се дължи на хубавото ѝ лице. Типичен мухльо, който знае, че единственото му оръжие срещу жена, с която не може да се мери, е детето ѝ. Но с посланика заедно може да се окажат сила. И пак да си имат дете за оръжие.

А за детето, и това, което играе, и за персонажа, наистина ми идва прекалено да се замесва дете в такива тегави драми. Като му гледах отиграванията на ситуации, явно доста цветно му обясняват за какво става дума. Като го настройваше дядото срещу Мави, очите му светнаха като на зомби. Да ти дожалее. Интелигентно и талантливо дете, но ако ме питаха мен, щях да го пратя на училище и на сбирки за дечица, нямаше да го мъча с големите и да му обяснявам неща, които бих спестила на своето. Има толкова много екранно време, не ми се мисли как го експлоатират с тези 3 часа готов материал на седмица.

Постоянно имам чувството, че тези сериали са част от някаква сериална култура, която не ми е много ясна. И в Латинска Америка имат сериална култура, но това чудо със серии маратони и драми да ти скъсат сърцето, там май го няма. За съдържанието не съм много сигурна, че никога не съм ги следила, но доколкото съм виждала - някой излиза дете/ майка/ баща на някого. Бял кахър като за турските драми. Понеже съм гледала само сериалчета с Туба, все се чудех каква е тая мания това хубаво момиче, което излъчва само обич и позитивизъм, да го колят, да му крещят в лицето, да го дърпат за косата, да го завират в затвора. И това, дето се вика, все върви с голямата любов. Малко като в детската градина. Като на жена чак ми става некомфортно. Не вярвам да им липсват емоции в реалния живот, не са много напреднала държава. Трябва да е заради някакви културни различия Simple Smile Все още са ми интересни тези различия. Ама ако нещата се обърнат на шизофрения и нейните художествени проявления, май ще зарежа тая работа.

Бъдете здрави!

# 455
  • Мнения: 41 676
Новите снимки за 43 еп.











Скрит текст:









и озета:

Когато Мави отвлича Мелек, между двете започва да се образува съвсем различна връзка. От друга страна, отсъствието на Мелек от къщата кара Санджар и Гювен да изпаднат в паника и напрежението между тях се увеличава.

Дуду се опитва да се оправдае в очите на Яхя с лъжите, които тя изгражда една след друга, но недоверието между тях дълбоко го заобикаля. Неочакваната намеса на Халисе ще изненада както Дуду, така и Яхя.

Докато Санжар продължава да се бори за попечителството над дъщеря си, много важен свидетел се свърза с него. С тази информация, която не избягва от радара му, Гювен запретва ръкави, за да опровергае всички надежди на Санджар.

Докато се опитва да се справи с бурята, избухнала в сърцето й, Елван също споделя тайната си с Гюлсийе. Изненадан от неочакван гост, който идва в магазина, Елван прави и радикална стъпка в отношенията си с Бора.

Докато Мави и Мелек прекарват времето си заедно, тайните на миналото на Мави постепенно се разкриват с включването на Санджар в картината. Тъй като истинското пътешествие на Санжар и Мави започва с факта, че те се вслушват в гласовете на сърцата си, Санджар ще трябва да премине през голямо изпитание, което ще трябва да премине.

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 14:14 от Zlatina3

# 456
  • Мнения: 4 224
Здравейте, момичета Gift Heart


Много и интересни коментари относно ДП и героите сте споделили, за което ви благодаря Flowers Hibiscus
По -късно ще напиша нещо по въпроса.
Сега искам да кача новите снимки, които са излязли до момента от 43 еп Hands V



Сега остава да видим и озета и 1 фрагман Yum


Хубав следобед!

ПП. Злати Stuck Out Tongue сложила си снимките докато пиша, ама няма да редактирам. Качила си озета, сега остава да видим и фрагмана

# 457
  • Мнения: 2 645
Alaska 80, с голямо удоволствие прочетох поста ти. По принцип много обичам да те чета.

Цитат
Да речем, че е виждал това, което ние виждаме едва сега. Че нещата между Санджар и Наре са непоправими, и че той самият е по-подходящ за нея, затваряйки си очите за нейните истински вътрешни проблеми и чувства.

