Empties... или СВЪРШЕНО е с теб - тема 6

  • 118 544
  • 723
  •   1
Отговори
# 225
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Купувала съм го от Escentual, по спомен за около 35-40лв.
https://www.escentual.com/dhc/dhc023/

# 226
  • София
  • Мнения: 13 105
Нова порция празни опаковки от мен от морето (не успях да завъртя всички снимки):

Скрит текст:

За втори път ползвам душ-геловете на Нивеа с мента и диня и с кайсия и манго.
В ментата съм направо влюбена, докато кайсията има една горчива жилка, която на моменти много ми харесва и в други моменти ме дразни неимоверно. Оставят кожата освежена, не я изсушават и са много приятни.

Скрит текст:

Дневният крем на Юсерин го ползвам за 3-ти или 4-ти път. Харесвам го и съм го препоръчвала преди, но открих, че в жегите лицето ми се поти под него. Вероятно от защитния фактор 15, който е слаб, но моето лице е чувствително към слънцезащита. Определено ще го купя пак, но в по-хладните месеци, докато за жегите предпочитам гелообразни кремове. Буустърът от комплекта ми е сред най-ползваните продукти за лице и буквално се кълна в него.

Скрит текст:
Дав с круша е моят Топ 3 сух дезодорант (след кокосът и ябълката). Писала съм многократно, че от години ползвам други дезодоранти само инцидентно и единствено с тези имам перфектна защита и никакъв проблем (подмишниците ми са чувствителни и от други дезодоранти се "подсичат", докато от тези никога).

Скрит текст:
Ваксата за нокти на Тренд ит Ъп е изненадващо приятен продукт с много хубав аромат, не омазнява, омекотява кожичките. Въобразила съм си, че забързва растежа, но не знам дали ще го подновя.

Скрит текст:
Пореден шампоан Здраве. И то любимият ми с черен пипер.

Скрит текст:
Молив за опушен грим на Тренд ит Ъп в тъмно синьо. Капачките обаче бързо започнаха да падат и не знам дали е от модела или при мен така се случи. Много доволна бях от него, но съм в търсене на графитен/тъмно сив.

Скрит текст:
Обожавам био водите на Армина. Конкретно лавандуловата много успокоява кожата ми, но ароматът й не ми е много приятен. В момента ползвам ментова, а после съм си приготвила с маточина.

Скрит текст:
Кремът за крака на Велнеа определено не е моят. Идва ми много гъст, мазен и някак лепкав. И няма никакъв аромат. Няма да повторя.

Скрит текст:
Арден Бюти - много любим мой бюджетен летен и нежен парфюм. Достъпен като цена и много комплиментарен, което ме учуди първия път, когато го открих и от тогава съм изхабила поне 4-5 флакона.

# 227
  • Мнения: 3 566
Това е продуктът, който от години и винаги държа "на склад". Ползвам го като маска за коса, слагам го заедно с балсама - прави косата уникална, освен това подхранва скалпа, а може да се ползва дори и за лице, при някакво възпаление, много омекотява.

# 228
  • Мнения: 1 068

Записвам се с два шампоана от любимата ми марка Клоран, които използвах почти едновременно. Този с Магнолия придава невероятно усещане за лекота на косата.
Слънцезащитен спрей за лице на Vichy 50 фактор - много приятен аерозол, удобна опаковка, подходяща и за дамска чанта.
SVR Cicapeel - гел, който ползвам при новопоявили се пъпки. Оставя фин слой и го изполвам вечер. Доста ефикасен.
Bioderma sensibio eye - околоочен гел за чувствителни очи. Откакто го открих съм влюбена в него.

# 229
  • Мнения: 2 768
Ето и малко от мен:
Любим на много потребителки серум, на мен - също. Винаги имам в наличност. Хидратира и регенерира чудесно. Вече отворих поредна нова опаковка:

Продукт за почистване на околоочен грим. От него също съм доволна. Не дразни изобщо и сваля лесно грима от очите.

Чак сега виждам, че снимката не е на фокус, но ги изхвърлих вече .... С гъста, но тънка коса съм и много от шампоаните и балсамите я утежняват ненужно и правят на клечки. Тези не са от тях. Купувам вече няколко пъти и съм доволна - жива, гладка и лъскава стои с тях моята, въпреки че не я боядисвам. Чудесни са за цената си.