Е, то няма какво да речем, така си ги виждаше нещата Гедиз. Само че това не е оправдание за поведението му. По принцип едно дългогодишно приятелство би трябвало да стои над всичко(изключвам кръвната връзка, макар че понякога и тя е по-маловажна). Жените и любовите ще ги срещне навсякъде, но такова приятелство не. Има хора, които за цял живот не могат да се похвалят точно с това. А и Наре не е партия, която не трябва да се пропуска в никакъв случай от един ерген. Да разбираш, да помагаш е едно, да си пожелаеш това, което е на приятелят ти е друго. И в случая имам предвид, че между Наре и Санджар имаше специална връзка, която годините не бяха разрушили. Аз лично приемам тази връзка като блян по нещо неизживяно, недоразвито. Трябваше да се срещнат пак в живота, за да разберат, че не са един за друг, че всъщност не се познават по начина, по който трябва да се познават двама души искащи да прекарат съвместно живота си. Ето по тази линия трябваше да работи Гедиз, да им отвори очите, а не казвайки аз съм влюбен, вие не сте подходящи един за друг. По този начин не помага на никой, само разрушава. Но дори да се бяха разбрали главните герои, да бяха осъзнали, че не са един за друг, щеше ли Наре да се влюби тогава в Гедиз? Аз не вярвам. И какво тогава, пак обсебваща любов, психични отклонения, неприемане на чуждите чувства и желания? Типичното клише в турските сериали. Не се приема отказ, отхвърляне. Приличаха си по някои качества Наре и Гедиз, но дори чисто хипотетично да си представя, че са се намерили един друг, не ги виждам заедно докато смъртта ги раздели. Обаче пък в един момент ги исках да са заедно, защото бях започнала да харесвам Санджар и Наре не беше за него, зле му се отразяваше, а той изобщо не виждаше, защото и сценаристките не виждаха. Представите им за любов са много далече от моите. Simple Smile Никой и не спомена, че Наре си е с психични проблеми. Каза се, че се е лекувала, разбрахме за миналото ѝ, но това, което направиха от нея сценаристките, не беше здрава жена. Затова и толкова много негативи започна да събира нейният образ. Да бяха казали това, друго щеше да е отношението. А те- Наре е много добра майка, ама с действия недоказуемо, Наре е много силна, но всъщност също непотвърдено чрез поведение, макар и все пак да не е и слаба (силна жена е нещо съвсем друго), Наре е много образована - не пролича (дори се колебаех как да я приема, като наивна или проста, май и двете). Това да имаш малко по-европейско мислене, не значи, че си образован. Всеки живял в друга среда се сблъсква с друга култура. Обаче пък Наре беше готова да приеме оная култура в Мугла, поне на думи. Аз като човек, който се замисля, когато гледа нещо и търси логично обяснение, си дадох сметка, че Наре има психическо разстройство, за което сценаристките не знаеха. В края на краищата само така можех да приема образа ѝ. И виждаме какво се случва сега с новите сценаристи. С малко реплики, с малко действия, всичко си идва на мястото, въпросите си получават отговори, има логика. Не се налага сам да си измисляш и тълкуваш поведение и герои. И засега няма абсурди.

Mesh, и аз мисля, че ще има продължение с образа на Харли. Но и без него , послание има. Но пак казвам, това послание едва ли е разбрано от драгия турски зрител, от който зависи рейтинга. А Баба Меца няма как да свърши работа, но може би някоя принцеса от приказките.
Културните различия са факт. Трудно е да приемем много неща, които ни показват в турските сериали, но пък те ни дават да разберем, че имаме късмет да не живеем по този начин. Те пък едва ли приемат нашето мислене и нашият начин на живот. Тъй че всеки е на мястото си. Но жените се опитват да ги представят като по-еманципирани, по-модерни. Стане ли дума за това кой е по-по-най, то разбира се, че мъжът е този. А ако жената е чужденка, тя обикновено рано или късно е лоша, често и развратена. И с чужденецът е същото. И все пак като изключим несъвместимите неща с нашите разбирания, турските сериали показват много по-истински емоции, героите са пълнокръвни, играта е на ниво. Това е и причината турската филмова индустрия да е на второ място по продажби в световен мащаб. Често една единствена серия носи повече послания и действия от един пълнометражен филм, който се снима с месеци. Във всеки турски сериал можеш да откриеш нещо от живота, с което си се сблъсквал, срещал си или си чувал. Каквито и културни различия да има, всички хора изпитваме чувства и те ни ги представят по най-достъпния начин. Друг е въпросът, че съобразявайки се с турската публика, сюжетите се повтарят, има много клишета, има и цензура и няма развитие в това отношение. Ако продължават така, чуждестранната им публика, която им носи най-много доходи заради интереса и продажбите, ще се насити и изворът ще секне. Така си мисля аз.

Цитат
Докато Санжар продължава да се бори за попечителството над дъщеря си, много важен свидетел се свърза с него. С тази информация, която не избягва от радара му, Гювен запретва ръкави, за да опровергае всички надежди на Санджар.

Шофьорът на Гювен се очаква като свидетел. Не знам доколко може да му се има доверие.
Какви ли ще ги върши Гювен? Може да се насочи срещу Мави, може да твърди, че тя е действала по негова заръка, може и да се опита да купи шофьора. Злодеят ще се развихри. Драма гледаме все пак.

# 458
  • Мнения: 5 725
Здравейте

                    Момичета Благодаря ви за всичко интересно,което сте  споделили вчера и днес.Има доста за четене.

                       

           

Мави,нещо много дяволито се усмихва,явно е доволна от себе си.

                                       

                           

Приятен следобед,дами

# 459
# 460
  • Мнения: 2 645
Кой знае какво ново не научаваме от този фрагман. Но все пак близостта между Мелек и Мави е хубавото. Явно Мави ѝ е разказала, че и тя е имала дъщеричка, която е загубила.




Обаче кой е този? Това не е шофьорът. Не е и Седат.



Кадрите са разбъркани.

Някой ако ми беше казал преди два месеца например, че ще гледам с удоволствие „Дъщерята на посланика“ и ще чакам с нетърпение всеки следващ епизод, нямаше да му повярвам. Не съм си и помисляла, че така ще се развият нещата. Струваше ми се вече невъзможно да се излезе от това блато. Обаче ставали чудеса. Дори в турските дизита.
Когато ни казаха, че ще започне нова история с нов живот, бях раздвоена. Все пак така ли се зачерква всичко гледано преди това? От друга страна, се радвах, че ще загърбят тази лошо измислена легенда. Новите сценаристи обаче надминаха очакванията ми. Те не само загърбиха старото, но така го загърбиха, че новата история е логично продължение на старата. Би следвало да няма недоволни, но за съжаление зрителите бяха разделени на лагери много преди да настъпят всички промени. Какво пък, доволните са в пъти повече и това ясно се вижда от случващото се в социалните медии. Малко ми е мъчно, че точно така се случи, че точно в този проект Туба и Енгин са отново заедно. Вероятността да ги съберат отново в друг е много малка. Но както вече писах, чудеса се случват. Няма как да не се забележи как милиони хора подкрепят тази двойка талантливи артисти, колко много ги обичат и колко много искат да ги гледат заедно. Ще имат ли смелостта сценаристи да напишат един различен, качествен сценарий за тях? Ако това се случи, то не трябва да е за телевизиите, защото турците очевидно не могат да се разделят от клишетата си, те си искат техните традиции, отмъщения, насилие, затвори, болници, стрелби. Цял свят вижда какво става в Турция, този народ няма скоро да излезе от закостенялото си мислене. Интелектът не може да се пребори с простотията и посредствеността.

Благодарна съм на настоящите сценаристи, че изграждат една толкова хубава двойка в сериала, че не се връщат към клишето, разделяй- събирай и пак разделяй, че любовта всъщност е нещо друго. Когато двама души се обичат, те гледат в една посока, вървят за ръце и се изправят заедно срещу всички предизвикателства на живота. Засега на това са се спряли. Винаги съм казвала, че най-голямата любов се доказва в трудните моменти. Санджар и Мави се срещат точно в подходящото време. Болката наистина ги свързва по един съвършено различен начин.

И зрителите по света се вълнуват, обсъждат, подкрепят. Вълнението е огромно. Особено активни са латино-американките. Ще ви пусна няколко мнения от ТТ.

„Човек, който направи грешка, поиска прошка и се разви. Жена, която не успя да излезе от позицията си на жертва и опустоши всичко. Истинска дама, която е преминала през ада, но е в състояние да се възроди от пепелта си. Вие избирате страната.“


„Аз съм фен на тези двама уважавани, мили, професионални, талантливи, невероятни актьори !!! Те разпространяват щастието, имат винаги позитивна енергия, с която е невъзможно да не ги обичаш.“


„Майка ми гледа сериала в САЩ, цитирам: "тази жена е непоносима истеричка. Гледам сериала, защото прочетох в IG & FB, че идва EnTu. Колко време остава, докато спасят Санджар?
Санджар не може да бъде с тази жена. "
Univision - американските зрители знаят. “

„Когато отида в инфото за сериала ДП в САЩ, вижте какво се показва. Няма снимка на легендата, само на Енгин и Туба.“