Още един любимец - стяга и дренира добре. Много видим целулит нямам по принцип, но с него сякаш по-тънки и стегнати изглеждат краката ми. Подновен е:

Последна редакция: сб, 24 юли 2021, 18:48 от Light Beam

# 230
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Вчера изхвърлих празната опаковка на тази комбинация

Хареса ми, поднових, но с лилавия пълнител (против бръчки)

# 231
  • Мнения: 3 566
Ето и малко от мен:
Любим на много потребителки серум, на мен - също. Винаги имам в наличност. Хидратира и регенерира чудесно. Вече отворих поредна нова опаковка:

Скрит текст:
Продукт за почистване на околоочен грим. От него също съм доволна. Не дразни изобщо и сваля лесно грима от очите.

Чак сега виждам, че снимката не е на фокус, но ги изхвърлих вече .... С гъста, но тънка коса съм и много от шампоаните и балсамите я утежняват ненужно и правят на клечки. Тези не са от тях. Купувам вече няколко пъти и съм доволна - жива, гладка и лъскава стои с тях моята, въпреки че не я боядисвам. Чудесни са за цената си.

Още един любимец - стяга и дренира добре. Много видим целулит нямам по принцип, но с него сякаш по-тънки и стегнати изглеждат краката ми. Подновен е:

И аз гласувам с две ръце за този продукт - много е добър, напълно съм съгласна.

# 232
  • USA
  • Мнения: 7 293
Имам страхотно много празни опаковки и само трябва да се организирам и да снимам.
Засега една телефонна снимка от 3 неща,които изразходих в България.
Кремовете за тяло са на майка ми и толкова ми харесаха,че й ги доизползвах.



Талодерма са марка,която много трудно намирам,а харесвам.Този лосион за суха кожа го ползвах за крака и лакти.Омекотява и наистина хидратира кожата.
Лосиона на Маракеш го подарих на майка ми с някаква поръчка от Златна Рибка и дори тя,която няма кой знае какви претенции за този тип продукти,остана очарована.Аз се влюбих просто - разкошно ухание,супер мека кожа и въпреки жегите не тежи и омазнява кожата.Също така е в опаковка от 475 мл с помпичка за практично ползване.
Измивния гел на Есте Лодер Perfectly Clean си го носих и ползвах на лице и шия.За 20-на дни,изразходих около 2/3ти от тези 30 мл.Много икономичен продукт,за който вече съм писала отдавна.Кожата скърца от чистота без да пресушава.

# 233
  • Мнения: 2 586
Да се разпиша за юли в най-любимата ми тема:
 Продукти за тяло:

Дезодорант Дав с краставица - без излишни коментари, просто пореден флакон.
Дезодорант Биотен - неуспешен опит,доста задушлив аромат, не предпазва добре и се задържа по дрехите. Единственото, което ми хареса беше, че много хубаво се разпръсква.
Слънцезащитен спрей Сиен 30 фактор - отлично попадение, точно такава формула търсих, да е прозрачен, да не го размазвам. Пази прекрасно, дори и детето. Днес ще заредя нов.
Душ олио Тезори- купувам олиа за къпане на половинката, но и аз ги ползвам често. От всички видове на Тезори в магазина, харесах само този с цубаки като аромат. Иначе като измивни качества е добре, не стои мазно. Бихме повторили.

Продукти за коса:

Elvital SOS терапия - препоръчва се за накъсана, изтощена коса, след боядисване. На моя тънък косъм беше тежка, но би се справила добре с по-гъсти и сухи коси. Аз няма да я повторя.
L'oreal Inforcer шампоан и маска - травъл сайз, използвах един път седмично и ми стигнаха за 2-3 месеца. В началото много си харесвах косата, после започнаха малко да я утежняват. Все пак добре се разбрахме този път, преди 2 години много ми омазняваха косата.

Продукти за лице:

Мицеларна вода Bioderma Hydrabio - почиства добре, хидратира и за мен е по-добра от всеобщия любимец Сенсибио.
Почистващ гел SVR Physiopure - за втори път купувам, първия си мислих, че е хубав, но не съм уцелила момента за употреба. Но сега мнението ми е друго, просто не почиства както аз искам, особено смесена и мазна кожа през лятото. Подходящ е за нормална и суха кожа или през студените месеци. Аз лично няма да портретя от него.
Маска за лице Виктория бюти - любима моя маска, лека, почиства добре, освежава тена, не изсушава и се отмива за секунди.
Пудра Rimmel Lasting radiance - форумните хвалби тук ме подведоха. Това е светлия цвят, с който моя розов подтон изглежда оранжево-кафяв. Освен това след 3-4 часа ставах на тъмни петна ( което ми се случи и с фдт от същата серия). Иначе като блестящи частици на мен ми беше добре.