„Univision подготвя почвата от самото начало. “

И да напиша нещо за Елван и Бора. Приятно ми е да ги гледам, двамата са много различни. Тя може да е проста, но е с чиста душа. Пък и никога не е късно да се образова. Много ми се иска сценаристите да я направят щастлива, да се махне от конака и от оная проклетница Халисе. Бора от самото начало ми е симпатичен. Как само навлезе в живота ѝ. 8 пъти се бил женил.  Така се започва с шокираща цифра, за да може после да се приеме по-малката 3. Кой знае може пък предишните три да са били образовани, да са имали по-големи претенции, да не са гледали в една посока, да не са били на една вълна. Може би това разочарование от неуспешните му опити да го е докарало до момента, в който да се изнесе в провинцията, да се откаже от професията си и от светския живот, да отвори кафене и да живее простичко в бус. Само книгите са неразделна част от него и романтичната му душа. Вероятно в лицето на Елван открива онова, което му е липсвало, сродна душа, чиста, неосквернена от пороците на обществото, от което той идва, борбена и откровена. Той би я подкрепял, би ѝ помагал да се развива.



Елван определено се влюбва.

# 461
  • Мнения: 4 224
Здравейте отново



Ето, че Злати ни е донесла и фрагмана за 43 еп. и с руски буквички
Ето го и с български буквички Благодаря на момичетата за превода



Няколко стоп-кадри от трея Hands V


Доколкото виждам Мави е пред някаква кола, която пуши. Изглежда е претърпяла авария. Кой ли е бил  в нея? И кого ли вижда, че е толкова шокирана? Или може би е кошмарът, който сънува всяка нощ - катастрофата и смъртта на Еким  



Кой е това и защо Санджар го бие?


Предполагам, че тази сцена ще е в началото на епизода. Предполагам, че по нататъка Мави ще му каже за Мелек Hands V





ПП. Димони писала си малко преди мен. С тази тъпа версия на форума човек не вижда, когато някой е писал преди него Frowning Разчитах на теб или на Злати, Вичи или Аляска да ни осветлите по въпроса за набитото лице, но изглежда ще е някой нов персонаж

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 21:42 от kanti

# 462
  • София
  • Мнения: 1 244
Привет, момичета! Flowers Hibiscus

Минавам набързо, за да благодаря на всички вас, които поствате трейлъри и епизоди и техните преводи, задълбочени анализи, лични гледни точки и изобщо, поддържате духа на темата за Туба Буюкюстюн жива, пълноценна и изключително вълнуваща! Heart

Гледах трейлъра на 43 еп. и бързам веднага да споделя с вас, че си поех дълоко въздух и се усмихнах! След като прочетох апокалиптичните прогнози да развоение на личността при героинята на Туба, бях определено казано силно разочарована от такова евентуално развитие на сценария! Гледала съм сериали с главни герои с такава диагноза и трябва да кажа, че някои от тях са великолепни (и като сценарий, и като изпълнение), но не такива от турската дизи индустрия, с цялото ми уважение към нея! Но в трейлъра видях една спокойна, разговаряща с Мелек Мави и се надявам сцената да не е подвеждаща и наистина да не тръгват в такава посока сценаристите! Flowers Four Leaf Clover

Хубава вечер и спокойни сънища! Nature First Quarter Moon With Face

P.S. Видях късно поста на kanti и разсъжденията й върху това: Доколкото виждам Мави е пред някаква кола, която пуши. Изглежда е претърпяла авария. Кой ли е бил  в нея? И кого ли вижда, че е толкова шокирана? Или може би е кошмарът, който сънува всяка нощ - катастрофата и смъртта на Еким - според мен това са наистина спомените й, кошмарите й свързани с онзи болезнен момент на катастрофата, при която загива Еким! В тези сцени Мави беше с така хваната коса.

Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 22:29 от nrgmama

# 463
  • Мнения: 4 224
nrgmama
Туба днес е споделила в сторито си тази снимка Hands V



А преди час  - това клипче от сета на ДП Предполагам, че  е къщата на Мави. Май ми се видя и Санджар да седи долу на брега  



Още няколко гифчета от 42 еп Hands V



Последна редакция: пт, 05 мар 2021, 23:54 от kanti

# 464
  • Мнения: 2 645
https://internetmanset.com/foto/6555609/sefirin-kizi-mayista-ekr … rX0FtKBiddQtGmQDk

Тук се твърди, че „Дъщерята на посланика“ ще направи финал в началото на май, но това щял да бъде финал на сезона. След това сериалът щял да продължи на платформата EXXEN. Не се знае колко е вярно това.

Канти, не ми е познат този персонаж. Явно е нов, но веднага попада под ударите на Санджо, който пък и се съблича преди това, да не го стяга шлифера. А иначе сцената с пушека и колата е от кошмара на Мави.

Общи условия

Активация на акаунт