Последна редакция: нд, 25 юли 2021, 09:36 от Хелия

# 234
  • София
  • Мнения: 13 105
Добавям още няколко празни опаковки от последните дни:

Скрит текст:
Шампоанът с кокосова вода на Гарние не е лош, но не е и нищо особено. Избягвам да ползвам продукти от тази марка, но обичам шампоани с кокосова вода, защото са леки и подходящи за често ползване през лятото. Косата ми изглеждаше добре с този шампоан при условие, че я миех на 2 дни. За повече не би издържала. Положителното е, че не ми я изсушаваше и накъсваше, а и е щадящ за боята по моя преценка. На този етап няма да го повтарям, но в жегите сигурно отново ще купя по-натам.

Скрит текст:
Листерин е любимата вода за уста на всичките ми дъщери. Аз не я понасям, защото ми люти и пари. Разреждам я обилно с вода. но не мога да отрека, че си върши перфектно работата и зъбите ми остават чисти, а дъхът свеж значително време след ползване.

Скрит текст:
Това ми беше 4-то шише от смокиновия Зелен чай на ЕА. Обожавам аромата на смокиня и конкретно този парфюм ми е перфектен за лятото. Нежен, фин аромат и напълно достъпна цена. Идеален за лятото, защото остава дълго на топла и влажна кожа. За съжаление, проверих в няколко дрогерии и има други фланкъри, но не и този със смокиня. Колебая се дали да не си взема този с крушата за горещите дни, но надали, защото имам много други парфюми. Ако намеря този в някой сайт, ще си поръчам няколко флакона.

Скрит текст:
Този кайсиев скраб не е моят. Обикновено си купувам на Биотен, но последния път беше изчерпан и взех този на Бюти Формулас. Няма да повторя. Идва ми някак мазен и неособено приятен на допир, а и ароматът му ми е химичен и блудкав. Заредих си вече на Биотен.

Скрит текст:
Този мъжки шампоан за растеж го ползва вече няколко пъти съпругът ми и е много доволен. Беше забравил при нас на морето последната опаковка с останало количество за няколко измивания и го доизползвах. Хареса ми. Не знам дали си въобразявам, но косата ми стои по-стегната и гъвкава от него. И понеже употребата му съвпадна с подстригването ми, реших, че е допринесъл за добрия вид на косата ми. Той вече си поръча нов, а аз ще си ползвам моите.

Скрит текст:
Страхотен шампоан за много чувствителен скалп, който ползва третата ми дъщеря. Тя го редува с Нахткерцен, понеже има проблемна кожа на скалпа и трудно понася агресивни продукти, докато конкретно този шампоан се оказа идеален. Няма сърбежи, няма лющеща се кожа след употребата му, никакви зачервени участъци. Косата й стои мека и нежна като на бебе, но основното е, че кожата й не страда и е много доволна. Накупих й вече продукти от цялата серия.

Скрит текст:
Това локално гелче на Здраве го взех също за третата дъщеря, но самата аз посягам с удоволствие към него, когато ми се появи в жегите някоя пъпчица или кожно раздразнение и ефектът е забележителен. Като цяло харесвам всички продукти на Здраве, а серията за акне ползваха преди големите ми дъщери и сега ползва малката, защото са наистина ефективни.

Скрит текст:
Един от любимите ми сухи шампоани. Бях взела малка опаковка с идеята, че лятото често мия косата си и няма да ми трябва, но открих колко ефективен е в жегите и колко бързо обира потта от косата, привеждайки я в добър вид и оставяйки приятен аромат, без да побелява от талк, както се случва с други шампоани. Единствено ароматът ми е малко тежък в жегите и затова сега си взех тропическия сух шампоан на Батист, а от този ще си взема отново наесен.

Скрит текст:
Доколкото знам, това е една от любимите серии на английската кралица и носи нейния герб. Понякога си купувам сапуни, душ-гелове и подобни от марката и редувам ароматите според настроението и сезона, а последния път взех тази тоалетна вода с аромат на божур. Свеж и лек аромат, който определено ми допада. също подходящ за лятото, когато избягвам парфюми и парфюмни води, а наблягам на тоалетните води. Много ме тонизираше сутрин, докато е още прохладно, когато си слагах от него след сутрешния душ и сядах на терасата да си изпия обичайното за сезона фраме. Засега няма да подновявам, но определено по-натам ще посегна отново към продукт от марката.

Скрит текст:
Един от най-любимите ми продукти е това. Много купувам и ползвам и вероятно съм показвала и друг път. Идеалната основа за грим, след която кожата ми е гладка, нежна и не запушва порите. Купувам постоянно и ползвам ежедневно, дори и да не се гримирам след това. Лятото слагам дневен-гел, отгоре слънцезащита и винаги завършвам с този гел, за да съм спокойна, че лицето ми сияе, дори и да пропусна последващите стъпки за през деня, когато в жегата избягвам да ползвам пудра, коректор и т.н. А за студените месеци пък е перфектната база. Имам вече даже 2 опаковки от него.

# 235
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 289


Мицеларна вода Revuele- страхотна е! Не щипе, не дразни, почиства идеално и е за без пари.
Душ- гел Дав, с един от любимите ми аромати, на кокос. Нямам забележки от продукта, ползваме изключително марката вкъщи.



Боди спрей Сиен, лимитирана серия. Обичам хидратиращи продукти за бързо нанасяне лятото. Попива бързо и освежава кожата( ползвам го за краката, предимно от коляното надолу, че ми изсъхват много от слънцето). Чакам да пуснат отново серията и ще го взема пак.



Маска за изтощени коси Сиен. Хубава е, не оставя косата утежнена, мирише приятно.



Душ- гел със страхотен аромат, каквито са по принцип продуктите на марката. Няма да търся специално същия, постоянно купувам в комплекти с дезодорантите, от всички сме доволни. Мъжки е, но го ползваме всички.



Балсам с кератин Сиен. Дъщеря ми твърди, че й е повлиял много добре на косата, аз не съм го ползвала, моята е прекалено къса. Ароматът е хубав и траен, а косата блести след употребата му.

# 236
  • Мнения: 1 224
https://prikachi.net/image/CrfaJ

1 маската за лице на балеа с кактус- само аз ли не виждам никакъв ефект,като използвам хидратиращи маски за лице. Интересна опаковка,ама не видях ефект.Confused
2 Деоспрей за тяло. Освен хубавия аромат и зарибяващата опаковка. Не видях ефект от предпазване. Няма да повторя.Confused
3 мицеларна вода на гарниер-почиства добре но не е нещо уау за да е повторя.Confused
4 исках да включа нещо допълнително във вечерната си рутина. За това купих розовата вода на престиж за проба. Използвах е стриктно, не видях положителна промяна на лицето ми.
5 Скрап за тяло на балеа-хареса ми не е груб, допада ми ще си го купя отново,на достъпна цена е и ефекта е супер Blush

Последна редакция: чт, 29 юли 2021, 08:18 от bobi_bs

# 237
  • Мнения: 1 988
Ролков дезодорант Yves Rocher

Голямото ми откритие за сезона! Взех го по препоръка във форума и съм много доволна - никакви неприятни миризми, дълготраен ефект дори в най-големите жеги, изчистен състав. Вече поднових.

Хидратиращ гел-крем за лице Apivita Aqua Beelicious

Много ми допада, изхабявам втора опаковка. Лек, не утежнява смесената ми кожа дори в жегите, с хубав състав. Вече поднових.

Крем за ръце Eucerin Atopi Control

Кожата на ръцете ми е доста чувствителна, суха и с дерматит. Кремът я успокоява дори когато е раздразнена, не е тежък и лепкав, няма силна миризма. От аптечните марки, които опитах, този ми хареса най-много. Бих го взела отново.

Крем за крака с уреа на Balea

Този крем, въпреки много добри отзиви във форума, с нищо не ме впечатли. Не забелязах да омекотява или подхранва кожата, просто крем колкото да не е без хич.

# 238
  • Мнения: 412
Елмайра, хидратиращият гел-крем за лице на Apivita има ли силен аромат? Заглеждам го от известно време заедно с околоочния гел от серията, но тъй като кожата ми не се разбира добре със силно ароматизирани продукти, каквито са някои на бранда, засега се въздържам от покупка.

# 239
  • Мнения: 1 988
Според мен не е силен. Мирише ми на розова вода, което малко не ми допада, но скоро след нанасяне вече не се усеща.

Общи условия

Активация на акаунт